סקירת DueDEX – פלטפורמת מסחר בנגזרים עם מינוף 100X

חוזים עתידיים, פורוורדים, אופציות והחלפות הם חלק מהמכשירים הפופולריים ביותר בעולם ההשקעות בקריפטו. עם זאת, כל כך הרבה אנשים מוצאים אתגר מאתגר פלטפורמת מסחר טובה בנגזרים.

באתרי מסחר בהצפנה רבים יש בעיות בהרחבה, מניפולציה במחירים, דמי מסחר גבוהים ותמיכת לקוחות לקויה. אך כל הבעיות הללו עלולות להסתיים בקרוב בזכות DueDEX, פלטפורמת סחר בנגזרים הצומחת במהירות.

חמושים במנוע התאמת הזמנות המעבד 100,000 עסקאות בשנייה, ל- DueDEX יש את הכלים והתכונות הדרושים לפתרון נקודות הכאב של סוחרי קריפטו רבים..

 • לא נדרש אימות KYC
 • מינוף עד 100X
 • בונוס קבלת פנים של עד 70 $
 • בטוח ומאובטח: DueDEX תומך באימות 2FA, כולל הצפנת SSL ומאחסן קריפטו בארנקים קרים מרובי חתימות.
 • חישובי מחיר הוגן: הבורסה מחשבת את מחירי המסחר על סמך הממוצע המשוקלל של חילופי הצפנה במקום הראשון

לבורסת הצפנה תכונות נוספות.

 • מסחר בשוליים עם ביטקוין כבטוחה
 • נזילות עמוקה: עובדת עם יצרני שוק רבים ברמה העליונה בכדי לספק לסוחרים נזילות נרחבת
 • הוגן ושקוף: הבורסה מציעה את כל המידע שסוחרים זקוקים לו. הצוות שלה לא יכול לסחור כנגד לקוחות ויש לו קרן ביטוח שתגן על הסוחרים עוד יותר
 • מערכת העוקבת אחר מחירי האינדקס הבסיסיים של קריפטו לעיתים קרובות לצורך דיוק
 • תמיכת לקוחות מקצועית 24/7
 • במקרה ש- DueDEX יופסל, היא תשתמש בכספי ביטוח כדי לצבור עמדות שוק ותנסה לסגור את כל העסקאות הפתוחות. כתוצאה אחרונה, הבורסה תשתמש בכלי פירוק אוטומטי להפחתת סחר בסוחרים שונים.

DueDEX – פלטפורמה ייעודית למסחר בהחלפות

דוידקס

מאז השקתו, המוקד העיקרי של DueDEX היה להקל על המסחר בהחלפות. עבור הלא יזמים, החלפות הן חוזים נגזרים המאפשרים לשני סוחרים או חברות להחליף מכשירים פיננסיים במחיר עליו סוכם מראש..

אולם בחוזים תמידי המחירים מחושבים בזמן אמת ומבוססים על ממוצעים משוקללים של מטבע ספציפי. ישנם ארבעה סוגים עיקריים של החלפות: ריביות, מטבע, סחורות והחלפות אשראי.

DueDEX מציע החלפות מטבע לביטקוין ולדולר האמריקאי. אך בניגוד למסחר המסורתי, אינך צריך לשלם עמלות נכבדות כדי להחליף את הדולרים שלך בביטקוין. DueDEX גובה את העמלות הבאות ממקבלי השוק ולקיחת השוק.

מינוף עמלת יצרנית שכר טרחה
BTC / USD 100X -0.025% 0.075%

יצרני השוק אינם משלמים עמלות מסחר מכיוון שהם מספקים נזילות לבורסת DueDEX. במקום זאת הם מקבלים הנחה של 0.025% עבור כל עסק.

לשם השוואה, הבורסות המובילות בביטקוין כרוכות בתשלום הבא עבור מקבלי השוק והנוטלים.

לְהַחלִיף יוצר שוק טייקר שוק
בינאנס 0.1% (BNB) 0.02% (BNB)
דריביט -0.02% 0.05%
BitMEX -0.025% 0.075%
אוקקס 0.02% 0.05%

תהליך הרשמה מהירה

 • פתח חשבון

  דוידקס

היכנס לאתר של DueDEX והרשם חשבון. זה תהליך פשוט שכולל מתן כתובת הדוא”ל שלך והגדרת סיסמה חזקה. לאחר מכן עליך לאמת את חשבון הדוא”ל שלך על ידי לחיצה על קישור אימות. שנית, עליך לספק קוד אימות שנשלח לדוא”ל שלך.

אתה יכול גם ליצור חשבון באמצעות מספר הטלפון שלך. זה אפילו פשוט יותר מאשר רישום דוא”ל מכיוון שאתה רק צריך לספק את הקוד שנשלח אליך ב- SMS.


 • התחבר ותבע את הבונוס שלך

היכנס לחשבונך הרשום לאחרונה. כרטיסייה תופיע ותראה לך מה לעשות כדי לתבוע בונוס קבלת פנים. בדרך כלל, עליך לעקוב אחר חשבון הטוויטר של DueDEX ולציין מחדש את ההודעה המוצמדת של החשבון. לאחר מכן, מלא פרס לקבלת בונוס בסך 10 $.

 • ממן את החשבון שלך

למרות ש- DEDEX מאפשר מסחר ב- BTC / USD, אתה יכול לממן את חשבונך רק באמצעות BTC. אבל זה בסדר. אתה מקבל תגמול של עד $ 60 עם השלמת ההפקדה הראשונה שלך. אם אתה מפקיד 0.05 BTC, אתה מקבל 15 $ בונוס. אתה מקבל 30 דולר כאשר אתה מעלה 0.1 BTC ו 60 $ אם אתה מפקיד 0.2 BTC.

פלטפורמת המסחר של DueDEX – פשוטה הן למתחילים והן למומחים

דוידקס

מכיוון ש- DueDEX היא פלטפורמת מסחר נגזרת, אינך יכול לזהות את המסחר. במקום זאת, לפלטפורמת המסחר יש תכונות ‘קנייה ארוכה’ ו’מכירה קצרה ‘. אתה יכול לעבור זמן רב או קצר דרך צו הגבלה או צו שוק.

הזמנת מגבלה פירושה שאתה מסכים לקנות או למכור מטבע בעתיד במחיר מוגדר. לשם המחשה, נשתמש בדוגמה זו.

אתה מאמין שביטקוין יזכה בשווי מ- 7,300 $ ל -8,000 $ עד פברואר 2020. תוכל להזין צו הגבלה המאשר ל- DueDEX למכור את הקריפטו שלך כאשר BTC יגיע ל -8,000 $. אתה יכול אפילו להשתמש במינוף כדי להגדיל את הרווחים הפוטנציאליים שלך.

צו שוק מאפשר לך לקנות או למכור קריפטו בעתיד במחירי השוק הרווחים. בדרך זו, אינך צריך לחכות עד ש- BTC יעלה מ- 7,300 $ ל -8,000 $. אתה יכול לבצע את ההזמנה שלך בנוחיותך.

כלי מסחר

DueDEX נותן לסוחרים את החופש להגדיר את פלטפורמת המסחר שלהם לטעמם בעזרת כלים ותכונות מרובים. בתור התחלה, הפלטפורמה כוללת רשת בדיקות ציבורית שדרכה סוחרים חדשים יכולים ללמוד כיצד לסחור בהצפנה.

למעט מאוד פלטפורמות מסחר יש רשת בדיקות ציבורית, מה שהופך את DuDEX לאחת הפלטפורמות הטובות ביותר ללמוד על מסחר בקריפטו. זה גם חופשי וישר לשימוש.

עבור סוחרים מנוסים, DueDEX מספק מגבלת עצירה ועצירת שוק כדי לסגור במהירות עמדות. תכונות אלה ממוקמות ליד אייקוני המסחר בגבול ובמסחר.

סוחרים מנוסים יכולים ליהנות גם מתכונת המסחר ב- API. בהיותם מערכת הבנויה בצורה מאובטחת, הם יכולים להיות בטוחים שתוכנות צד ג ‘אינן יכולות למשוך את הקריפטו שלהם באופן לא חוקי. DueDEX תומך גם במינוף, כפי שציינו. אתה יכול להתאים את זה מ 1X, 2X, 5X, 10X, או עד 100X.

תרשים המסחר, לעומת זאת, כולל מגוון רחב של כלים שיעזרו לך להתאים את הפלטפורמה לצרכים שלך. אתה יכול לבחור מחוונים, להתאים את השעה, או אפילו לשנות את הצבעים המוצגים על ידי נרות. ניתן להגדיר סולמות, לשנות את הרקע, אזור הזמן או לשנות גופנים.

יתרה מכך, אתה יכול להשתמש בתכונת הגרור והשחרר כדי לשנות את המיקומים שלך ללא מאמץ. תכונה מועילה נוספת נמצאת בתחתית תרשים המסחר. DueDEX מראה לכם הצצה למספר המשרות שפתחתם, ההזמנות הפעילות והיסטוריית ההזמנות.

תמיכת לקוחות 24/7

DueDEX מספק תמיכת לקוחות במספר ערוצים; טוויטר, מברק ואימייל. אתה תמיד יכול לבדוק את מדריכי העזרה שלה כדי למצוא תשובות לבעיות נפוצות. אבל אם אתה צריך לתקשר עם הצוות של DueDEX, הגש בקשה באמצעות המערכת מבוססת הכרטיסים שלה או השתמש ברשתות המדיה החברתית שלה.

ל- DueDEX נוכחות מרשימה ברשתות החברתיות עם כמעט 14,000 עוקבים בטוויטר. בהתבסס על ביקורות אונליין, החברה משרתת גם לקוחות באופן מקצועי. יתרה מכך, ההפעלה מספקת תמיכה במספר שפות.

תוכנית שותפים רווחית

בנוסף להענקת בונוסים לקבלת פנים, DueDEX נותן לך הזדמנות להרוויח כסף על ידי שיווק מוצר המסחר שלה לחברים שלך ומעריצי המדיה החברתית שלך. אתה מקבל עמלה של 30% עבור כל סוחר חדש עליו אתה ממליץ ל- DueDEX. ואם הסוחרים המופנים שלך מביאים יותר לקוחות, תקבל עמלה בתוספת של 10%.

סיכום

DueDEX היא פלטפורמת מסחר נגזרת שהושקה מוקדם יותר השנה. זה רשום בבליז אך מורכב מצוות המופץ על פני מספר מדינות בעולם. למרות שהיא לא בורסת המסחר הנגזרת היחידה, היא הפלטפורמה היחידה המחויבת ל”אין דלפק מסחר פנימי “לשים את הסוחרים במקום הראשון!

תחילת העבודה ב- DueDEX אורכת פחות מעשר דקות. זה גם משתלם לסחור בפלטפורמה מכיוון שאתה מקבל עד 70 $ כבונוס כשאתה מממן את חשבונך. ניתן להפקיד רק באמצעות BTC, אם כי בתחילת הדרך יש תוכניות לתמוך בהצפנה רבה יותר.

בכל הנוגע ליצירת פוזיציות, אתה יכול להימשך זמן רב או קצר באמצעות מגבלה או סדר שוק. ומכיוון ש- DueDEX מציע חוזים קבועים ללא תאריכי תפוגה, אתה סוגר את עסקאותיך בנוחיותך.

להירשם עם DueDex היום תקבל את הבונוס של 70 $ שלך היום!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map