banner
banner

CCFM – סוף סוף הגשר המוסדר המושלם בין פיאט לקריפטו

עולם הקריפטו מתפתח במהירות רבה וכך גם ההיצע למשקיעים ולסוחרים. ישנן מספר פלטפורמות העולות ומציעות מגוון שירותים אך דבר זה או אחר מפספס. בעוד הרבה פלטפורמות מנסות ובודקות מגוון פונקציות ותכונות, CCFM מתבלטת כמובילת מט”ח מקוונת וברוקר CFD המציע מגוון רחב של מוצרים לסוחרים ברחבי העולם המסייעים למשתמשים לגוון את תיקיהם..

הרחב את התיק שלך לקנאביס, מטבעות נדירים, שוקי הון ו- Cryptos של יס

CCFM מייצג מטבעות שוקי מטבעות קריפטו ומטרתם לשלב את שני השווקים הפיננסיים עם קהילת אוהבי הקריפטו. המטה שלה נמצא בציריך עם שני משרדי לוויין בהונג קונג ובלונדון, CCFM הוא מתווך מקוון מט”ח ו- CFD אשר מורשה ומוסדר על ידי רשות ניירות ערך האסטונית FIU (רישיונות פעילות FVR000572, FRK000485).

הפלטפורמה היא אחת הנדירות המאפשרות למשקיעים לגוון את הפורטפוליו במגוון רחב של מוצרים פיננסיים שנוצרו עבור סוחרים ברחבי העולם. CCFM הוקמה על ידי מומחים מובילים בתעשייה בעלי ניסיון של שנים בתחום הפיננסים המקוון המוקדש ליצירת סביבת מסחר מהימנה, שקופה וידידותית למשתמשים למשקיעים בכל רמה

המאפיינים הבולטים שמציע CCFM הוא

 • היצע מוצרים מגוון– מט”ח של CFD, שוקי הון, קנאביס, מטבעות נדירים וקריפטוסים,
 • בטיחות הכספים – הפלטפורמה משתמשת באחסון קירור כדי לאחסן את הכספים שלך שהם קמרונות מאובטחים מאוד תחת פיקוח מתמיד.
 • תמיכה מעולה ותמיכה מקצועית עם פלטפורמה של 24 שעות
 • הכוונה למומחים במספר שפות מצוות של השקעות בעלות הכשרה גבוהה
 • משאבי שוק מולטימדיה- הפלטפורמה מספקת משאבים מגוונים למשתמשים כדי לשמור עליהם משכילים ומעודכנים. הוא מספק מגוון רחב של משאבי שוק מולטימדיה, כולל חדשות וניתוח שוק, אותות מסחר, סרטונים, ספרים אלקטרוניים ועוד.
 • מערכת מסחר אלגוריתמית: הפלטפורמה מספקת מערכת מסחר אלגוריתמית מתוחכמת המגיבה לשוק בזמן אמת.

פלטפורמה ללא דופי

ל- CCFM פלטפורמה המאפשרת למשתמש ליהנות מביצועים יוצאי דופן, יציבות משופרת של פלטפורמות ופונקציונליות עשירה. יש לו יכולת חוצה פלטפורמות המאפשרת למשתמשים לסחור דרך כל מסך, מחשבון אחד ומאוחד משולחן העבודה, הטאבלט או הנייד שלהם – IOS ואנדרואיד.

חשבונות

CCFM מציעה חשבונות גם ליחידים וגם למוסדות

 • אנשים: החשבונות האישיים נותנים מענה הן לסוחרים מתחילים והן לסוחרים מומחים כאחד. אלה נועדו לעזור למשתמשים לנצל את התנודתיות והנזילות הייחודיים בשוקי המט”ח וה- CFD העולמיים. בחשבונות בודדים המשתמש מקבל המלצה פרטית מ- CCFM
 • מוסדיים: CCFM מספק למוסדות עסקיים אפשרות לקבל חשבון פיננסי המנוהל באופן מלא על ידי צוות מומחים המטפל ומפיץ את ההון סביב ההזדמנויות הטובות ביותר שנמצאות בשוק..
 • חשבונות אסלאמיים: CCFM היא אחת הפלטפורמות הבודדות המציעות חשבון זה. חשבונות האיסלאם של CCFM תואמים לחלוטין את חוקי השריעה, ולא גובים ריבית על עסקאות.

הצעות מוצרים

החברה מספקת אפשרויות מסחר 24 שעות ביממה למשתמשים להשקיע בשווקים פיננסיים מובילים מסביב לשעון, לאורך כל שבוע המסחר. הוא גם מספק מינוף גמיש של עד 200: 1 על כל נכס ונכס המאפשר לבעלי חשבונות נתח גדול יותר מהשוק, ולשלוט במיקום השוק פי מאות מגודל ההשקעה הראשונית שלך. זה מאפשר השקעות במבחר עצום של מוצרי סחר כולל זוגות מטבעות פופולריים, כמו EUR / USD; סחורות אנרגיה כגון נפט גולמי; מתכות יקרות כמו זהב; מוצרים חקלאיים כגון קפה; מדדים גלובליים כמו הדאו ג’ונס; ומניות מובילות כמו גוגל. עוד היא מרחיבה את ההיצע שלה ל

 • חֲשִׁישׁ: מאפשר למשתמשים גישה לשווקים חוקיים בכל רחבי העולם
 • מתקני טיפול בקשישים: המאפשר בחירת השקעות של מתקני דיור בכירים בכל רחבי העולם עם מובטחת תשואה שנתית.
 • מתכות קודמות: מאפשר השקעה במבחר עצום מקוון של מתכות יקרות למסחר.
 • מטבעות מטבעות

אם תשאל סוחר מומחה כלשהו את המנטרה להרוויח כסף הוא היה אומר פיזור השקעות לסוגי נכסים שונים וזה מה שמציע CCFM. הפלטפורמה מהווה גשר מושלם למשקיעים שירצו לקחת גיוון בסיכון שלו ולמקסם את תשואותיה

האם תפתח חשבון ב- CCFM Today? תן לנו לדעת מה דעתך על אותו דבר

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me