banner
banner

סקירת Bybit: חילופי נגזרים במטבעות קריפטוגרפיים

אחת הבעיות הגדולות ביותר שעומדות בפני סוחרי הקריפטו היא היעדר חילופי דברים שמאזינים לצרכים שלהם או דואגים להם. לעתים קרובות מדי מדובר יותר ברווחים במקום, מה שמשאיר סוחרים רבים מתוסכלים בגלל נושאים כמו נזילות נמוכה, מנועים בעלי התאמה איטית ותמיכה לקויה של לקוחות..

Bybit, בורסת נגזרות קריפטוגרפית בצמיחה מהירה שמתכוונת לפתור את כל הבעיות הללו. בואו נסתכל. 

סקירה כללית על בית 

Bybit הינה בסינגפור והושקה במרץ 2018. בפלטפורמה המעוצבת בקפידה תוכלו לסחור בארבעה מטבעות קריפטוגרפיים: BTC, ETH, XRP ו- EOS. ההרשמה אורכת פחות מדקה ותוכל להתחיל לסחור מיד לאחר שאתה מממן את חשבונך.

Bybit מתגאה בכך שהיא מציעה את שירותיה במספר שפות. זה מקבל גם סוחרים ממרבית מדינות העולם, אם כי ישנם כמה יוצאים מן הכלל, כולל ארה”ב, בגלל התקנות הלאומיות. הבורסה מספקת את התכונות הבאות:

  • חוזים תמידיות: אתה יכול להתקשר בחוזה עתידי ללא תאריך תפוגה ב- Bybit, דבר שנקרא חוזים נצחיים. המחירים מחושבים על סמך המחיר האחרון הנסחר כשתבחר לסגור חוזה. 
  • מנוע תואם חזק: הבורסה כוללת מנוע התאמת הזמנות מהיר במיוחד שמעבד עד 100,000 עסקאות בשנייה. לשם השוואה, PayPal מעבדת 193 עסקאות לשנייה בממוצע. EOS, אחת מרשתות הבלוקצ’יין המהירות ביותר שיש שם, מעבדת 50,000 טפ.
  • פלטפורמת מסחר ידידותית למתחילים: ספר ההזמנות של בייביט מותאם לסוחרים מתחילים. עם זאת, הוא כולל גם את הכלים הדרושים למסחר מתקדם. משתמשים יכולים לבקר במקטע מרכז העזרה לקבלת סיוע. הדולר משמש כמטבע הבסיס למסחר מאובטח. 
  • פונקצית החלפת מטבעות: אחת התכונות האחרונות של Bybit היא פונקציית החלפת מטבעות שעוזרת להמיר מטבע אחד למשנהו (למשל BTC ל- XRP) באופן מיידי ובתשלום זעיר קבוע. הכל יכול להיעשות בכמה לחיצות בלבד. 
  • כלי מסחר מתקדמיםבין אם ברצונך להגדיר מגבלות רווח והפסד הפסד ובין אם להחליף אינדיקטור, Bybit כוללת את כל תכונות התצורה הדרושות לך. זה גם מספק נזילות רבה כדי לעזור לך לסחור במטבעות קריפטוגרפיים בצורה נוחה.
  • מינוף 100X: Bybit מספקת את המינוף המרבי הסטנדרטי שמציעות פלטפורמות המסחר המובילות. אתה יכול גם להגדיר את המינוף ל 2X, 3X, 10X או 50 פעמים לפי הנוחות שלך.
  • מארק פרייס: Bybit מפעילה מערכת מחירי סימנים מתוחכמת, כלומר עמדות נוטות פחות לפירוק ממה שהן עשויות להיות בבורסות אחרות. 

מסלולמקור: Bybit

סחר ב- Bybit: תבע בונוס קבלת פנים בסך $ 60

Bybit נועד להציע לסוחרים חוויה חלקה וללא טרחה, החל מתהליך ההרשמה ועד לשיטות מסחר מתקדמות. כדי להתחיל, תצטרך להירשם עם כתובת דוא”ל או מספר טלפון וסיסמה. נשלח אליך קוד אימות בן שש ספרות, וזהו. אינך צריך לספק את שמך או כל מידע אישי אחר.

מסלולמקור: Bybit

לאחר שנרשמת, אתה יכול לתבוע עד 60 $ בונוסים. ניתן לתבוע 10 דולר ללא כל פיקדון, וניתן לתבוע 50 דולר נוספים אם אתה עומד בדרישות ההפקדה. תבע את בונוס קבלת הפנים שלך כאן

מלבד בונוסים, תוכל להתחיל לסחור על ידי מימון חשבונך באמצעות BTC, ETH, EOS או XRP. ניתן להפקיד על ידי פתיחת הכרטיסייה “נכסים” ו”הנכסים שלי “. תכונת ההפקדה מסומנת לצד כל נכס ותוכל להעתיק את כתובת הארנק או לסרוק קוד QR.

כאשר הכספים נמצאים בחשבונך, לחץ על “התחל לסחור” וקבל עמדת שוק. Bybit מראה לך את שווי המטבע הקריפטוגרפי שלך בדולר בסעיף המסחר. אתה יכול גם לבחור אם להשתמש במינוף ובכלי סחר אחרים, כפי שהזכרנו קודם.  

אם יש לך נוכחות במדיה החברתית, תוכל לשקול להגיש מועמדות לתוכנית השותפים של Bybit. אתה יכול להרוויח עמלה של 30% מהפניות ועמלה של 10% משלוחות משנה. 

עמלות מסחר Bybit

הבורסה גובה עמלות כדלקמן:

נכס מינוף מקסימלי יוצר שוק (מקבל הנחה של 25%) טייקר שוק
BTC / USD 100x -0.025% 0.075%
ETH / USD 100x -0.025% 0.075%
EOS / USD 25x -0.025% 0.075%
XRP / USD 25x -0.025% 0.075%

Bybit מעניקה ליצרני שוק הנחה של 0.025% על סכום הכסף שהם מכניסים לשוק. אם אתה מרוויח שוק בשווי 10,000 $ ואילו ביטקוין שווה 8,000 $ תקבל:

10,000 / 8,000 X -0.025% ששווה ל- -0.0003125 BTC. זה אולי נראה כמו סכום קטן, אבל זה יכול להסתכם בכמויות מזומנות ראויות בטווח הארוך.

החוזים הנצחיים של Bybit מושכים עמלת מימון המשתנה בהתאם לנכס המוחלף. BTC ו- ETH ל- USD מחויבים ב -0.0278%. EOS מחויב ב- 0.01% ואילו XRP עולה 0.0141%. כשמדובר בפיקדונות ומשיכות, אתה צריך לשלם רק עבור דמי כרייה. Bybit אינה גובה דמי פיקדון ומשיכה ללא קשר לסכום. 

שירות לקוחות

ביביט טוען כי הוא מחליף קריפטו מקשיב ואכפתי, עם המוטו “אנחנו מקשיבים, אכפת לנו, אנחנו משתפרים”, והוא מספק מגוון של ערוצי תקשורת לגיבוי הטענה. תוכל לפנות לצוות התמיכה של החברה באמצעות תכונת צ’אט חי הממוקמת בפינה הימנית התחתונה של אתר האינטרנט שלה.

לחלופין, אתה יכול לשלוח ל- Bybit דוא”ל בכתובת [מוגן בדוא”ל] כדי להראות את השקיפות שלהם, אתה יכול גם לדבר ישירות עם מנכ”ל החברה בטוויטר. הוא פעיל על הרציף מדי יום, והידית שלו היא @ ben_bybit. ערוצים חברתיים אחרים של Bybit כוללים פייסבוק, טוויטר, רדיט, מִברָק, Youtube, בינוני, ו אינסטגרם.

להסיק

Bybit היא בהחלט פלטפורמת מסחר קריפטו ידידותית למתחילים. הוא כולל אתר מעוצב באלגנטיות עם פלטפורמת מסחר הכוללת את כל כלי המסחר החיוניים, ומדור מרכז עזרה נרחב הנותן לך את כל התשובות הדרושות לך כדי להתחיל. יתרון גדול נוסף הוא הצ’אט החי שלהם בשירות הלקוחות 24/7, כלומר תוכלו לקבל תשובה לכל שאילתה שיש לכם לגבי הפלטפורמה במהירות. זה מקבל אצלינו אצבעות. 

הצהרת אחריות התוכן המוצג עשוי לכלול את דעתו האישית של הכותב ובכפוף לתנאי השוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי להפסדך הכספי האישי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me