סקירה נדירה – מבוא לשוק ה- NFT הפופולרי ביותר

סקירה כללית

טֵלֵפּרִינטֶר RARI
מחיר 4.22 דולר
שווי שוק / דירוג שוק 8,824,730 דולר / מספר 392
שיא של כל הזמנים 10.91 דולר
כל הזמן נמוך 0.264878 דולר
מחזור אספקה 1,655,238 / 25,000,000
סוג אסימון ERC-20
סוג אסימון אסימונים שאינם פטרייתיים (NFT)
אתר אינטרנט https://app.rarible.com/

לצד DeFi, אסימונים שאינם פועלים (NFT) הם אחד המגזרים הצומחים במערכת האקולוגית בקריפטו ובבלוקצ’יין. NFT הוא ייצוג דיגיטלי של פריטים ייחודיים כמו אמנות, משחקים, אספנות וכו ‘. 

נדיר הוא שוק NFT למשתמשים ליצור ולמכור פריטי אספנות דיגיטליים באמצעות הפלטפורמה שלו. Rarible מאפשר למשתמשים ליצור ולהטביע את האספנות הדיגיטליות שלהם ללא צורך במיומנויות קידוד. בסקירת NFT נדירה זו, אנו בוחנים את המוצר וכיצד הוא עובד. אנו בוחנים גם את יסודות Rarible, כמו גם את מקרה השימוש עבור RARI האסימון המקורי שלה. 

מה זה נדיר?

Rarible, שהושק בתחילת 2020 על ידי אלכסיי פאלין ואלכסנדר סלניקוב, הוא שוק קוד פתוח למשתמשים לטבוע, למכור וליצור פריטי אספנות. כל משתמש יכול לגשת לשוק כדי ליצור ולהציג את הגרפיקה שלו. משתמשים יכולים גם לאסוף את יצירות האמנות המוצגות על ידי רכישתן באסימני אתריום. 

זהו שוק שאינו משמורן ולכן אתה מחזיק לחלוטין באסימונים שלך. הפלטפורמה מציעה גם זכויות קניין רוחני (IP) למשתמש באמצעות הוכחת מקור. קונים ומוכרים יכולים לבצע פריטי אספנות המוצעים בשוק ה- NFT הנדיר בעלויות כמעט זניחות. 

כיצד פועל שוק NFT נדיר?

משתמש יכול ליצור אספנות או לחקור את השוק הנדיר. המשתמש צריך לחבר ארנק Ethereum כמו Metamask, Fortmatic, Walletlink או Walletconnect לממשק ה- Rarible. 

משתמש יכול ליצור פריט אספנות באמצעות שירותי Rarible או לחקור את השוק כדי לקנות אספנות דיגיטלית. אחת התכונות הייחודיות של Rarible היא שמשתמש לא צריך חווית קידוד כדי ליצור את האמנות שלו. 

זהו שוק פתוח ולכן כל אדם יכול לגשת אליו. האסימון המקורי של Rarible הוא RARI. 

יתרונות וחסרונות של נדיר

יתרונות

 • שוק קוד פתוח ולא משמורן
 • מקל על המשתמשים ליצור ולהטביע אסימונים דיגיטליים משלהם
 • חוויה ידידותית למשתמשים שאינם קודנים
 • מסחר עמיתים לעמיתים בעלויות נמוכות של NFT או פריטי אספנות

חסרונות

 • שחקנים גרועים יכולים לתמרן את השוק כדי לגשת באופן כוזב לאסימון RARI
 • הפרויקט עדיין בשלביו המוקדמים ולא הצלחנו למצוא ספר לבן או מפת דרכים
 • תומך רק באסימונים של רשת הבלוקצ’יין Ethereum

כיצד יכול משתמש לגשת ל- RARI?

לא ניתן לרכוש ישירות את אסימון ה- RARI מהשוק הנדיר. במקום זאת, ניתן לגשת אליו על ידי השתתפות בשוק בשיטות שונות. 10% מסך ההיצע של RARI היה הוטל לאספני NFT ביולי 2020. לאחר מכן, אסימון ה- RARI מופץ לקונים ומוכרים של שוק ה- Rarible.


בכל שבוע, בכל יום ראשון, מופצים אסימונים של RARI בתהליך שנקרא כריית נזילות מרקטפלייס. בתהליך זה, 50% מהאסימונים מופצים לקונים ו- 50% מהאסימונים מופצים למוכרי השוק הנדיר..

הערכת RARI

ההיצע הכולל של RARI הוא 25,000,000. האסימון מופץ בצורה הבאה:

הפצת אסימונים

 • 10% אסימונים הוטלו ביולי 2020. מתוכם 2% הוקצו למשתמשים נדירים ו -8% הוקצו לכל מחזיקי ה- NFT.
 • 60% מהאסימונים מוקצים לכריית נזילות בשוק. בכל שבוע משוחררים 75,000 אסימונים של RARI המועברים לקונים ומוכרים. 
 • 30% מסימני RARI מוקצים למשקיעים ולצוות. 

שירות אסימונים

RARI הוא אסימון שירות שיש לו את מקרי השימוש הבאים בשוק הנדיר. 

 • ממשל – אחד השירותים העיקריים של אסימון RARI הוא שהוא פועל כאסימון ממשל במערכת האקולוגית הנדירה. באמצעות אסימון RARI, יוצרים ואספנים יכולים להצביע על הפונקציות השונות כולל עדכון המערכת. מחזיקי האסימון ב- RARI יקבלו הצבעה על דמי המסחר של Rarible, פיתוחו ותכונות חדשות שיושמו בשוק ה- Rarible.. 
 • אוצרים – שוק נדיר נועד להקים שוק מונחה קהילתי באמצעות מחזיקי אסימון RARI.
 • יצירות אמנות מוצגות- מחזיקי אסימון RARI יכולים גם לתת דחיפה ולהצביע על יצירות אמנות מובחרות בשוק שלה. 

מימון

בספטמבר 2020, Rarible קיבל מימון מ- CoinFund, חברת השקעות בלוקצ’יין מבוססת ניו יורק. עם זאת, הפרטים וגובה המימון לא נחשפו. על פי הצהרה רשמית, המימון ישמש לבניית שוק NFT מבוסס קהילה המאפשר אינטראקציה ישירה בין אספנים ויוצרים.. 

ניתוח יסודי של נדיר

יסודות הפרויקט

נדיר הוא אחד הראשונים בקרב מערכת אקולוגית NFT מתפתחת. יתר על כן, היא מציעה הזדמנות ייחודית עבור קונים ומוכרים של פריטי אספנות לתקשר זה עם זה. הפלטפורמה שלה נועדה כך שתתאים למשתמשים מרקע לא טכני. על ידי הפעלת שוק קוד פתוח, הוא מעודד קהילה כוללת לכל אחד להשתתף בשוק NFT. 

Rarible שואפת גם להפוך את עצמה לארגון אוטונומי מבוזר (DAO). עם תחום זה, היא הציגה מודל ממשל עם מחזיקי RARI. הממשל האסימוני מאפשר השתתפות של הקהילה ותורמת לצמיחת השוק. 

יתרון נוסף של Rarible NFT הוא המיזוג שלה עם המערכת האקולוגית של DeFi. הקשר של Rarible ליוזמת yInsure של Yearn Finance מאפשר להנפיק ביטוח בצורה של אסימונים. yInsure מאפשר למשתמשים לבצע ביטוח סמלי על פעילויות שונות של DeFi דרך השוק הנדיר. 

הקבוצה

האתר הרשמי של Rarible אינו מספק מידע רב על חברי הצוות או מייסדיו. במחקר חיצוני מצאנו שאלכסיי פלין ואלכסנדר סלניקוב הם מייסדי שוק ה- NFT Rarible. עם זאת, באתר חסרים נתונים על צוותי המפתחים האחרים שלו וחטיבת הסימונים. 

צוות נדיר

אמנם לא היה מספיק מידע על אלכסיי פאלין, אך מייסדו הנוסף של אלכסנדר סלינקוב בעל ניסיון של יותר מ -7 שנים ברקע טכני. אלכסנדר נקשר גם לכמה מיזמי קריפטו בולטים כולל Humaniq. 

מפת דרכים

אחד החסרונות של פרויקט זה הוא שהוא חסר מפת דרכים כיוונית ראויה לסדר היום העתידי של ה- Rarible. אף על פי שאחד מפרטי ההודעה שלו על כמה מהתכונות ש- Rarible חוקר, אין שום ספר לבן או מפת דרכים המפרט השקות או משך זמן של תכונות אלה. אחד הפוסטים שלו מציע כי צוות Rarible עובד כעת על מנגנון גילוי מחירים, של DeFi NFT, אפליקציה לנייד, בעלות חלקית על מוצרים וכו ‘.. 

האם נדיר הונאה?

לא. Rarible הוא מוצר אמיתי העוסק בבניית שוק לאסימוני NFT כולל אלה העוסקים במקרי שימוש ב- DeFi. הוא אכן מספק מנגנון חדשני עבור קונים ומוכרים למנף את היישומים של טכנולוגיית הבלוקצ’יין. 

עם זאת, יש לה גם מספר פרצות ביסודותיה, כמו גם במוצר האינהרנטי שלה. למשל, באתר האינטרנט שלה חסר מידע מספיק על המוצר שלו, הצוות שלו, מפת הדרכים וכו ‘. גם בשוק הנדיר אין ספר נייר כדי להשיג פרטים על המוצר שלו..  

האם ישנם סיכונים בשימוש נדיר?

כן. אחת הפרצות במבנה ה- Rarible היא ניצול הפלטפורמה באמצעות סחר בשטיפות. בתרחיש זה, משתמש קונה מעצמו אומנות במטרה להשיג את אסימון ה- RARI. מניפולציה של השוק ואסימון RARI עלול להוביל לירידת ערך של הפרויקט.

** דירוג ממוצע 8.2 / 10

דירוג נדיר

הערה למשקיעים

Rarible הצליחה להקים באז וכיום היא אחד הפרויקטים המתהווים בתשתית ה- NFT. הוא מספק ממשק משתמש פשוט ואינטואיטיבי יחסית לכל המשתמשים לקיים איתו אינטראקציה. כמו כן, שילובו עם מקרי השימוש של DeFi הופך אותו לפרויקט שעשוי להיות מעניין לחפש. 

עם זאת, במקביל, לפרויקט יש דרך ארוכה לעבור. ישנן פרצות של סחר הכביסה שתוקפים יכולים לנצל. לפלטפורמה צריך להיות גם מפת דרכים מוגדרת כראוי לסדר היום העתידי שלה. בסך הכל, Rarible הוא בהחלט אחד הפרויקטים לפקוח על העין בעתיד הקרוב.

שאלות מפתח נדירות, נענות.

איפה אני יכול למצוא את העיתון הלבן של Rarible?

ל- Rarible אין ספר לבן שמופיע באתר האינטרנט שלה. 

על אילו מרכזיות מופיע הפרויקט?

ניתן לגשת אל ה- RARI האסימוני שלו באמצעות מרכזיות מבוזרות כמו Uniswap, מאזן, MXC וכו.

מה הסטטיסטיקה הקהילתית של הפרויקט?

נכון לאוקטובר 2020, ישנם 4 ערוצי מדיה חברתית של Rarible. זה כולל בינוני, טוויטר, מִברָק, ו מַחֲלוֹקֶת.

האם יש מתחרים לפרויקט Rarible?

נכון לעכשיו אין מתחרים ישירים של פרויקט Rarible. עם זאת, מספר אסימונים ושוק NFT נמצאים בפיתוח החל מאוקטובר 2020.  

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map