חסום DX: מדוע אנו זקוקים לבורסות קריפטו חסרות אמון

מטבעות מטבעות היו מרכיב חיוני בהתפתחות הכסף ובאימוץ נכסים דיגיטליים. המסחר שלהם ממשיך להיות מקלט לאנשים באזורים עם חוסר יציבות פיננסית או פוליטית. כמו כן, חילופי קריפטו ממלאים תפקיד משמעותי במחזור הקריפטות באמצעות אפשרות לרכישה, מכירה וסחר באמצעות מטבעות וירטואליים..

עם זאת, חילופי דברים אלה שונים בדרכים רבות ויכולים לבלבל בעת בחירת הסוג הנכון. בעבר, מרבית המסחר התרחש ב בורסות ריכוז-מטבעות מרכזיות (CEX), מה שהפך אותם לאופציה הפופולרית ביותר עבור כל הסוחרים שנכנסים לשוק. חילופי חסרי אמון או חילופי מבוזרים (DEX) לעומת זאת, ניסו כל הזמן להדביק את ההייפ של CEX. עם זאת, חילופי אמון מהירים כעת ומביאים תחרות ענקית על CEX. מאמר זה מקווה לשפוך אור רב יותר מדוע הסוחרים צריכים להבחין במעבר הגואה לבורסות חסרות אמון.

פגעי CEX

חלק מהגורמים החיוניים שיש לשים לב אליהם הם:

 • פגיעויות אבטחה: CEXs הם יעד עיקרי לפשעי רשת בשל היותם בעלי מיקום מרכזי של אחזקת נכסים וממשל. המקרים של פריצות חליפין שהובילו לאובדן של מיליוני נכסי סוחרים עלו לאחרונה עם מרכזי CEX גדולים, כגון Coinbase ו BitFinex קורבן נופל. 
 • פְּרָטִיוּת: המשתמשים צריכים להאציל את המפתחות הפרטיים שלהם למרכזיות לצורך שמירה. כלומר, לבורסה יש שליטה מלאה על הנכסים הדיגיטליים שלך. יתר על כן, עליך להגיש מידע אישי המאוחסן בשרתי המרכזיות במהלך ההרשמה. במקרה של פשעים הקשורים לסייבר, האקרים יכולים לרכוש מידע זה ולהשתמש בו בגניבת זהות. גרוע מכך, CEXs נדרשים לשתף מידע אישי עם CEXs וגופים ממשלתיים אחרים, ללא קשר למוניטין או כוונת הצדדים השלישי.. 
 • זמן השבתה: CEXs חווים עיכובים והפסקות זמן, למרות המאמצים להבטיח שהמערכות יפעלו בצורה חלקה. זה אי נוחות לרוב הסוחרים המעוניינים לסחור אסטרטגית בזמן מסוים. יתר על כן, משקיעים מוגברים ומסחר בפלטפורמות אלה מפחיתים את יעילות המערכות בשל צמתים מרכזיים.
 • תַקָנוֹן: הממשל על ידי גוף מרכזי ומתן מיקומים מוביל לסיכויי סגירתם של ממשלות. סביבות מונופוליסטיות לעודד מניפולציה של מחירים ועמלות שמשקיעים לוקחים. CEXs סובלים גם מבעיות מעילה, מה שעלול להוביל לנפילת הרשתות. לבסוף, בחלק מהבורסות חסרות תקנות השוללות לחלוטין כל אחריות משפטית כלפי לקוחותיהם.
 • מגבלות סחר: CEX מציבים מגבלת משיכה או הפקדה לכל המשתמשים המהווים חוסר אמינות למי שרוצה לבצע עסקאות מעל או מתחת למגבלות שלהם. יתר על כן, CEXs אינם מציעים אסימונים חדשים עם מגבלות ברשימות ועלויות גבוהות עבור אותו תהליך. 

בורסות חסרות אמון כפתרון

בורסות חסרות אמון מאפשרות לכל אחד להתמודד עם הנכסים והסחר האוטומטי שלה ללא מעורבות הבורסה. לבורסות אלה יש טכנולוגיה וסביבה מתקדמים יותר, מה שמקשה על סחר חדש.

למרות נושא זה, מכשירי DEX יכולים למגר את מרבית הבעיות שמציב CEX. ראשית, ביזור פירושו שכל משתמש נמצא בשליטה מלאה על הנכסים והארנקים שלו. היא שומרת על אמינות המערכת תוך הפחתת דמי המסחר שנוצרו במהלך המסחר ב- CEX. יתר על כן, אין צורך להירשם או להציע את המידע האישי שלך לרשת, מה שמבטיח את אנונימיות המשתמשים בכל ההתחייבויות..

הבורסות המבוזרות הן גם מרחבים מאובטחים ונוחים למשקיעים ולנכסים הדיגיטליים שלהם. מכשירי DEX פחות רגישים לפריצות, מהפך בגלל הפצת צמתים. אין להם סיכונים להיסגר על פי צווי ממשלתי, אין שימוש לרעה בכספים מכיוון שכל עסקה אינה ניתנת לשינוי בספר חשבונות מבוזר, ואין זמן השבתה עם תנועה הולכת וגוברת..

מכשירי DEX מציגים מגוון רחב של אסימונים לסחר באמצעותם, כולל החדשים בשוק. כל הגורמים מצביעים על הסיבה לכך ש- DEX מפילים אט אט את ה- CEX בהיקפי השוק והפופולריות.

חסום את DX, ה- DEX האולטימטיבי ללא אמון

חסום DX הוא DEX שהוקם כיום “הבורסה הבטוחה, המהירה והמבוזרת ביותר”, שנבנתה על פרוטוקול Blocknet. על פי סקירת הערכים שהיא מנהלת, הבורסה סבורה ש- DEX יעיל צריך להציע אחסון מבוזר של כספים, להזמין ספרי, התאמת הזמנות, ממשל, התיישבות, ו קוד קוד פתוח.

כל הסוחרים יכולים ליהנות מהעברות ישירות מארנקים בודדים ללא אינטראקציות עם גופי צד שלישי. הפלטפורמה גם שואפת להחזיר ערך לצמתי השירות המפעילים את הרשת, בניגוד ל- CEX שמעשירים את המרכזיות.

חסום תכונות DX

במקרה זה, הנה מבט קצר על תכונות משמעותיות המציגות DX Block:


 • יכולת פעולה הדדית: דרך ה פרוטוקול Blocknet, Block DX מבטיח לכל המשתמשים חווית מסחר מאובטחת וחלקה. הפרוטוקול הוא אינטראקטיבי ליזום תקשורת עם מכשירי DEX ובלוק-שארים אחרים. האינטגרציה שלו אינה משימתית, ומספקת קישור קל של רשתות חסימות אחרות לשימוש בפרוטוקול Blocknet. 
 • ביזור אמיתי: בלוק DX מפעילה ביזור אמיתי באמצעות רכיב XBridge ו החלפות אטומיות כדי להשתמש באחסון כספים מבוזרים, הזמנת ספרים, התאמת הזמנות והסדר. כל הלקוחות רשאים ליצור ספרי הזמנות והתאמה משלהם. 
 • פרטיות ואבטחה: משתמשים מתחמקים מחשבונות, נרשמים, KYC, אוֹ דרישות AML, מה שמבטל את הצורך במסירת מידע אישי. קיום צמתים מבוזרים מבטיח שהוא פחות רגיש להתקפות הקשורות לסייבר. 
 • מהיר ואמין: צמתים מבוזרים גם מכוונים לאפס השבתה במהלך עסקאות, ועובדים יד ביד עם מובנה הגנה על DoS; משתמשים יכולים לבצע עסקאות תוך 5-15 שניות. 
 • קוד פתוח: Block DX מציע לכל המשתמשים אפשרות למנף או לבקר את כל קודי המקור כדי להועיל לעצמם או להציע שיפורים. בתורם, הם יכולים לקבל רמות אבטחה גבוהות על פי תקני המשתמשים.
 • מסחר ורישומים: חסום DX מאפשר כל אחד מִסְחָר זוגות לפי העדפת המשתמש במקום לאפשר אינטראקציה עם האסימון המקורי שלו, לַחסוֹם, רק. הוא תומך במגוון מטבעות, כולל ביטקוין, מזומן ביטקוין, דוגקוין, ליטקוין, לזנק, ועוד. Block DX פועלת לקראת רישום ETH ו- אסימונים של ERC-20 ברשת. הסביבה נטולת הצנזורה מבטיחה שאף אדם אינו שולט ברישום הנכסים ובסחרם. אין דמי רישום בחסימת DX.
 • ללא מגבלות ועמלות נמוכות יותר: אין מגבלות על סחר, משיכה או הפקדה, מהימן בהתאם לפעילות המשתמש. כל המסחר הוא חסר אמון, מה שמקל על דמי מסחר נמוכים יותר שחלים בעת העברת כספים מכתובות, ואפס עמלות משיכה. בנוסף, תוכל ליהנות מתשואות מדמי מסחר ברשת אם אתה בעל BLOCK. 

סיכום

בורסות קריפטו מרוכזות הציעו את המסלול היחיד למסחר בקריפטו במשך תקופה ארוכה, מה שהוביל לשליטה בשוק. עם זאת, הרוחות עברו עם DEX שנכנסו לתמונה, וביטלו את בעיות הריכוז, הפרטיות והאבטחה ב- CEX. המשתמשים מבינים את ההזדמנויות ש- DEX מרחיבים, ובכך מגבירים את האימוץ שלהם.

Block DX הוא בין מכשירי ה- DEX המציגים נוחות חסרת תקדים לסוחרים באמצעות ביזור אמיתי. היא מקווה ליצור סביבה בטוחה, אנונימית וללא צנזורה לסוחרים לנהל את פעילותם. יתר על כן, זה פותר את הבעיה של יכולת פעולה הדדית המעיבה על רוב ה- DEX כיום. היתרונות שיש ל- Block DX על פני ה- CEX יאיצו את קצב המשתמשים שנטשו את ה- CEX ל- DEX. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map