banner
banner

סקירת Coinbase – האם זה בטוח וגיטימי בשנת 2021?

Coinbase היא בורסת המטבעות השנייה בגודלה (מאחורי Binance) כפי שנמדד לפי נפח.

מדובר בבורסה אמריקאית שפועלת מאז 2012, מה שהופך את Coinbase ללא ספק לבורסת המטבעות המבוססת והאמינה ביותר בעולם..

מנכ”ל Coinbase הוא בריאן ארמסטרונג שהיה תומך גלוי של מטבעות קריפטוגרפיים במשך כהונתו. ארמסטרונג הקים יחד עם פרד ארסם את Coinbase בסן פרנסיסקו והצלחת הבורסה הפכה את שני הגברים לעשירים ביותר.

בסקירה זו נסקור את כל מה שאתה צריך לדעת על Coinbase מקניית ביטקוין ועד שמירה על אבטחת חשבונך.

Coinbase הוא באמת חילופי שירותים מלאים עם הרבה תכונות שונות, אך כמו כל דבר אחר חילופי מטבעות, שיטות עבודה מומלצות חשובות על מנת לשמור על מטבעותיך. ראשית נבחן את תהליך קניית הביטקוין ב- Coinbase.

האם Coinbase הוא מקום טוב לרכוש ביטקוין?

Coinbase נחשב נרחב כפיאט הטוב ביותר לקריפטו על הרמפה בכל המערכת האקולוגית של הקריפטו. כאשר משקיע קריפטו צריך לקנות ביטקוין, הבורסה הראשונה שהם עשויים לחשוב עליה היא Coinbase.

במידה רבה זה בגלל של- Coinbase יש פריסה אינטואיטיבית ביותר שקל לנווט אפילו למשקיעים שרק מתחילים להסתבך עם הצפנה..

חשוב להשתמש בממשק משתמש טוב כי זה מקל על השימוש ב- Coinbase ולקנות ביטקוין מבלי לעשות טעויות כמו להקליד מחיר שגוי להזמנה..

שימוש בחשבון Coinbase לרכישת ביטקוין הוא גם אופציה נהדרת מכיוון ש- Coinbase זמין ב -49 מדינות. המדינה היחידה שאינה יכולה להשתמש כרגע ב- Coinbase היא הוואי

רמה כה גבוהה של תמיכה אינה חריגה בקרב חילופי מטבעות קריפטוגרפיים. למשל, קראקן, פולוניקס ובינאנס ארה”ב אינן זמינות במדינת ניו יורק בגלל הקושי לאבטח BitLicense.

בורסת Coinbase היא גם בחירה טובה באמת לרכישת ביטקוין בגלל אמצעי התשלום השונים שהם מקבלים. לדוגמה, ניתן להשתמש בהעברה בנקאית, בפיקדון בנקאי או בכרטיס חיוב כאמצעי תשלום ב- Coinbase.

כמה עולה Coinbase לרכישת ביטקוין?

החיוב בקניית ביטקוין ב- Coinbase תלוי בעיקר באיזו אמצעי תשלום ברצונך להשתמש. האפשרות היקרה ביותר היא להשתמש בכרטיס חיוב. בכרטיס חיוב העמלה היא בדרך כלל סביב 4% כך שברכישה של 100 דולר יש עמלה של 4 דולר.

למרבה הצער כבר לא ניתן לקנות ביטקוין עם כרטיס אשראי ב- Coinbase. בשלב מסוים זה היה אפשרי, עם זאת, בשנת 2018 Coinbase הפסיק לאפשר לרכישת כרטיס אשראי.

קנייה בחשבון בנק היא זולה יותר ורכישת ביטקוין בסך 100 דולר תעלה בדרך כלל עמלה של כ -3 דולר. כדי להבין כיצד עובד לוח התשלומים וכיצד העמלות משתנות בהתאם למדינה בה אתה גר, יש לבדוק זאת אתר Coinbase.

בשלב זה בסקירת Coinbase שלנו חשוב לציין הבדל מרכזי אחד בין רכישת ביטקוין בהעברה בנקאית לעומת קנייה בכרטיס חיוב. כאשר אתה משתמש בכרטיס חיוב לרכישת ביטקוין ב- Coinbase, ה- BTC זמין באופן מיידי בחשבונך. זה אומר שאתה יכול לשמור אותו ב- Coinbase או למשוך אותו מתי שתרצה.

רכישה של חשבון בנק שונה. כאשר אתה משתמש בחשבון הבנק שלך, הביטקוין אינו זמין למשוך עד חמישה ימים. מחיר הרכישה נעול כך שתקבל את הביטקוין במחיר שאתה רואה ברגע שאתה לוחץ על כפתור הקנייה, עם זאת, ש- BTC נעול ב- Coinbase עד שבוע. חשוב מאוד לזכור ואם אתה צריך למשוך את הביטקוין באופן מיידי חשוב לקנות בכרטיס חיוב למרות שהעמלה גבוהה יותר.

כיצד אוכל לקנות ביטקוין ב- Coinbase?

לרכישת ביטקוין או כל מטבע דיגיטלי אחר ב- Coinbase השלב הראשון הוא יצירת חשבון Coinbase. כאמור, Coinbase זמין כמעט לכולם בארצות הברית. מחוץ לארצות הברית Coinbase זמין ביותר מ 100- מדינות אחרות כולל Coinbase בריטניה. רשימה מלאה של מדינות בהן Coinbase פועלת היא זמין פה.

לאחר יצירת חשבון ועברת תהליך אימות מזהה Coinbase, השלב הבא הוא הוספת אמצעי תשלום. למרבה המזל Coinbase מקל על הקמת חשבון בנק באמצעות פרטי הכניסה לבנקאות המקוונת שלך. הודות למערכת הכניסה הזו ניתן להגדיר העברה בנקאית תוך מספר דקות בלבד. הוספת כרטיס חיוב היא גם קלה ואורכת פחות משתי דקות.

לאחר שהוספת את אמצעי התשלום שלך תוכל להתחיל לקנות ולמכור ביטקוין וכל מטבע דיגיטלי אחר ב- Coinbase. כפי שאתה יכול לראות, להבין איך לקנות ב- Coinbase הוא מאוד קל ופשוט.

כיצד אוכל למכור ביטקוין ב- Coinbase?

מכירת ביטקוין ב- Coinbase קלה באותה מידה כמו לקנות מטבע דיגיטלי בפלטפורמה. כל שעליך לעשות הוא להעביר את הביטקוין ל- Coinbase באמצעות הכתובת הציבורית שהבורסה מספקת. לאחר סיום העסקה, שלרוב אורכת ביטקוין כשעה, תוכלו למכור את הקריפטו.

דמי Coinbase בגין מכירת ביטקוין דומים לעמלות בגין רכישת ביטקוין. שוב, מידע נוסף זמין באתר אתר Coinbase.

כיצד אוכל להוציא את כספי מ- Coinbase?

ישנן מספר שיטות תשלום בהן ניתן להשתמש כדי למשוך כספים מ- Coinbase.

אם כבר קישרת את חשבון הבנק שלך ל- Coinbase זו השיטה הקלה ביותר למשיכה. בתוך ארצות הברית הכספים שנמשכים מ- Coinbase באמצעות העברה בנקאית נמשכים בדרך כלל שני ימי עסקים להופיע בחשבונך.

העברות בנקאיות הן גם אפשרות טובה מכיוון שהן בחינם. זה בניגוד להעברה בנקאית. כל משיכת העברה בנקאית מארנק Coinbase עולה 25 דולר.

בסוף 2018 Coinbase גם איפשר זאת ללקוחות ארצות הברית למשוך כספים מחשבונך באמצעות PayPal. זו אפשרות טובה שכן כסף שנמשך יופיע בחשבון PayPal שלך באופן מיידי, ללא המתנה. כמו כן, כמו העברה בנקאית אין עמלות למשיכת מטבע פיאט לפייפאל.

כיצד להגדיל את מגבלת Coinbase?

כפי שהשם מרמז, מגבלת Coinbase היא מגבלה על כמות הקריפטוגרפיים שאתה יכול לקנות ולמכור בכל יום. לפני כמה שנים מגבלת Coinbase הייתה קטנה למדי, ונמוכה ממגבלת רכישה של 500 דולר לשבוע. עם זאת, כעת עם חשבון מאומת משתמשים יכולים לקנות ביטקוין בשווי של עד 25,000 דולר כל יום מה שהופך את Coinbase לאופציה נהדרת עבור כל הסוחרים מלבד הרציניים ביותר.

כדי לקבל את מגבלת הרכישה הגבוהה ביותר האפשרית תצטרך לאמת את חשבון Coinbase שלך עם מידע כמו כתובתך, מספר הטלפון שלך ותצטרך גם להגיש עותק של תעודת הזהות שלך, בין אם זה רישיון נהיגה או דרכון. לאחר שתעשה זאת תוכל למשוך יותר מדי יום מארנק Coinbase שלך.

שמות קריפטו ENS

שמות ENS הם מעניינים פיתוח חדש המנסים לפתור את אחת הבעיות הגדולות במערכת האקולוגית של הצפנה: כתובות קריפטו מסובכות. כתובת הקריפטו הממוצעת היא כמה עשרות ספרות של מספרים ואותיות שטותיות, אך כמעט בלתי אפשריות לזכור או להבין. שם ENS פותר את הבעיה.

שם ENS של קריפטו הוא כמו שם תחום. זה קל לקריאה והוא מאפשר למשתמשי מטבעות קריפטו לשלוח קריפטו לשם שנזכר בקלות במקום לכתובת קריפטו מורכבת. בדרך לאימוץ המוני שמות ENS יכולים להיות צעד חשוב שהופך את ההצפנה לנגישה יותר למשתמשים חדשים.

הסיבה מדוע אנו מזכירים שמות אלה היא כי Coinbase לאחרונה הוכרז שארנק Coinbase שלהם יתחיל לתמוך בשמות ENS. השמות עובדים עם מרבית המטבעות בפלטפורמת Coinbase, לא רק עם אסימוני Ethereum ו- ERC20. משתמשים יוכלו לבחור שמות ייחודיים, כמו @ cryptofan99 ואז אנשים אחרים יוכלו לשלוח להם קריפטו באמצעות שם זה במקום כתובת קריפטו..

זה מייצג התפתחות מרגשת עבור המערכת האקולוגית של קריפטוגרפים כולה והיא אמורה לסייע ל- Coinbase להשיג אימוץ נרחב עוד יותר, במיוחד עם אנשים חדשים במטבעות בלוקצ’יין..

דיווח מס על Coinbase

מיסי הקריפטו, במיוחד מיסים בארצות הברית, הפכו לנושא חם.

למרות שתקנות המס בהרבה מדינות נותרות לא ברורות, בכל זאת מתברר יותר ויותר שסוחרי ומשקיעים מטבעות קריפטוגרפיים יהיו אחראים לתשלום מיסים. למעשה, מס הכנסה האמריקני שלח לאחרונה מכתבים לאלפי מחזיקים בקריפטו והודיע ​​להם שהם יצטרכו לדווח על אחזקות הקריפטו שלהם..

מה זה קשור ל- Coinbase? למעשה זה היה Coinbase אשר התהפך פרטי חשבון לאלפי אנשים למס הכנסה.

עבור מי שמתכנן לשלם את המסים שלהם זה לא היה עניין גדול במיוחד, עם זאת, עבור מי שקיווה לדווח למס הכנסה בתנאים שלהם זה היה מכה גדולה. שיתוף פעולה זה עם מס הכנסה מציע כי Coinbase לא יכול להיות הבורסה הטובה ביותר עבור סוחרים ומשקיעים שאינם מעוניינים כי פרטי חשבונם יועברו באופן לא רצוני למס הכנסה..

אם תרצה לדעת יותר על מיסי הצפנה בארה”ב יש Coinbase הרבה מידע אשר אמור לענות על שאלותיך.

מידע אחד שכדאי לכסות כעת הוא כי השקעות קריפטו המוחזקות יותר משנה חייבות במס בשיעור נמוך יותר מאלה שנמכרו מוקדם יותר. במסגרת התקנה זו, מתגמלים מכסחי הצפנה יותר מסוחרים.

איך עובד Coinbase?

אנשים שרוצים לדעת מה זה Coinbase עשויים להיות מופתעים לגלות שלבורסה יש למעשה שני שירותים נפרדים.

ראשית יש את Coinbase, הפלטפורמה עליה דנו עד כה בסקירה זו. זו פלטפורמה המספקת בעיקר משתמשי קריפטו בפעם הראשונה. עם חשבון Coinbase קל לקנות ולמכור ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

השירות השני שמציע Coinbase הוא משהו שנקרא Coinbase Pro (בעבר נקרא בורסת GDAX). Coinbase Pro הוא חילופי מטבעות קריפטו בפועל במובן שכאן ניתן להחליף מטבע אחד למשנהו. לדוגמא, סחר בביטקוין תמורת Ethereum או החלף ביטקוין מזומן או ביטקוין. יש הזמנות הגבלה, הזמנות שוק ורבים מהכלים האחרים שאתה מצפה למצוא בכל בורסת מטבעות אחרת.

העברת הצפנה בין Coinbase ל- Coinbase Pro היא מהירה וחינמית. כלומר קל לפתוח חשבון Coinbase, לרכוש Bitcoin ואז לשלוח אותו ל- Coinbase Pro כדי לסחור במטבעות אחרים..

זוגות מסחר של Coinbase Pro

Coinbase Pro הוסיף לא מעט זוגות מסחר חדשים מאז הבולרון בשנת 2017. למשל, כעת ניתן לסחור במטבעות קריפטוגרפיים כמו XRP, XLM, REP, BAT ואפילו DAI בפלטפורמת Coinbase Pro. הרבה ביקורות של Coinbase הצביעו על כמה טוב יותר להשתמש בפלטפורמה כעת, כשהן מציעות יותר מטבעות.

מוקדם יותר כאשר Coinbase הציע רק מטבעות כמו Bitcoin ו- Ethereum למסחר, כאשר מטבע חדש נוסף לפלטפורמת Coinbase המחיר היה עולה לעתים קרובות מכיוון שכל כך הרבה אנשים יכלו לקנות ולסחור בו.

זה כונה אפקט Coinbase. מאז אותה עת הדברים השתנו. עכשיו עם כל מיני פלטפורמות חליפין חדשות יש לסוחרים יותר גישה למטבעות קריפטוגרפיים וכאשר Coinbase מוסיף מטבע חדש זה כבר לא נחשב לעניין גדול..

למרבה הצער לא כל המטבעות זמינים בכל האזורים. על מנת לקבוע אילו מטבעות קריפטוגרפיים תוכלו לסחור ב- Coinbase Pro, על סמך המיקום שלכם, תוכלו לבדוק את אתר Coinbase. אם מטבע עדיין לא זמין לסחר באזורכם הוא עשוי להיות זמין בעתיד מכיוון ש- Coinbase תמיד פועל להרחבת השירות שלהם..

האם אתה יכול לסחור במינוף ב- Coinbase Pro?

הרבה חילופי מטבעות קריפטוגרפיים ידועים לשמצה בכמה מינוף שהם מאפשרים לסוחרים שלהם להשתמש. למשל, כמה פלטפורמות כמו Bitmex מאפשרות זאת עסקאות ממונפות עד 100x.

עד תחילת שנת 2020 ניתן היה לקנות ולמכור או לסחור רק בקריפטוגרפים ב- Coinbase, לא הייתה אפשרות למסחר ממונף. זה השתנה אם כי לאחרונה Coinbase החל לתת ללקוחותיהם אפשרות לסחור במינוף. למרבה הצער, אפשרות זו רחוקה מלהיות זמינה באופן נרחב.

נכון לפרסום, המינוף על Coinbase Pro זמין רק לתושבי 23 מדינות באמריקה. כדי להיות זכאי למסחר בשוליים, על הסוחר להשתמש ב- Coinbase באופן קבוע ולהשאיר יתרה פעילה בחשבונם. ניתן לקבל מידע נוסף אודות מסחר במינוף בבלוג של Coinbase. באופן כללי Coinbase היא לא באמת הפלטפורמה הטובה ביותר למסחר בשוליים, בורסה כמו FTX הרבה יותר טוב בשביל זה.

כיצד אוכל להשתמש באפליקציית Coinbase?

כשאתה סוקר את Coinbase ואת כל התכונות שיש בו, אפליקציית Coinbase נועד להציע את אותה פונקציונליות כמו הפלטפורמה מבוססת שולחן העבודה. למשל, אתה יכול להעביר העברות בנקאיות, לשנות את אמצעי התשלום שלך ולהעביר כספים לארנק Coinbase ומחוצה לו. דמי המשיכה של Coinbase זהים בין אם אתה משתמש באפליקציה או בבורסה.

כמובן שהאפליקציה מאפשרת גם לסוחרים לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים. זה מועיל במיוחד בהתחשב באופי ההפכפך של המערכת האקולוגית של קריפטו. לפעמים המחירים עולים או יורדים במהירות רבה וייתכן שתרצה לקנות או למכור בזמן שאתה רחוק מהמחשב. האפליקציה מקלה על כך. כמו פלטפורמת שולחן העבודה, אתה עדיין לא יכול להשתמש בכרטיס אשראי לרכישת קריפטו, אך אתה יכול להשתמש בשיטות תשלום אחרות כמו העברות בנקאיות או כרטיס חיוב..

באפליקציה הסלולרית יש את כל אותם צמדי מסחר כמו Coinbase, כולל BTC, BCH, ETH, ETC, LTC, BAT ו- USDC בין היתר. הוא כולל גם התראת מחירים שיכולה להועיל לברר על שינויים פתאומיים במחיר. לבסוף, לאפליקציה יש תכונה המאפשרת להשבית אותה באופן מיידי במקרה שהטלפון שלך נגנב.

אם מישהו היה מקבל גישה לטלפון שלך הוא לא יוכל לגנוב כסף או לבצע רכישות באמצעות יישום Coinbase.

איך Coinbase מרוויח כסף?

Coinbase מרוויח את מרבית הרווח שלה בשתי דרכים ייחודיות. הראשון הוא העמלות שהם גובים עבור רכישה ומכירה של מטבעות קריפטוגרפיים. מכיוון ש- Coinbase מציע אולי את הדרך הטובה ביותר לקנות מטבעות קריפטוגרפיים, ומיליוני אנשים משתמשים בפלטפורמה למטרה זו, הגיוני כי Coinbase מרוויח טוב מהצעת שירות זה..

עמלות Coinbase הנגבות עבור המסחר הן הדרך השנייה בה Coinbase מרוויח רווח. לאחרונה Coinbase Pro הגדילו את דמי היצרן והנוטל שלהם ל 0.5% שזה די גבוה לבורסת מטבעות קריפטוגרפיים.

למרות העמלות הגבוהות הללו, Coinbase נותרה בורסת המטבעות השנייה בפופולריות לפי נפח ולכן הם ממשיכים להרוויח טוב מלקוחות הנסחרים בפלטפורמה.

יש דרך שלישית בה Coinbase מרוויח, אולם הוא מייצג רק חלק קטן מהרווחים שלהם. ההימור מתרחש כאשר משקיע מטבע קריפטוגרפי נועל חלק מהמטבעות שלהם במטרה לסייע באבטחת הרשת. בדרך כלל הדבר נעשה על בסיס פרטני, אולם כעת ניתן גם להפקיד באמצעות Coinbase.

נכון לעכשיו אפשרות ההימור הפופולרית ביותר ב- Coinbase הוא Tezos אף על פי שברגע שאת’ריום יעבור להוכחת ההימור זה כנראה יהפוך להיות המטבע הקריפטוגרפי המושקע ביותר. Coinbase גובה עמלה ממשקיעים אשר מהווים איתם וזו הדרך השלישית בה Coinbase מרוויח רווח.

האם Coinbase מאובטח?

כשאנשים שואלים האם Coinbase בטוח התשובה היא בהחלט כן.

אם יש נקודה אחת ששווה לבחון בבדיקת Coinbase זו, היא שהפלטפורמה היא לגיטימית ולא מקצצת פינות בכל הנוגע לבטיחות. למעשה, Coinbase ידוע אפילו בזיהויו ניסיונות פריצה מתוחכמים ולהתמודד איתם לפני שהם יכולים להפוך לבעיה.

עם זאת, חשוב להקפיד על נהלי אבטחה בסיסיים בעת שימוש בבורסת Coinbase, כמו שימוש באימות דו-גורמי מאובטח..

אימות שני גורמים עם מאמת גוגל

אמנם היו בהחלט פריצות גדולות יותר, אך באמת תפס את תשומת ליבם של כולם קרה בשנת 2019 כאשר האקר גנב 100,000 דולר מ- מהנדס קריפטו חשבון Coinbase. ההאקר הצליח לעשות זאת מכיוון שבמקום שהמהנדס ישתמש במאמת גוגל עבור 2FA (אימות דו-פקטורי), הוא השתמש בהודעת טקסט. בגלל זה האקר הצליח לעשות החלפת SIM, לגשת לחשבונו ולנקז את כל כספיו.

זה מראה מדוע חשוב כל כך להגדיר את 2FA עם מאמת גוגל במקום הודעת SMS. האקרים או כל אחד אחר יכולים להתקשר לחברת טלפונים ולשכנע אותם להעביר מספר טלפון לכרטיס סים חדש שההאקר שולט בו..

ברגע שיש להם את זה, יחד עם סיסמת חילופי פריצה, האקר יכול להוציא את כל הקריפטו מחשבון ואולי אפילו מטבע הפיאט. בעוד ש- Coinbase מעולם לא נפרץ טכנית עם התקפה זו, יש להם מחלקת תמיכת לקוחות טובה שתסייע לכל מי שנתקל בבעיות תוך כדי השימוש בבורסה..

שירות לקוחות

במקרה שתיתקל בבעיה בזמן המסחר ב- Coinbase, או אם ברצונך לדעת כיצד להשתמש ב- Coinbase טוב יותר, יש מרכז תמיכת לקוחות טוב. Coinbase מציע מספר דרכים להגיע לתמיכת לקוחות, באמצעות דוא”ל או באמצעות שיחת טלפון. מידע נוסף על כך, כולל כתובת דוא”ל של תמיכת לקוחות, הוא זמין פה.

כשאנשים שואלים האם Coinbase הוא לגיטימי, אחת הדרכים הקלות ביותר להוכיח את הלגיטימיות של הפלטפורמה היא על ידי התבוננות במשרדיהם הפיזיים. שלא כמו כמה חילופי ביניים מוצלים אחרים שבהם יכול להיות קשה אפילו להבין מאיזו מדינה הם מתבססים, עם Coinbase אתה יודע שיש להם משרדים בשלושה מיקומים שונים בארצות הברית. הונאת Coinbase כחברה אינה אמיתית כלל, עם המוניטין הטוב שלהם, תמיכת הלקוחות ומשרדי קליפורניה Coinbase הוא העסקה האמיתית..

העברת הקריפטו הגדולה ביותר אי פעם

זה מאוד מעניין בסקירה של Coinbase לדבר על Coinbase ששולח את מה שעשוי להיות עד היום הקריפטו הגדול ביותר עסקה בהיסטוריה. לקראת סוף 2018, כחלק משדרוג למערכת האחסון הקרה שלהם, Coinbase העביר כחמישה אחוזים מכלל ה- BTC, שמונה אחוזים מכלל ה- ETH ועשרים וחמישה אחוזים מכלל ה- LTC. זה הסתכם באותה תקופה בקריפטו בשווי של כ -5 מיליארד דולר, אולם נכון לאביב 2020 זה שווה הרבה יותר.

כל אלה היו יתרות שהוחזקו בארנק Coinbase הפנימי, וזה מעניין מכיוון שהוא מראה שמעבר לניקוי עסקאות סוחרים אחרים, Coinbase מחזיקה למעשה כמות משמעותית של מטבע קריפטוגרפי בעצמו. זה מראה גם ש- Coinbase הוא בהחלט פלטפורמה מאובטחת מכיוון שמאש הקריפטו הזה מייצג את אחד מכלי הדבש הגדולים ביותר בכל הזמנים. אם היו נקודות תורפה הקריפטו היה בהכרח נפרץ.

מהן חילופי דברים אחרים כמו Coinbase?

אם תרצה שירות דומה למה שמציע Coinbase, אך כאשר אתה סוקר את Coinbase החלטת שזה לא הבורסה הנכונה עבורך, כדאי לך לשקול אחת מאותן מרכזיות אמריקאיות אחרות. כל הבורסות הללו תואמות לחלוטין את התקנות של ארצות הברית ונחשבות לפלטפורמות מאובטחות לסחר בהן.

המגבלה היחידה שכדאי לשים לב אליה היא שסוחרים ממדינת ניו יורק אינם יכולים להשתמש באף אחת מהפלטפורמות הללו.

קראקן

קראקן, שנוסדה בשנת 2011, היא אחת מחילופי המטבעות הוותיקים שעדיין קיימים. כמו מטבע הבסיס, מטה קרקן נמצא בסן פרנסיסקו. למרבה הצער, עבור מי שרוצה לקנות העברות בנקאיות של קריקוטו קריפטו הן אמצעי התשלום התקפים היחידים לפלטפורמה. הם אינם מקבלים כרטיסי חיוב או כרטיס אשראי.

היתרון של קראקן על פני Coinbase הוא שיש להם משמעותית זוגות מסחר נוספים, כולל מטבעות כמו NANO, WAVES, Dogecoin ו- Cosmos. קראקן מעולם לא נפרץ ונפח הסחר שלהם הוא, בממוצע, בין רבע למחצית ממחיר Coinbase.

פולוניקס

פולוניקס, שנוסדה בשנת 2014, היא הבורסה היחידה ברשימה זו שנפרצה בהצלחה. עם זאת, הם למדו הרבה מהטעויות שלהם והם פלטפורמה הרבה יותר בטוחה כיום. מטה פולוניקס נמצא בסן פרנסיסקו ונפח המסחר היומי שלהם הוא כמחצית מזה של קראקן.

בניגוד לקרקן, אחת משיטות התשלום של פולוניקס היא כרטיס חיוב. עם זאת, העסקה אינה מתבצעת ישירות דרך פלטפורמת Poloniex, אלא היא מנוקה על ידי Simplex שהיא ספק צד שלישי. היתרון בהתקנה זו, לעומת זאת, הוא בכך שאפשר השתמש בכרטיס אשראי על Poloniex לקנות קריפטו. זה הופך אותם לבורסה נהדרת עבור כל מי שרוצה לקנות קריפטו באשראי.

Binance ארה”ב

חברת הבת של Binance בארצות הברית, שהושקה רק בסתיו 2019, היא הבורסה החדשה ביותר ברשימה שלנו. נכון להיום הבורסה לא עוררה עניין רב בקרב חובבי מטבעות קריפטוגרפיים ונפח המסחר היומי שלהם לפעמים אפילו לא עולה על 10,000,000 $. זאת בהשוואה לפלטפורמת Binance המקורית שלעתים קרובות מחזיקה מסחר יומי של כמה מאות מיליוני דולרים.

אחד היתרונות של Binance US הוא שהם מציעים הרבה זוגות מסחר, כולל ICX ו- NEO. Binance US אמנם לא מאפשרת לסוחרים שלה לקנות קריפטו באמצעות כרטיס אשראי בו הם תומכים רכישות בכרטיס חיוב.

התחל לסחור ב- Coinbase

מומלץ לבדוק את Coinbase מכיוון שהם אחד מחילופי המטבעות הקריפטוגרפיים הבולטים בכל המערכת האקולוגית של הבלוקצ’יין. על פי אתר האינטרנט שלהם Coinbase מונה 25 מיליון משתמשים שמקורם ב -32 מדינות שונות ברחבי העולם. משתמשים אלה עוזרים לתת דין וחשבון לפופולריות של Coinbase ולהיקף המסחר הגבוה שלהם באופן יוצא דופן בהשוואה לבורסות אחרות כמו Kraken ו- Poloniex..

גם עם הפיצוץ האחרון של הבורסות החדשות Coinbase נותרה אחת הדרכים הטובות והקלות ביותר לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים. הם מקבלים מספר אמצעי תשלום שונים ותהליך אימות KYC שלהם מהיר ופשוט, כך שקל להירשם במהירות. למרות ש- Coinbase אינו מאפשר רכישת כרטיסי אשראי ושכר הטרחה שלהם גבוה בממוצע, אנשים רבים חשים שכדאי לשלם יותר בגלל תקני האבטחה הגבוהים של Coinbase..

יתר על כן, מכיוון ש- Coinbase מבוסס בארה”ב, הם אחראים לתקנות אמריקאיות מחמירות שעושות דרך ארוכה להגנה על משקיעים בפלטפורמה..

בין Coinbase ל- Coinbase Pro, רוב הסוחרים והמשקיעים במטבעות קריפטוגרפיים צריכים למצוא פלטפורמה המטפלת ברוב צרכיהם. דמי ההעברה של Coinbase בין שתי הבורסות המקושרות הללו הם בחינם, כך שתמיד קל להעביר כספים לפי הצורך. אם עדיין יש לך שאלות, תמיד קיים מידע נוסף באתר Coinbase ויש להם מידע נרחב דף תמיכה בשאלות נפוצות המכסה מגוון רחב של נושאים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me