banner
banner

סקירת PrimeXBT: מדריך מפורט בנושא חילופי PrimeXBT

כפלטפורמה עטורת פרסים, חילופי PrimeXBT מציעים למשתמשים את המסחר הטוב ביותר בחוזים עתידיים, והחלפות על יותר מ -300 זוגות מסחר, כולל מטבעות קריפטוגרפיים, מדדים, מט”ח וסחורות. להלן אנו מספקים תיאור מפורט של; ההיסטוריה של PrimeXBT, היתרונות והחסרונות של הבורסה, אמצעי אבטחה, אופן המסחר בפלטפורמה, דרישות פיקדון ומשיכה ותכונות ייחודיות שמציעה הבורסה. 

[lwptoc labelShow = ”show”]

מה זה PrimeXBT?

PrimeXBT היא פלטפורמת מסחר בביטקוין המאפשרת לך להחליף מגוון רחב של נכסים באמצעות המטבע הקריפטוגרפי העליון. PrimeXBT הושק בשנת 2018, והפך לאחת מבורסות הנגזרים המובילות בעולם – לאחרונה סקרה את “פלטפורמת הביטקוין הטובה ביותר למסחר בשולייםבטקס פרסי הכספים הבינלאומיים של ADVFN לשנת 2020. 

primeXBT

חברת פריים טכנולוגיה בע”מ, חברת סיישל, מפקחת על עסקי הבורסה, שמשולבת על פי חוקי סנט וינסנט והגרנדינים עם מספר רישיון 222LLC2019 – PrimeXBT Trading Service LLC. 

היתרונות והחסרונות של PrimeXBT

יתרונות: 

 • פלטפורמה מאובטחת עם ארנקים קרים המופעלים על ידי מספר רב
 • מגוון רחב של שווקי נכסים. 
 • פלטפורמה אינטראקטיבית וידידותית למשתמש.
 • בורסת מטבעות קריפטו מוסדרת בסיישל.
 • דמי מסחר נמוכים במיוחד של 0.05%
 • סכום מסחר מינימלי נמוך של 0.01BTC

חסרונות:

 • רשימת אפשרויות מוגבלת של מטבעות קריפטוגרפיים.
 • עמלות וממרחים גבוהים יחסית.  

האם PrimeXBT בטוח לסחור במטבעות קריפטוגרפיים? 

אחת הדאגות העיקריות בקרב סוחרי נכסים היא אבטחה. עם זאת, עם ההתמקדות הנלהבת של PrimeXBT באבטחה ותאימות, סוחרים בפלטפורמה לא צריכים לדאוג לאובדן פוטנציאלי של נכסים או כספים. יתר על כן, כחברה רשומה בסיישל, המשתמשים יכולים להיות רגועים בידיעה שהחברה אינה פרויקט הונאה. 

הפלטפורמה מציעה פרוטוקול אבטחה תלת שכבתי, כלומר הגנת נכסי לקוחות, תשתיות מסחר ואבטחת ארנק.

 • הגנת נכסי לקוחות: PrimeXBT משתמשת במספר טכניקות הגנה על נכסי צרכנים המוסיפות ל”מבחני הלחץ התקופתיים וביקורת האבטחה “כדי להבטיח עמידה בסטנדרטים גבוהים של אבטחה. חלק מהתכונות שנוספו לבורסה כוללות אימות דו-גורמי, רישום היתרים של כתובות BTC, אחסון קר של נכסים דיגיטליים, טכנולוגיה מרובת חתימות, הצפנה, וגיבוב סיסמאות קריפטוגרפי.. 
 • תשתית מסחר מאובטחת: מנוע המסחר של הבורסה נוצר באופן ייחודי בכדי לשפר את מהירות הביצוע הכוללת בהזמנות ולמזער את האיחור כדי להגן על המשתמשים מפני החלקה. בנוסף, הפלטפורמה מבצעת בדיקת סיכונים מלאה לאחר ביצוע ההזמנה כדי להבטיח הפחתה של סיכוני המסחר. באתר נכתב, 

“PrimeXBT מתגאה בכך שיש תוכנת מסחר מהמתקדמות והאמינות ביותר בשוק.”

 • אבטחת ארנק מהשורה הראשונה: נתח עצום מהנכסים הדיגיטליים של לקוחות PrimeXBT מאוחסנים ומוחזקים בארנקים לאחסון קירור המאובטחים בעזרת multisig כדי למנוע מהאקרים לגנוב את הכספים. רק הכספים הדרושים לייצור השוק משתחררים לארנקים מקוונים חמים – פעולה הדורשת פעולות מתואמות של מספר עובדים. 

לאחר הבנת PrimeXBT והתחייבותה לשמור על בטיחות כספיך, בחלק הבא, נתמקד בשווקי המסחר ובמכשירים המוצעים בבורסה.  

שוקי המסחר / מכשירים המסחריים של PrimeXBT 

למרות שהם מתהדרים כעת בארסנל רחב של סחורות קריפטו, הבורסה של PrimeXBT החלה את פלטפורמת המסחר שלה עם המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר, כולל Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), EOS ו- XRP – כולם נסחרים מול הדולר.. 

עם הזמן, הבורסה הובילה מספר מוצרים עתידיים ואופציות BTC שיעזרו למשתמשים להתמקד במכשירים חדשים. PrimeXBT הכריזה על מספר שווקים בפלטפורמה שלה, כולל מט”ח, סחורות ומדדים. הנכסים הנסחרים הבולטים בפלטפורמה כוללים: 

מט”ח: USD / JPY, AUD / USD, CAD / USD, EUR / USD ו- GBP / USD. 

מטבעות קריפטוגרפיים: BTC, ETH, LTC, XRP, EOS ו- XMR (מסחר מינוף מוצע בזוגות BTC, ETH, XRP ו- LTC). 

מדדים: ס&P 500, NASDAQ 100, NIKKEI 225 ו- ASX 200, FTSE 100, DAX 30 ו- Hang Seng.

סחורות: גז טבעי, נפט גולמי (ברנט ו- WTI), זהב וכסף.

מרווח PrimeXBT ומיקומי מינוף

PrimeXBT מספקת לקהל לקוחותיה מספר אפשרויות מסחר בשוליים מינוף עמדות של עד פי 100 לסוחרים מקצועיים.  מסחר בשוליים הוא הימור של נכס מסוים או ארוך (קנייה) או קצר (מכירה). נקיטת עמדה ארוכה פירושה בעצם הימור על יכולתו של נכס להעלות את מחירו בזמן שהאחרון מתחייב שהמחיר יירד..

מיקום מינוף על נכס מאפשר למשתמשים לתפוס עמדות גדולות יותר מההון שיש להם. בעל מיקום מינוף פי 100 פירושו שעם פיקדון של 100 דולר משתמשים יכולים לסחור עד 10,000 דולר, וכך לחזק את מעמדם הכללי בסחר.. 

הערה: חשוב לציין כי מיקום מינוף גבוה יותר מגדיל את הסיכון לחיסול תפקידך. 

סוגי הזמנות חילופי PrimeXBT

הבורסה עטורת הפרסים מאפשרת לך לפתוח ארבעה סוגים של הזמנות תוך כדי מסחר, כלומר לשווק, להגביל, להפסיק ואחת מבטלת את ההזמנות (OCO).. 

הזמנת השוק שהיא גם סטנדרטית מתבצעת באופן מיידי במחיר הקנייה. צו ההגבלה מרחיב את הסוחרים עם אפשרות לקבוע מחיר שוק רצוי ואילו העצירה היא הוראה לסגור עמדה שמופעלת על ידי עמדת שוק ספציפית. האחד מבטל את האחר המכונה OCO המונף לעיתים קרובות על ידי סוחרים מקצועיים או מנוסים, הוא שילוב של הזמנת עצירה והגבלה המונעת על מנת למנוע שטפי דם פוטנציאליים.. 

תכונת עצירת הפסד וקבלת רווחים משולבת ומופעלת גם בכל עסקאות.

כיצד להירשם ב- PrimeXBT?

PrimeXBT מבקש מהמשתמש רק את כתובת הדואר האלקטרוני שלו ומינימום של 0.001 BTC או סכום שווה ערך כדי לפתוח חשבון בפלטפורמה ולהתחיל לסחור. עם זאת, לאחרונה הוסיפה הבורסה את הצורך במספר טלפון כדי לאסוף את הנתונים הגיאוגרפיים של הלקוחות כאשר הביקורת הרגולטורית בין מדינות אסורות גוברת בממשלותיהן. למשתמש לוקח מספר דקות בלבד לפתוח חשבון בפלטפורמה. 

יש אינדיקציה לפרוטוקולי KYC רופפים בתוך הפלטפורמה המדגישים כי “אין צורך במידע אישי” כדי להשתמש באתר. כאשר יצירת כתובת ה- BTC אוטומטית במקרה שהמשתמש יבחר להעביר BTC מכתובת אחרת, הועברו אפשרויות הפקדה מכרטיסי אשראי, אולם נדרשת המרה של פיאט ל- BTC לפני שהכספים מגיעים לחשבון..

כפתור רגיטר

אגרות, פיקדונות ומשיכות

למשיכות, ראשית, עליהם להעביר את הכספים מחשבון המסחר לארנקים האישיים שלהם ואז בעלי החשבון יידרשו לאמת את הלגיטימיות של משיכה על ידי רישום לבן של כתובת ה- BTC המקבלת. הם יחויבו גם בדמי משיכה סטנדרטיים של 0.0005 BTC. 

דמי primexbt

פעילות בפלטפורמה שלהם מושכת שני סוגים של עמלות: עמלת סחר ומימון לילה. האופי הממונף של המוצרים ימשוך בדרך כלל עמלת מימון בין לילה בהתאם לנכס הבסיס אולם במקרה של פתיחת מיקום ממונף ונסגר לפני סגירת יום העסקים הוא אינו רגיש לדמי הלילה..

סֵמֶל עמלת מסחר מימון / יום ארוך מימון / יום קצר
BTC / USD 0.05% 0.0417% שיעור מימון יומי 0.0417% שיעור מימון יומי
ETH / USD 0.05% שיעור מימון יומי של 0.0556% שיעור מימון יומי של 0.0556%
ETH / BTC 0.05% שיעור מימון יומי של 0.0556% שיעור מימון יומי של 0.0556%
LTC / USD 0.05% שיעור מימון יומי של 0.0694% שיעור מימון יומי של 0.0694%
LTC / BTC 0.05% שיעור מימון יומי של 0.0694% שיעור מימון יומי של 0.0694%
XRP / USD 0.05% שיעור מימון יומי של 0.0833% שיעור מימון יומי של 0.0833%
XRP / BTC 0.05% שיעור מימון יומי של 0.0833% שיעור מימון יומי של 0.0833%
EOS / USD 0.05% שיעור מימון יומי של 0.0750% שיעור מימון יומי של 0.0750%
EOS / BTC 0.05% שיעור מימון יומי של 0.0750% שיעור מימון יומי של 0.0750%

PrimeXBT מעסיקה גם שירותי לקוחות מסביב לשעון למשתמשי מטבעות קריפטוגרפיים מיום ראשון עד שישי. יתר על כן, ההחלפה כוללת גם בלוג וצ’ט בוט אינטראקטיבי לצד מדור שאלות נפוצות באתר שלהם. זה והאופי הלא מורכב של האתר (קל לתמרון), הופך אותו למועדף בקרב סוחרים מתחילים ומקצוענים כאחד. זה זמין גם למשתמשי אנדרואיד ו- IOS.

תכונות נוספות 

 • סחר בטורבו

האם אתה סוחר מקצועי בסיכון גבוה? ואז ל- PrimeXBT יש את מקום המסחר האופטימלי עבורך באמצעות PrimeXBT שלהם מסחר בטורבו פּלַטפוֹרמָה. הוא מציע לך “פלטפורמה ייחודית, פשוטה, אינטראקטיבית וידידותית למשתמש המאפשרת לך להרוויח עד 90% על ידי חיזוי פשוט של מהלכי מחיר לטווח הקצר של נכסים שונים” בפלטפורמה, כולל זוגות קריפטו ומט”ח מובילים. מסחר בטורבו הוא כמו חשבון סחר באופציות בינאריות. 

PrimeXBT טורבו

יתר על כן, נקבעת דרישת הון נמוכה של 1 דולר המאפשרת לסוחרים לבנות את הונם מכמות קטנה של כסף ללא סיכון לאבד כמויות גדולות מהמימון. למשתמשים חדשים במודול מוצעת 1 BTC בחשבון הדגמה כדי לחדד את כישוריהם. 

עוד על ט&C של מודול PrimeXBT מסחר בטורבו. 

 • מודול חמוד

PrimeXBT מודול חמוד מאפשר לך לבחור בין הסוחרים עם הביצועים הטובים ביותר ולהעתיק באופן אוטומטי את פעילויות ההשקעה והמסחר שלהם. זה פותח דרך חכמה יותר לסחור (במיוחד אם אתה סוחר לומד) על ידי בחירה באסטרטגיות הטובות ביותר ובביצועי המסחר ממאות סוחרים מקצועיים.. 

PrimeXBT Covesting

לאחר שתבחר את הסוחר המועדף עליך, בחר בסכום שברצונך לקבוע באסטרטגיה שהוקצתה, והתחל להרוויח את אותה האסטרטגיה שנבחרה. אתה יכול להרוויח הכנסה נוספת על ידי מתן אפשרות למשתמשים אחרים ב- PrimeXBT להעתיק את האסטרטגיה שלך. 

 • העתקת מסחר

מסחר בהעתקות מאפשר לך להיות משתתף בשוק פסיבי במקום לתת לסוחרים מקצועיים לבצע את האסטרטגיות שלך בשמך. זה מוציא חלק מהניחושים וההפסדים המוקדמים שסוחרים חדשים יכולים לחוות מחוץ למשוואה. זה מאפשר לסוחר לנהל את סיכוני המסחר שלהם טוב יותר מאשר מסחר ידני מכיוון שהסיכון פרוש על פני מספר אסטרטגיות סוחרים מצליחות. 

PrimeXBT CopyTrading

תוכנית השותפים PrimeXBT

PrimeXBT גם מציע לך את ההזדמנות להרוויח פאסיבית מהזמנת החברים שלך ולקוחות חדשים למסחר בפלטפורמה. ברגע שהם מתחילים לסחור, שלוחה יכולה להרוויח עד 1,250 דולר, מה שהופך אותה לאחת מתוכניות השותפים הרווחיות ביותר. 

PrimeXBT Affilaite

שלוש הקטגוריות העיקריות של חברות כלולות כוללות שלוחות קלאסיות – מי, כשותפי PrimeXBT, יכול להרוויח עד 70% מחלק ההכנסות שנוצר על ידי המשתמשים המופנים שלהם; שלוחות פופולריות מקבלים תשלום בין 40 $ – 1,250 $ עבור כל סוחר מוסמך שתציג לפלטפורמת PrimeXBT, וכן שלוחות היברידיות קלאסיות / פופולריות לקבל תשלום קבוע עבור כל הפניה זכאית, ולאחר מכן תקבל חלוקת הכנסות בכל פעם שההפניות שלך נסחרות.

סוחרים עם מדיה חברתית פעילה, בלוגים או בסיס קהילתי חינוך יכולים גם להרוויח הכנסה פסיבית נוספת באמצעות תוכנית שגריר PrimeXBT.

סיכום

בסך הכל, PrimeXBT מציעה את אחת הפלטפורמות הטובות ביותר לסחור בנגזרות קריפטוגרפיות ושלל נכסים כולל מט”ח, מדדים וסחורות. עם עמלות תחרותיות בתעשייה, פלטפורמה אינטראקטיבית למשתמש ומינוף גבוה, PrimeXBT עומד בתואר עטור הפרסים שלה – במיוחד בשוק המסחר הממונף בביטקוין.. 

שאלות נפוצות (שאלות נפוצות)

ש: מה זה PrimeXBT?

PrimeXBT היא פלטפורמת מסחר בשוליים מבוססת BTC, המציעה מסחר מינוף עם מכשירים משווקים רבים, כולל מטבעות קריפטוגרפיים, מדדים, סחורות ומט”ח. 

ש: באילו נכסים אוכל לסחור ב- PrimeXBT?

הבורסה מציעה מספר שווקי נכסים לסחור, כולל מטבעות קריפטו (Bitcoin, Ethereum, Litecoin וכו ‘), מט”ח (USD, AUD, CAD, EUR וכו’), סחורות (כגון גז טבעי) ומדדים (S&P 500, Nikkei 200 וכו ‘). ניתן למצוא את הרשימה המלאה כאן

ש: מהם העמלות ב- PrimeXBT?

ישנם שני עמלות שונות שיכולות להיגרם בעת המסחר – עמלת סחר ומימון לילה. ניתן למצוא מידע מפורט בנוגע לעמלות כאן

ש: האם ל- PrimeXBT יש אפליקציות עבור iOS, Android, PC?

כן, אתם מוזמנים להוריד את ה- אפליקציית iOS אוֹ אפליקציית Android. גרסת האינטרנט של הפלטפורמה זמינה בכל הדפדפנים ואינה דורשת הורדת תוכנה כלשהי.

הצהרת אחריות התוכן המוצג עשוי לכלול את דעתו האישית של הכותב ובכפוף לתנאי השוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי להפסדך הכספי האישי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me