banner
banner

Exeedme בונה פלטפורמת משחקים מפוארת של Blockchain בפולקדות

פרסומת פמקס

אחד הדברים הגדולים ביותר שקורים לקריפטו השנה הוא העניין הכבד שהתגבש מאחורי מימון מבוזר (DeFi). אין ספק, זה מילא חלק עצום בריצת השוורים הנוכחית שהניעה את ביטקוין ומספר אלטקוינים לשיאים חדשים בכל הזמנים. החיפוש אחר מוצרים פיננסיים מבוזרים שאינם אפוטרופוסיים מזניק בעיקר את העצרת הזו.

עם כ -13.5 מיליארד דולר נעול על פני פרוטוקולי DeFi, זה מייצג רק כ -2% מסך שווי השוק של הקריפטו. המשמעות היא שלמרות הגידול פי ה -16 ב- Total Value Locked (TVL) על פני פרוטוקולים מבוזרים בשנה זו, הסקטור הוא ייצוג זעיר של הענף, ומציג מקום רב לצמיחה עתידית..

המיקוד הוא ציר מהיר הרחק מאתריום המהווה את הפלטפורמה החלוצית של DeFi. החיפוש אחר חסימות פעולה הדדית הפך את פולקדות לתשתית הבלוקצ’יין המועדפת ביותר לפרויקטים חדשניים לבנות עליהם. נקוד מציג מקרה שימוש חזק עבור DeFi ו- NFT (אסימונים שאינם פטרייניים), מה שהופך אותו לבלוקצ’יין המושלם עבור Exeedme שנראה לשלב יכולות Blockchain, DeFi ו- NFT כדי לחולל מהפכה בתעשיית משחקי הווידאו המקוונים. 

בדומה לפולקאסטרטר (רשת בלוקצ’יין מבוססת פולקדות) שהיא DEX לבריכות צולבות, Exeedme מביאה פלטפורמת משחקי בלוקצ’יין חוצה-שרשרת, מעל 2.7 גיימרים מקוונים עוֹלָמִי.

מה ייחודי בפלטפורמת המשחקים המופעלת על ידי Exeedme?

פלטפורמת המשחקים המסורתית בנויה על פי העיקרון של Free2Play המשווקת באגרסיביות מודעות בנקודות אסטרטגיות במשחקים. שלא לדבר על כך שפלטפורמת הגיימינג הזו היא אתר השלכת נתונים לשחקנים תמימים שנתוניהם ממוקשים בכמויות גדולות. 

בשל חוסר השקיפות עם פלטפורמות המשחק המסורתיות, איום זה אכל עמוק בחישוקיו ובבדים של תעשיית המשחקים, מה שהותיר את הגיימרים במידה רבה לא מרוצים מהעברת תוכן המשחק. בעזרת מוצרים מבוזרים שהובאה על ידי טכנולוגיית הבלוקצ’יין, Exeedme משיקה פלטפורמת משחקי וידאו חדשנית שנבנתה על גבי בלוקצ’יין פולקדות.. 

Exeedme מציג יוזמת משחקים המופעלת על ידי בלוקצ’יין של Play2Earn, בה גיימרים משתתפים בדו קרב במשחקים המועדפים עליהם, מאתגרים יריב ומקבלים תגמול. תפיסה זו מבטיחה כי הגיימרים יתבדרו במלואם בעודם מקבלים תשלום על כך. בעזרת טכנולוגיית הבלוקצ’יין, Exeedme מבטל את הדומיננטיות של מתווכים שמסיבות מוצלות שונות תורמים לכך שגיימרים מקבלים פיצוי מועט מאוד.. 

פלטפורמת המשחקים מבוססת הבלוקצ’יין משלבת מערכת חלוקת תגמולים הוגנת שאינה מפלה רמות, מה שמעניק למקצוענים ולמתחילים אפשרות להרוויח תוך כדי הבידור.. 

לקראת השקת הפלטפורמה, Exeedme קיבלה הרבה גיבויים מצד השחקנים המובילים בתעשייה ומחוצה לה. לפי מֵידָע מהצוות, ענקית המשחקים הגיעה לשותפות אסטרטגית עם שותפים פרופיל גבוה כולל בירת מונרוק VYSYN, GBV Capital, מורנינגסטאר מיזמים, AU21 הון, ו ניצוץ הון דיגיטלי. על פי Exeedme, שותפות זו תסייע להאיץ את צמיחתה של המערכת האקולוגית למשחקים:

“שותפים אלה יסייעו לנו לממש את מטרתנו ליצור פלטפורמת טורניר ממוקדת גיימרים ומופעלת על ידי בלוקצ’יין עבור CS: GO ושאר כותרות המשחקים המובילות … אנו בטוחים שבתמיכה של קרנות בלוקצ’יין כה מנוסות, אנו נצמח במהירות ונשיג את כל אבני הדרך במפת הדרכים שלנו. “

התפתחות זו נחשבת לצעד חשוב במסע של Exeedme לעולם משחקים מבוזר, במיוחד בהתחשב בכך שהוכרז ממש לקראת רישום נכס ה- XED ב -30 בדצמבר. יש הרבה מה לחפש מצד השותפים הוותיקים הללו, אשר חוו ניסיון רב בגיבוי פרויקטים של בלוקצ’יין מובילים כמו פולקסטארטר, אולטרה, אלרונד וריף.. 

מדוע פולקדות בלוקצ’יין?

כאשר יש צורך ביכולת פעולה הדדית, Polkadot מציגה את עצמה כאופציה הטובה ביותר הזמינה. זה הופך אותה לרשת המועדפת ביותר לבניית רשת בלוקצ’יין ניתנת להרחבה. פולקאסטרטר, פרוטוקול פופולרי לרשתות עם קוד פתוח פופולרי המאפשר העברה בין שרשראות של כל סוג נתונים או נכס בנוי על Polkadot.

בדומה לכך, שׁוּנִית, מנוע בעל תשואה חכמה מרובת שרשראות & צובר נזילות לפרוטוקול DeFi מושק כעת ב- Binance Launchpool מבוסס גם על Polkadot. ההחלטה של ​​Exeedme לעלות על פולקדות היא תוצר של מחקר ובדיקות מקיפים. 

מעקב אחר כמה גדולים תעשיית המשחקים יכולה להפוך; רשת אינטר-שרשרת ויעילה ביותר המסוגלת להתמודד עם קנה מידה גבוה ותפוקת עסקאות רצויה מאוד מה שהופך את פולקדות לכושר הטוב ביותר. בהסתמך על יכולות אלו, Exeedme אמור להביא הרבה חדשנות לתעשיית המשחקים. 

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me