סקירת פלטפורמת נימבוס: גישור המערכת האקולוגית של DeFi לעולם הפיננסים המסורתי

המערכת האקולוגית הפיננסית המבוזרת (DeFi) עדה לצמיחה מאסיבית בשנה האחרונה – עברה את רף 26 מיליארד הדולר – לעומת פחות מ -700 מיליון דולר בינואר האחרון. למרות הצמיחה המגונה במרחב ה- DeFi, זהו עדיין אתגר המחבר את החידוש הפיננסי החדש הזה למערכות הכספים המסורתיות. 

פרויקט Nimbus, מערכת אקולוגית חדשה של DeFi המופעלת על ידי DAO, מטרתה לפתור את הבעיה על ידי כך שהיא מציעה למשתמשים מערכת All-in-One DeFi המופעלת באמצעות אסימון הפלטפורמה המקורי שלהם, NBU. 

השקת המערכת האקולוגית של Nimbus DEFI 

נימבוס, הושק לראשונה בשנת 2019, ורכש במהירות מעל 50,000 משתמשים ברחבי העולם בפלטפורמה שלו. החל מהיום, 27 בינואר 2021, תשיק הפלטפורמה באופן רשמי את המערכת האקולוגית DeFi המופעלת על ידי DAO ואת אסימון ה- NBU המקורי שלה כדי להתחיל בעידן חדש של מימון.. 

המערכת האקולוגית של Nimbus DeFi מציעה למשתמשים מגוון רחב של פונקציות פיננסיות, כולל הימורים, מאגרי תגמולים, תגמולי הפרשות נזילות ותכונות החלפה. בנוסף, נימבוס מתחבר ל”מימון מסורתי “על ידי יצירת זרמי הכנסות מרובים עבור משתמשים בהתבסס על הנפקות ציבוריות ראשוניות (IPO), מימון המונים, הלוואות P2P ו- Crypto Arbitrage-Trading..

נימבוס DAO

כמרכיב המפתח במערכת האקולוגית של Nimbus, Nimbus DAO הוא פרוטוקול ממשל שמנחה את כל ההחלטות שהתקבלו בפלטפורמה. מחזיקי אסימון ממשל של נימבוס DAO יוכלו להצביע על ההיבטים הכלכליים, הממשליים והטכנולוגיים של הפלטפורמה – ולקבל חלקים מדמי העסקה שנצברו בפלטפורמה.. 

ה- DAO יוצר ערך עבור המשתמשים על ידי ביזור השליטה בפלטפורמה כשרק 10% מסימני הממשל של DAO מוחזקים על ידי צוות ארגון נימבוס. מטרתו גם למנוע הונאה מצד משתתפי השוק וליצור מנגנון יציב למניעת תוכניות משאבה וזריקה של אסימונים שלה. 

היישומים המבוזרים של Nimbus (dApps)

מנגנוני ייצור ההכנסות שמאחורי האסימון יתבססו על יישומים מבוזרים של נימבוס, כולל:

 • Crypto Arbitrage – מסחר dApp: 

אפליקציית הארביטראז ‘של הצפנה פועלת בשנה האחרונה שמפתה את המשתמשים להצטרף לפלטפורמה. ה- dApp מציע למשתמשים הפחתת סיכונים ואופטימיזציה של תגמול בזמן המסחר על ידי מינוף מכניקת מאגר בפלטפורמה.


 • תגמולי מאגר dApp של Hub IPO

Hub IPO הוא כלי ייחודי המאפשר לאנשים ברחבי העולם לגשת למניות בהנפקות עם נכסי הצפנה שלהם דרך מאגרים, לא משנה באיזה סכום הם מחזיקים. משתמשי Hub IPO יכולים לשכוח מדמי תיווך נוספים וליהנות ממנגנוני הערכה מתוחכמים ומכל הניתוח הרלוונטי במקום אחד.

 • מאגר dApp למימון המונים

Nimbus Crowdfunding dApp הוא כלי מבוזר ייחודי עם תכונות מתקדמות מחוץ לרשת המאפשר לכל מי שיש לו קריפטו להשתתף במימון המונים בהפעלה באופן מוסדר ובטוח. משתמשים יכולים לגשת להערות להמרה ולהון התחלתי באמצעות חוזים חכמים. 

אסטרטגיות השתכרות אחרות בפלטפורמת Nimbus כוללות: 

 • הצבת תגמולי בריכות
 • החלף תגמול לספקי נזילות
 • P2P הלוואות dApp

עכשיו, זמן ההערכה!!!

 • אסימון NBU

פרוטוקול Nimbus DAO מעסיק את אסימון ה- NBU המקורי שלו, לצד שני אסימונים נוספים – אסימון ממשל ו- STAN stablecoin – כדי לתמוך בתפקוד חלק של הפלטפורמה. 

ה אסימון NBU, בהתבסס על תקן ERC20, מציע למחזיקים גישה ליותר מ -10 מאגרי אסטרטגיה מרוויחים, גישה לאסימון הממשל של ה- NBU, והחלפה עם נכסים אחרים ומטבעות קריפטוגרפיים.. 

ה אסימון ממשל נימבוס, צפוי להיות מושק זמן קצר לאחר השקת ה- NBU ב- 27 בינואר, מאפשר למחזיקים להצביע על שינויים כלכליים, טכניים וממשליים בפלטפורמה ולהרוויח מדמי המסחר שנגבו על נימבוס. בניגוד לפלטפורמות אחרות, ארגון נימבוס יחזיק רק 10% מהאסימונים המבטיחים מערכת אקולוגית מבוזרת של DeFi.

סוף – סוף, ה STANECOIN מטבע, המגובה על ידי הדולר ביחס של 1: 1 יציע למשתמשים אסימון יציב המאפשר להם להפיק מספר מקרי שימוש בפלטפורמה. ההשקה של stablecoin אמורה להתקיים ברבעון השני של שנת 2021. 

 • פרופיל צוות ושותפויות

הפלטפורמה מנוהלת על ידי צוות מנוסה של 11 חברים, המהווה את ארגון נימבוס, ממגוון תחומי החיים כולל פינטק, קריפטו, בלוקצ’יין, אבטחת סייבר, AI ולמידת מכונה.. 

פרננדו מרטיניו מוביל את הצוות כמנכ”ל, וואסם ממלוק (סמנכ”ל טכנולוגיה פיננסית), אלכסנדרה סרברניקובה (סמנכ”ל שיווק ראשי) ויועצים נוספים, ביניהם דייויד מזאחרי, פטריסיו פוזי וחורחה סבסטיאאו.. כאן הם יותר חברי צוות. 

למרות זאת, פרויקט נימבוס כבר יוצר שותפויות ברחבי אסיה ומוסיף את מרס פיננסים, אלפבית וסנקטום פטה. בע”מ כשותפים אסטרטגיים. 

 • בדיקת רקע משפטית

Nimbus הושק בשנת 2019 ומעסיק חוזים חכמים מבוקרים לחלוטין על ידי חברת Zokyo, חברת אבטחת סייבר של בלוקצ’יין, המאשרת ללקוחותיה כי האסימונים הטכניים גם הם “תוכננו ונבדקו בקפידה”.. 

נימבוס היא חברת סולו הרשומה במלטה בשל החוקים הידידותיים לקריפטו של האי. המשרד ממתין בימים אלה לרישיון מימון ההמונים שלה באיחוד האירופי, שצפוי להגיע בהמשך השנה, ותוכניות לרכישת SEC, FINRA ורשיונות אחרים מתנהלות גם כן.. 

תוכנית הפניות של נימבוס

עם פתיחת הפלטפורמה ב- 27 בינואר, המשתמשים יוצגו גם לתוכנית הפניות חדשה על Nimbus כדי “לשפר את המוטיבציה של המשתמשים ולתמרץ בנייה מהירה יותר של קהילה איתנה”, נכתב בפוסט של צוות Nimbus.. 

ישנם שלושה סוגים של תגמולי הפניה העומדים לרשות המשתמשים:

 • תגמול לרכישת אסימון: פרס של 10% ברגע שהשופטים שלך רוכשים את האסימונים שלהם.
 • החלף תגמולים: הרוויח עד 0.15% מכל עסקאות ההחלפה של חבריך לאורך 6 דרגות שופט.
 • הטבת תגמולים: הרוויח עד 12% APY מהכנסת אסימוני ה- NBU שלך. עליכם לרכוש ולהטיל אסימוני NBU בשווי של לפחות 250 דולר למשך 6 חודשים לפחות. 

האם נימבוס היא חברה חוקית?

על פי המחקר ובדיקת הנאותות שלנו, פלטפורמת Nimbus אינה פרויקט הונאה. השיא שלה לאורך שנים מוכיח שהחברה עבדה קשה כדי לספק כלים נהדרים מבוססי בלוקצ’יין ששימשו למעשה אלפי משתמשים ברחבי העולם. המעבר ל- DeFi עכשיו הוא רק שלב הגיוני הבא באסטרטגיית הפיתוח שלהם ולא פשוט דרך לעקוב אחר ההייפ (שלא כמו אצל חברות סטארט-אפ רבות אחרות בתחום).  

הפלטפורמה כבר מציעה למשתמשים גרסת הדגמה לבדיקת מוצרי DeFi המוצעים ופלטפורמה מאובטחת ובטוחה ביותר. 

One-stop shop מגשר בין נכסים דיגיטליים למוצרי השקעה עבור משתמשים גלובליים המספקים גישה לנכסים שטרם נשמעו בקריפטו. 

סיכום 

בהשקה ביום רביעי הקרוב, המערכת האקולוגית של Nimbus DeFi צפויה לפתוח מסלול חדש למשתמשים לגישור בין מערכות דיגיטליות ופיננסיות מסורתיות. למעלה מ- 50,000 לקוחות הצטרפו לפלטפורמה עד כה ועכשיו ממתינים להשקת פונקציונליות חדשה זו של DeFi ולגישה ייחודית להנפקות, מימון הפעלות והזדמנויות אחרות..

שאלות נפוצות

 • מהו פרוטוקול נימבוס?

Nimbus היא מערכת אקולוגית המופעלת על ידי DAO של dApps המייצרת מספר זרמי הכנסה עבור משתמשים בהתבסס על הנפקות, Crowdfunding, P2P Lending ו- Crypto Arbitrage-Trading. בסך הכל, הוא מציע יותר מ -10 בריכות שונות במקום אחד הנגיש באמצעות אסימון יחיד: NBU. 

 • כמה אני צריך כדי להתחיל לסחור ב- Nimbus?

כל סכום מקובל במערכת האקולוגית של Nimbus DEFI. משתמשים יצטרכו לחבר ארנק חיצוני כמו Metamask ו- MEW כדי להתחיל להשתמש בפלטפורמה. גרסת ההדגמה כבר זמינה כאן: https://demo.nimbusplatform.io/

הצהרת אחריות התוכן המוצג עשוי לכלול את דעתו האישית של הכותב וכפוף לתנאי השוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי להפסדך הכספי האישי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map