מבט לאחור על הספר הלבן ועל הדרך קדימה בחורף הקריפטו

היי אוהדי CoinFi,

בעדכון זה, נסתכל אחורה על כתב העת CoinFi ועל הדרך שלנו קדימה בחורף הקריפטו.

מבט לאחור על נייר המטבע של CoinFi

חזרה כשפרסמנו את נייר מטבע לבן של CoinFi באוקטובר 2017, הנה מה שהיה לנו לומר על המודל העסקי שלנו:

באותה תקופה ראינו שוק המונע על ידי ספקולציות קמעונאיות מסיביות. בטווח הארוך ראינו בסוחרים מוסדיים את השוק העיקרי לפלטפורמה שלנו.

שם אנו עומדים היום. ראינו בועה באה והולכת, ועם הבועה התפוצצה, ראינו שרוב הספקולנטים הקמעונאיים יוצאים מהקריפטו.

אמנם לא היה, וכמעט בוודאי שלא יהיה, זרם כספי מוסדי פתאומי המציף לחלל (אחד הנרטיבים העיקריים שעזרו לתדלק את הבועה), ראינו את המסחר המוסדי גובר בהתמדה כספקולציות קמעונאיות משתוללות. מת.

איך זה השפיע על CoinFi?

בעיתון המסמך הראשוני הקדשנו קטע גדול לאותות מסחר (בטא שפרסמנו באוקטובר 2018), וכן קטע גדול לאלגוריתמי מסחר בדרגה מוסדית..

ראינו הזדמנות עצומה לספק אלגוס מסחר שסייע לקונים ולמוכרים בהיקף גבוה למזער את עלויות המסחר ולשמור על יותר מתשואותיהם.

באמצע 2018 שכרנו צוות שיעבוד על פיתוח אלגו לסחר. לא נתנו לעבודתם כיסוי רב במהלך העדכונים החודשיים שלנו, מכיוון שסיפקנו בעיקר עדכונים על המוצרים שבנינו לשרת את השוק הקמעונאי..


בדצמבר 2017 / ינואר 2018, כאשר השלמנו את מכירת האסימונים שלנו, העניין הקמעונאי בקריפטו היה בשיאו של כל הזמנים. כתוצאה מכך, הגיוני היה להתמקד במוצרים ובכלכלה סמלית ששירתו בעיקר את משקיע הקריפטו הקמעונאי.

בפברואר 2019 הנוף השתנה לחלוטין. יש תצוגות וידאו עבור משפיעים קריפטו בולטים ירד 90-95% מאז ינואר 2018. מחיר ה- ETH ירד ב -90%, ורוב אסימוני ה- ERC-20 צנחו ב-95-99% מה- ATH שלהם. אז בעוד 90% ממשקיעי הקריפטו הקמעונאיים עזבו את השוק, הנכסים הניתנים להשקעה של הנותרים ירדו גם הם ב -90%. מדברים על שוק מצטמצם באופן אקספוננציאלי.

יחד עם זאת, אף שלא יתכן שיטפון של הון מוסדי שיוזר לשוק כפי שרבים ניבאו במהלך הבועה האחרונה, לאט ולאט, המסחר המוסדי המשיך לצמוח ביחס לנפח המסחר הקמעונאי..

חילופי קריפטו כמו ביטרקס, Binance, Coinbase, Kraken הכל נפתח לאחרונה שולחנות OTC כדי לתת מענה לחסימת עסקאות. שולחנות OTC ממשיכים צבר נפח מסחר עד 2018 גם כאשר היקף המסחר הכולל הצטמצם.

בורסות כמו CoinSuper הן התמקדות מחדש במשקיעים מוסדיים ככל שתקנות חדשות נכנסות לפעולה. שמות גדולים כמו נֶאֱמָנוּת ו חילופי בין יבשות נכנס לשוק עם הנפקות מוסדיות.

ג’נסיס קפיטל, המשרתת רק צדדים נגד מוסדיים, מקורם הוא 1.1 מיליארד דולר בהלוואות קריפטו בשנת 2018, למרות שהשיקו את שירותם במרץ 2018. מקורם של 500 מיליון דולר מהלוואות אלו היה ברבעון הרביעי 2018 בלבד, בעיקר על ידי סוחרים המעוניינים לקצר או לגדר את עמדותיהם..

אלגוריתמים מסחריים לסוחרים מוסדיים

אנו מבצעים כעת פיילוט ליישומים שונים של algos המסחר שלנו בכדי לעזור למפתחי פרויקטים, מייסדים, קרנות הון סיכון, קרנות קריפטו ומשרדי משפחה לסחור בנכסי הקריפטו שלהם בצורה חסכונית יותר..

בשנות ה -90, אם אתה רוצה להירגע מחסימת מניות גדולה, הדרך היחידה לעשות זאת הייתה להתקשר לברוקר הידידותי שלך ולסמוך על כך שהוא יפרום אותה לאט, מבלי לדלוף את המידע ולתת לאחרים את האפשרות לקפוץ לפניך למכור. זה הופרע בשנות האלפיים עם כניסתם של אלגוריתמי הביצוע הטובים ביותר ובריכות שחיה.

כיום, אם מחזיקים גדולים במניות מעוניינים להירגע, הכל נעשה באלגוריתם עם השפעה מוגבלת בשוק.

מצד שני, אם אתה רוצה למכור גוש קריפטו גדול, זה עדיין נראה הרבה יותר כמו שיחה למתווך של שנות ה -90 שלך, במקום הגישה העצמית, בעלות נמוכה, וביצוע אלגוריתמי שהגיעו כעת סוחרי מניות. לקחת כמובן מאליו. אנו עדיין רואים צורך בפלטפורמה המספקת גישה ישירה לאלגונים המסחריים בדרגה מוסדית בקריפטו, ומאפשרת לקונים ולמוכרים להשיג ביצועים טובים ביותר ולקנות / למכור הזמנות גדולות עם השפעה מינימלית על השוק.

למרבה המזל, זה משהו שצוות האלגו שלנו עבד עליו.

ההשערה שלנו היא שאנחנו יכולים למלא צורך בשוק על ידי הצעת גישה ישירה לאלגוס הביצוע הטוב ביותר שלנו, שמצמצמים את החלקה עבור סוחרים המעוניינים להירגע / לרכוש עמדות גדולות בנכסים פחות נזילים..

איך האלגוריתמים שלנו עובדים?

ישנם שני היבטים עיקריים למה שפיתחנו – לקיחת לוגיקה של אלגו שעבדה במניות והתאמתה לצרכים לשוק הקריפטו ופיתוח תשתית חזקה לביצוע עסקאות ולמקסום חיסכון בעלויות עבור לקוחותינו..

כדוגמה, אם בעל אסימון גדול מעוניין לפרק כמות גדולה של Cardano (ADA) לדולר עם השפעה מינימלית על השוק ובמחיר הטוב ביותר, האלגוריתם סורק כל העת את כל חילופי האסימונים שמופיעים בהם ומנתב הזמנות תוך פקטור בצורך:

א) למכור במחיר הטוב ביותר כלומר הבורסה הזולה ביותר באותה תקופה

ב) השתתף באופן פעיל בכל מאגרי הנזילות של ADA

ג) מסווה את כוונת המוכר למכור תפקיד גדול

מוכרים במחיר הטוב ביותר

ADA רשום בזוגות ADA / USDT, ADA / BTC ו- ADA / ETH, אך המטרה שלנו היא להירגע ל- USD. בעת פיקוח על ADA / USDT, גורמי האלגו בשיעור USDT / USD מרמזים על שיעור ADA / USD. באופן דומה עבור ADA / BTC, גורמי האלגו בשער BTC / USD בזמן אמת מרמזים על שער ADA / USD. אלגו הביצוע שלנו מחשב באופן דינמי את שער ה- ADA / USD נטו בכל שלושת הצמדים והזמנות המסלול לבורסה עם שיעור ADA / USD הגבוה ביותר.

השתתף באופן פעיל בכל מאגרי הנזילות של ADA

כאשר מסירים עמדה גדולה ולא נוזלית, על האלגו גם להבטיח שהיא ממקסמת את ההשתתפות בהיקף הנסחר בשוק, מכיוון שהיא מוכרת מבלי להזיז את המחיר. האלגו שוקל באופן דינמי גורם זה, על מנת לאזן בין הצורך במחיר המחיר הטוב ביותר לבין הצורך למקסם את ההשתתפות בשוק..

מסווה את כוונת המוכר

אלגו הביצוע גם מקרי באופן אקראי את גודל ההזמנה ואת זמן הביצוע, כך שנראה שיש מוכרים בודדים קטנים ולא מוכר אחד גדול, כדי למנוע חזית של סמני שוק ואלגיות קוונטיות שמרחרחות את קיומם של מוכרים גדולים..

זה רק מגרד את פני השטח של מה אלגוריתמי הביצוע שלנו מסוגלים. אוטומציה של ביצוע סחר ממזערת החלקה ומספקת גישה בשירות עצמי מעבירה חסכון בעלויות למוכר.

בניית קישוריות חליפין מותאמת אישית כדי להגביר את האמינות ולמזער את חביון ההחלפה

המהירות חשובה עבור אלגו ביצוע, מכיוון שאתה רוצה להיות מסוגל להכות הזמנות המציעות בספר ההזמנות לפני שהם מבוטלים ולהימנע מהסרת ההזמנות שלך בזמן שהשוק עובר.

אף על פי שכל מי שמעוניין לבנות קישוריות לבורסה יכול למנף ספריות קוד פתוח, ההיצע עדיין בוגר מכדי להשתמש בו מחוץ לקופסה אם ברצונך לסחור בתחרות. קישוריות מותאמת אישית נדרשת על מנת לשמור על יתרון מהיר. בנוסף, לבורסות הצפנה פשוט אין את התשתית הטכנית החזקה שמהן נהנות מחלקות נכסים בוגרות יותר – כתוצאה, חילופי תכופות מורידים קשרים.

כדי שביצוע ההזמנות יפעל בצורה אפקטיבית 24/7, דרושים דרכים לעקיפת הבעיה, בדיקות ותחזוקה נרחבים כדי להתמודד עם הייחודיות של מרכזיות בודדות ולהבטיח זמן פעולה מקסימלי..

על מנת להתגבר על אתגרים אלו, הצוות שלנו השקיע זמן ניכר ומאמץ ביישום ספריות קישוריות חליפין מותאמות אישית בכדי לטפל בכל מקרי הקצה שהחילופים יכולים להציג..

אם אתה רוצה ללמוד עוד על אלגוריתמי מסחר, עיין בפרק 9 של פודקאסט CoinFi שבו הצוות שלנו נותן מבוא קטן ונחמד לעולם אלגוריתמי המסחר..

בפרק דנו גם בשני הסוגים העיקריים של מסחר באלגו, כיצד המסחר באלגו חל על שווקי הקריפטו של ימינו, כיצד סוחרים בתדירות גבוהה מרוויחים מאלגוס, ומדוע מסחר באלגו בתדירות גבוהה עשוי למעשה להועיל לסוחרים הממוצעים והיומיומיים לאורך זמן. לָרוּץ.

עדכון אותות מסחר

באוקטובר 2018 פרסמנו בטא של אותות מסחר לסוחרי קריפטוגרפים קמעונאיים.

על סמך משוב ראשוני, החלטנו לשמור אותות בגרסת בטא בזמן שאנחנו מעריכים את הפרויקט. אמנם אנו עשויים להקצות משאבים נוספים לפיתוח אותות חדשים בעתיד, אך כרגע דחיפת קדימה של פלטפורמת אלגוריתמי המסחר שלנו היא המוקד הגדול ביותר של הצוות..

למרות שאנו מעודדים משתמשים להמשיך בהימור, מכיוון שאנו צופים שילוב כלי אסימון נוסף בעתיד, משתמשים שהשתתפו בגרסת הביטא ומבקשים לבטל את ההשקעה עשויים לעשות זאת לאחר 90 יום על ידי הגשת בקשה כאן.

ממשיך להציע שירות חינם

העיתון הלבן שלנו קבע:

זה תמיד היה חלק מהתכנית שלנו לספק נדבך חינם לפלטפורמת CoinFi, ואנחנו ממשיכים לעשות זאת.

מאז שהשקנו את חדשות CoinFi בסוף 2018, עשרות אלפי מבקרים הגיעו לחדשות CoinFi כדי לעקוב אחר ההתפתחויות האחרונות בקריפטו.

בעוד שהחזון המקורי שלנו היה כי חדשות CoinFi יציעו למשקיעי הקריפטו את היכולת להציג חדשות מרגשות בשוק, הנוף השתנה באופן דרמטי מאז פרסום העיתון..

הביקוש הקמעונאי לחדשות נעות בשוק צנח בשוק הדובים, ההשפעה בפועל של חדשות על שווקי הקריפטו פחתה משמעותית. בעוד סוגים רבים של הכרזות במהלך השור של שנת 2017, מאירועים לשותפויות ועד רישומי חילופי מכירות היו לעתים קרובות בתנועות שוק, חדשות מסוגים אלו השפיעו באופן מינימלי על שוק הדובי..

דוגמה אחרונה לכך הייתה הרישום של XRP ב- Coinbase. בעוד שמועות גרידא על רישום Coinbase היו דוגמה קלאסית לחדשות שהניעו את השוק במהלך הבועה, ל”אפקט Coinbase “הייתה השפעה מועטה יחסית בתנאי השוק הנוכחיים..

ובכל זאת, אנו ממשיכים לבצע שיפורים מצטברים חדשות CoinFi כדי לשרת את המשתמשים הרגילים שלנו, כמו מצב כהה.

אם יש לך הצעות כיצד אנו יכולים לשפר את חדשות CoinFi או שכבות אחרות בחינם של פלטפורמת CoinFi, תוכל הגש את הצעותיך ובקשות התכונה שלך כאן.

מדדי ERC-20 מתקדמים לאסימונים זמינים כעת באתר CoinFi

משתמשים יכולים כעת לחקור אסימונים של ERC-20 באמצעות מספר מדדי אסימון ייחודיים הזמינים רק ב- CoinFi.com.

אמנם כל המדדים הללו נוצרו כתוצאה ממשוב ישיר ממשקיעים בקריפטו, אך לדעתנו המדד המעניין ביותר הוא “אספקת אסימונים בבורסה”. כאשר משתמשים מעבירים את האסימונים שלהם לבורסה, זה נוטה להפגין כוונה למכור, או לפחות, כוונה גבוהה יותר למכור מאשר כאשר אסימונים מוחזקים מהבורסה.

נתונים אלה מסתמכים על מאגר המידע המקיף והמקיף שלנו של כתובות ארנק חילופי.

ספר לנו כיצד אתה משתמש במדדים אלה בהשקעה שלך בקריפטו, או כיצד נוכל לשפר אותם. נשמח לשמוע ממך!

ארגון מחדש של הצוות

בעדכון בשנה שעברה הזכרנו את התפשטות רזה מדי על פני יותר מדי פרויקטים. בעצם ניהלנו שני צוותים נפרדים, האחד עוסק בפיתוח אלגוריתמי מסחר שמועילים בעיקר לסוחרים מוסדיים, וצוות אחר התמקד בניתוח נתונים ומסמן מוצר שממוקד בעיקר בשוק הקמעונאי.

כמו חברות קריפטו רבות בשוק הדובים הזה, קיבלנו את ההחלטה הקשה לצמצם את גודל הצוות שלנו. למרבה הצער, פירוש הדבר שעלינו להיפרד ממספר חברי צוות מוערכים שתרמו תרומות בעלות ערך לפרויקט CoinFi. זו בהחלט לא הייתה החלטה קלה, אך החלטה הכרחית להמשיך הלאה במהלך חורף הקריפטו.

העדיפות הברורה של הצוות שנותר תהיה מסחור של פלטפורמת algo המסחר שלנו. הפיתוח על מוצרים קמעונאיים כולל איתותים, חדשות וניתוח נתונים ימשיך, אך יהיה בעדיפות נמוכה יותר.

הולך קדימה

כפרויקט, בהחלט נהנו במידה מסוימת מבועת ה- ICO. אבל זו חרב פיפיות – הבועה גם יצרה ציפייה עקבית לתשואות מהירות מפלח מסוים בשוק הקריפטו המצפה שהדברים יבואו במהירות ובקלות..

אבל המאניה הזו נעלמה, והיא לא חוזרת. צריכה להיות יצירת ערך אמיתית כדי לגבות את ההייפ וזה לא משהו שיקרה בן לילה.

הדרך קדימה תהיה ארוכה. אנחנו עדיין בשוק מאוד מתחיל, ויש הרבה עבודה לעשות. השוק משתנה במהירות, ואנחנו צריכים להסתגל גם כן. אנו נמשיך לספק תשתית ונתונים שיעזרו לסוחרי הצפנה לבצע עסקאות טובות יותר, אך כיצד נראה זה ימשיך להתפתח.

מייסד רדיט, אלכסיס אוחניאן, הצהיר לאחרונה כי חורף הקריפטו טוב לבונים. אמנם שוק דובים עשוי להיות כואב בטווח הקצר, אך אנו מאמינים שזה הזמן בו תוקם התשתית לטווח הארוך לשווקי הקריפטו..

לאלו מכם הממשיכים לתמוך ב- CoinFi, אנו מעריכים את מאמציכם ואת הביטחון שאתם נותנים בנו.

-צוות CoinFi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map