banner
banner

סקירת חילופי דלתא: מטרתה להיות בינאנס של נגזרות הקריפטו

תעשיית הקריפטו התפתחה באופן דרמטי במהלך השנים האחרונות עם אימוץ קריפטו הולך וגדל המונע על ידי הכרתם כנכס חשוב. אחד הגורמים שזרזו את התהליך הזה היה כניסתם של נגזרות הצפנה לשוק. נגזרות ביטקוין פתחו דלתות נוספות למשקיעים, וכיום, למרחב יש שווי שוק של מעל 250 מיליארד דולר.

מהם נגזרות קריפטו?

נגזרות קריפטו הן נכסים פיננסיים שערכם נגזר מנכסי הצפנה הבסיסיים. נכס הקריפטו יכול להיות ביטקוין או אלטקוי. בשוק הקיים ישנם שני סוגים עיקריים של נגזרות קריפטו – חוזים עתידיים וחוזים קבועים. 

בחוזה עתידי, סוחר מסכים לקנות או למכור נכס קריפטו ספציפי במחיר קבוע מראש בזמן מוגדר בעתיד. סוחר הולך על חוזים עתידיים קצרים כאשר היא מאמינה שמחיר הקריפטו הבסיסי יעלה. לעומת זאת, סוחר יקצר חוזים עתידיים בקריפטו כאשר היא מאמינה שמחיר הקריפטו הבסיסי יירד. 

היתרונות של עתיד הם כפולים:

 • סוחרים יכולים ללכת גם ארוכים וגם קצרים ובכך להרוויח כסף בשווקים עולים ויורדים, וגם
 • לחוזים עתידיים יש מינוף מובנה, כלומר גודל המיקום של הסוחר יכול להיות פי כמה מכמות ההון שיש לה. 

לחוזים עתידיים יש תקופות קצובות. המשמעות היא שסוחרים צריכים להתחיל מחדש את עמדותיהם בכל פעם שחוזה עתידי פג. חוזים תמידי פותרים את הבעיה הזו. החוזה התמידי לעולם אינו מסתיים. לכן, סוחרים יכולים להחזיק בעמדותיהם כל עוד ירצו. 

ההנפקה הייחודית של בורסת דלתא

קצת יותר משנתיים, כאשר שוק הקריפטו חווה פיצוץ של מטבעות חדשים, הושק בינאנס. Binance שיבש את שוק הקריפטו בכך שהוא מאפשר לחובבי הקריפטו להשקיע באסימונים של פרויקטים חדשים ומבטיחים. זה עזר לביננס להפוך לבורסה למסחר באלטקוין. עַכשָׁיו, בורסת דלתא עומד להפוך לבינאנס של שוק נגזרות הקריפטו המתהווה, על ידי נגזרות אלטקוין חלוציות.                 

דֶלתָא

דלתא מתמקדת בהנגשת נגזרות קריפטו למשקיעים, מתחילים ומתקדמים, בקלות. הוא מציע לא רק נגזרות ביטקוין אלא גם נגזרות אלטקוין. תוך זמן קצר מאוד, דלתא בורסה ביססה את עצמה כחילופי נגזרים מאובטחים עם בסיס לקוחות בריא. 

מה שמבדיל בין חילופי דלתא לבורסות אחרות הוא היצע המוצרים שלה המורכב מנגזרים על בסיס altcoins. בעוד ש- BitMex ו- Deribit, המצטרפים המוקדמים לפלטפורמה הנגזרת של מטבעות קריפטוגרפיים הם בעלי חוזים קונבנציונליים המבוססים על BTC, XRP ו- LTC, Delta Exchange, מציעה לסוחרים שלה מגוון חוזים נצחיים להשתתף בהם. ההיצע שלה כולל מוצרים המבוססים על ATOM, Tezos, RVN , ו- BAT, שחלקם בלעדיים לדלתא.

שווקים

בורסת הדלתא הבינה והייתה תגובה כלפי האינטרסים של הסוחרים ברישום אלטקוינים נצחיים חדשים. כרגע הוא מציע חוזים עתידיים וחוזים קבועים על ביטקוין & 13 אלטקוינים. ההיצע הקיים שלה כולל BTC – דולר עתידי, BNB – BTC נצחי, BAT – BTC נצחי, XTZ – BTC נצחי, LEO – דולר קוונטו נצחי, XLM – BTC נצחי, ATOM – BTC נצחי וקישור – BTC נצחי. זה הופך את חברת דלתא בורסה לחנות חד פעמית עבור סוחרים המעוניינים להאריך / לקצר חוזים אלה באמצעות מינוף. 

האבטחה החזקה ותכונות אחרות של דלתא בורסה

מה שמייחד את דלתא מעמיתיה הוא עד כמה היא יכולה לשלב את האתגרים של תנודתיות גבוהה, נזילות נקודתית מוגבלת ומינוף של האלטקוינים הזמינים. זו הסיבה שסוחרים מעדיפים זאת – 

 •  שום תקלה מאז הקמתה – היא פועלת למעלה משנה והמערכת, המגובה במנוע טכנולוגי נהדר ומערכת ניהול סיכונים חזקה, לא ראתה שום תקלות.
 • מינוף מסחר – לנגזרים יש מנוף מובנה. המשמעות היא שסוחר יכול לנקוט בעמדות שגדולות פי כמה מההון. החוזים העתידיים והחוזים הנצחיים מאפשרים מינוף של עד פי 100. יתר על כן, לסוחרים יש את היכולת ללכת גם זמן ארוך וגם קצר.  
 • הסדר ביטקוין ו- USDC – סוחר יכול להתקשר בחוזה עתידי או תמידי על אלטקוין מבלי להחזיק בפועל את האלטקוין. בבורסת דלתא, כל חוזי הנגזר ממונפים ומוסדרים ב- BTC או USDC. זה הופך את חיי הסוחרים לפשוטים למדי מכיוון שהם צריכים שיהיה להם רק BTC או USDC כדי לשער במספר מטבעות. יתר על כן, הם יכולים להמיר את יתרות ה- BTC שלהם ל- USDC ולהגן על עצמם מפני מהלכי שוק. 
 • תמיכת לקוחות פעילה – סוחרים רבים שיבחו את דלתא בורסה על תמיכת הלקוחות הפעילה, המהירה והמועילה שהיא מספקת לסוחרים שלה. Exchange של דלתא לא נכשלה בקצה האחורי שלה והצליחה לפתור שאילתות באופן מיידי. 
 • מבצעים לקידום מכירות – זה תמיד היה פעיל בקידום המכירות והעניק הצעות אטרקטיביות באמצעות הפניות או מסירות בפלטפורמות המדיה החברתית שלהם. לאחרונה היא הציעה 50% הצעה להחזר עמלה בבורסה שלהם. כרגע הם מציעים גם בונוס קבלת פנים של 10 דולר למשתמשים חדשים. ניתן למצוא פרטים מלאים על הצעות אלה כאן.

לוח שכר טרחה

לדלתא דמי מסחר אטרקטיביים מאוד עבור המשתמשים. הם נעים בין 0% ל 0.01%. דמי המשיכה הם גם סבירים מאוד, והמקסימום הוא 0.1%. הנה לוח הזמנים המלא של העמלות –

המוצרים של דלתא בורסה נהנים מהיקף מסחר בריא

השגת נפח מסחר הוא אחד האתגרים הגדולים העומדים בפני הבורסות החדשות ביותר. עם זאת, דלתא בורסה, על מוצריה החדשניים, אסטרטגיות השיווק וההצעות האטרקטיביות שלה, צברה נפח מסחר בריא תוך זמן קצר והיא רק תצמח בעתיד.. 

בזמן העיתונות, החוזים הנצחיים של BTCUSD של דלתא בורסה מחזיקים מסחר של 24 שעות ביממה של 829,670 דולר, נפח המסחר של XTZBTC עומד על 146,111 דולר, LTCUSDQ על 93,010 דולר, BNBBTC של 85,136 דולר ו- LINKBTC של 75,760 דולר. 

שלושה צעדים פשוטים להתחיל במסחר בבורסת דלתא

המסחר בבורסת דלתא הוא פשוט ויעיל. יש לו ממשק ידידותי ואינטואיטיבי, מה שהופך את האתר למתאים לסוחרים חדשים ומתקדמים כאחד. כך תוכל להתחיל לסחור בבורסת דלתא –

צור את הארנק שלך 

 1. היכנסו לאתר הבורסה של דלתא – https://www.delta.exchange. לחץ על הכרטיסייה “SignUp” בפינה השמאלית העליונה של הדף. 
 2. מלא את שמך המלא, כתובת הדוא”ל שלך, מספר הטלפון (אופציונלי), המדינה ומזהה הייחוס שלך (אופציונלי).
 3. קרא את תנאי השימוש וסמן את התגובה “אני מסכים לתקופת השימוש של חילופי דלתא”.
 4. לחץ על כפתור “הירשם”.
 5. השלם את אימות הדוא”ל ואז התחבר לחשבונך.

הפקדת כספים

1. היכנס לחשבונך באמצעות מזהה הדוא”ל והסיסמה שלך. 

 1. עבור אל “הארנק שלי”. בחר את המטבע המועדף עליך מהרשימה, ואז לחץ על כפתור “הפקדה”.
 2. העתק את כתובת ההפקדה שלך ב- DeltaExchange והעביר את ההפקדה לכתובת הנתונה. שימו לב שלכמה מטבעות יש סכום פיקדון מינימלי.

קנו או מכרו הזמנות

 1. היכנס לאתר הבורסה של דלתא (https://www.delta.exchange/app/markets) והיכנס באמצעות הדוא”ל והסיסמה שלך.

  לְהַחלִיף

 2. בפורטל המסחר תראה את טבלת המחירים בצד שמאל. בצד ימין, יש לך את ספר ההזמנות, ואחריו את החלק של ביצוע ההזמנות. ניתן לבחור את החוזה שברצונך לסחור מהרשימה הנפתחת שנפתחת כאשר אתה לוחץ על התיבה לצד לוגו הדלתא בורסה בפינה הימנית העליונה.
 3. לאחר שבחרתם את החוזה הרצוי, תחילה תוכלו לנתח את פנקס ההזמנות ואז לבצע את ההזמנה. לביצוע הזמנה, בנוסף לציון גודל ההזמנה ומחיר המגבלה (רק להזמנות מוגבלות), יהיה עליך לבחור גם במינוף ההזמנה המועדף. 

קְבוּצָה

בורסת דלתא כוללת מערך אנשים מיומנים ובעלי ניסיון רב. לצוות המייסדים אחיזה חזקה בשוק הנגזרים בגלל רקע החברים בתפקידים בכירים בחברות כולל סיטיגרופ ו- UBS. הם גם הקימו חברות שגובו על ידי קרנות הון סיכון מרקיזות כמו סקויה, והיקף המידה שלה הוא למיליוני משתמשים.. 

מה הלאה? 

בורסת דלתא חיה כבר למעלה משנה והיא שמרה וגדלה את בסיס הלקוחות שלה. כעת היא מבקשת להציג מוצרים חדשים כגון אופציות ונגזרות ריבית. המוצרים החדשים ימשכו יותר לקוחות וייתנו דחיפה לנפח המסחר בבורסה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me