banner
banner

Token2049 – טימותי טאם מראיין את מייסד ה- NEO דה הונג פיי

ב- Token2049, אירוע הנכסים הדיגיטליים הגדול ביותר באסיה, CoinFi זכתה לראיין את מייסד NEO דה הונג פיי. צפו בסרטון למטה כדי ללמוד את החזון של דה הונג פיי לגבי העתיד של NEO ומה הוא הכי נרגש מ- NEO בשנת 2018.

 

תודה לך דא על זמנך. אני מעריכה את זה. אנחנו ב- Token2049 בהונג קונג ו- CoinFi נשמח ללמוד עוד על NEO.

אתה יכול לספר לנו עובדה מהנה על עצמך שלא הרבה אנשים מכירים?

“אם אני לא מגלח את השפם שלי, אני אחסוך 15 דקות כל יום.”

אז מתנה טובה לחג המולד עבורך היא לשלוח לך מכונת גילוח חשמלית!

אז לא רבים יודעים ש- NEO התחילה בתור AntShares כפלטפורמה למימון המונים?

כן, התחלנו כפלטפורמה להנפקת נכסים דיגיטליים. אז מימון המונים הוא בעצם כמו ICO.

ועכשיו עברת לכלכלה חכמה. האם אתה רוצה לספר לקהל מהי כלכלה חכמה ומה הניע אותך לסובב אותה?

לא ממש התמקדנו בחוזה חכם בהתחלה. אבל זה כלי חזק מאוד. אז החלטנו להמציא מערכת חוזים חכמה משלנו. זה נקרא חוזה NEO. ישנם 3 עמודי יסוד בתוך NEO

– נכס דיגיטלי

– זהות דיגיטלית

– חוזה חכם

אז כל 3 הגדולות יהיו המרכיבים העיקריים לכלכלה החכמה.

ואנחנו מדמיינים את הכלכלה החכמה שלנו:

– דיגיטציה מלאה

– כלכלה מתוכנתת

– כלכלה חסרת אמון

NEO הצליחה מאוד במרחב ה- ICO. מה דעתך על שוק ה- ICO הנוכחי? איך אתה מקרין שה- ICO יגיע השנה?

אני חושב שהשוק מתקרר, באופן דרמטי. אני חושב שהם מגייסים יותר מדי כסף. רוב הפרויקטים לא צריכים כל כך הרבה כסף. גייסנו 4 מיליון דולר ועדיין היו לנו שמורות מ- ICO. רוב הפרויקטים מגייסים יותר מדי כסף. והם ישנים על הכסף הזה. ואני יודע שחלק מהפרויקטים מתפתחים די לאט. הם עשו את ה- ICO שלהם לפני שנתיים ועם מחיר ה- ETH, הם ישנים על הרבה כסף והפיתוח די איטי.

האם אתה חושב שאנשים שגייסים כסף עכשיו (כאשר מחיר ה- ETH וה- NEO הוא תנודתי) – האם אתה חושב שהם צריכים לתקן את הסכום שהם מגייסים בדולר ארה”ב או ב- ETH או NEO?

רוב הפרויקטים מתמחרים את המימון שלהם בדולר ארה”ב. הם מחשבים את כמות הדולרים הדרושים להם ואז ממירים אותו לכמות האסימונים. אז, אני חושב שהם כבר עושים את זה.

היית מאוד פומבית לגבי המטרה ש- NEO תהיה הבלוקצ’יין מספר 1 בשנת 2020. איך אתה מגדיר מספר 1 – מה המדד שלך? כמנכ”ל מה אתה מחפש לעשות?

(צוחק) אני לא המנכ”ל, אין מנכ”ל עם NEO. אני מניח שהכותרת תהיה מייסד NEO.

אז ההגדרה שלי היא לא שווי שוק או המחיר הגבוה ביותר. ההגדרה שלי היא שזו הפלטפורמה הטובה ביותר לבנות עליה יישום מבוזר. אז זה אמור להיות בעל הביצועים הטובים ביותר, אקולוגיה מגוונת. וגם יש פתרונות מוכנים לציות.

NEO אכן בולטת מול הרבה חסימות אחרות – מה שמבדיל את NEO?

הפילוסופיה – אני מכנה את עצמי אידיאליסט פרגמטי. ההבדל הוא הגישה. אידיאליסט טהור היה כנראה פשוט ממשיך, הולך ישירות לדלת. אבל אני חושב שראיתי מחסומים רבים, מכשולים רבים והייתי רוצה לעקוף אותם.

כיצד בורסות מבוזרות יהוו חלק גדול בעתיד המטבעות הקריפטוגרפיים האם אתה יכול לדבר יותר על כך ואיך NEO משתלב בתמונה?

בורסה מבוזרת נמצאת בפיתוח כבר שנים. אבל הדור הראשון של חווית משתמש מבוזרת באמת מבאס כי הם עושים הכל שם. הכל בבלוקצ’יין וזה מאוד איטי.

הדור השני של DEX – בדרך כלל הם מזמינים התאמה מחוץ לבלוקצ’יין. הם עושים את זה עם מערכת ריכוזית אבל ההתיישבות היא בלוקצ’יין כך שנכסי המשתמשים עדיין בטוחים כי המשתמש שולט בנכסים שלהם. הפלטפורמה של DEX עושה רק התאמת הזמנות. כך שחוויית המשתמש תהיה שקולה עם הבורסות המרכזיות.

האם אתה מרגיש שבורסות ריכוזיות, במיוחד הגדולות יותר ילכו בהכרח לביזור? ואיך אתה מרגיש לגבי בינאנס שנכנס לחלל? איך זה מתחרה עם NEO?

אני חושב שאנחנו צריכים להציב מסגרת זמן. 30 שנה או 50 שנה – אני אומר שמבוזר בהחלט ישתלט על חילופי ריכוז. אבל אני חושב שבעוד כמה שנים כמו 3 שנים, בורסות מבוזרות ומרכזיות כנראה יחלקו את השוק. אני עדיין חושב שבשנים 2-3 הבאות, חילופי ריכוזים יהיו עבור המיינסטרים. אבל אחרי זה הבורסות המבוזרות יחלקו חצי חצי עם חילופי מרכז.

אז דה ציינת ש -5 דברים מוצלחים הנדרשים ל- DEX מצליח? האם אתה רוצה לדבר למרות מה הם? והחברות שמתקשרות עם NEO המספקות חלק מאותם רכיבים?

בטח, חמשת הגורמים הם:

תפוקה גבוהה

סופיות: אישור העסקה מהר מאוד – אסור שיהיה הפוך.

יכולת פעולה הדדית – צריך פרוטוקול צולב שרשרת.

פתרונות זהות דיגיטלית

מטבע יציב

ברכות על אונטולוגיה וזה פתרון הצד ID הזהות של הדברים. האם אתה מסוגל להגיב על האופן שבו NEO מנסה לפתור את אתגר המטבע היציב?

NEO עצמה לא תבנה מטבע יציב אלא כמה פרויקטים קהילתיים שבונים על גבי NEO. הם בונים פתרונות שונים וראיתי את היתרונות והבעיות בפתרונות הראשונים. אני להוט לראות איך הדברים יסתדרו. זה די מסובך.

ודה היית מאוד פומבית לגבי קרן ההון העולמית NEO. הם לקחו השקעה באונטולוגיה. מהי ההשקפה האסטרטגית של LT על אותה קרן? האם אתה מסוגל להגיב על אסטרטגיית ההשקעה הכללית שלהם?

למעשה NEO Global Capital או NGC – העדיפות הראשונה היא להרוויח כסף. המטרה שלהם היא להפוך את הייעוץ החדש לקיים. אז הם לא ישקיעו רק ב- NEO. הם ישקיעו בפרויקטים שונים של בלוקצ’יין, במיוחד אלה שמנסים לפתור כמה בעיות מהותיות.

אז קיבלת לאחרונה דירוג A מ- Weiss (סוכנות הדירוג למטבעות קריפטוגרפיים)? מזל טוב. אתה יכול לדבר קצת על מה היה בדירוג ולמה NEO קיבלה A?

ראשית אני צריך לומר שעוד לא דיברתי עם אף אחד משם.

יש להם 4 גורמים – סיכון, תנודתיות במחירים, תגמול וטכנולוגיה, יסודות (כמה בורסות מרכזיות מפרטות את האסימונים הללו)

אז הם שופטים את זה מנקודת מבט של משקיעים. זה די שנוי במחלוקת כי הם דירגו את הביטקוין עם C. זה מה שהוא. אנחנו לא מושפעים מהדירוג, עדיין יש לנו דרך ארוכה לעבור.

לבסוף, ממה אתה הכי מתרגש בשנת 2018 עבור NEO?

אנו נעצב גרסה חדשה יותר של DBFT. אני לא ממש אוהב הרבה ספקולציות סביב האסימון והמחיר כי הרבה מחזיקי האסימונים החדשים מחזיקים אותו להשקעה. אני רוצה שמחזיקי אסימון NEO יהיו פעילים יותר בניהול הבלוקצ’יין. המודל הכלכלי החדש הוא לעודד אנשים לקחת חלק בממשל הבלוקצ’יין.

2018 מרגש מאוד, תודה על הזמן שלך דה ותהנה משאר הזמן שלך כאן.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me