banner
banner

מדריך הפיס ביטקוין

האם תרצה להתעשר מעבר לחלומות הפרועים ביותר שלך? תאר לעצמך שלעולם לא יהיה לך דאגות כסף ותוכל לקנות את מה שאתה רוצה מתי שאתה רוצה. אלה חייו המפוארים של זוכה בלוטו.

יהיה לך קשה למצוא מהמר שמעולם לא חלם לזכות בלוטו, ועוד פחות בהגרלת ביטקוין. אפילו אף מהמר לא קונה באופן קבוע כרטיסי לוטו בתקווה שזה יכול להיות שהם, פשוטו כמשמעו, זוכים בקופה. הגרלות מתקיימות ברחבי העולם כל הזמן, מה שהופך רב מיליונרים מאנשים שמעזים לחלום.

אתרי הגרלה הטובים ביותר בביטקוין 2021

מדורג גבוה

מספר 1

בובאדה

לוגו בובדה 125% בונוס עד 3750 $ 125% בונוס עד 3750 $

  • משחק מכובד

קרא ביקורת שחק עכשיו

# 2

פוקר שחור צ’יפ

לוגו Black Chip Poker 200% בונוס עד 1000 $ 200% בונוס עד 1000 $

  • בונוסים נדיבים

קרא ביקורת שחק עכשיו

# 3

BetOnline

לוגו BetOnline 100% בונוס קריפטו 100% בונוס קריפטו

  • 4 קריפטוסים התקבלו

קרא ביקורת שחק עכשיו

מהו הגרלת ביטקוין?

יש דרך לזכות בלוטו בלי צורך לרכוש כרטיס פיזי. אתרי לוטו ביטקוין ממשיכים לגדול בפופולריות ובגדלים בזכות בתי קזינו של ביטקוין שמוסיפים אותם לרפרטואר מוצרי ההימורים שלהם.

חלק מהקופות הינן מאסיביות עד כדי גיחוך. לכזה שאנו מכירים באופן קבוע יש קופה של 1000 BTC, ששווה באזור 10,000,000 $! תאר לעצמך שתרוויח 10 מיליון דולר תמורת כמה לחיצות עכבר. עכשיו הפסיקו לחלום בהקיץ ותגרמו לזה לקרות כי מישהו צריך לזכות בקופה, זה יכול להיות גם אתם!

איך משחקים בהגרלת ביטקוין?

הפשטות של הגרלות היא אחת הסיבות העיקריות לפופולריות שלהם. לאחר רכישת הכרטיס באמצעות ביטקוין או ביטקוין מזומן, השלבים הבאים זהים כמעט לכל הגרלה מסורתית. כמעט כל הגרלות פועלות באותה צורה בכך שאתה מבצע מספר בחירות מקבוצת מספרים. לדוגמה, יתכן שתצטרך לבחור שישה מספרים בין 1-50. לאחר מכן מפעיל ההגרלה בוחר באופן אקראי שישה מספרים מאותו 1-50, הידוע גם בשם הגרלה, ואתה תזכה במספרים שבחרת תואם למספרים שנמשכו.

אתה צריך להתאים את כל הבחירות שלך כדי לזכות בקופה של ביטקוין. הסיכויים בהחלט נגדך, אבל אנשים זוכים בקופה כל הזמן והקופות האלה הן לא פחות ממדהימות.

בדרך כלל מוצעים פרסים עבור התאמה של פחות משישה מספרים. פרסים אלה כמובן יורדים בערכם ככל שמספר המספרים המותאמים שלך יורד.

לכל הגרלה, כולל הגרלות ביטקוין, יש מבנה תשלומים משלהם וכללים משלהם כשמדובר בכמות המספרים שאתה צריך לבחור, לכן ודא שאתה בודק את האותיות הקטנות לפני רכישת כרטיס ההגרלה של ביטקוין..

מה נועד על ידי משחק הגרלת BTC הוגן באופן אפשרי?

כל מי שיש לו מעט יכולת טכנית יכול ליצור הגרלה, מה שמאוד חשוב לבחור את ספק ההגרלה שלכם בביטקוין בזהירות. הגרלות הוגנות בהחלט מאפשרות לאמת כל תוצאה ותוצאה כדי לבדוק שלא מרמים אותך. יש מפעילי לוטו ביטקוין שמשתמשים באותה טכנולוגיית בלוקצ’יין המשמשת לכריית ביטקוין לבחירה אקראית של מספרי הלוטו הזוכים.

הוגן בהחלט מבטיח שהמספרים שנבחרו יהיו אקראיים ככל האפשר במובן המתמטי. זה גם מבטיח שאי אפשר להתעסק איתם כמעט, כלומר כל תוצאה הוגנת ואף אחד לא בוגד.

חפש ספק שמבטיח זאת כי זה מבטיח שהמשחק שלך יהיה קרוב ל 100% הוגן ככל שהוא יכול להיות. אם למפעיל ההגרלה שלך בביטקוין אין את היכולת להיות הוגנים להפליא, הדבר הבא הכי טוב הוא שהם יבדקו את תוצאותיהם באופן עצמאי על ידי צד שלישי..

בחר ספק לוטו מקוון דרך אתרנו ולא תשתבש.

הגרלת ביטקוין מובילה

האם הגרלות ביטקוין הן חוקיות?

זו הצהרה גורפת אבל אתה טוב לשחק בהגרלות ביטקוין אם אתה בגיל הימורים חוקי. זה משתנה תלוי איפה אתה נמצא בעולם. יש מקומות שמאפשרים לך לשחק בלוטו כשאתה בן 16, אחרים דורשים ממך להיות בן 18, כשחלק ממדינות ארה”ב גורמות לך לחכות עד גיל 21. בדוק תמיד את כללי השלטון המקומי שלך בנושא הימורים ואת הכללים של אתר הגרלת הביטקוין.

כדאי להיכנס לקופה ביטקוין, בלוטו או לרכוש כרטיסי גירוד ממפעיל שמורשה ומוסדר גם על ידי גוף ממשל. יש להקפיד על כללים מחמירים, במיוחד בנושא הוגנות והגנה על שחקנים, כדי לקבל חברה לקבל רישיון. זה גם נותן לך הגנה מסוימת אם משהו משתבש או שיש לך מחלוקת. אלה נדירים ביותר, אבל טוב לדעת שלגוף המנהל יש את הגב.

אנו מפרסמים רק מפעילי הגרלות ביטקוין שעוברים בדיקות מחמירות ואתרים שבהם אנו שמחים להיפרד מכספנו או מביטקוין במקרה זה. עם זאת ישנן אפשרויות לוטו מסורתיות אחרות העשויות להתאים לצרכים שלך טוב יותר, והאתרים המומלצים שלנו מציעים גם משחקי לוטו אלה.

האם אתה יכול לשחק בהגרלת ביטקוין בחינם?

אמנם ניתן לשים את ידך על כרטיס לוטו ביטקוין בחינם, אך הוא נדיר למדי. מפעילי מפעל הפיס לא מריצים את המשחקים האלה מטוב ליבם, הם עוסקים בביצוע כסף. הם צריכים למכור מספר רב של כרטיסים על מנת שההגרלה תהיה שווה את זמנם מכיוון שהשוליים שלהם קטנים בהרבה ממשחקי הימורים אחרים..

השוליים הנמוכים האלה נהדרים בשבילך כי זה אומר שיותר כסף יעבור למאגר הפרסים. מרבית מפעילי ההגרלות בביטקוין גובים עמלה של כ -1% מסכום הפרסים, שהוא זעיר בהשוואה למוצרי הימורים אחרים של ביטקוין.

לעיתים ישנן הצעות מיוחדות מאתרי הגרלות ביטקוין. במקרים נדירים הם עשויים לקנות אחד ולקבל הצעה אחת בחינם, ולתת לך שתי זריקות בקופה במחיר אחד. בדרך כלל, המפעילים מוסיפים כסף לקופה או מייצרים את הפרסים הנמוכים יותר ממה שהם היו בדרך כלל, שהם למעשה כסף בחינם עבור השחקנים המאושרים שמספרם תואם..

הקפד להירשם לכל עלון שספק ההגרלה שלך בביטקוין שולח מכיוון שלעתים קרובות יש לך הצעות זמן מוגבלות לשימושך.

משחקי לוטו פופולריים ברחבי העולם

  • מגה מיליונים
  • פאוורבול
  • סופר אנלטו
  • הגרלת בריטניה
  • אירו מיליונים
  • Eurojackpot

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me