בטא פתוחה חי

עברנו דרך ארוכה בחודשיים שחלפו מאז השקנו את COFI ב- KuCoin. עבר מסע ארוך עוד יותר מאז השקנו את ערוץ הטלגרם שלנו בסוף קיץ 2017.

למרות שמדובר במהדורת המוצרים הציבורית הראשונה שלנו, זו לא השקת פלטפורמה מן המניין – זו רק הקפיצה הראשונה מהבלוקים במירוץ לבניית פלטפורמה שתהיה היעד הראשון בתהליך העבודה של כל משקיע קריפטו..

מה שאתה רואה ב- CoinFi.com הוא מסגרת ראשונית שאנחנו בונים עליה במהירות. כפי ש לפי מפת הדרכים שלנו, תכונות הפלטפורמה החשובות ביותר עומדות לבוא. אנו מודעים גם לכך שיש כרגע באגים – היו בטוחים כי נתקן ולטש את הרציף ללא הרף. מטרת גרסת הבטא הרכה הזו היא להתחיל לאסוף משוב ונתוני משתמשים כאשר אנו מציגים תכונות חדשות בשבועות ובחודשים הקרובים.

לעת עתה, בוא נדריך אותך בכמה מהתכונות שכבר קיימות, ונדון בבאות.

דפי מטבעות

עמודי המטבעות של CoinFi נמצאים כעת בשידור חי! מדובר בעמודים הפונים לציבור אשר יציגו מגוון נתונים ספציפיים למטבעות וחדשות מרגשות בשוק. לכולם תהיה גישה לדפים אלה, גם אם אינם מחזיקים באסימון COFI. נשיק בשבועות הקרובים המון תכונות של 100% בחינם, שיאפשרו לנו לקדם ולהגדיל את הקהל באגרסיביות.

כאשר אנו מציגים תכונות גישה בסיסיות ב- Q2 / Q3 הדורשות היערכות, תומכי CoinFi מוקדמים כמוך ייהנו מצמיחת בסיס המשתמשים שלנו..

עדכוני חדשות נעים בשוק

מאפיין מרכזי אחד בעמודי מטבעות אלה הוא כיסוי החדשות הנעות בשוק על גבי תרשימי המחירים, כמתואר בעיתון הלבן.

נכון לעכשיו, רק 13 המטבעות המובילים מכילים עדכוני חדשות, ותהליך הסינון שאנו משתמשים בו כדי לחשוף חדשות רלוונטיות לעשיית השוק עדיין מעודן.

בסוף אפריל / תחילת מאי, נשיק את v2.0 של עדכוני החדשות המרגשות שלנו בשוק אשר יתמוך בכל היקום של מטבעות ופרויקטים של ICO. כשאנחנו מציגים את עדכון החדשות, נמשיך לשפר את סיווג החדשות שלנו ואת תהליך הסינון כך שיוצג רק החדשות הרלוונטיות ביותר בזמן אמת בשוק הרלוונטי לכל מטבע..

דפי מטבעות ICO

מאגר המטבעות שלנו כולל גם פרויקטים של ICO. אנו עוקבים אחר פרויקטים מההתחלה ועד הרישום ומעבר לכך – זה נותן לנו הרבה הזדמנויות לבצע ניתוח נתונים שלא היו זמינים אם היינו עוקבים אחר ICO ומטבעות רשומים בנפרד..

לאחר שעברנו את תהליך ICO בעצמנו, יש לנו הבנה עמוקה לגבי האתגרים העומדים בפני משקיעי ICO. אנו מפתחים מדדים והדמיות חדשניים – חלקם שיושמעו בשבועות הקרובים – בכדי לספק למשקיעי ICO נראות רבה יותר לפרויקטים שהם מכניסים את כספם הרווחי..

אנו שואפים להביא שקיפות למרחב בו הוא זקוק מאוד.


בנוסף, אנו צוברים ביקורות / דירוגי משפיעים על בסיס הנתונים שלנו – חשוב על תכונה זו כמו עגבניות רקובות עבור ICOs.

מאגר המידע למשפיעים שלנו עדיין מאוכלס, אך אנו מצפים שהוא יושלם ב -90% בשבוע הבא. אנו מסתמכים במידה רבה על אוהדי העל שלנו כמוך שישתמשו במוצר שלנו ויספקו משוב, כך שאם אתה מזהה שגיאות בנתונים הקיימים, תוכל להגיש בקשת שגיאת נתונים / עדכון באמצעות את הטופס הזה כאן.

וכמובן, מעקב אחר נתוני משפיעים אלה יאפשר לנו לתאם המלצות משפטיות בודדות עם ביצועי מחירים – עוד על כך בעתיד.

מה אנחנו מתגלגלים בשבועות הקרובים

כפי שהזכרנו בעדכון ההתקדמות האחרון, 6 באפריל הוא מהדורה רכה. יש עדיין המון פיתוח מאחורי הקלעים, אך המהדורה הזו מאפשרת לנו לקחת על עצמנו מחזור פיתוח ממוקד לקוח. בהמשך נשיק ללא הרף תכונות חדשות.

מדדי אסימונים חדשניים & ויזואליזציות

הזכרנו לפני כמה עדכונים שאנו בולעים נתוני בלוקצ’יין של Ethereum, הן לצורכי מחקר והן ליצירת תכונות פורצות דרך חדשות שיספקו מימד חדש של ניתוח למשקיעי הצפנה..

חסימות ציבוריות הן מקור מדהים של נתונים פיננסיים. כל עסקה פיננסית שהתרחשה אי פעם ברשתות הביטקוין / את’ריום זמינה לניתוח על ידי כל אדם בעולם עם חיבור לאינטרנט.

הבלוקצ’יין מורכב מכמויות עצומות של נתונים גולמיים ברמת הפרוטוקול – תדירות עסקאות, סכומי עסקאות וכו ‘, אך עדיין יש כמויות משמעותיות של נתונים מחוץ לרשת כדי לספק את הצבע שכל משקיע קריפטו זקוק לו. איך אתה מנבא אם כתובת שייכת לבורסה, לוויתן, לסינדיקט או אפילו לתכנית פונזי?

שאיבת תובנות הניתנות לפעולה ממקור זה של נתונים ציבוריים, בלתי ניתנים לשינוי, אך כאוטי, היא בעיה מאתגרת – בעיה שאנו שמחים לפתור..

הדור הראשון של ויזואליזציות ומדדים אלה יועבר לבטא בטבע בשבועות הקרובים. ככל שאנו אוספים משוב משתמשים והניתוח שלנו מתקדם, אנו נמשיך לפרוס עוד דמויות וערכים חדשים המבוססים על נתוני בלוקצ’יין של Ethereum..

זו תקופה מרגשת לבנות חברת נתונים במרחב הבלוקצ’יין. אם אתה מדען נתונים מוכשר שמתלהב מקריפטו, אנו מחפשים מישהו כמוך שיצטרף לצוות מדעי הנתונים שלנו ויעזור לנו להפוך נתונים למעצמת-על עבור CoinFi.

אותות ארביטראז ‘

בשלושה חודשים וחצי מאז שפרסמנו את הסרטון הזה על ארביטראז ‘הצפנה, היה שיטפון של כספים מוסדיים וסוחרים בודדים בונים רובוטים משלהם כדי לנצל את ארביטראז’ הצפנה. ההזדמנויות שרק לפני מספר חודשים היו כה נפוצות עד שתוכלו לסחור בהן באופן ידני, נסגרות במהירות.

ובכל זאת, חלק מסימני הארביטראז ‘כמעט מוכנים לייצור ואנו נשחרר אותם בקרוב, יחד עם תוכן חינוכי שמראה לך כיצד תוכל לעשות שימוש באותיות רישיות. אותות אלה יהיו זמינים רק למשתמשים ברשימת ההיתרים שהקפידו על גישה בסיסית ברמה.

עם זאת, ראוי לציין שכמשחק ארוך טווח, ארביטראז ‘קריפטו הוא מרוץ חימוש של סכום אפס שבו קרנות מהוונות היטב עם יתרונות אסטרטגיים וטכנולוגיים ינצחו..

ספר לנו מה אתה חושב

אם יש לך משוב כללי או הצעות עבורנו, תוכל להשתמש את הטופס הזה כאן. עם זאת, אנא הימנע מהצעת תכונות שכבר קיימות במפת הדרכים שלנו.

אם ברצונך להודיע ​​לנו על פיסת נתונים חסרה / שגויה, תוכל להשתמש בה את הטופס הזה כאן.

אם אתה עדיין קורא את זה, כולנו ב- CoinFi מעריכים את תמיכתך עד כה לעזור לנו להתקדם למשימה שלנו להביא את מודיעין המסחר בקליפורניה בוול סטריט לבלוקצ’יין..

הפרויקט הזה לא היה מגיע רחוק בלעדיך, אבל זה רק עדיין ההתחלה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map