Bithoven Exchange Review – הפיכת מסחר בקריפטו לאמינה ופשוטה

בעוד שנת 2018 הייתה שנה קשה עבור מטבעות קריפטוגרפיים, אנכי חילופי הקריפטו המשיכו לפרוח. התעשייה ראתה זרם של חילופי קריפטו חדשים אך לא הרבה חילופים הצליחו להתבלט. עם כניסתו של שנת 2019 – שנה שצפויה להיות נהדרת עבור מטבעות קריפטוגרפיים – נכנסה למקום בורסה חדשה שהבטיחה להציע את התמהיל הנכון של התכונות הדרושות לכל סוחר ומשקיע כדי להרוויח רווחים במטבעות קריפטוגרפיים. כן, אנחנו מדברים על ביטובן.

אודות Bithoven- פלטפורמה אמינה לקנייה ומכירה של מטבעות מטבעות

Bithoven הוא ילד חדש על הבלוק בעולם הקריפטו. פלטפורמת חילופי מטבעות המתהווה הזו מאפשרת למשתמשים לקנות ולמכור אלטקוינים ואסימונים במהירות, בבטחה ובתועלת. הבורסה, בניגוד לרבים אחרים, אינה מגבילה או מטילה מגבלות על מספר המשיכות או ההפקדות היומי. הוא מספק את השילוב הנכון של תכונות הכוללות זמן פעולה ללא דופי, סובלנות תקלות ופונקציונליות מתקדמת ובכך מעשיר את חוויית המשתמש תוך שהוא מאפשר לו להרוויח.

תכונות עיקריות

  • אבטחה משופרת: המרכזיה מוצפנת לחלוטין ומבטיחה למשתמש את הביטחון והאבטחה המלאים. המרכזיה מספקת גם אימות דו-שלבי, המכונה גם אימות דו-גורמי (2FA). זוהי שכבת הגנה נוספת, הרלוונטית במיוחד בהקשר למסחר מקוון.

  • הנזילות הגבוהה ביותר: לבורסה יש מספיק תכונות שימשכו מגוון סוחרים ומשקיעים ובכך ימשכו את רוב הסוחרים במרחב הצפנה ויאפשרו את רמת הנזילות הגבוהה ביותר.
  • ביצועים מהירים: הבורסה מצוידת בטכנולוגיה ותשתית מעולים שהופכים את החוויה לחלקה ולסחר מהיר יותר. הבורסה טוענת שהיא מספקת מהירות שלא תואמת עם המתנה כמעט אפס להזמנות.
  • תאימות מלאה: הבורסה מספקת אפליקציות וממשקים נדרשים אליהם ניתן לגשת ממערכת הפעלה או מכשיר המאפשרים למשתמשים גישה לשווקים בכל עת ומכל מקום.
  • תמיכה בזמן: הבורסות מתגאות בגאווה בשירות הלקוחות שלה ומספקות תמיכה ללקוחות מסביב לשעון. הבורסה מספקת תמיכת לקוחות באמצעות צ’אט חי וטופס יצירת קשר מקוון שבו תגובתם היא כבר 2-3 דקות בצ’אט חי ומתחת לשמונה שעות באמצעות טופס יצירת קשר מקוון. לחברה יש גם דף מקיף של שאלות נפוצות המספק תשובות לנושאים הנפוצים ביותר שרוב הלקוחות מתמודדים איתם.
  • ניתן להשיג מספר מטבעות: הבורסה מספקת את כל המטבעות והאסימונים העיקריים המספקים למשתמש אפשרות לסחור ביותר מ 100 אלטקוינים מחשבון המסחר היחיד שלו.

מה מבדיל: USP

בעוד שהבורסה כוללת את כל התכונות שהמתחרות שלה מחזיקות, ישנם תכונות מסוימות שמעניקות לבורסה החדשה יד עליונה. אלו כוללים

צוות חזק: הבורסה הוקמה על ידי התאחדות אנשי מקצוע מבלוקצ’יין, מסחר ופיננסים שמבינים עמוק בכל היבט של סחר במטבעות קריפטוגרפיים המאפשרים להם לספק מוצר שיתאים לצרכים של כל סוחר..

מוצרים מגוונים: הבורסה מבינה שלכל משתמש דרישה אחרת ומתכננת להשקיע בהתאם. מכאן שהבורסה ניסתה לכלול כמה שיותר קריפטו כדי שזה יכול להיות מיקום נקודתי עבור סוחרים ומשקיעים. למרות שיש לבורסה מגוון מוצרים ומטבעות להציע, אנשי המקצוע הפיננסיים והמטבעות של הבורסה בוחרים בקפידה את המטבעות והאסימונים שמוצאים רישום כאן.

 טכנולוגיית הזמנה ללא תחרות: מנוע התאמת הסחר של הבורסה מבוסס על אלגוריתמים חדשניים המאפשרים לסוחרים תמיד לבצע את העסקאות הטובות ביותר ולהימנע מתנודתיות.

כלים מתקדמים ושימושיים: כדי לתת לסוחר ניסיון מעשי לניתוח, הבורסה מציעה כלי מסחר מרובים המוצעים כדי להקל על פעילויות המסחר שלך. אלה כוללים תרשימי פמוטים, כלים, ספר הזמנות וסקירה כללית על שווקים

עמלת מסחר: לבורסה אחוז קבוע מעמלת המסחר, השווה 0.1% משווי המסחר. Bithoven.com עושה כמיטב יכולתה להפוך את תהליך המסחר לקל ככל האפשר ומעדיף את שביעות רצון הלקוחות.

Bithoven doge

קמפיין פרומו- מטבעות DOGE לתפוס


כהצעת היכרות, הבורסה מנהלת קמפיין פרומו שבו לכל משתמש רשום ייחודי יש סיכוי לקבל 100 מטבעות DOGE. כדי להיות זכאי להשתתף בקמפיין הפרומו, המשתמש החדש עמד בדרישות הכלולות בתנאים ובהגבלות אלה:

  • המשתמש יהיה משתמש יחיד שנרשם לאחרונה עם חשבון אחד.
  • עבור כל המשתתפים בקמפיין הפרומו, סף המשיכה למטבעות DOGE זמין כאשר יתרת חשבונך עולה על 100 DOGE. ניתן למשוך כל סכום העולה על סף 100 DOGE.
  • כמות מטבעות הפרומו של DOGE מוגבלת.

הבורסה, אף על פי שבימיה הראשונים, מסמנת את כל התיבות המתאימות לסוחר או למשקיע למשוך לעצמם. התכונות והאבטחה של הבורסה נראים מסודרים ועם קמפיין הפרומו, הרישום בבורסה נראה הצעה מפתה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map