סקירה: שוקי מונטה מקלים על סוחרים ליהנות מגל המניות / הקריפטו בשנת 2020

מכל הדברים שלא ציפינו בשנת 2020, הזינוק הפתאומי בשוק המניות ובקריפטו תופס את המושב הקדמי. מפתיע לראות את השווקים האלה פורחים כמו פעם, במיוחד כאלפי עסקים החלו להיאבק בעשרות מיליוני אנשים שנותרו מובטלים בגלל המגפה. במאמר זה, בואו נבין את הסיבות שתרמו לצמיחה זו הן בשוק המניות והן בקריפטו ונראה גם את תרומתם של מתווכים חדשים ובורסות כגון Moneta Markets בטיפול בדרישה זו.. 

ניתוח צמיחת שוק המניות     

באופן שלילי לחלוטין מהתרחיש הנוכחי, שוק המניות ראה דוב הרסני מתנהל ברבעון הראשון של שנת 2020. טריליונים נמחקו משוק המניות תוך פחות מחודש, וזה היה בגלל הופעת המגיפה של קוביד -19. עם זאת, השוק התאושש במהירות והתחיל בהדרגה את שורו עד סוף השנה. 

מומחי שוק צופים כי הצמיחה הבלתי צפויה של שוק המניות נובעת מהציפיות שיש לאנשים על התרחיש שלאחר הפנדמיה. ואז החיסונים נגמרים, והכלכלה נפתחת מחדש במלואה. ציפייה זו הביאה גם לדרבן את העניין בקרב משקיעים חדשים בשוק המניות. על פי נתוני בנק ההשקעות JMP, בשנת 2020 נרשמו למעלה מ -10 מיליון חשבונות חדשים בכל חברות התיווך ביחד.  

מדבר על אותו נושא מייקל ארון (אסטרטג ההשקעות הראשי, State Street Global Advisors) אמר ‘אחד הדברים שהמגפה הדגישה יותר מכל דבר אחר הוא ששוק המניות הוא מנגנון צופה פני עתיד. זה היה שורת התגים כל השנה, כאשר המשקיעים ממשיכים לגרד את הראש ותוהים מדוע שוק המניות יכול לבצע ביצועים כה חזקים בעוד שהכלכלה, שוק העבודה והרווחים עומדים בפני אתגרים כאלה. זה יותר על ציפיות עתידיות מאשר על התנאים הנוכחיים. ‘  

התרשים שלהלן מסביר את הריצה הדובית הקצרה ואת ריצת השוורים הנוכחית בשוק המניות, שם אנו יכולים לראות שלוש מתוך המניות הרבות שצמחו מאוד בשנת 2020.  

שוק הקריפטו

 הביצועים של שוק הקריפטו בשנת 2020 

שווי שוק הקריפטו כולו בסוף 2020 הוא מעל טריליון דולר אמריקאי. בדיעבד, מדובר היה על 190 מיליארד בלבד בתחילת השנה. זו צמיחה של יותר מ -400% בתוך שנה. מומחי הקריפטו הציעו כי 2020 הציעה סביבה מושלמת לקריפטואים לשגשג. 

מכיוון שהנכסים המסורתיים ספגו מהלומות משמעותיות עקב המגיפה, קיימת הסכמה הולכת וגוברת לקריפטו בשנת 2020. הערכת השווי של ביטקוין עלתה גם היא סביב כ -4,000 דולר בחודש מרץ ל -28 אלף דולר בדצמבר, כאשר המשקיעים המוסדיים והחברות הגלובליות המשיכו לקנות ולאחסן את הצפנה הזו. 

אנו יכולים לראות את הצמיחה העצומה של כמה מהקריפטוסים העליונים בתרשים המחירים שלמטה.  

מה כדאי לדעת על שווקי מונטה?

שוקי מונטה הוקמה בשנת 2019 עם מטה בג’ורג ‘טאון, איי קיימן. עם חברת Vantage International Group Ltd כחברה האם, מתווך זה ירש את אמינותה ואמינותה. שוקי מונטה מחזיקה בימים אלה את רישיונותיה תחת CIMA (הרשות המוניטרית של איי קיימן), רגולטור דרג 3. עם זאת, לחברה האם של המתווך הזה יש עשור של נוכחות בשוק במרחב זה ומחזיקה ברישיונות עם רגולטורים מהשורה הראשונה ברחבי העולם..

משתמשי שוקי מונטה זוכים לשער ולסחור בשווקים פיננסיים שונים כגון מט”ח, סחורות, מדדים, מניות ואפילו קריפטו. בסך הכל, ניתן לגשת ליותר מ -300 מחלקות נכס עם הברוקר הזה בצורה של CFD. מתווך זה מציע את פלטפורמת המסחר המקוונת שלו באמצעותה ניתן לבצע הזמנות ללא תמיכה של פיתרון צד שלישי כלשהו. סוחרי סמארטפונים גם יכולים להוריד את אפליקציית Moneta Markets חנות משחקים ו חנות אפליקציות.   


סיבות לשקול שוקי מונטה 

אמינות – כאמור, שוקי מונטה הוא סימן מסחרי של קבוצת חברות Vantage שבבעלותן המתווך האמין ביותר VantageFX. למתווך זה יש את הרישיונות שלו תחת הרגולטורים המובילים בבריטניה & אוסטרליה – FCA & ASIC, בהתאמה. בסך הכל, לקבוצה זו יש יותר מ- 70,000 חשבונות לקוחות פעילים ברחבי העולם עם מחזור מסחר חודשי ממוצע של ~ 100 מיליארד דולר. זה מסביר את האמינות של המתווך בשוקי מונטה. 

פלטפורמת מסחר מקוונת באינטרנט – באמצעות פלטפורמה זו, משתמשי שוק המונטה מגיעים לסחור בשווקים שונים באופן מקוון מבלי להוריד שום תוכנה נכבדה. USP של פלטפורמה זו טמון בפונקציונליות שלה. סוחרים יכולים לנהל את חשבונותיהם, להיכנס / לצאת לעסקאות, להגיש בקשות הפקדה / משיכה בכמה לחיצות פשוטות, ממש ממרכז השליטה. סוחרים טכניים יכולים לנצל את סוגי התרשימים השונים, אינדיקטורים מובנים, כלי תרשים שונים וכו ‘. 

אבטחה – כל פיקדונות הלקוחות של מתווך זה מאוחסנים בצורה מאובטחת בבנק הלאומי של אוסטרליה (NAB), אחד הבנקים הגבוהים ביותר. פיקדונות אלה מופרדים מכספי החברה כדי למנוע שימוש לרעה. כמו כן, כל נוהלי האבטחה התעשייתיים כגון הצפנת SSL ואימות דו-גורמי קיימים.   

מסחר בשוליים – המשתמשים יכולים למנף את כל סוגי הנכסים הזמינים אך עם מכפילי מינוף שונים. עיין במידע האינפוגרפי שלהלן לקבלת מידע נוסף. 

קלות שימוש – קל יחסית לניווט בשוקי מונטה כמעט בכל ההיבטים. פתיחת חשבון אצל הברוקר הזה לא אורכת יותר ממספר דקות. ישנן דרכים רבות לממן את חשבונך באמצעות אפשרויות הפקדה קלות כמו Fasapay, Sticpay ו- JCB יחד עם אפשרויות המימון המסורתיות כמו העברה בנקאית, אשראי & כרטיס חיוב וכו ‘משתמשים יכולים גם לבצע את הפקדותיהם באמצעות ביטקוין. ממשק המשתמש & UX של פלטפורמת המסחר באינטרנט הוא די פשוט ופשוט מספיק עבור סוחרים מתחילים ללמוד ולשלוט במסחר.      

בונוס הפקדה – כל משתמשי שוק המונטה עם פיקדונות בסך 500 דולר ומעלה זכאים לבונוס הפקדה של 50%. אין כמעט מתווכים / בורסות המציעים בונוסי פיקדון מסוג זה תוך שהם מוסדרים על ידי מתווכים מהשורה הראשונה. 

משאבים חינוכיים – מצאנו שמשאבי החינוך והמחקר שהציע מתווך זה מעניינים מאוד. תכונות כמו טלוויזיה מונטה ו מאסטרים בשוק לעזור לסוחרים להצטייד בחדשות השוק האחרונות ובטכניקות מסחר שונות. בעזרת Duplitrade, המשתמשים יכולים להעתיק את המסחר מהסוחרים המובילים בענף. יש גם שפע של קטעי וידאו חינוכיים עם מסחר עמוק, בהם משתמשים יכולים להשתמש.

זה מסיים את הדיון שלנו כיצד הצמיחה והמניות צמחו בשנת 2020 ולמה לצפות מהמתמודד החדש בשוק, אך צומח במהירות, מונטה מרקטס.. 

הצהרת אחריות התוכן המוצג עשוי לכלול את דעתו האישית של הכותב וכפוף לתנאי השוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי להפסדך הכספי האישי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map