עצרות אסימון HARD בעקבות סיכום קמפיין Binance Launchpool

פרסומת פמקס

מחיר אסימון HARD התגבר מיד לאחר השלמת מחזור Launchpool של פרוטוקול Hard ב- Binance, מגמת עלייה זו עולה בקנה אחד עם התחזיות הקודמות ויכולה לסמן את מה שמומחים סבורים כי הוא תחילתו של מסלול מחירים בר קיימא כלפי מעלה..

פרוטוקול קשה התגלה כתוספת החזקה ביותר לנוף DeFi בחודשים האחרונים. הארכיטקטורה הכלכלית והתשתיתית שלה היא שהניעה את הפלטפורמה לאור הזרקורים. זה הפך לפרויקט השביעי שהוצג בו בינאנס לואנצ’פול. מחזור ההשקה יצא לדרך ב -3 בנובמבר, כקמפיין של חקלאות בהשקעות או בתשואות שנועדו לחשוף את הפרויקט לקהילת בינאנס ולתגמל את המשתתפים באסימני HARD. כעת, כשקמפיין זה הסתיים מחיר האסימון החל לשקף את הפוטנציאל הטמון בו.

בתוך פחות מחודשיים של פעילות, סך הנכסים הנעולים בשוקי הכסף הקשיח עלה ליותר מ -40 מיליון דולר. לאחר מכן, פרוטוקול קשיח, על פי דפי לאמה, נמצא כיום בין 40 היישומים המובילים מבוססי DeFi. חשוב מכך, מחיר אסימון הממשל החל לשקף את עליית הפלטפורמה בשוק DeFi העמוס ביותר. עם זאת, ראוי לציין כי זה לא היה המקרה לפני כמה שבועות כאשר מומחים בדק הפרויקט והגיע למסקנה שהנכס הדיגיטלי המקורי שלו מוערך בצורה גרועה.

לאורך כל מחזור הבריכה, היו סיבות להטיל ספק בערך אסימון הממשל של הפרוטוקול, HARD. באמצע הקמפיין הזה, המחיר של HARD נפל מתחת לסימן של 0.4 דולר, שהיה אז ייצוג לא מדויק של מעמדו ההולך וגדל של פרוטוקול הקשיח. בזמן מגיבים לפערים לכאורה בין בסיס המשתמשים המתרחב של Hard Protocol למחיר של HARD, בריאן קר, מנכ”ל Kava Labs, הצהיר כי הוא אינו מודאג מהתפקוד התחתון של HARD שכן הוא צפוי מכל נכס דיגיטלי עם זרם היצע. . הוא הסביר:

“במשך 30 הימים הבאים, יותר מ- 6 מיליון HARD ניתנים בחינם באמצעות משטח ההשקה למשתמשים המניות נכסים. אני חושב שזה טבעי שכל נכס שמקבל זרם עצום של היצע חדש ייאבק בשוק פתוח. “

קר הוסיף כי הוא צופה כי מחירו של HARD יעלה ברגע שמסע השיגורים יתקיים מכיוון שעד אז אספקת אסימוני ה- HARD החדשים בוודאי פחתה באופן דרסטי. הוא גם ציין כי הפרוטוקול משתמש במנגנון מתקדם דמוי חציית ביטקוין כדי להבטיח שערכו של הנכס הדיגיטלי שומר על מסלול כלפי מעלה. כצפוי, מחירו של HARD עלה ב -61% בשבעת הימים האחרונים. משמעותית יותר היא העובדה כי עצרת המחירים החלה בסיום קמפיין Launchpool והניעה את ערך האסימון מעבר ל -1 $.. 

ללא כל ספק, תנועת מחירים זו נותנת אמון בהצהרותיו הקודמות של קר על השפעת מסע חלוקת התגמולים על ביצועי HARD. עם זאת, אם העמדה של בריאן קר לגבי הערך האמיתי של HARD מנבאת את העתיד, אז הערכת השווי של 1 דולר עבור כל אסימון עדיין בצד הנמוך. להלן מספר גורמים התומכים בטענה זו.

שוק הכסף הוא שוק הכסף היחיד שרשראותי כיום

הארכיטקטורה שאומצה לפרוטוקול Hard מאפשרת לה להשתלב עם מגוון רחב של נכסים דיגיטליים בעלי שווי שוק גבוה כמו BTC, XRP, KAVA ו- BUSD. לדברי קר, העוצמה של יישום זה טמונה ביכולתה לדמוקרטיזציה של DeFi לשוק הקריפטו הרחב יותר לעומת האלטרנטיבות הנוכחיות הממוקדות באת’ריום. לאחר מכן הוא שיער כי פונקציונליות זו משכנעת דיה בכדי לתדלק את ה- TVL לטווח של מיליארד הדולר בזמן הקצר ביותר, והיא מבטיחה ערך בלתי מוגדר לבעלי HARD. קר הסביר:

“HARD הוא יישום חזק מאוד שיש בו פוטנציאל לצמוח למיליארדי דולרים ב- TVL. זה יכול לפנות לשוק גדול בהרבה מעמיתיו באת’ריום. עם זאת, כל אמירה או שליטה בפלטפורמה מבוזרת שכזו היא בעלת ערך רב – עבור זכויות ההצבעה והעמלות שעלולות להילקח. ביצוע מתמטיקה פשוטה, אם מיושם עמלה של 1% על ערך לווה של 1 מיליארד דולר, היא מייצרת ערך של 10,000,000 דולר למחזיקי HARD. אמנם זה עדיין לא מיושם, אבל זה מאוד חזק. “

תרבות הודל לחקלאות תשואה

מומחים סבורים כי מחזור השוורים הנוכחי נובע מההחלטה של ​​המשקיעים להימלט מאי הוודאות של שווקי הנכסים המסורתיים על ידי אימוץ הביטקוין כחנות ערך. אמנם זה נתון, אך אנו נמצאים במרחק רב משיא ריצת השוורים המתמשכת, ובינתיים נראה כי חקלאות התשואה היא הדרך הפורה ביותר להפיק ערך רב יותר מנכסי הצפנה שנצברו. ככזה, יש פרוטוקול קשה יתרון ייחודי מכיוון שזה שוק הכסף הרשתיים היחיד שמשתלב בצורה חלקה עם הביטקוין.


“כאשר העולם פונה יותר ויותר לביטקוין כחנות ערך וגידור מפני אי ודאות כלכלית, KAVA ושירותי שוק הכסף HARD ממוקמים היטב כמוצרים נלווים לגל חדש זה של משקיעי נכסים דיגיטליים מכיוון שהם מספקים את ההזדמנות הנדירה למחזיקי ביטקוין לשמור על החשיפה שלהם תוך כדי להרוויח תשואות דו ספרתיות בבטחה, “אומר בריאן קר.

Kava מחזיקה בפוטנציאל שוק דומה

בדומה לפרוטוקול הקשיח, לקאווה יש את מה שנדרש כדי להתגלות כאחת ההיצע המוצלחות ביותר בנוף DeFi והן בשוק הקריפטו בכללותו. אם ניקח בחשבון את כושר ההמצאה התשתיתי שמניע את הפלטפורמה, אין שום סיבה מדוע הערך של KAVA, אסימון הממשל, יישאר בטווח המחירים של 1.50 דולר לאורך זמן. בהתחשב בדינמיות של Kava והעובדה שהיא מאפשרת אינטגרציות DeFi חלקות, מחיר KAVA אמור לעלות בקלות על $ 3.50. ראוי להזכיר כי Kava פתר בהצלחה בעיות הנובעות מהמודל חסר ההרשאות של Ethereum. לפיכך, זו אפשרות שילוב DeFi משתלמת יותר עבור תאגידים ובנקים. 

עם זאת, עצם המחלוקת הוא שקאווה נותרה פנינה נסתרת מכיוון שרבים אינם רואים בה שכבת בסיס עם אילן יוחסין דומה ואף מעולה יותר למערכת האקולוגית של את’ריום. במקום זאת, כרגע משווים את הכדאיות של Kava עם Maker, למרות שמדובר בעיקר ברשת בלוקצ’יין המיועדת להפעלת דאפים ופרוטוקולי DeFi ממש כמו Ethereum. כל עוד זה נמשך, אי אפשר להסיק באופן מוחלט כי המחיר הנוכחי של KAVA הוא ייצוג תקף של הערך האמיתי של פלטפורמת Kava. המשמעות של זה היא שיש מספיק מקום לצמיחה אפילו כאשר יותר דפים ותכונות מתחילים להשיק ב- Kava, החל מהפעלת צד ההשאלה של Hard Protocol המיועד לסוף דצמבר. 

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map