חליפין המאפשר לך לסחור במטבעות קריפטוגרפיים בדמי סחר אפסיים: Phemex

אחת מהבורסה המהירה ביותר שיכולה לטפל ב -300,000 עסקאות בשנייה, עם זמני תגובה להזמנה של פחות מאלפית השנייה..

פמקס היא חילופי מטבעות קריפטוגרפיים צעירים יחסית המבקשים לשבש את שוק החליפין באמצעות מסחר בתשלום אפס המבוסס על חברות. היא הוקמה בשנת 2019 ונרשמה כחברה בסינגפור, ופועלת בסמכותה של איי הבתולה הבריטיים. ההחלפה מנוהלת על ידי 8 עובדים לשעבר של מורגן סטנלי, עם ג’ק טאו כמנכ”ל.

מאז חווה פמקס צמיחה עצומה. על פי Alexa, Phemex הפכה לאחת מ- 40,000 האתרים המתויירים ביותר ברחבי העולם. CoinMarketCap מדרג אותה כמחליפה השישית בגודלה לחוזי BTC / USD נצחיים. במסחר נקודתי, Phemex רושמת כיום נפח מסחר יומי של קצת פחות מ -300 מיליון דולר על פני שישה שווקים.

היתרונות של מסחר במטבעות קריפטוגרפיים ב- Phemex

  • הבורסה השישית בגודלה עבור BTC-Futures
  • סחר נקודתי בתשלום אפס למשתמשי פרימיום
  • עמלת יצרנית שלילית על חוזים עתידיים
  • בונוסי קבלת פנים והפניה

חסרונות של מסחר קריפטוגרפי ב- Phemex

  • לא מוסדר ומוגבל עבור כמה תחומי שיפוט
  • הגבלות משיכה למשתמשים שאינם פרימיום
  • סחר נקודתי דורש חברות פרימיום

שכבות חברות

במקום לגבות דמי מסחר, פמקס מבקשת לייצר הכנסות באמצעות מכירת חבילות חברות. לצורך כך הם מציעים שלוש שכבות חברות שונות. החברות הסטנדרטית החינמית מעניקה גישה לפלטפורמת המסחר בחוזים עתידיים. משיכות משיכה עוברות רק שלוש פעמים ביום, עם מגבלת משיכה יומית של 2 BTC.

המחיר לחבילות חברות פרימיום נע בין 9.99 דולר לחברות בת 30 יום לחברות שנתית במחיר 69.99 דולר. חברות פרימיום מעניקות גישה לשווקי הספוט עם דמי מסחר באפס אחוז ומסירה את מגבלת המשיכה. משיכות פרימיום מעובדות על בסיס שעתי.

בנוסף, חברי פרמיום יכולים להעניק חברות ניסיון למשך 30 יום. חברות לניסיון מציעות את אותן התכונות כמו חברות הפרימיום, רק ללא הזמנות מותנות בשווקים נקודתיים ועם כמה מגבלות משיכה. 

ארנקים ושווקים נקודתיים

פמקס למשתמשים יש גישה לשבעה ארנקי שמירה (BTC, ETH, XRP, LINK ו- USDT). אלה כוללים את 4 צמדי המסחר הנקודתי, שכולם מסולקים ב- USDT. למען האבטחה, Phemex הטמיעה מערכת ארנק קר דטרמיניסטי היררכי, הקצאת כתובות פיקדון לכל המשתמשים ואחסון הכספים בארנק קר רב-סימני.. 

שוקי נגזרים

בנוסף לבורסה הספוטית, Phemex מפרט חוזים קבועים לשישה מטבעות קריפטוגרפיים (BTC, ETH, XRP, LINK, XTZ ו- LTC) וחוזה נצחי נוסף לזהב. חוזי Altcoin וזהב מצוטטים ומוסדרים בדולר, ואילו חוזה הביטקוין מוסדר ב- BTC. ניתן לסחור בחוזים עתידיים על BTC וזהב עם מינוף של עד 100x, בעוד שלכל החוזים האחרים יש מינוף מקסימלי של 20x.

ניתן לסחור בכל שווקי הספוט והנגזרים ברשת בדיקות מדומה, מה שמקנה למשתמשים אפשרות לבדוק את אסטרטגיות המסחר שלהם לפני החלתם בכסף אמיתי..


תוכנית בונוס קבלת פנים והפניה

Phemex מציע שלוש שכבות של בונוסים לקבלת פנים. הרובד הראשון בשווי 2 דולר נזקף לזמן מיידי עם הפעלת החשבון. משתמשים שעוקבים אחרי Phemex בטוויטר ומצייצים מחדש את הציוץ המוצמד שלהם מקבלים 10 דולר נוסף. לבסוף, מימון חשבון ה- Phemex שלהם במשתמשי 0.2 BTC או 1500 $ נטו בונוס קבלת פנים נוסף של 60 $.  

משפיעים יכולים להרוויח עמלה של 50% מכל המשתמשים שנרשמים באמצעות קוד ההפניה שלהם באמצעות תוכנית הכוכבים הבלעדית של Phemex. בנוסף, הם מקבלים עמלה של 10% עבור הפניית משתתפי אולסטאר אחרים. משתמשים שאינם משתתפים בתכנית הכוכבים יכולים להרוויח בונוסי הפניה אחרים, כגון חברות פרמיה בחינם.

בִּטָחוֹן

כל מערכות התוכנה של Phemex מאוחסנות בענן AWS, באמצעות חומות אש ורשימות לבנות כדי להפריד בין מערכות מסחר שונות, כדי למזער את הסיכון ולהפחית את הנזק כתוצאה מהפרות אבטחה אפשריות.. 

חשבונות משתמשים מוגנים על ידי אימות דו-גורמי לכל הפעולות הקריטיות. בנוסף, Phemex משתמש בהנהלת חשבונות כפולה ברמת הבנק כדי למנוע התעסקות צד ג ‘ברשומות ולאיתור הפרות.. 

כספי משתמשים מאוחסנים בארנקים קרים, ומצמצמים את הנזק האפשרי מפריצות. כל המשיכות נבדקות לגבי פעילויות זדוניות לפני אישורן. מנועי המסחר של Phemex מאפשרים ליישב עסקאות מהיר וללא טעויות. Phemex מפעילה תמיכת לקוחות רב לשונית 24/7.

מבנה שכר טרחה

דמי המשיכה מארנקים הם סבירים ובדרך כלל באותו טווח כמו מרכזיות אחרות. לדוגמה, Phemex גובה 0.0005 BTC עבור משיכות ביטקוין, או 1 USDT עבור משיכות קשירה. משיכות מחשבונות מסחר של דולר ארה”ב או BTC אינן כרוכות בתשלום. 

עמלת ה- Taker בפלטפורמת Futures היא 0.075% לכל השווקים. Phemex מעודד משתמשים המספקים נזילות לספרי ההזמנות שלהם בתשלום יצרני שלילי של -0.025%. 

עבור שווקי הספוט, כל העסקאות המתבצעות דרך אתר Phemex או אפליקציית המובייל אינן כרוכות בתשלום. לסוחרים אוטומטיים קיימת אפשרות למסחר מבוסס API, בתשלום של 0.1%. 

לשם השוואה, Binance גובה עמלת בסיס של 0.1% עבור עסקאות נקודתיות. המשמעות היא שסוחרים בהיקף שנתי של יותר מ -70,000 דולר יכולים למצוא חלופה זולה יותר ב- Phemex. כמו כן, יצרני שוק וסוחרים שמעדיפים הזמנות מגבלות על פני הזמנות שוק יכולים להרוויח מדמי היצרן השליליים.

האם Phemex הוא חילופי בטוח לשימוש?

מכיוון ש- Phemex היא אחת מחילופי המטבעות הקריפטוגרפיים הצעירים ביותר, הם עדיין לא עמדו במבחן הזמן. אף על פי כן, Phemex מופעלת על ידי צוות של אנשי מקצוע בתחום הטכנולוגיה המסחרית בתדירות גבוהה עם ניסיון רב שנים כמנהלי מורגן סטנלי.. 

ניתן לזהות בבירור את כתב היד והניסיון שלהם בפיתוח ובאבטחת סייבר במושגי האבטחה שלהם. כספי משתמשים מאוחסנים בדרך כלל בארנקים קרים רב-חתימתיים עם 2FA ובדיקות אבטחה נוספות עם משיכה. 

נקודה שלילית היא היעדר רגולציה ברורה. ככאלה, השירותים הניתנים על ידי Phemex מוגבלים בחלק משיפוטים, כולל ארצות הברית. מומלץ למשתמשים להתייעץ עם תנאי השימוש על מנת לבדוק האם הם זכאים לסחור בבורסה והאם הבורסה מוסדרת במדינתם..

פסק דין סקירת Phemex

פמקס היא חילופי מטבעות קריפטוגרפים חדשים יחסית, אשר עם זאת הציגה צמיחה עצומה בשנה האחרונה. הבורסה מבטיחה נזילות גבוהה ומינוף של עד פי 100 על ביטקוין ועתיד זהב. 

מבנה העמלות וחברות הפרמיה הופכים את Phemex לחלופה מעניינת, במיוחד עבור סוחרי ספוט בהיקף גבוה וסוחרי הזמנות מוגבלות. 

נקודות עיקריות מרכזיות

  • Phemex היא החוזים העתידיים והחליפין נקודתית על מטבעות קריפטוגרפיים בצמיחה המהירה ביותר בשנת 2020.
  • במקום להסתמך על עמלות מסחר, Phemex מציעה מסחר נקודתי ללא עמלה עבור חברי פרמיום.
  • ניתן לסחור בחוזים תמידית עם עד 100x ו altcoins עם מינוף של עד 20x. 

הצהרת אחריות התוכן המוצג עשוי לכלול את דעתו האישית של הכותב וכפוף לתנאי השוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי להפסדך הכספי האישי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map