סקירת Bitbuy | כל מה שאתה צריך לדעת על BitBuy, בורסת הקריפטו הטובה ביותר בקנדה

מה זה Bitbuy?

Bitbuy.ca היא אחת מחילופי המטבעות הוותיקים והפופולריים ביותר בקנדה. חזרה בשנת 2013, אדם גולדמן ייסד בורסה בשם ‘Instabit’ עם מטה טורונטו, שבסופו של דבר הותאמה מחדש לביטבוי בשנת 2016. בשנת 2013, מטבעות קריפטוגרפיים או אפילו ביטקוין לא היו פופולריים למחצית כמו היום. אז לפתוח בורסה שבה אנשים יכולים לקנות ולמכור קריפטו אז בהחלט לא היה קל אלא אם כן יש חזון חזק מאחוריו.

מאז הקמתה, Bitbuy מספקת שירותים איכותיים לרכישה, מכירה ומסחר של ביטקוינים וקריפטואים גדולים אחרים בקנדה. עליך לציין כי כל השירותים המוצעים על ידי Bitbuy מוגבלים לאזרחים קנדיים או לתושבי קבע בשל התקנות המקומיות. בשבע השנים האחרונות Bitbuy הגיעה לאבני דרך רבות והראתה צמיחה אקספוננציאלית הן בהכנסות והן בבסיס הלקוחות. בשנה זו, Bitbuy דורגה גם כאחת החברות הצומחות בקנדה. מידע נוסף על כך ניתן למצוא כאן.  

נכון להיום, Bitbuy יכולה להיחשב כאחת האפשרויות האמינות ביותר עבור קנדים לקנות, למכור ולסחור במטבעות קריפטוגרפיים. בסקירת Bitbuy זו, בואו נדון בכל ההיבטים המרכזיים של חילופי הדברים, כגון בטיחות, ממשק משתמש, הליך רישום, אגרות וכו ‘. בסוף סקירת Bitbuy זו, אנו בטוחים שתוכלו להחליט אם חילופי הדברים זה בשבילך או לא. 

נקודות עיקריות מרכזיות בבורסת הצפנה של Bitbuy

מבין כל חילופי הקריפטו שראינו ובדקנו, Bitbuy היא קצת שונה. חילופי דברים אלה מתמקדים לעשות את מה שהם הכי טובים בו במקום לספק את כל שירותי הקריפטו באיכות מתונה. להלן כמה דברים שהופכים את ביטבוי לחילופי דברים. 

 • ממשק משתמש מדהים – אם אתה משתמש קריפטו מתחיל ומתגורר בקנדה, Bitbuy בשבילך. ממשק המשתמש של מרכזיה זו מרתק מכיוון שהוא מקיף, אך קל מאוד לשימוש, להבנה ולניווט.  
 • לבטח – Bitbuy היא אחת מחילופי הקריפטו הבטוחים ביותר בקנדה, והיא הוכרה על ידי FINTRAC. מכיוון ששוק הקריפטו כולו מבוזר, קשה למצוא בורסות כמו Bitbuy שמוכרות גם על ידי הרשויות הריכוזיות..   
 • קלות שימוש – מיצירת חשבון תוך מספר דקות בלבד ועד ביצוע הפקדות בנקאיות ומשיכות מהירות, ידידותיות למשתמש היא הליבה של ביטבוי. לכן, משתמשים עם אפס ידע בקריפטו יכולים גם הם להשתמש ב- Bitbuy בקלות. 
 • שירות לקוחות אמין – Bitbuy מציעה שירות לקוחות מדהים לכל משתמשיה. מלבד הרשימה הנפוצה ביותר של שאלות נפוצות, משתמשים יכולים להגיע לצוות התמיכה באמצעות דוא”ל. Bitbuy מתגאים בתמיכת לקוחות יוצאת מן הכלל וזמן התשובה שלהם לשאילתות דוא”ל הוא הטוב ביותר בתעשייה.
 • רק לקנדים – משתמשים בבורסה זו יכולים להיות רק תושבי ואזרחי קנדה. משתמשים יכולים לממן את חשבונותיהם באמצעות Interac eTransfer ו- Bank Wire עם CAD כמטבע הבסיס שלהם. הפקדות ומשיכות יכולות להיעשות ב- CAD וגם במטבעות קריפטוגרפיים אחרים.
 • זמינות דלפק OTC – Bitbuy מציעה גם שירות OTC (ללא מרשם) למי שמעוניין לסחור בסכומים גדולים מ -20 אלף דולר. תכונה זו תהיה שימושית במיוחד עבור סוחרים קמעונאיים בעלי נפח גבוה וגם משקיעים מוסדיים.     

שיעורי נכס זמינים ב- Bitbuy

משתמשי Bitbuy מגיעים לגישה שבע מטבעות קריפטוגרפיים עיקריים: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Ripple (XRP), Bitcoin Cash (BCH), Stellar Lumens (XLM) ו- EOS. משתמשים יכולים לרכוש או לסחור בהצפנות אלה באמצעות דולר קנדי ​​(CAD) או מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. 

אתה יכול לעקוב אחר מגמות הקריפטו העיקריות שלהם כאן

האם Bitbuy Exchange בטוח?

כפי שצוין קודם לכן, Bitbuy היא אחת הבורסות הבטוחות בקנדה. בשבע השנים האחרונות אין לחילופי דברים היסטוריה של פריצה או מעורבות ברשלנות כלשהן. עוברת ביקורות קבועות והיותה MSB מוכר (Business Money Money Business) על ידי סוכנות פדרלית כמו FINTRAC מסביר את האמינות והאמינות של חילופי הצפנים. 

להלן כמה מהצעדים הבולטים שאחריהם Bitbuy קנדה מציעים בטיחות ואבטחה מירבית עבור כספי הלקוחות שלהם. 

 • אימות דו-גורמי – 2 FA חובה לבצע כל עסקה או אפילו להיכנס לחשבון שלהם בבורסה. 
 • פונקציונליות של אחסון קר – זה חובה לכל חילופי רכב שטוענים שהם אמיתיים ובטוחים. אחסון קר הוא תהליך אחסון הכספים בארנק לא מקוון שאינו מחובר לאינטרנט. Bitbuy טוענת כי 95% מכספי הלקוחות שלה מאוחסנים בארנק קר ומופרדים מרשת הליבה. לכן, אי אפשר לאף אחד לגנוב את הכספים מרשת Bitbuy.
 • אימות KYC – כל המשתמשים הרשומים ב- Bitbuy עוברים תהליך אימות המכונה “KYC”, אשר בדרך כלל מעובד באופן אוטומטי וחובה על מנת להגן על משתמשים פוטנציאליים אשר נוכלים. 
 • ביקורת אבטחה – Bitbuy שותף באופן קבוע עם סוכנויות אבטחת הסייבר של בלוקצ’יין כגון צופן להב אוֹ גָדוֹל (קבוצת מודיעין בלוקצ’יין) לביצוע ביקורות שונות כולל ‘הוכחת עתודות’.
 • הוכחת כושר פירעון ביקורת האבטחה השונה הגיעה למסקנה כי חילופי דברים אלה עברו את הביקורות בכל הקטגוריות, כולל כושר הפירעון בין קריפטו לפיאט ביחס של 1: 1. זה מסביר את השקיפות בחשבונאות של נכסים הנסחרים בבורסה זו.
 • ביטוח ביטקוין – משתמשים ב- Bitbuy יכולים לאחסן את אחזקות הביטקוין שלהם בכספת לא מקוונת עם ביטוח עד לשווי מלא של אחזקותיהם. זה התאפשר בזכות השותפות שלהם עם נוקס. מידע נוסף על כך ניתן למצוא כאן

אמצעי אבטחה קריטיים אחרים שביצעה Bitbuy כוללים את פעילויות ההצפנה היומיומיות ולקיחת גיבויים מרובים. כמו כן, כל עסקה שמתבצעת בבורסה עוברת באמצעות SSL ליתר ביטחון.   

כיצד לסחור בממשקי BitBuyTrading 


משתמשים ב- Bitbuy יכולים לבחור בין שני סוגי מסחר שונים שהם Express ו- Pro.

ממשק משתמש bitbuy

סחר אקספרס‘למתחילים ואילו’טרייד פרו‘מיועד לסוחרי קריפטו מתקדמים יותר. כל מי שיש לו חשבון Bitbuy מקבל גישה גם לאופציות המסחר של Express ו- Pro. עבור משתמשי אפשרות סחר אקספרס, הכל נעשה ממש פשוט בפלטפורמה. המשתמשים באפשרות זו עשויים להיות סוחרים מתחילים יותר המעוניינים לקנות קריפטו תוך שניות ספורות. 

התהליך הוא גם חלק, שכן כל מה שהמשתמש צריך לעשות הוא לבחור את נכס הקריפטו, לבחור את הכמות וללחוץ על קנייה או מכירה. כמו כן, העסקאות מהירות, אך העמלות יכולות להיות מעט גבוהות יותר בהשוואה לאפשרות Pro Trade. 

בצד השני, סחר Pro מיועד לסוחרי קריפטו מקצועיים הנוטים לנתח את השוק לפני שקונים או מוכרים נכס קריפטו. לצורך כך, הבורסה הזו שותפה עם TradingView כדי להציע כלי תרשים ברמה תעשייתית עבור אנליסטים טכניים. 

משתמשי סחר מקצוענים זוכים גם לגישה לסוגי הזמנות מתקדמים, והממשק ייראה כמו כל חילופי קריפטו אחרים כמו Coinbase או Binance עם ספרי הזמנות, חלונות היסטוריית סחר וכו ‘. גם העמלה הנגבית כאן זולה יותר בהשוואה לאופציית המסחר של Express. כדי להעיף מבט בדף ההדגמה של Bitbuy Pro, לחץ כאן.   

כיצד להירשם ב- Bitbuy?

ההרשמה עם Bitbuy היא די קלה, וכל התהליך לוקח רק כמה דקות. להלן ההליך שלב אחר שלב של תהליך ההרשמה. 

שלב 1: בקר אצל הפקיד אתר Bitbuy.

לחץ על ‘הירשם כדי להתחיל’ביטבוי

שלב 2: לחץ על ‘הירשם כאן’ בתחתית.  

לקנות קצת

שלב 3: תוכל לראות את המסך שלמטה. הזן את כתובת הדואר האלקטרוני, הסיסמה המועדפת ולחץ על ‘הירשם’. (אתה יכול גם להזין את קוד ההפניה של Bitbuy אם מישהו הופנה אליך).    

לקנות קצת

שלב 4: לאחר מכן עליך לבקר בתיבת הדואר שלך ולאמת את כתובת הדוא”ל שלך על ידי לחיצה על הקישור שקיבלת.  

לקנות קצת

אתה חייב להיות מסוגל לראות את המסך שלמטה כדי לאשר אם כתובת הדואר שלך אומתה.  

לקנות קצת

שלב 5: תועבר לדף שלמטה שבו עליך להזין את אישוריך ולחץ על ‘כניסה’.  

לקנות קצת

שלב 6: הזן את מספר הטלפון הנייד שלך (רק מספרים בצפון אמריקה עם +1 כקוד מותר) ואמת על ידי הזנת ה- OTP. בהמשך תוכל לשנות את טכניקת 2FA שלך למאמת גוגל.

לקנות קצת

שלב 7: מלא את כל הפרטים האישיים המוזכרים בצילום המסך שלהלן.   

לקנות קצת

שלב 8: בחר באפשרויות החלות עליך, ספק הסכמה לאימות על ידי בחירה באפשרות ‘קבל’ ולחץ על ‘בקש אימות’.

לקנות קצת

שלב 9: לבסוף, העלה את המסמכים המתאימים ולחץ על הגש. זהו תהליך אימות KYC ‘חד פעמי’ כדי להבטיח שאף אחד לא נרשם באמצעות תעודת הזהות שאבדת שלך או שמשתמשים לא מתרמים. לאחר ביצוע האימות, תוכל לממן את חשבונך ולסחור בהצפנות בבורסת Bitbuy.   

לקנות קצת

הפקדה ומשיכה

משתמשים יכולים לבצע הפקדות ומשיכות לחשבון Bitbuy שלהם באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים ומטבע ה- CAD fiat. שיטות ההפקדה כוללות הצפנה, העברה בנקאית והעברה אלקטרונית של אינטראק. 

בצילום המסך שלמטה תוכלו לראות את מגבלות ההפקדה / המשיכה המינימליות והמקסימליות עבור חשבון Bitbuy שלכם. ניתן גם להבחין כי זמן העיבוד מהיר בהרבה כאשר נעשה באמצעות העברה אלקטרונית של Interac מאשר העברה בנקאית מסורתית. 

הסכום המינימלי שתוכלו למשוך הוא 50 ו -20 אלף דולר בהעברה אלקטרונית והעברה בנקאית של Interac, בהתאמה. לשעבר לוקח כ- 24 שעות להשלים את הנסיגה ואילו לשיטה השנייה לוקח בערך 2-3 ימי עבודה.       

לקנות קצת

בצילומי המסך שלהלן תוכלו למצוא את המידע הקשור להפקדות ולמשיכות כאשר נעשה באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים.

לקנות קצת

bitbbuy

מצאנו כי הצפנה היא הדרך הטובה ביותר להפקיד ולמשוך כספים לחשבון Bitbuy שלך מכיוון שאין דמי הפקדה. דמי המשיכה זולים יותר בהשוואה לשיטות משיכה קונבנציונליות. בנוסף, זמן העיבוד מהיר יותר כאשר נעשה באמצעות הצפנה.    

דמי ביטבוי

מצאנו כי העמלה שגובה הבורסה הזו היא סבירה מאוד ותואמת את השירותים שהם מציעים. למעשה, Bitbuy גובה את העמלות הזולות ביותר בהשוואה לכל שאר הבורסות בקנדה. כאמור בסעיפים לעיל, כל משתמשי Bitbuy זוכים להשתמש בתכונות Express Trade, Pro Trade ו- OTC.  

אפשרות Pro Trade זולה יותר בהשוואה לסחר אקספרס. דמי יצרן של 0.1% ודמי נוטל של 0.2% נגבים על מנת לקנות / למכור קריפטוסים. לשם השוואה, גובה עמלה אחידה של 0.5% בגין שימוש באופציית הסחר אקספרס לרכישה או מכירה של מטבעות הקריפטו הזמינים. 

דמי הפיקדון עבור העברה בנקאית (0.5%) זולים יותר בהשוואה להעברה האלקטרונית של Interac (1.5%). לשם השוואה, שיטת ההעברה האלקטרונית של Interac היא דרך לבצע הפקדות מהירות יותר, גם אם העמלות גבוהות מעט יותר.

בורסה זו גובה עמלה של 1.5% על משיכת כספים מחשבון Bitbuy שלהם באמצעות העברות בנקאיות והעברות אלקטרוניות Interac. אינך צריך לשלם כל תשלום אם אתה מבצע עסק באמצעות קריפטוסים. ניתן למצוא מידע נוסף הקשור לדמי ביטבוי כאן.  

מקצוענים ביטבוי & חסרונות

יתרונות 

 • ממשק המשתמש של Bitbuy וחווית המשתמש הם הטובים ביותר שראינו בחילופי קריפטו.
 • חילופי דברים אלה מספקים תמיכת לקוחות מעולה עם זמן תגובה מהיר. 
 • אחת מאותן חילופי דברים מעטים עם תקנות חזקות. זה מציע אבטחה מרבית עבור כספי המשתמשים ומגביר את אמינות ההחלפה. 
 • סוגי חשבונות מנוהלים היטב (Express & Pro) שכן הם פונים לסוחרי קריפטו מתחילים ומנוסים כאחד. 
 • השותפות של ביטבוי עם נוקס הוא בעל ערך רב כמתן ביטוח לכל המשתמשים הקיימים שלהם ביטקוין ללא עלויות נוספות חיובים בהחלט יכולים להיחשב כמקצוענים. 

חסרונות

 • כרגע זמין לאזרחים ותושבים קנדים בלבד.
 • רק מטבעות קריפטוגרפיים גדולים זמינים לספקולציות ולסחר. 
 • מבנה שכר טרחה מתון. יכול היה להיות זול יותר בכמה תחומים.   

פסק הדין שלנו

Bitbuy קנדה היא בהחלט אחת מהבורסות הייחודיות בשוק. הכוונה שלהם להיות הטובים ביותר במה שהם טובים בו במקום לעשות הכל תוך כדי איכות פחותה מסבירה את מחויבותם כלפי השירותים המעולים שהם מציעים. הפלטפורמות המוצעות והעמלות שגובה הבורסה הזו אוצרות היטב כדי לשרת סוחרים מתחילים ומנוסים יותר. הידידותיות למשתמש של הפלטפורמה, צוות התמיכה המצוין ואמצעי האבטחה החזקים שננקטו כדי להגן על כספי הלקוח שלהם הם חלק מהמאפיינים הבולטים ביותר בבורסה זו..

שאלות נפוצות (שאלות נפוצות)

ש: אני מברזיל. האם יש דרך להשתמש בשירותים שמציע Bitbuy? 

א – למרבה הצער לא. חילופי דברים אלה מיועדים רק לאזרחים או לתושבי קבע בקנדה. כדי להירשם, אתה זקוק לכתובת קבועה בקנדה ומספר טלפון נייד בצפון אמריקה. 

ש – האם אוכל להשתמש ב- PayPal או Skrill למימון חשבון Bitbuy שלי?  

א – לא. אתה יכול להשתמש בהעברה בנקאית והעברה בנקאית למימון חשבונותיך. כמו כן, תוכלו להשתמש במטבעות קריפטוגרפיים למימון חשבונכם. 

ש – האם הכספים שלי בטוחים כשאני מפקיד אותם בחשבון Bitbuy שלי?   

א – כן. הם בטוחים לחלוטין. בשבע השנים האחרונות, אין מקרה אחד של פריצה של חילופי דברים אלה או גניבת כספי לקוחות. זו החשיבות שהבורסה הזו מעניקה לכספי הלקוחות שלה.   

ש – אני סוחר טכני קריפטו מקצועי ומעדיף לשלם פחות עמלות. באיזו אפשרות מסחר עלי לבחור? אקספרס או מקצוען?  

א אתה בהחלט צריך ללכת עם האפשרות Pro Trade כאשר אתה מקבל גישה לכלי התרשימים TradingView כדי לנתח את השווקים. העמלות בחשבון זה גם נמוכות בהשוואה לחשבון האקספרס. לחיים.  

אם אתה מתגורר בקנדה וברצונך להיכנס לקריפטוסים בקלות רבה, Bitbuy אמורה להיות החלפתך. להירשם כאן

הצהרת אחריות התוכן המוצג עשוי לכלול את דעתו האישית של הכותב ובכפוף לתנאי השוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי להפסדך הכספי האישי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map