banner
banner

שיווי משקל שותפים עם שרשרת קישור על מחיר אורקל

פרסומת פמקס

שיווי משקל נרגש להודיע ​​על שותפותה עם שרשרת קישור. שיתוף פעולה זה יאפשר הזנות מחירים. תחילה יופיעו בשידור חי בפולקדות עבור מכוניות היציבות של שיווי המשקל, ואחריהם יושמעו ההלוואות והנכסים הסינתטיים שלה. כדי להבין את קשרי הגומלין האלה, אתה יכול לקרוא על שיווי המשקל כלכלת אסימונים

Chainlink היא רשת אורקל מבוזרת המאפשרת לחוזים חכמים לגשת באופן מאובטח לעדכוני נתונים מחוץ לרשת, לממשקי API ברשת ולתשלומים בנקאיים מסורתיים. זה מזוהה באופן קבוע כמוביל בקרב טכנולוגיות הבלוקצ’יין על ידי חברות מחקר עצמאיות מובילות כמו גרטנר. Chainlink מספק אורקלות מאובטחות ואמינות למפעלי שבבים כחולים (Google, Oracle, Docusign, SWIFT) וצוותים מובילים לפיתוח חוזים חכמים.

“אנו מצפים לספק ל- Equilibrium קבוצה חזקה של אורקלקי מחיר המספקים הערכות שווי בזמן אמת על נכסים המשמשים בפלטפורמת DeFi שלה,” אמר דניאל קוצ’יס, ראש פיתוח עסקי של Chainlink. “הנתונים האיכותיים של Chainlink ותשתית האורקל המבוזרת מבטיחים שכל עדכוני המחירים יהיו מדויקים ביותר, זמינים ועמידים בפני מניפולציה, ומעצים משתמשים באינטראקציות חסרות אמון עם פרוטוקולי DeFi של שיווי המשקל.”

בואו נסתכל מקרוב על מוצרי שיווי המשקל כדי לראות כיצד הם עובדים עם הזנות מחירים ואורקלים. 

מטלות יציבות

המטרה של מטבעות מטבע הוא להפחית את התנודתיות הגלומה במחירי הנכסים הדיגיטליים. הם מבוזרים ועם זאת גמישים כנגד תנודות בשוק, אשר מתוגברים על ידי מערכת ניהול הסיכונים הייחודית של שיווי המשקל והריבית התוכנתית. אורקלות Stablecoin מזינות את נתוני המחירים על שער החליפין שלהן לדולר לחוזים חכמים כל הזמן בזמן אמת. ללא אורקלים, להזנות נתונים חיצוניות אין גישה לחסימות. הזנות מחירים שוטפות הן חיוניות בכדי להבטיח תנודות חזקות של הצמדה והחלפה. באמצעות שיווי משקל, המשתמשים יוכלו לייצר יציבה מבוצעת בבלוקצ’יין לפי בחירתם על ידי אספקת בטחונות בכל בלוקצ’יין אחר לפי בחירתם..  

הלוואות / הלוואות

שיווי משקל מאפשר הלוואות שאינן משמורניות, מרובות נכסים, ורשתות. משתמשים יכולים להשתמש בסלי בטחונות מרובי נכסים כדי להשאיל הן מטבעות נוכחיים והן נכסי קריפטו גדולים בשיווי משקל. Chainlink יאפשר לשיווי משקל לגשת להזנות מחירים על שווי נכסי הצפנה המגוונים באופן מתמיד כדי לעשות שוק של תיק ההלוואות במערכת. 

מערכת גילוי המחירים של שיווי המשקל, שתקל על ידי הזנות המחירים של Chainlink, מבטיחה חלק מכריע ביציבות המערכת הכוללת. כאשר הלווים לוקחים הלוואות והמחירים משתנים, המערכת עשויה להיות מסוכנת יותר: תמחור הריבית מסתגל להוביל את המערכת כולה ליעד הנזילות המוגדר מראש שקבעה ממשל המערכת.. 

נכסים סינתטיים

נכסים סינתטיים הם שילוב של נכסים בעלי ערך זהה לנכס אחר. בהתבסס על עדכוני מחירים, המשתמשים יוכלו לייצר נכסים סינתטיים לבחירתם ולסחור בהם בצורה מרוכזת על המצע של שיווי המשקל.. 

לקוחות יוכלו לספור את הנכסים הסינתטיים שלהם כחבות של משתמש אחר, ובכך להציג תכונת עתודה חלקית המאפשרת לנו להרחיב ולמנף את היצע הנכסים הללו. זה דומה לבנקאות מילואים חלקית הנהוגה על ידי מערכת הבנקאות העולמית. ניתן להחליף נכסים סינטטיים בקלות ללא ספר הזמנות ברשת ומנוע תואם. זה בעצם מהווה החלפה של נכס או התחייבות מסוג אחר.

כיצד פועל אינטגרציה בין שיווי משקל ל- Chainlink

שִׁוּוּי מִשׁקָל

הודות למודול של Chainlink המאפשר שילוב עם פרויקטים אחרים הבנויים על מצע Polkadot, שילוב האורקלות שלו קל. שיווי משקל ישתמש במזרן האורקל של Chainlink בתוך המצע שלו. יהיה רשימה לבנה של צמתים / מאמתים המזינים מחירים ממקורות המהימנים של Chainlink.

מאוחר יותר, כאשר מופיעים מצנחים בפולקדות, שיווי משקל ישתלב עם מצנח Chainlink באמצעות העברת הודעות צולבות על ידי יצירת ערוצי מסרים בין שתי רשתות..    

מנכ”ל שיווי המשקל אלכס מליכוב מאמין בכך, “עם פיתרון האורקל שלה, Chainlink עומדת בראש האבטחה והפרטיות של עדכוני נתונים מבוזרים, וממלאת תפקיד מפתח בהקלת החזון שלנו לגבי נזילות רב-נכסית ולא-משמורת.”

על שיווי משקל

שיווי משקל הוא שוק הכסף המבוזר הראשון המבוזר המשלב הלוואות מאוגדות עם ייצור נכסים סינתטיים ומסחר. שיווי המשקל אמור לפתוח את הפוטנציאל העצום בשוק DeFi ולהפוך לאפליקציה מספר 1 שלו על ידי הצעת שירותים יוצאי דופן למשתמשים בנכסי הצפנה העיקריים שהיו מבודדים בעבר. לְבַקֵר: שיווי משקל.יו

אודות Chainlink

Chainlink היא הדרך הנפוצה והבטוחה ביותר להניע חוזים חכמים אוניברסליים. באמצעות Chainlink, מפתחים יכולים לחבר כל בלוקצ’יין עם מקורות נתונים באיכות גבוהה מבלוקיישן אחרים, כמו גם נתונים מהעולם האמיתי. מנוהל על ידי קהילה מבוזרת עולמית של מאות אלפי אנשים, Chainlink מציגה מודל הוגן יותר לחוזים. הרשת שלה מבטיחה כיום ערך של מיליארדי דולרים לחוזים חכמים בין מערכות האוצר המבוססות (DeFi), ביטוח ומשחקים, בין היתר.

מאות ארגונים סומכים על Chainlink לספק את האמת הסופית באמצעות עדכוני נתונים מאובטחים ואמינים. למידע נוסף בקרו בכתובת chain.link.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me