banner
banner

תוכנית התגמולים DGTX גורמת לזרם נזילות עצום ב- Uniswap

פרסומת פמקס

בכמה ימים קצרים מאז שהשיקה Digitex את תוכנית תגמולים DGTX באמצעות הבורסה המבוזרת הגדולה בעולם Uniswap, החברה ראתה זרם נזילות מאסיבי בשוק Uniswap שלה, עם למעלה מ- 27 מיליון DGTX ו- 1300 ETH שהתחייבו, בשווי של כ -1.58 מיליון דולר. זה מתורגם לאחד ה- APY הגבוהים ביותר בענף שנמצא כיום כמעט 90%.

תוכנית תגמולי DGTX

קל לגשת לתכנית חקלאות התשואה ישירות מתוך לוח המחוונים של תוכנית התגמולים של DGTX. משתמשים פשוט צריכים להירשם, לחבר Metamask, לאגד כמות שווה של ETH ו- DGTX כדי ליצור את אסימוני הבריכה שלהם ב- Uniswap, ואז להפקיד אותם בארנק התגמולים שלהם כדי להתחיל להרוויח תגמולים נדיבים. במהלך החודש הראשון, Digitex מעניקה 5 מיליון DGTX לחלוקה בין המשתתפים באופן פרופורציונלי.

“זו דרך נהדרת לתמרץ את הנזילות ברשת עבור DGTX וגם להחזיר לקהילה הנאמנה שלנו לתת ל- DGTX שלהם לעבוד בשבילם ולא פשוט HODLing”, אמר מייסד Digitex, אדם טוד. “DeFi היה כל הזעם השנה ואנחנו שמחים להציע יוזמה מסוג זה לבעלינו כמו גם הזדמנויות אחרות בהשראת תנועת DeFi.”

Digitex התפוצצה למקום בינואר 2018 בהבטחה להסיר דמי עמלה ממסחר בחוזים עתידיים בקריפטו. ה- ICO שלה נמכר תוך 17 דקות בלבד וגייס סך של ETH בשווי 5.2 דולר. מאז אותה תקופה, החברה בנתה ופרסה א החלפת דמי אפס חזקים באמצעות אסימון DGTX המקורי שלו וממשק סולם המסחר בלחיצה אחת.

מייסד Digitex התייחס, “אנחנו ממש מרוצים מאיך שמתנהלת הבורסה העתידית של Digitex, אבל גם הבחינו די מהר שהרבה מהמחזיקים שלנו פשוט אינם סוחרים עתידיים אך הם רואים את הערך באסימון DGTX כארוך. החזקת טווח. בכך התחלנו ליצור שלל יוזמות בכדי לפנות לשוק זה המאפשרות להם להרוויח כסף מה- DGTX שלהם מבלי להצטרך לסחור; הראשונה שבהן היא תוכנית DGTX Rewards עם Uniswap. אנו רואים שם נזילות גבוהה וספיגה אמיתית בתוכנית. “

ההרחבה לעיר דיגיטקס

מעבר לתוכנית התגמולים שהושקה לאחרונה, חובבי הקריפטו מכל הפסים יוכלו בקרוב לקחת חלק במספר הזדמנויות להרוויח כסף כאשר הבורסה מתחדשת לעיר Digitex ב -15 בדצמבר. יחד עם הבורסה העתידית של הדגל יהיו שווקי נקודה אפסיים , שווקי מט”ח ללא התפשטות, ויוזמות שונות בהשראת DeFi, מההימור וכלה בכריית נזילות – והכול מונע על ידי DUSD יליד חדש.

טוד הסביר, “הבנו שחילופי החוזים העתידיים הם רק ההתחלה ועכשיו אנו משתמשים בקונספט העמלה האפסית שלנו כדי להרחיב את השירות של DUSD ולבנות ביקוש לאסימון DGTX פי פי. זו הסיבה שנעבור למיתוג מחדש לעיר Digitex בחודש הבא עם הזדמנויות שונות להרוויח כסף עבור חובבי הקריפטו, הרשת החברתית הייחודית היחידה של קריפטו, וכן אזור משחקים שיאכלס חדר פוקר ללא מגרפה וקזינו עמיתים לעמית בשנת 2021..

כל זה יונפק על ידי המטבע החדש של הבורסה, ה- DUSD, שהוא מטבע יציב המגובה בבטחונות DGTX בשיעור של 5: 1 ומעלה. מה שאנחנו עושים עם זה הוא הסרת התנודתיות בזמן המסחר בחוזים עתידיים שהופכת את הפלטפורמה לאטרקטיבית יותר עבור סוחרים עם פוזיציות ארוכות וגדולות יותר תוך הגדלת הביקוש ל- DUSD, ובכך להעלות את ערך DGTX.

Digitexcity.com כרגע חי ומאכלס את תוכנית הארנקים של DGTX. כל מי שמעוניין לברר מידע נוסף על Digitex City ועל היוזמות השונות שיש לה להציע יכול להירשם לרשימת ההמתנה. בכך הם יתעדכנו אודות החדשות והפרומואים האחרונים של החברה וכן יוכלו להיכנס לזכייה בפרסים, פרסים וסחורות Digitex City..

“אנו מאמינים שדיגיטקס סיטי תהפוך ‘המקום האולטימטיבי’ למצוא הזדמנויות לגרום לקריפטו שלך לעבוד בשבילך. זה ימשוך גם אנשים שרוצים להתחבר, לרשת, אסטרטגיות מסחר במניות ומידע. למרות שעברנו למסכים, המסחר הוא עדיין פעילות חברתית כל כך ואנחנו שמחים להחזיר את האלמנט הזה למסחר וכן להרחיב את הפנייה שלנו לקהל רחב יותר “, סיכם טוד.. 

נותרו רק שלושה שבועות לסיום, יהיה מעניין לראות עד כמה הספיגה גבוהה בכל ההיצע החדש וכמה זמן ייקח לפני שדיגיטקס סיטי תגיע למטרתה להפוך ל’מגרש המשחקים של קריפטו ‘.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me