banner
banner

פגוש את הפרויקטים הפועלים להגברת תשואות DeFi שלך

פרסומת פמקס

מימון מבוזר, או DeFi, הפך במהרה לאחד הטרנדים החמים ביותר בקריפטוספירה כיום.

עם ריבוי הבורסות המבוזרות, פלטפורמות ההלוואות הפתוחות, חוות התשואות, שווקי החיזוי ומגוון רחב של מקרי שימוש אחרים של DeFi, מחזיקים כעת במטבעות קריפטוגרפיים מגוון רחב של אפשרויות להפוך את התשואה על נכסיהם..

עם כל כך הרבה אפשרויות זמינות, השגת התשואה המרבית האפשרית יכולה להיות אתגר. אך למרבה המזל, יש שם גם הרבה פרויקטים המעוניינים לעשות את זה פשוט ככל האפשר, כמה מהבולטים ביותר כוללים:

EasyFi (קל)

נקודות זכות תמונה: EasyFi

EasyFi

EasyFi פותר מצוקה עיקרית שמשקיעי קריפטוגרפיה רבים מתמודדים איתה בשלב מסוים – האם צריך למכור נכס אחד כדי לקנות אחר? מצד אחד, הנכס הראשון יכול היה להעריך את הערך שלו, בעוד שהשני אולי לא יביא את הביצועים כמצופה.

באמצעות EasyFi, השקעות קריפטוגרפיות אינן צריכות להיות תרחיש אם / או זה, זה יכול להיות גם וגם. זאת, מכיוון ש- EasyFi מאפשר למשתמשים להפקיד בקלות את הנכסים השוטפים שלהם כבטוחה לצורך לקיחת הלוואות בריבית נמוכה. ניתן להשתמש בסכום זה לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים רווחיים אחרים – ללא צורך למכור נכסים לגיוס הון לצורך השקעה נוספת.

כפי שאתה יכול לתאר לעצמך, זה מאפשר למשקיעים ליהנות מייקור ההון של הביטחונות שלהם, תוך פתיחת נזילות לצורך השקעות נוספות – למעשה, זה כמו השקעה במינוף. כל עוד ההשקעה מעריכה יותר מהר מהריבית המגיעה, מתבצעת רווח נקי. בהתחשב בכך שיעורי הריבית נוטים להיות רק כמה אחוזים, בעוד שמטבעות קריפטוגרפיים רבים חוו צמיחה של כמה מאות אחוזים בשנה האחרונה, זו צריכה להיות משימה פשוטה עבור אלה עם עין הבחנה לנכסים פוטנציאליים גבוהים..

בהיותה מבוססת על רשת Matic (פלטפורמת קנה מידה של שכבת 2 של Ethereum), איזי פיי יכול גם להתמודד עם ניקוז רווחים גדול נוסף – עמלות עסקאות. עם עמלות Ethereum מרקיע שחקים, EasyFi מורידה את העמלות באופן דרמטי, ומבטיחה שמשתמשים כבר לא צריכים להתמודד עם עמלות עסקה מופרזות בעת הפקדה / משיכת בטחונות או פירעון הלוואות..

מימון YOP (YOP)

מחויב כ”יישום אופטימיזציה של All-in-One “, YOP Finance שואף למנף את המאפיינים הייחודיים של Ethereum ו- Polkadot כדי לעזור למשתמשים למקסם את התשואות שלהם בקלות..

באמצעות ה- yPlatform של YOP Finance המשתמשים מקבלים גישה למגוון עצום של שווקי DeFi במקום אחד, ונהנים מתובנות אוסרות שמאפשרות להקל על מקסימום התשואות, לאזן מחדש את התיק שלהן ולנצל כמה מהחקלאות הפופולריות והמבוזרות פלטפורמות חילופי. משתמשים יכולים לנהל בקלות את תיק ההשקעות שלהם ב- DeFi במגוון פלטפורמות ופרוטוקולים פופולריים באמצעות ממשק המשתמש הפשוט והאינטואיטיבי שלו..

נוסף על כך, המשתמשים יוכלו לגשת למגוון רחב של ניתוחי שוק בזכות הכלי ‘ניתוח נתונים חכם’ של YOP Finance, הממנף את כוחה של בינה מלאכותית לייצר תובנות שימושיות לגבי אסימונים פופולריים ומגמות שוק, לפני שהם מזקקים זאת ל נתונים קלים לשימוש המשתמשים למנף את אסטרטגיות ייעול התשואה שלהם.

הפלטפורמה מסייעת למשתמשים למקסם את התשואה שלהם על ידי צבירת כל מה שהם צריכים בכדי לאתר ולנצל הזדמנויות השקעה שאחרים עשויים לפספס.

נכון לעכשיו, YOP Finance תומכת ביישומי DeFi הבנויים על Ethereum ו- Polkadot. אך היא גם מתכננת לשלב תמיכה במוצרים מובילים בכמה רשתות חסימות אחרות בעתיד הקרוב, כולל Binance Smart Chain, EOS, Solana, NEAR ו- NEO – ובסופו של דבר נותן למשתמשים כוח לנהל את החשיפה שלהם בחלק גדול מהנוף DeFi..

SushiSwap

נקודות זכות תמונה: SushiSwap

אם אי פעם השתמשת באחת הפלטפורמות הרבות של יצרני השוק האוטומטיים (AMM) שם בחוץ, היית יודע שיש למעשה שתי דרכים להפוך תשואה מהן..

הראשונה היא על ידי ביצוע עסקאות רווחיות, למשל. קנייה נמוכה ומכירה גבוהה, בדיוק כמו בכל בורסת מטבעות רגילה. אך האפשרות השנייה הולכת וגוברת במהירות בפופולריות עם העניין הגואה בפלטפורמות אלה – אנחנו מדברים על מתן נזילות.

על ידי מתן נזילות למאגר נזילות ב- AMM כמו Uniswap, JustSwap, SushiSwap וכו ‘, המשתמשים מרוויחים חלק קטן מכל דמי המסחר שנוצרים כאשר מישהו מפיק נזילות מהמאגר. שבר זה תלוי בכמות הנזילות הכוללת הניתנת ביחס לגודל הבריכה – כך שמי שמספק עשירית מהנזילות ירוויח עשירית מהעמלות..

עם זאת, בעוד שרוב ה- AMM משלמות רק חלק מהעמלות לספקיות הנזילות הנוכחיות, ל- SushiSwap יש מודל שונה במקצת. הסיבה לכך היא ש- SushiSwap מחולקים 0.05% מדמי המסחר לבעלי אסימונים של SUSHI ברגע שהם מהממים את האסימונים שלהם תמורת xSUSHI. בינתיים, העמלה הנותרת של 0.25% מופצת לספקי הנזילות הנוכחיים.

אסימונים אלה של SUSHI מושגים על ידי אספקת נזילות בתחילה, ואז ניתן להפקיד אותם לטווח ארוך כדי להרוויח תגמולים לנצח – אפילו לאחר שהנזילות הראשונית נשלפה מהמאגר. זה עושה את זה מתאים למי שמעדיף רווחים לטווח ארוך על פני רווחים לטווח קצר.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me