InvestLite: סחר ביותר מ- 350+ CFD במטבעות מטבעות קריפטוגרפיים, מניות, סחורות, מתכות יקרות!

שוק הקריפטוגרפים עולה לרמות שנראו לאחרונה בשנת 2017 כאשר משקיעים קמעונאיים ומוסדיים מסתכמים בביטקוין (BTC) ובמטבעות קריפטוגרפיים אחרים. פלטפורמות מסחר צצות בקצב מהיר ומתחרות על משתמשי קריפטו חדשים על ידי שיפור חוויית המשתמש הכוללת והתכונות בשוק חילופי הקריפטו – מה שמקשה על בחירת הפלטפורמה המתאימה לך. 

במאמר זה אנו מתמקדים באחת ממרכזיות הצפנה הנכונות המציעות פתרון מסחר מאובטח, קל לשימוש ומקצועי ב- All-in-One – InvestLite 

פלטפורמת המסחר InvestLite

InvestLite הינה פלטפורמת מסחר אינטרנטית וניידת המציעה יותר מ -350 חוזים להפרש (CFD) במספר סוגי נכסים כולל סחורות, מט”ח, מניות, מדדים, מתכות ומטבעות קריפטוגרפיים. InvestLite, המופעלת על ידי חברת Bayline Global World Ltd., הינה חברה באחריות מוגבלת המאוגדת בחוקי בליז הנושאת את מספר החברה 136374 ומוסדרת על ידי ועדת השירותים הפיננסיים הבינלאומית בליז (IFSC).  

לבורסה כתובת משרד רשומה בבריטניה בברונסוויק 69, אדינבורו. התשלומים נשלטים על ידי Bayline Global World Ltd. מטעם Bayline Trading Limited. 

צרו קשר עם התמיכה של InvestLite

כתובת: 69, ברונסוויק, אדינבורו 

תמיכת דוא”ל: [מוגן בדוא”ל]

מכשיר טלפון: +442080972824

אתה יכול גם לשוחח ישירות עם עוזר מסחר באתר לקבלת תגובה מהירה יותר. 

היתרונות של InvestLite

 • מציע יותר מ -350 CFD בנכסים מרובים. 
 • תמיכה בשירות לקוחות מהיר.
 • אמצעי תשלום בשפע. 
 • ממשק קל לשימוש לסוחרים מתחילים ומקצוענים. 
 • מינוף גבוה לסוחרים מקצועיים.

חסרונות

 • מינוף נמוך ללקוחות קמעונאיים. 
 • תמיכה ליצירת קשר אינה זמינה במהלך סופי שבוע.

שוקי המסחר ב- InvestLite

כאמור לעיל, באפשרותך לסחור ביותר מ- 350 CFD שונים ב- InvestLite כולל מתכות יקרות, למעלה מ- 20 סחורות, יותר מ- 30 נכסי קריפטו, מניות, מדדים ומט”ח. הנה רשימה של כמה מזוגות הנכסים הזמינים בבורסה:

 • סחורות – אנרגיות (נפט גולמי, גז טבעי ופחם), וגידולי גלם חקלאיים (סויה, קקאו, תירס, סוכר וכו ‘)..
 • מתכות יקרות – זהב, כסף, פלטינה, נחושת וכו ‘. 
 • מט”ח – דולר אמריקאי (USD), לירה בריטניה (GBP), אירו (EUR), ין יפני (JPY) וכו ‘. 
 • מדדים – FTSE100, הדאו ג’ונס ו- Nikkei225 וכו ‘.
 • מניות – אמזון, ברקשייר, אפל, פייסבוק וכו ‘. 
 • מטבעות קריפטוגרפיים – Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), XRP, Litecoin (LTC) בין היתר. 

מסחר ומינוף שוליים

InvestLite מציעה מגוון רחב של מינוף למשתמשים שלה, כאשר סוחרים מקצועיים מקבלים מינוף של עד 1: 500 על עסקאותיהם. סוחרים קמעונאיים נהנים ממנוף נמוך יותר בעסקאות השוליים שלהם מאשר הסוחרים המקצוענים. אף על פי כן, המינוף נקבע על ידי מספר גורמים, כולל סוג החשבון של הסוחר, הנכס הנסחר, מועד המסחר וידע המסחר.. 


ללקוחות קמעונאיים מוצע מינוף של עד 1: 200 על עסקאות מט”ח, בעוד שלזוגות קריפטוגרפיים (הנושאים סיכון ותנודתיות גדולים יותר) מוצעת מינוף של 1: 2. סוחרים מקצועיים נהנים עד 1: 500 על זוגות מט”ח, 1: 400 על זהב, 1: 200 על כסף, 1:10 על עסקאות ביטקוין-פיאט ומינוף 10X על מניות. 

פיקדונות ומשיכות

InvestLite מציעה אפשרויות תשלום מרובות שבהן תוכל להשתמש כדי לבצע פעולות הבורסה וממנה. בדרך כלל, עסקת ההפקדה תארך דקות, בעוד שמשיכה נמשכת בין 2-4 ימי עסקים, בהתאם לשיטת התשלום שנבחרה.. 

חלק מאפשרויות ההפקדה והמשיכה כוללות: 

 • כרטיסי חיוב וכרטיסי אשראי כגון VISA ו- MasterCard.
 • העברות בנקאיות ישירות.
 • העברות בנקאיות.
 • סקריל
 • נטלר
 • מָאֵסטרוֹ
 • SafeCharge
 • באמון
 • כרטיס רשת

סוגי חשבונות ב- InvestLite 

ישנם שלושה חשבונות InvestLite עיקריים שתוכלו לבחור מהם – חשבונות כסף, זהב ופלטינה. כל אחד מהחשבונות מציע לך פונקציות שונות, עמלות, מרווחים, הנחות ומינוף בפלטפורמת המסחר. 

כסף זהב  פְּלָטִינָה
אפשרות גידור
המינוף הגבוה ביותר (מט”ח) 1: 200 1: 400 1: 500
מסחר איסלאמי
החלף הנחה איקס √ (ב 25%) √ (ב 50%)
VPS בחינם איקס
ידיעונים מותאמים אישית איקס
מנהל חשבונות ייעודי איקס איקס

כיצד להתחיל לסחור ב- InvestLite

ישנם ארבעה צעדים פשוטים לביצוע בכדי להתחיל לסחור בפלטפורמת המסחר InvestLite. 

1. רשום חשבון

עבור אל דף האינטרנט הראשי של InvestLite ולחץ על שורת התפריטים הממוקמת בצד שמאל למעלה של הדף. הזן את פרטי החשבון שלך כולל שמך, כתובת הדוא”ל, מספר הטלפון והסיסמה שלך בתיבות המופיעות. לאחר מילויו, קבלו את התנאים וההגבלות, מדיניות הפרטיות וגילוי הסיכון, ו”יצירת חשבון “. 

2. מלא את המידע האישי שלך

בשלב הבא, הזן את המידע האישי שלך כולל תאריך הלידה שלך, אזור המגורים, הכתובת והמיקוד שלך. ההשלמה נמשכת פחות משתי דקות. 

3. אימות מסמכים

לאחר מילוי כל המידע האישי שלך, הגש את מסמכי הזיהוי שלך כולל דרכון תקף, מסמך זיהוי אישי או כל מסמך אחר שהונפק על ידי הממשלה. המתן לתגובה של InvestLite על האימות.

4. פיקדון וסחר

לאחר האימות, תוכל להשתמש בכל אחת משיטות הפיקדון המרובות התקפות בבורסה כדי למלא את הארנק שלך ולהתחיל לסחור ביותר מ -350 CFD בכיתות נכסים מרובות.. 

עמלות עסקה וחיובים

לאחר שלמדנו על CFD השונים הזמינים למסחר ב- InvestLite ועל התהליך להתחלת המסחר בפלטפורמה, סעיף זה מתמקד בחיובי העסקה ובעמלות המסחר בפלטפורמת המסחר.. 

ל- InvestLite אין עלויות, עמלות או חיובים נסתרים. הבורסה גובה מרווחי מסחר תחרותיים בין היצרנים והנוטלים. כל נכס מציע לך מרווחים שונים בהתאם למינוף, סוג הנכס והתזמון:

מט”ח: 0.7 – 1.4 

מניות: 1.2 

מדדים: בין 1 – 1.45 

מטבעות קריפטוגרפיים: שיעור צף

סחורות: 0.0041 (לנחושת) – 30 (קקאו)

מתכות: 0.037 – 3.1

תכונות נוספות

חינוך 

InvestLite כולל גם אוסף עצום של חומרים חינוכיים עבור לקוחותיהם כדי להפוך את המסחר שלך למקצועי ופשוט יותר. פלטפורמת המסחר מציעה מאמרי מסחר, סרטונים לפי דרישה, ספרים אלקטרוניים, קורסים, מדריכים בנושא InvestLite, אותות מסחר וחדשות יומיות כדי לעדכן את התחושות הבסיסיות בשוק.. 

תוכנית הפניות 

InvestLite Trading מתגאה גם באחת מתוכניות ההפניות הטובות ביותר עבור לקוחותיה עד כה. התוכנית מציעה עד 800 $ בונוסים עבור הבאת לקוחות חדשים לפלטפורמה. 

טיפול מהיר בלקוחות

צוות התמיכה ליצירת קשר של IinvestLite מציע תשובות מהירות לשאלות, משוב ושאלות. למרות היותו זמין רק מיום שני עד שישי בין השעות 4: 00-14: 00 GMT, הצוות עובד מסביב לשעון כדי לספק פתרונות ביעילות ובמהירות. 

יריית פרידה

בסך הכל, עליית הבורסות הידידותיות ללקוחות כמו InvestLite פותחת שער קל לסוחרים חדשים להתחיל לתפוס עמדות בכמה נכסי נכסים. תוספת המטבעות הקריפטוגרפיים בשוק מפתה את המשתמשים לנהור לפלטפורמה כדי להמר על המרחב החדשני. 

פלטפורמת ה- UX / UI של InvestLite גם מעלה לקוחות רבים יותר לבורסה המציעה לסוחרים המקצועיים והסוחרים הפלטפורמה יעילה ובטוחה להשלמת עסקאותיהם.. 

הצהרת אחריות התוכן המוצג עשוי לכלול את דעתו האישית של הכותב וכפוף לתנאי השוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי להפסדך הכספי האישי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map