בורסת AAX: סחר במטבעות מטבע החוץ ועתיד ביעילות תוך כדי תנועה!

נסחר בדרכים, בכל עת עם מנוע התאמה ברמה עולמית

עולם המטבעות הצומח צומח במהירות ואיתו מגיעה רקע תחרותי של ספקי שירותי תשלומים מטבע קריפטוגרפיים המציעים שירותים ייחודיים כדי לפתות את המשתמשים לפלטפורמות שלהם. חילופי מטבעות קריפטוגרפיים עומדים במרכז מתן השירותים הללו, ולכן מציאת חילופי דברים טובים יכולה להקל על המסע שלך בקריפטו.

מאמר זה מתמקד באחת מחילופי המרד, בורסת AAX, במטרה לתת למשתמשיה את הפלטפורמה הטובה ביותר להפקיד, למשוך ולסחור במגוון רחב של מטבעות קריפטוגרפיים. אנו מתמקדים בתכונות המסחר הייחודיות של AAX, בעמלות בפלטפורמה ובמנוע ההתאמה העולמי שלה, המשפר את חוויית המשתמש בחוזים עתידיים, ומסחר נקודתי. AAX מציעה גם מגוון רחב של רמפות לסירוגין מ- fiat-to-crypto באמצעות פלטפורמת ה- OTC שלה ובשיתוף ספקי תשלומים מיוחדים..

אך ראשית, בואו נקבל היסטוריה קצרה של AAX Exchange והתפקיד שהוא מכוון למלא במסחר בנכסי קריפטו.

היסטוריה של AAX

Exchange Atomic Asset Exchange, או בקיצור AAX, היא בורסת קריפטוגרפים מבוססת הונג קונג שהושקה בשנת 2019 לאחר 19 חודשי בדיקה ופיתוח. הבורסה, הרשומה במלטה, מציעה ללקוחות הקמעונאיים והמוסדיים שלה פלטפורמה “בדרגה מוסדית” לסחר בחוזים עתידיים על מטבעות קריפטוגרפיים, מחירי נקודה ומסחר עמיתים לעמית.

טכנולוגיית LSEG

הבורסה הפכה לבורסת הקריפטו הראשונה המשתמשת ב- Millennium Exchange ™, מנוע התאמה נבחן קרב שנוצר על ידי LSEG Technology, ספקית פתרונות הטכנולוגיה של לונדון..

“חביון נמוך של Millennium Exchange, גמיש ומנוע התאמה מדרגי מספק ביצועים ואמינות מובילים בשוק.” – AAX הופך להיות חילופי קריפטו ראשונים להשתמש בטכנולוגיית LSEG

AAX שילבה את פלטפורמת LSEG, המשמשת כמה בורסות מובילות עולמיות כמו בורסת לונדון, בורסה איטליאנה, בורסת יוהנסבורג ובורסת סינגפור, להציע פלטפורמת מסחר אמינה ומהירה..

אסימון ה- AAB

AAB הוא אסימון יליד לבורסת AAX המציע תגמולים פנימיים למערכת כולל הנחה של 20% מדמי מסחר. בסך הכל הונפקו 50 מיליון אסימונים של AAB עם 20% מהם שהוצעו לציבור. בדומה ל- Binance BNB, הבורסה שורפת את האסימונים כדי להפחית את היצעם (אם כי AAX עושה זאת מדי יום).

הבורסה משתמשת ב -100% מהכנסותיה העתידיות לרכישת AAB מהשוק ולשרוף האסימונים, בכל יום ויום. הבורסה תחזור על תהליך זה עד שנשרף 50% מכלל ההיצע של AAB.

AAX: OTC, חוזים עתידיים ומסחר נקודתי


כאמור לעיל, סוחרים יכולים ליהנות מהספקטרום הרחב של קנייה ומכירה של מטבעות קריפטוגרפיים מובילים, כולל ביטקוין, את’ריום, ליטקוין, טרון, XRP, ומספר יותר ויותר אסימוני שירות מיוחדים, כולל קיבר, 0x, LINK, BAT ועוד..

סחר בדרכים!

בורסת AAX מבטיחה נוחות מסחרית בכל מקום או זמן באמצעות מנוע ההתאמה העולמי שלה, Millennium Exchange, והיא זמינה בטלפונים ניידים בחנויות היישומים iOS ו- Android. AAX תומכת גם במערכות API, ובעתיד תוכל להציע קישוריות FIX גם ללקוחות מוסדיים.

אבטחת הכספים היא ברמה הגבוהה ביותר עם מערכות אבטחה רב שכבתיות, אחזקה חזקה ומערכות מבוקרות לחלוטין. הבורסה תואמת גם את תקן האבטחה של Cryptocurrency (CCSS).

כדי להגן על השווקים שלה מפני מניפולציה, לשמור על מאגרות הנזילות שלה נקיות, ולהבטיח שהפלטפורמה נקייה משחקנים גרועים, AAX עובדת יחד עם מעבדות Solidus, Elliptic ו- Refinitiv לצורך מעקב שוק, ניטור ובדיקות סיכונים גלובליות, בהתאמה..

אגרות, פיקדונות ומשיכות

עמלות מסחר

כמו בכל בורסת קריפטו אחרת, דמי המסחר מוצעים ברמות שכבות המקדמות מסחר בתדירות גבוהה בבורסה. דמי מסחר נקודתי נעים בין 0.01% ל -0.06% עבור היצרנים ו- 0.01% עד 0.1% עבור שכר טרחה.

עמלת המסחר בחוזים עתידיים קבועה הן עבור מקבלי השוק והן של הלוקחים בשיעור רגיל של 0.02%..

משיכות והפקדות

אין תשלום על פיקדונות קריפטו או פיאט, כמו גם העברות בפלטפורמה. הבורסה, לעומת זאת, גובה דמי משיכה שהם תחרותיים מאוד בהשוואה לבורסות מובילות אחרות כגון Binance. יש מגבלת משיכה מינימלית לכל קריפטו (0.001 ל- BTC ו -0.02 ל- ETH) ודמי המשיכה נבדלים גם מנכס לנכס – 0.0004 BTC למשיכות ביטקוין ו- 0.003 ETH למשיכות אתר..

בעת ההשקה, חילופי AAX קיבלו פיקדונות ומשיכות קריפטוגרפיים אך לאחרונה שותף עם EPay, Coinify, Mercuryo ואחרים כדי לאפשר פיקדונות ומשיכות ליותר מ -20 מטבעות פיאט שונים.

תוספות

תחרויות מסחר

הבורסה מפעילה מעת לעת תחרויות פיקדון ומסחר במטרה לתגמל את מחויבות המשתמשים שלהם. החל מה- 13 ביולי 2020, ועד ה -7 באוגוסט, הבורסה תפעיל מבצע לתגמל את 500 הלקוחות הראשונים המפקידים לפחות 200 דולר מדי יום בתגמול של 10 דולר USD..

הבורסה גם מציעה למשתמשים הזדמנות להתאגד יחד כדי לזכות עד 20 BTC במאגר פרסים משותף. אתה יכול להירשם כאן לפני 24 ביולי.

שבט AAX

AAX מציעה גם תוכנית שותפים, AAX Tribe, המציעה עד 40% בעמלות ו -10% בעמלות מדרגה שנייה. יש שש רמות של תוכנית השותפים סייג, גורו, צ’יף, שליט, כובש ומונרך.

יוזמת ההכנסה הפסיבית AAB Plus

הבורסה השיקה את אסימון ה- AAB שלה, בדומה לאסימון ה- BNB המקורי של Binance, המספק למשתמשים אפשרות להרוויח הכנסה פסיבית. באמצעות יוזמת AAB Plus, משתמשים יכולים להחזיק את האסימונים שלהם בכספת AAX תוך הבטחה לשיעור תשואה שנתי של 4.50%. התעריף נוצר בדקה ומשתמשים יכולים למשוך את הסכום מהכספת בכל עת ללא עמלה. כמו כן, AAB Plus פועלת באופן כזה שאם מחיר ה- AAB יירד מול USDT, התשואה היחסית תהיה גדולה יותר. אם, לעומת זאת, ערך AAB יעלה, המשתמשים ישמחו לדעת שהסכום ששולם לא יונמך.

ערך ההפקדה המינימלי לכספת AAX הוא 100 AAB+.

תצוגת מסחר

AAX כוללת גם ממשק Trading View משולב המספק מגוון רחב של תרשימים, גרפיקה ומכשירים לביצוע ניתוחים טכניים בבורסה ישירות מבלי לעבור..

ב- AAX Dojo המסחר בקריפטו, שנמצא באקדמיה של AAX, המשתמשים יכולים ללמוד כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר באפליקציית AAX, כולל כל כלי התרשימים. הדוג’ו מלמד בנוסף סוחרים כיצד להשתמש במדדים טכניים ובניתוחים כדי לשכלל את המסחר שלהם.

סיכום

כאשר תעשיית חילופי המטבעות מתחממת בגלל קמעונאים הולכים וגדלים שיוצאים לשוק, AAX מספקת שירותים איכותיים המאתגרים את המצב הקיים..

אחת התכונות הטובות ביותר של הפלטפורמה היא ממשק המשתמש והחוויה. הבורסה העסיקה פלטפורמה מובילה בתעשייה המקלה על המעבר בין חשבונות עתידיים, OTC, ספוט ורכישה ישירה ומעניקה למשתמשים תחושה חלקה מהמסחר שלהם..

שאלות נפוצות

  • בשביל מה מייצגת AAX Exchange?

AAX הוא קיצור של Atomic Asset Exchange.

  • אילו שירותים מציעה AAX?

כפי שצוין לעיל, AAX מציעה למשתמשים פלטפורמה לסחר עתידי ומחירי נקודה. הבורסה מציעה גם דלפק מסחר OTC-peer-to-peer.

  • האם אוכל לקשר את חשבון הבנק שלי ל- AAX?

כן, ניתן להוסיף לחשבונך האישי מגוון אמצעי תשלום, כולל בנקים, אך גם PayPal, AliPay ושיטות אחרות. באמצעות ה- OTC של AAX, המשתמשים יכולים להמשיך לקנות ולמכור קריפטו בתמורה ל- USD, HKD, CNY.

  • האם AAX Exchange מקבל פיקדונות פיאט?

כן. נכון לעכשיו, מרכזיית AAX מציעה רמפות מ- fiat-to-crypto לסירוגין ותומכות ביותר מ- 20 מטבעות מקומיים.

  • מהם דמי ההפקדה של פיאט ב- AAX?

העברות פיאט בחשבון הבנק (הונג קונג ו- SEPA) אינן מחויבות בדמי פיקדון, אך הפיקדון במטבע אלקטרוני צובר עמלת פיקדון של 5%..

הצהרת אחריות התוכן המוצג עשוי לכלול את דעתו האישית של הכותב ובכפוף לתנאי השוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי להפסדך הכספי האישי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map