banner
banner

פרויקט Ren (REN) – סקירה, דירוג וניתוח מלא

סקירה כללית

טֵלֵפּרִינטֶר REN
מחיר 0.369726 דולר
שווי שוק / דירוג שוק 325,786,963 דולר / מספר 51
שיא של כל הזמנים 0.595017 דולר
כל הזמן נמוך 0.01548000 דולר
מחזור אספקה 881,153,018 / 1,000,000,000
סוג אסימון ERC-20
ערך כולל נעול (TVL)  347,309,762 דולר
אתר אינטרנט https://renproject.io/

רקע כללי

פרויקט Ren, שהושק רשמית בשנת 2017, הוא אחד הפרויקטים המוקדמים ביותר של DeFi. עם זאת, זה נקרא רשמית פרוטוקול רפובליקה. הפרויקט מתמודד עם פרטיות, אבטחה ויכולת פעולה הדדית ב- OTC. לדברי המייסדים, יכולת פעולה הדדית, פרטיות ופרוטוקול מאובטח יביזו את OTC.

כתוצאה מכך, רן, שנוסד על ידי טאיאנג ג’אנג ולונג וואנג, הוא תגובה לחוסר התמיכה במסחר ללא מרשם (Cryptocurrency). זה מאפשר למשקיעים או סוחרים כאחד לסחור בשוק מבלי לשבש אותו.

מה זה פרויקט רן?

כדי להקל על ההבנה, רן הופך את העברת הקריפטו בין רשתות חסימות לקלה, שקופה ומאובטחת במודל פרטי.

במילים פשוטות, מדובר ברשת מאובטחת של מחשבים וירטואליים, RenVM, שמפעילה יכולת פעולה הדדית ליישומים מבוזרים ובכך מאפשרת הלוואות חוצה שרשרת, החלפות, ביטחונות. & יותר.

כיצד עובד פרויקט רן?

רן בנוי על מכונה וירטואלית מבוזרת המשוכפלת על אלפי מכונות: RenVM.

ארבעת עמודי הליבה שעושים RenVM (למטה) מאפשרים אחד מהפתרונות הפרקטיים היחידים + יכולת פעולה הדדית שיכולים להתמקד, והוא הפיתרון היחיד שמאפשר חישוב פרטי על פני מספר תשומות ומספר גורמים..

Ren ממנף את RenVM כדי לאפשר בריכות חשוכות מבוזרות וחסרות אמון. לפני שנמשיך לאופן שבו רן עובד, בריכות חשוכות התייחס לשווקי OTC המאפשרים למשקיעים לרכוש באופן אנונימי כמויות גדולות של נכס. הם יכולים להיות שוק מורשת או מטבעות קריפטוגרפיים. 

עם זאת, בזמן הרכישה באופן אנונימי, נוצר חוסר אמון וביטחון של נכסים. מכאן, הצורך בפרוטוקול חסר אמון, מבוזר ומאובטח הנקרא RenVM. 

בדומה לבלוקצ’יין, RenVM. הוא מבוזר, מאפשר למשתמשים להפעיל צמתים, כמו גם לשלוט על המכונה הווירטואלית. בניגוד למערכת המורשת, ניתן לבצע סקריפטים במצב לא מקוון ברמת וודאות גבוהה.

מכונה וירטואלית של רן (RenVM) באמצעות רשת של “Darknodesהמספקים את כוח המחשוב הדרוש לזיהוי ועיבוד הזמנות מטבעות קריפטוגרפיים.

מטבעות חוצה שרשרת חסרי אמון ב- RenVM נעשים באמצעות אלגוריתם מסובך שנקרא “תכנית השיתוף הסודית של שמיר”, המפרק את ההזמנות. בניגוד ל- OTC המקובל, פקודות מקוטעות הן כאלה שה- Darknodes לא יודעים מה הסכום או היעד של הקריפטו שמבצעים. ובכך לאפשר פרטיות. 

איך עובד RenVM?

כפרוטוקול של Ethereum, RenVM מבצעת עסקאות צולבות באמצעות אסימון ERC-20, ככלי עזר ושווה ערך לנכסי הבסיס. במקביל, האסימון התואם ERC-20 מאפשר לך להעביר או להחליף נכסים תומכים כמו Bitcoin, ZCash, Bitcoin Cash וכו ‘בבלוקצ’יין Ethereum..

אסימון Ren, REN, מאפשר למשתמשים לבצע את הפעולות הבאות:

 • ממריץ את מפעילי הצומת להתאמת הזמנות.
 • שלם איגרות חוב לרשם המאפשר לסוחרים וצמתים להשתתף בבריכה האפלה של REN.

מהו המושג Ren Project?

פרויקט Ren הוא פתרון אידיאלי לעסקאות OTC חסרות אמון, מאובטח, מבוזר ואנונימי. עם זאת, היא ממנפת כמה טכנולוגיות כמו RenVM בין לוטרות לבניית בריכה כהה חזקה ובת קיימא. מילות המפתח שלה הן פרוטוקולים פרטיים ופתוחים ועסקאות הדדיות בין בלוקצ’יין.  

מה שפרויקט רן עשה אחרת?

רן היא פלטפורמה מורכבת עם מספר מקרים של שימוש, אך בסופו של דבר היא נועדה להתגבר על חסמי כניסה והשקעה בפרויקטים של DeFi.

כתוסף, הוא מאפשר לפרויקטים של DeFi להביא לנכסי מטבעות קריפטוגרפיים זרים כמו Bitcoin (BTC) ו- Zcash (ZEC). באופן רחב יותר, משתמשים יכולים בעצם להחליף כל אסימון בין כל שתי חסימות ללא צעדים אמצעיים, כגון שימוש במה שנקרא גרסאות “עטופות” של אסימונים, למשל, Bitcoin Wrapped (WBTC) ו- Ethereum Wrapped (WETH).

RenVM היא רשת של מחשבים וירטואליים המרכיבים מכונה וירטואלית. המכונות המפעילות את הרשת המרכיבה את RenVM נקראות Darknodes.

רן גובה עמלות שונות עבור פעולות פנימיות, אך רובן לא הולכות לרווחיות ישירה במקום לשלם לכורים. כאסימון ERC-20, REN מושכת גם דמי גז משתנים לעסקאות חשמל.

חסימות נתמכות ונכסים?

לאחר ההצלחה של פרויקט Ren, הוא תומך בכמה נכסים ופרויקטים. רובם מכוסים תחת המטריה הנקראת; ברית רן.

רן אליאנס היא יוזמה המתמקדת בתועלת נכסים, אבטחת הפרוטוקול ופיתוח. במקביל, הפלטפורמות או הנכסים החברים כוללים את Aave, Airswap, Bit Team, Curve Fiance, רשת Matic, Futureswap, Portal.Network, Labrys, Formatic, Blockpool, בין היתר. עם זאת, ראוי לציין כי ברית החברים מהווה את הנכסים התומכים והפרויקטים.

שליטה ודינמיקה בשוק?

בעת כתיבת שורות אלה יש לה שווי שוק של 250,841,730 דולר, נפח: 60,666,663 דולר, היצע במחזור: 885,405,088, והיצע כולל של 1B REN. והערך הכולל נעול הוא 345 מיליון דולר.

רןמקור: defipulse.com

שותפות ומסירות

מאז הושק בעבר כפרוטוקול רפובליקה, רן מתגאה במספר שותפויות. הם כוללים אך לא מוגבל לדברים הבאים:  

 • פרוטוקול AZTEC, פרוטוקול פרטיות אפס ידע, והחלפת שותפים סטנדרטיים להסדר, כדי להקל על יתרות פרטיות, העברות ועסקאות.
 • ווייר, חברת FX של בלוקצ’יין המפעילה שותף גלובלי לתשתית תשלומים Ren עבור KYC. הם גם מסייעים בהעלאת סוחרי OTC ל- RenEx ובמתן נזילות ל- RenEx.
 • TrueUSD, תקנה העומדת בתקן stablecoin מביאה את stablecoin התואם לרגולציה ל- RenEX
 • BitGo (שירות ארנק ביטקוין רב-סימני)
 • רשת קיבר (עסקאות מיידיות וחלקות בין פלטפורמות)

פרטי ICO

פרויקט רן החל סיבוב שני של מכירות ICO ב- 22 בפברואר 2018. הם גייסו 34 מיליון דולר במימון. במהלך המכירות יש להם משקיעים בולטים רבים, כולל; FBG Capital polychain, Hyperchain Capital, הון אינסופי, Houbi Capital, Limitless Crypto Investment, Signum Capital, Aenigma Capital, Synapse Capital, BlockVC ו- ZhenFund.

פרוטוקול הרפובליקהמָקוֹר: icodrops.com

פתרונות ותכונות הרוצח.

על ידי הוספת שכבת הנזילות הפרטית, RenVM, הערך יכול לעבור בין חסימות בידע אפס בפרטיות מוחלטת. לפיכך, תמיכה בבריכות כהות עצמאיות של Plug and Play. במקביל, רן הוא פרוטוקול פתרונות מרובים. פתרונות אחרים כוללים;

 • נזילות בין-בלוקצ’יינית ל- DApps.
 • מאפשר העברת כל אסימון בין כל בלוקצ’יין.
 • גישה לאסימונים מכל בלוקצ’יין באמצעות החוזים החכמים הקיימים שלך מבלי לדאוג לעטיפה או לביטול של אסימונים.
 • תשתית לחיבור הלא מחוברים.
 • השתמש ב- RenVM כדי להרחיב את היכולת של dApps קיימים או ליצור תיקים עסקיים חדשים לחלוטין בעולם המבוזר.
 • זה מאפשר שילוב נכסים חוצה שרשרת ב- DEX הקיים כמו ביטקוין ו- Zcash.
 • מכיוון שהוא קוד פתוח ולא משמורני, אין סיכון של צד נגדי.
 • זה מאפשר הלוואות רב ביטחוניות, חוזים חכמים שאינם משמורת על נכסים צולבים.

יתרונות וחסרונות של פרויקט רן

בדומה לכל פרויקט חדשני אחר, לרן יש יתרונות וחסרונות כאחד. היתרונות העיקריים הם שיש לו סיכוי נמוך יותר להתקפת הלוואות פלאש, צוות מנוסה ודרגי שותפות חזקים. מצד שני, הבלוקצ’יין המוחלף עלול להוות סיכון הנקרא הרכבת הסיכון.

בִּטָחוֹן

מבחינת חוזה חכם, ביקורות מראות כי פרוטוקול Ren מאובטח. עם זאת, הם מפעילים פתרונות OTC מבוזרים למחצה. על ידי מבוזר למחצה, הם נוטים לבנות פרוטוקול מבוזר עובד לחלוטין לפני שהם מאפשרים למשתמשים כספים בארנקים.

שלא כמו פרוטוקול DeFi אחר מבוסס Oracle, רן חסר אורקל. זה נותן את הפרוטוקול חסין מפני באגים אורקליים. עם זאת, עלולים להיות סיכונים מורכבים. סיכונים מורכבים מדברים על הסיכון של נכס, אומרים בלוקצ’יין ביטקוין בפרוטוקול רן. כלומר, משתמש מסתכן באתגרי בלוקצ’יין ביטקוין בעת ​​החלפת הביטקוין.

מדדי התפלגות אסימונים (טוקונומיקה)

אסימון רן, שנקרא REN, מכסה אספקה ​​קבועה של מיליארד (1,000,000,000) אסימונים. זה אסימון תואם ERC-20 שנמכר במהלך מכירת האסימונים. במהלך שני סבבי ה- ICO נמכרו 60.2% מהאסימונים למשקיעים. רן ערך מכירה מוקדמת ומכירה פומבית בשנת 2018, במהלכה 60.2% מההיצע נמכרו למשקיעים.

בסבבים מוצלחים, יש לה קרן עתודה של 19.9% ​​מההיצע הכולל. מנגד, 9.9% מהקרן הוקצו באופן פנימי ליועצים, הצוות ומייסדיו. עם זאת, אסימונים לקבוצה הגיעו עם תקופת נעילה של שנתיים, עם נעילה של שישה חודשים לצורך הקצאת יועצים..

כמו כן, 10% מהיצע ה- REN מיועד במיוחד לשותפויות, פיתוח ופעילויות קשורות אחרות.

תהליך השירות של אסימון מופיע להלן:

שירות אסימון רן

פרופיל הקבוצה?

רן הוקמה במיוחד על ידי טאיאנג ג’אנג כפרוטוקול הרפובליקה בשנת 2017. לג’אנג ניסיון קיים במרחב הקריפטוגרפי והקים יחד את קרן הגידור הקריפטו וירג’יל קפיטל. חבר בצוות החזית הנוסף הוא לונג וואנג, שהיה מפתח תוכנה מוביל ב- Neucode וכיום פרוטוקול ה- CTO של Ren. 

צוות הפרויקט של רן

קבלה בקהילה?

פרויקט רן קיבל תמיכה מרשימה מקהילת הקריפטו. הם עוסקים בחסידות של 24.9K, 1.8k ו- 8 188 ב- טוויטר, רדיט, ו מִברָק בהתאמה.

לכל אמצעי התקשורת ורישומי הפרויקט, לפרויקט רן יש מוניטין ראוי להערכה, אשר הרבה לגבי הכדאיות של פתרונות רן..

רישום פרויקט

REN מוצג ומופיע גם בכמה פלטפורמות. בין הפלטפורמות; Coingecko, Coinmarketcap, APNews, Coinbase, ABIT.com, Poloniex, Houbi Global, Binance, AEX, Uniswap, Shushwap, OkEx, וכו ‘

זה 57 ו 58 בדרגה על Coinmarketcap ו Coingecko בהתאמה. וזמין בבורסות הבאות: 

Binance, Coinbase pro, OKEx, Huobi, MXC, Gemini, Uniswap, Sushiswap, Balance ועוד.

מתחרה?

לפרויקט רן מספר מתחרים. עם זאת, נראה כי אין מתחרה ישיר המציע את כל הפתרונות שלהם, כולל נזילות, יכולת פעולה הדדית, פרטיות וכו ‘. לכן תלמד את המתחרה של רן במונחים של פתרונות ספציפיים..

המתחרים הניתנים לתפקוד בין רן הם Cosmos (ATOM), Polkadot (DOT), Aion (AION) ו- RootStock (RSK)

מתחרים אסימונים וגשרים של ביטקוין הם Synthetix, Keep, pTokens ו- TokenIon

** דירוג ממוצע 7.6 / 10

דירוג פרויקט רן

הערה למשקיעים

מכדאיות הצוות, הניהול, הטכנולוגיה והשותפויות, יש אינדיקציה לכך שלרן עתיד טוב. עם זאת, נותר לצוות לענות על צורכי פעולה הדדית ועליית החששות האבטחתיים הטמונים בפרוטוקולי DeFi.

שאלות נפוצות:

האם ה- REN נבדק?

כן  

האם זה קוד פתוח, ולא משמורן?

כן.

האם זה מבוזר?

בכוונתה להגיע לביזור אך עדיין לא.

האם הפרויקט מבוקר ממבקרי אבטחה מכובדים?

חוזה החכם של רן נבדק באוקטובר 2018 על ידי: ChainSecurity

האם החוזה אומת ב- Etherescan?

כן, ניתן לאמת.

מה רן רשום ומבוסס?

סינגפור

הצהרת אחריות התוכן המוצג עשוי לכלול את דעתו האישית של הכותב וכפוף לתנאי השוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי להפסדך הכספי האישי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me