banner
banner

סקירת פולקאסטרטר – DEX בנוי לבריכות אסימון צולבות

Polkastarter היא מרכזיה מבוזרת (DEX) שנבנתה על מנת להקל על יכולת פעולה הדדית בין פרוטוקולי בלוקצ’יין שונים. זהו פרוטוקול של DeFi המאפשר לחברות לגייס כספים במאגר סמלים חוצה שרשרת בסביבה מבוזרת ובטוחה. 

בסקירה זו של פולקאסטרטר, אנו בוחנים את הפרויקט על ידי ביצוע ניתוח יסודי מפורט של הפרויקט ובדיקת האסימונים של האסימון המקורי שלו.. 

מה זה פולקאסטרטר?

Polkastarter היא מרכזיה מבוזרת (DEX) המבוססת על הרעיון של DeFi. שכבת התשתית שלה מאפשרת למספר פרוטוקולי בלוקצ’יין לתקשר זה עם זה בצורה מבוזרת. גורם ההדדי מאפשר פעולה אינטראקציה בין שרשראות של רשתות חסימות הבנויות על מערכות אקולוגיות שונות של בלוקצ’יין. פרויקט Polkastarter בנוי ברשת Polkadot. 

Polkastarter מאפשרת לפלטפורמות מבוזרות לגייס הון דרך הרשת שלה. חברות או ארגונים יכולים לרשום את האסימונים המקומיים שלהם בפלטפורמת DEX. Polkastarter מאפשרת גם לחברות לגייס כספים באמצעות מכירות פומביות הולנדיות ומכירות פומביות אטומות.  

משתמשים יכולים להשתתף ולהחליף נכסים מבלי להיות מחויבים לתקני בלוקצ’יין ספציפיים כמו ERC 20. משתמשים יכולים גם לבצע החלפות סמלים רוחביים תוך ניצול עיבוד מהיר יותר של עסקאות. 

היתרונות והחסרונות של פולקאסטרטר

לפרויקט DeFi יתרונות וסיכונים בגישה למערכת האקולוגית שלו.

יתרונות

 • יכולת פעולה הדדית עם פרוטוקולי בלוקצ’יין שונים.
 • רישום אסימונים ללא הרשאה.
 • החלפת שרשרת בין אסימונים.

חסרונות

 • נתונים מוגבלים על חברי הצוות שלה. 
 • תנודתיות המחירים גבוהה באסימון המקורי שלה.

אילו תכונות מציעה פולקאסטרטר?

המאפיינים הייחודיים שמציעה המערכת האקולוגית Polkastarter DEX כוללים

 • פונקציונליות- על ידי הקלה על יכולת פעולה הדדית בין חסימות רשת שונות, פולקסטארטר מאפשר גישה נוחה לאסימני החלפה השייכים לכל רשת. היא משתמשת בטכנולוגיית רסיסות כדי לעבור בין פרוטוקולי בלוקצ’יין שונים. 
 • מהירות עסקה- פלטפורמת Polkastarter בנויה ברשת Polkadot, שיש לה יכולת גבוהה לעבד עסקאות. באמצעות Polkadot, Polkastarter יכול לעבד 160,000 עסקאות לשנייה (TPS) ויכול להגיע למיליון TPS. 
 • ממשל- באמצעות ה- POLS האסימון המקורי שלו, משתמשים יכולים להשתתף במערכת האקולוגית של פולקאסטרטר. ה- POLS האסימני המקורי שלו מאפשר למשתמשים להצביע על תכונות המוצר, כלי האסימון וסוגי המכירות הפומביות. 
 • שיתוף מידע- מלבד עסקאות רוחביות, פולקסטרטר מאפשר גם שיתוף נתונים בין פרוטוקולים השייכים לרשתות בלוקצ’יין שונות. 

הערכת Polkastarter ו- POLS

האסימון המקורי של פולקאסטרטר הוא POLS. ההיצע הכולל של אסימון POLS הוא 100 מיליון עם ההיצע הראשוני במחזור של כמעט 18 מיליון POLS.

שירות אסימונים

אסימון ה- POLS המקורי הוא אסימון שירות במערכת האקולוגית של פולקאסטרטר. תחולתו ברשת Polkastarter היא בשלוש דרכים שונות:

 • ממשל- בעלי אסימונים יכולים להשתתף בפיתוח מוצרים באמצעות הצבעה בקהילה.
 • הימור- משתמשים יכולים להמר על אסימון POLS תמורת תגמולי בריכה אשר יופצו על ידי מתן נזילות למערכת האקולוגית של פולקסטארטר. 
 • כריית נזילות- תוכנית כריית הנזילות היא דרך להשתתף בתגמולים יומיים של סמלים, 

הפצת POLS

התפלגות אסימונים POLS היא במדדים הבאים:

 • 15% למכירת זרעים
 • 27.5% למכירה פרטית
 • 22.5% עבור קרן נזילות שתספק נזילות ל- Uniswap ולבורסות אחרות
 • 15% לצמיחה באקוסיסטם הכוללת שיווק, מודעות, שותפויות ורישומי חילופי דברים
 • 10% לצוות והיועצים
 • 10% לשמורת היסוד

בהתאם לספר הלבן שלה, אסימוני הצוות, היועץ והיסוד נעולים למשך שנה לפחות.

שימוש בכספים

הכספים שנאספו יחולקו בין המגזרים הבאים

 • 45% לצוות המפתחים
 • 20% לפעולות שיווקיות כולל שותפויות, מודעות ואסטרטגיית שוק
 • 5% למשפטים וחשבונאות
 • 30% לספק נזילות לבורסות

בדיקת ניתוח יסודי של פולקסטארטהר

יסודות הפרויקט

פרויקט Polkastarter אכן מספק גורם שימושי לשילוב אינטראקציה עם מספר פרוטוקולים. מאז הפופולריות של DeFi והמערכת האקולוגית של קריפטוגרפים, פרויקטים שונים בנויים ברשתות בלוקצ’יין שונות המקיפות מקרי שימוש מרובים. לדוגמא, אפילו במערכת האקולוגית של DeFi משתמשים במקרים רבים של הלוואות, הלוואות, stablecoin על ידי משתמש אחד. לפיכך, משתמש אחד מקיים אינטראקציה עם מספר פרוטוקולים שפותחו ברשתות בלוקצ’יין שונות. Polkastarter מספקת פלטפורמה אחת המאפשרת יכולת פעולה הדדית בין מערכות אקולוגיות בלוקצ’יין אלה. באמצעות החלפות סמלים בין-שרשראות, משתמשים יכולים להמיר מיידית אסימון אחד לאחר. יתר על כן, ברשת Polkadot משתמשים יכולים לעסוק בעיבוד עסקות מהיר יותר. 

הקבוצה

לפרויקט חסרים נתונים מספקים על חברי הצוות שלו. נכון לעכשיו, ישנם רק שני שמות מייסדים המוזכרים באתר האינטרנט שלה. אין פרטים על היזמים, ראש השיווק, המנהל המשפטי וכל מחלקה אחרת בפרויקט. מלבד המייסדים, פרויקט פולקאסטרטר מזכיר שני יועצים לפרויקט שלו. 

צוות פולקאסטרטר

בעוד שפרופילי LinkedIn מספקים פרטים על המייסדים, אתר האינטרנט שלו אינו מכיל מידע על החוויה הרלוונטית שלהם. מחקרים נוספים מצביעים גם על כך שלמייסדים יש ניסיון בפרויקטים שונים, זה לא בהכרח נמצא בתחום המטבעות הקריפטוגרפיים. 

מפת דרכים

העיתון הלבן של פולקאסטרטר מספק פרטים על מפת הדרכים המפורטת שהוגדרה עד הרבעון האחרון של שנת 2021. הרבעון האחרון של שנת 2020 כולל תכונות הכוללות רישום ללא הרשאה, בריכות פרטיות, הונאות אסימונים ואנטי ספאם ברבעון האחרון של שנת 2020. מפת הדרכים שלה מציעה מתקדם מאפיינים של החלפת יחס דינמי ומכירה פומבית של הצעות מחיר אטומות לשנת 2021. 

האם פולקאסטרטר הונאה?

לא. ניתוח מפורט אינו מצביע על כך שהפרויקט הוא הונאה. יש לה תוכנית מקיפה ומחקר מדוקדק שניתן לראות ממפת הדרכים שלה. הוא מציע גם תכונות ייחודיות במערכת האקולוגית של DEX העונה על צרכי העתיד הקרוב. 

עם זאת, הפרויקט אכן צריך לעדכן ולספק פרטים נוספים על חברי הצוות שלו. כמו כן, חוסר הניסיון של מייסדים בפרויקטים של מטבעות קריפטוגרפיים הוא גורם לדאגה. יתר על כן, הפרויקט עדיין נמצא בשלב פיתוח. ניתוח ביצועי הפרויקט ותכונותיו בחודשים הקרובים ייתן פרטים נוספים על האופן בו פולקסטארטר עומד בפני הצהרותיו. בנוסף, אתר האינטרנט שלה או מקורות חיצוניים אינם מציינים את פרטי החוזה החכם שעברו ביקורת על ידי נותני שירותים. 

האם ישנם סיכונים בשימוש בפולקאסטרטר?

כן. בדומה לכל פרויקט אחר של DeFi במערכת האקולוגית, Polkastarter מגיע גם עם מערכת סיכונים ואתגרים משלו. אחד הסיכונים כולל ניצול קוד החוזה החכם שלה. תוקף או האקר יכול לתפעל קוד חוזה חכם של Polkastarter כדי להתמכר לפעילויות לא הוגנות. לכך יכולה להיות השפעה שלילית על ה- POLS האסימוניים שלה ועל הפרויקט הכללי. חשוב לבצע בדיקת ביקורת נכונה של קוד החוזה החכם בכדי למצוא פרצות מראש. 

** דירוג ממוצע: 8/10

דירוג פולקאסטרטר

סיכום

אחד הפרויקטים הראשונים ברשת Polkadot שהושקה לאחרונה, Polkastarter אכן משלב בסיסי אחסון העונים על צרכי העתיד הקרוב. יש לה גם מפת דרכים מפורטת ופעולות הבאות ליישום תוכניותיהם. עם פיתוח של מספר גדל והולך של יישומי בלוקצ’יין ברשתות שונות, Polkastarter בהחלט מובילה את הדרך לספק פלטפורמה המשלבת מספר פרויקטים.

עם זאת, לפולקאסטרטר יש דרך ארוכה לעבור. מרבית תוכניותיה עדיין בשלב הפיתוח וטרם יושמו בשטח. אך פרויקט DeFi זה הוא ללא ספק אחת הפלטפורמות לחיפוש בשנים הקרובות. 

שאלות מפתח של פולקאסטרטר, נענות.

איפה אני יכול למצוא את העיתון הלבן של פולקסטרטר?

ניתן לגשת לעיתון הלבן של פולקאסטרטר מאתר האינטרנט שלו. אתה יכול גם ללחוץ על זה קישור כדי לגשת ישירות למסמך הלבן שלו. 

על אילו מרכזיות מופיע הפרויקט?

ניתן לגשת ל- POLS האסימונים שלו באמצעות ETH ו- USDT מ- Uniswap, Gate, MXC, Poloneix ו- Bilaxy.. 

מה הסטטיסטיקה הקהילתית של הפרויקט?

נכון לאוקטובר 2020, ישנם 4 ערוצי מדיה חברתית של Polkastarter. זה כולל מדיום, טלגרם, טוויטר ולינקדאין. 

האם יש מתחרים לפרויקט פולקאסטרטר?

כן. ישנם פרויקטים שנמצאים כעת בפיתוח ומתמקדים ביכולת פעולה הדדית בין פרוטוקולי בלוקצ’יין. אחד מהם הוא אלפא פיננסים. 

הצהרת אחריות התוכן המוצג עשוי לכלול את דעתו האישית של הכותב ובכפוף לתנאי השוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי להפסדך הכספי האישי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me