banner
banner

טבלאות מחירים היסטוריות של את’ריום – היסטוריית מחירים של ETH

Ethereum הוא בלוקצ’יין המשמש במיוחד לביצוע חוזים חכם, ארגונים אוטונומיים ואפליקציות מבוזרות. לכולם יש גישה פתוחה לכסף דיגיטלי ולשירותים ידידותיים לנתונים באמצעות Ethereum. זוהי טכנולוגיה שנבנתה על ידי הקהילה העומדת מאחורי אלפי יישומים ו- Ether ה- Cryptocurrency (ETH). אתר ידוע גם בשם “אסימון” מכיוון שכדי לבצע חוזה או עסקה חכמה באמצעות הבלוקצ’יין Ethereum, צריך לכלול מספיק ‘גז’ או אתר להפעלת התוכנית. פירוש הדבר כי אתר הוא מחיר שחייבים לשלם עבור קוד תכנות בבלוקצ’יין Ethereum.

את’ריום הומצא על ידי ויטאליק בוטרין, שהיה רק ​​נער בן 18 בשנת 2013. הרעיון שלו עודד בקהילת הבלוקצ’יין העולמית, ואחריו, מתכנת מחשבים בריטי, גאווין ווד, הוכיח שהמערכת שהמציא בוטרין הייתה אפשרית. ליצור. יחד הם הפכו לחברים הראשונים בצוות את’ריום וגייסו 18 מיליון דולר לפיתוח הפרויקט. ב- 30 ביולי 2015 הם השיקו את הגרסה הראשונה של פלטפורמת המטבעות Ethereum, בשם Frontier. ב- 7 באוגוסט 2015, את’ר (ETH) נוסף לבורסת הקריפטו של קראקן במחיר של 2.77 דולר למטבע. בשנת 2019, DeFi הפך למגזר הגדול ביותר בתוך את’ריום כפעילות בשוק הפיננסים המבוזר, והמשחקים גדלו משמעותית. ב- 4 באוגוסט 2020, Ethereum השיקה את רשת המבחנים האחרונה Ethereum 2.0 שהפכה את הרשת למהירה יותר, זולה יותר וניתנת להרחבה..

נוֹכְחִי ETH / USD מחיר: $

ETH / USD

 

גורמים המשפיעים על ETH / USD

רווחיות כרייה:

לרווחיות הכרייה יש השפעה משמעותית על מחירי האתרים. רווחיות הכרייה גבוהה יחסית כאשר מחיר ה- ETH נע בין 300 ל -400 דולר. כורים נוטים למכור את מטבעותיהם במחיר טוב יותר כאשר הרווחיות גבוהה. אם הרווחיות תהיה נמוכה לאחר שאנשים רבים יתחילו לכרות, כורים אחרים יחזיקו במטבעות כדי להמתין למכירה עד שהמחירים יהיו נוחים יותר. פירוש הדבר שאופי הכרייה נוטה להשתנות במחירי ה- ETH / USD.

מגמות אחרונות:

האת’ריום הפך להיות הקריפטוגרפיה השנייה הפופולרית ביותר בעולם כאשר הפופולריות של בלוקצ’יין את’ריום התפוצצה. מחירי ה- ETH הגיעו לינואר 2018 לסכום של 1400 דולר בגלל הפופולריות הגוברת שלו. עם זאת, בסופו של דבר המחירים ירדו, ומאז הוא נשאר מעל 300 דולר. בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים, הטרנדים האחרונים הקשורים לקריפטוגרפי ספציפי יכולים להשפיע רבות על מחיריו.

תַקָנוֹן:

מכיוון שעסקאות קריפטוגרפיות רבות הן עסקאות חוצות גבולות, הן מושפעות מאוד מהתקנות שהשתנו בכל מדינה. לכן, בכל פעם שהמילה ‘רגולציה’ מתרחשת בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים, היא משפיעה לרעה על מחירי המטבעות הקריפטוגרפיים. בספטמבר 2017 אסרה סין על ICOs ומסחר בקריפטו שהוריד במהירות את מחירי ה- ETH לכמעט 220 דולר מ -400 דולר..

לאחר מכן, האיומים של דרום קוריאה על התקנות הביאו גם לירידה משמעותית בהזרמת ההשקעות. עם זאת, אם מדינה משנה תקנות בכדי לאמץ את שוק המטבעות הקריפטוגרפיים, זה ישפיע לטובה על מחירי ה- ETH.

חילופי מטבעות קריפטוגרפיים:

לבורסות מטבעות קריפטוגרפיים אין את התשתית הדרושה כדי להתמודד עם הצמיחה המהירה של מטבעות קריפטוגרפיים כמו Ethereum מכיוון שהן חדשות יחסית. חלק מהבורסות מציעות חשבונות מוגבלים, וחלקן אף הפסיקו לקבל חשבונות חדשים מכיוון שהם משפרים את אפשרויות התמיכה שלהם. הפרות אבטחה ועדכוני תוכנה משפיעים על חילופי מטבעות קריפטוגרפיים, ואלה יכולים להשפיע על מחירי המטבעות הקריפטוגרפיים.

אימוץ:

בכל פעם שאת’רום זוכה לפופולריות ותאגיד מרכזי מאמץ אותה, מחירי אתריום עולים. הסיבה לכך היא שאימוץ Ethereum משקף את הביקוש המוגבר למטבעות. זה טכני שכאשר יותר אנשים מאמצים את המטבע, המחירים עולים, במיוחד כאשר יש הגעה גדולה של המשתמש החדש.

פוטנציאל עתידי:

אנשים רבים משתמשים ב- Ethereum מכיוון שהפוטנציאל העתידי של Ethereum יציב מאוד. זו פלטפורמה שיש בה אלפי יישומים למגוון רחב של אנשים. חברות טכנולוגיה משלבות במהירות חוזים חכמים, בלוק-שינים ואוטומציה בפעילות השוטפת שלהם, ואת’ריום מספקת פלטפורמה למטרה זו. בשוק צומחות חברות רבות המשתמשות בחוזים חכמים שהעלו את מחיר Ethereum.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me