חדשות DeFi: Kava משולב ב- Binance.com, נמכר בדקות

פרסומת פמקס

התחרות תתחמם בחלל DeFi בקרוב מאוד. Binance.com היא הבורסה הגדולה הראשונה לשילוב פתרונות DeFi מקומיים בפלטפורמת Binance. לא זו בלבד שהיא ברכה מרכזית עבור KAVA, “הפנינה הנסתרת של העשור” לפי לפורבס, אבל זו גם רק ההתחלה של מה שעוד יבוא לשוק הצמיחה הגבוה והפוטנציאלי הגבוה הזה.

יותר ויותר ערך ננעל בפרוטוקולים ופלטפורמות מימון מבוזרות. מעל 7 מיליארד דולר הם להתפשט בין כמה עשרות פרויקטים כבר, אך כולם מנסים לתת מענה למשתמשי Ethereum. הגיע הזמן להכניס נכסים אחרים גם למימון מבוזר. Kava עושה בדיוק את זה על ידי תמיכה במטבע Binance – או BNB – מהיום הראשון. התמיכה בבורסת הקריפטו המובילה בעולם מעניקה לפרויקט יתרון תחרותי משמעותי ביחס לכל פרויקט אחר של DeFi הקיים בשוק כיום. 

בינאנס משחק את כרטיס הקאווה טראמפ

החדשות הגדולות של השבוע הן כיצד Kava נתמך כעת באופן רשמי בפלטפורמת Binance.com. המסחר בנכס KAVA המקורי נמשך כבר חודשים. הצעד הבא בשותפות זו היה חיוני בכדי להעלות את מעמדן של שתי הפלטפורמות בתהליך. זו הפעם הראשונה ש- Binance.com משלב פתרון DeFi ישירות בפלטפורמה שלה, יתרון זה של הראשון הוא לא יסולא בפז עבור Kava ומשתמשיה, ואין לזלזל בו.. 

כדי לשים את האינטגרציה הזו בפרספקטיבה, כעת משתמשי Binance יכולים להשתתף ישירות בפלטפורמת Kava עם BNB. כבר אין צורך לעבור בין פלטפורמות או להשתמש ביישום סלולרי נפרד. אפשרות זו תישאר נגישה, אך אינטגרציה ישירה היא הרבה יותר פשוטה. יתר על כן, למשתמשי Binance.com יש כעת פונקציונליות חסרת תקדים. היכולת למנף את BNB ו- BUSD ישירות לגביית תגמולי כריית נזילות היא צעד גדול קדימה. 

שילוב Kava באופן כזה מאשר את הפוטנציאל של פלטפורמת DeFi זו. כל אחד יכול לשלב פיתרון זה בפלטפורמה שלהם, ב- Exchange או ב- DApp בקלות יחסית. עד כה, אין גישה לפרויקטים אחרים של DeFi ישירות ממרכזיה, מה שהופך את Kava למבצע ייחודי להפליא בשוק כיום. 

ההצלחה המתמשכת של קווא הניבה תוצאות מעניינות. לא רק שיש שילוב ישיר של Binance.com לפקוח עין עליו, אלא גם את הטבעה של USDX נראה גם שהוא הולך לפי התוכנית. כתוצאה מההתעניינות הגוברת באופציה זו מצד משתמשי Binance, הוגדל הנזילות להטבעה דרך הבריכה מספר פעמים בשבועיים האחרונים. סביר להניח כי עליות נוספות יחולו בעתיד הנראה לעין. 

החשיבות של צומת ההשקעה בינאנס

הצבת KAVA כאסימון DeFi מוגדרת בצורה גאונית למדי. בנסיבות רגילות, המשתמשים יינעלו כמעט מכל ההשתתפות בהעמדת DeFi, אלא אם כן הם פעלו כמאמת ברשת. זה בדרך כלל דורש להחזיק כמה אלפי מטבעות, ולהשאיר את הצומת פועל 24/7. בעזרת Binance, כל זה תהליך הפך לנגיש הרבה יותר. 

Binance מעריך בריכות $ KAVA מהמשתמשים שלה, מחזיקה את רובו, אך שומרת על חלק בלתי מוגבל בכל עת. זה מאפשר למשתמשים להרוויח תגמולי הימורים בעוד שהם עדיין יכולים לסחור ב- KAVA ב- Binance או להעביר אותו למקום אחר. זה יוצר את המיטב משני העולמות שבהם בינאנס מחזיקה את מרבית הקאווה ומשפרת את האבטחה של הבלוקצ’יין ועדיין מאפשרת למשתמשים חוויה נחמדה – להיות בעלי נזילות כאשר הם זקוקים לה ולהרוויח תגמולים באופן פסיבי..

מאזין למשוב משתמשים

Binance cz


השותפות המתמשכת בין Binance ו- Kava מונעת גם על ידי משוב המשתמשים. ליתר דיוק. משתמשי Binance.com שאלנו לפתרונות DeFi משולבים להפעלת תיק הקריפטוגרפים שלהם. בהתחשב כיצד Kava תומך באופן פעיל ב- BNB להטבעת USDX, זה היה עניין של זמן עד שיתקיים שילוב נכון. 

יתר על כן, כל זה מראה כי Kava איננה פלטפורמת DeFi הממוצעת שלך. נכון לעכשיו, הערך הכולל אינו נעול של Maker או Compound, אך זה רק עניין של זמן. לפלטפורמה זו עדיין יש פונקציונליות רבה שמחכה להוספה בעתיד הקרוב. אחד מאותם שינויים גדולים יתרחש בקרוב למדי וייתכן שישנה את נוף DeFi לנצח. לפי למנכ”ל ומייסד חברת קווא, בריאן קר, החל מהשבוע,

“84 מיליון KAVA מופקדים כיום על ידי מחזיקים המוערכים בכ- 354 מיליון דולר. 568 CDPS פעיל עם פיקדונות בסך 36,731,493 דולר. הונפקו 16,370,511 USDX. 1,149,645 $ הרווחים בתגמולי הטבעה של KAVA ו- 932,166 חסימות מאושרים. “

כל הסימנים הם שוריים להפליא מבחינת קאווה. השתלבות ישירה ב- Binance.com היא צעד ראשון חשוב לקראת הפיכת DeFi למיינסטרים יותר. ענף זה נותר מעט שוק נישה, אך כעת מיליוני אנשים יוכלו לחקור את ההיצע של קווא באופן מקורי. 

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map