banner
banner

StormGain.Com: נעילת מסחר שוליים ידידותי למשתמש עם מכפיל עד 200X

בסקירת הפרויקט השבוע אנו מתמקדים באחת מחליפות המטבעות הצומחות במהירות, StormGain, המספקת לסוחרים מכפילים גבוהים בתעשייה, נזילות, עמלות תחרותיות ופלטפורמה ידידותית למשתמש..

העניין במסחר בקריפטו מתחמם ככל שהרגולציה, הפיתוח והמודעות לטובת פרויקטים בקריפטו גדלים ברחבי העולם. זה מוביל לטרוף בין הבורסות במטרה להשיג את הלקוחות החדשים האלה ולהשאיר אותם בבורסה. אחד המרכיבים העיקריים במסחר בקריפטו הוא margin, המהווה נקודת מכירה מרכזית עבור מובילים בתעשייה.

מסחר מינוף בחלק מהבורסות הוא יקר מדי, או מסובך מדי לשימוש או שהבורסה אינה נזילה מספיק. יתר על כן, תנודות מחירים פרועות הן קטסטרופה הולכת וגוברת לעסקאות המשתמשים הגורמת לחיסולים מאסיביים בפלטפורמות חילופי הצפנה הממונפות..

אתגרים בתחום המסחר בשולי הצפנה

עם זאת, לאורך השנים, תחום המסחר בשולי הקריפטו (וממשיך) להתמודד עם אתגרים אלה ויותר שאותם StormGain שואפת לפתור. StormGain מבדילה את עצמה מרוב הבורסות המציעות למשתמשים תכונות ייחודיות לשיפור חוויית המשתמש בפלטפורמה שלה. עמלות נמוכות, ממשק מסחר ידידותי למשתמש, שיעורי המינוף הטובים ביותר ואפשרויות עצומות לרכישת קריפטו הם חלק מהיתרונות התחרותיים שהבורסה מציעה.

במאמר זה אנו מתעכבים על היכולות והתכונות הייחודיות של StormGain, כיצד לקנות, למכור ולסחור קריפטו בבורסה, וכיצד להפיק את המרב מהפלטפורמה הממונפת הגבוהה שלה.

StormGain.com: כוח המסחר הממונף

על פי האתר הרשמי, StormGain היא פלטפורמת מסחר קריפטו נוחה המשרתת מעל 120,000 משתמשים וזמינה ביותר מ -100 מדינות. הבורסה הושקה ביולי 2019 ומובילה על ידי מנכ”ל ומנהל התפעול הראשי ב- XCOEX, אלכס אלטהאוזן.

הבורסה מציעה מסחר, קנייה, מכירה והחזקה של צמדי המטבעות הטובים ביותר כולל Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH), XRP ו- Tether (USDT).

חשוב מכך, הבורסה מציעה בורסה נזילה ביותר ומינוף גבוה בתעשייה עם מכפיל של עד פי 200.

מינוף הוא היכולת לסחור בפוזיציה גדולה עם הון מסחר קטן בלבד. לדוגמא, מכפיל פי 200 בהון מסחר של $ 1000 מאפשר מסחר של 200,000 $ הגדלת שולי הרווח.

זכור: מסחר במינוף גבוה מסוכן מאוד. יש לנקוט בזהירות בעת התמודדות עם עסקאות ממונפות במיוחד.

מה עוד מוצע?

·     פיקדונות ומשיכות פיאט

חילופי StormGain מאפשרים פיקדונות של עד 20,000 דולר עם מינימום של 50 דולר. עמלת העמלה על פיקדונות פיאט נקבעת על 5% עם משיכות קריפטו על 0.1%.

·     אפשרויות רכישה רבות של פיאט

הפלטפורמה מאפשרת למשתמשים לרכוש קריפטוגרפיה ישירות באמצעות מטבע פיאט באמצעות כרטיסי החיוב שלהם VISA ו- MasterCard ו- Simplex, ספק שירותי תשלומים. יתר על כן, StormGain מציעה עד 15% הנחות על כל פיקדון ומציעה גם עמלות על שירותי מסחר וחליפין.

·     עמלות תחרותיות

העמלות בבורסה נעות בין 0.095% ל 0.25% בכל בורסה שנעשית בהתאם לזוגות המטבעות הקריפטוגרפיים שנבחרו.

יתרון תחרותי חזק

עם זרם של בורסות הצפנה המציעות עסקאות שוליים והאתגרים הנלווים לה (הוסבר לעיל), הפלטפורמה של StormGain בנויה עם עין חדה לפתור בעיות אלה. להלן כמה מהתכונות התחרותיות שההחלפה מציעה.

מינוף גבוה

כאמור, הבורסה מציעה למכפילים תחרותיים בענף כדי להגדיל את תשואות המשתמשים על עסקיהם. הסכום המינימלי לסחר נקבע על 10 דולר ארה”ב בלבד (או שווה ערך) המאפשר ללקוחות קמעונאיים לתפוס תפקידים גדולים יותר.

ריבית של 10%

באתר הרשמי, StormGain מבטיחה ריבית שנתית של 10% על אחזקות הצפנה, מה שהופך את הבורסה לאחת הפלטפורמות המובילות בהיבט זה..

רישום מהיר וחלק

המספר הבלוני של המשקיעים הקמעונאיים והמוסדיים הנכנסים לחלל הקריפטו הוא מראה מבורך. יתר על כן, תאימות KYC הופכת לתכונה נפוצה בפלטפורמות קריפטו מרכזיות וזה דבר טוב עבור התעשייה. עם זאת, בורסות מאבדות לקוחות על ידי ביטולן אם אינך עומד בדרישות באופן מלא.

StormGain עוקף את הדרישות המורכבות כאשר משתמשים זקוקים רק לחיבור אינטרנט, כתובת דוא”ל והפקדה של 50 דולר USD כדי לפתוח חשבון.

כיצד להירשם ב- StormGain.com

  1. לך לפקיד StormGain.com אתר אינטרנט.
  2. לחץ על כפתור “הרשמה” בפינה הימנית העליונה והזן את כתובת הדואר האלקטרוני שלך או מספר הטלפון שלך וסיסמה לאבטחת החשבון.
  3. המתן להודעת אישור מהמרכזיה. עקוב אחר ההוראות שניתנו.
  4. הפקד את הכספים שלך (פיאט או קריפטו) והתחל ליהנות מהיתרונות שמציעה אפליקציית המסחר של StormGain.
  5. אתה יכול גם להפנות את החברים שלך ולקבל בונוס: https://stormgain.com/refer-a-friend

>>למידע נוסף על “כיצד לקנות Crypto ב- StormGain.com”להחליף.

סחר בחשבונות הדגמה

אם אתה לומד בתחום, הבורסה מציעה חשבון הדגמה עם עד 50,000 אסימונים USDT וירטואליים שיעזרו למשתמש להניע את מסע המסחר ללא סיכונים..

דוחף לעוד …

שותפות עם ניוקאסל

StormGain במהירות עושה לעצמה שם מתמשך עם הבורסה שפורסמה כעת בליגת העל האנגלית (EPL) לאחר שהבטיחה שותפות שרוול עם ארבע פעמים אלופת הליגה, ניוקאסל יונייטד פ.ק..

תוכנית בונוס נאמנות

האם אתה סוחר במשרה מלאה ותרצה כמה תגמולים לביצוע העסקאות היומיומיות שלך? StormGain מציעה עד 20% עמלות ב”תוכנית בונוס הנאמנות “עבור הסוחרים העיקריים שלהם.

התוכנית ממונפת בחמישה שכבות; הטבות סטנדרטיות, זהב, פלטינה, יהלומים ו- VIP. (ראה תרשים לעיל).

שאלות נפוצות (שאלות נפוצות)

  • האם אוכל לסחור ב- StormGain באמצעות הטלפון או הטאבלט שלי?

כן. StormGain זמין בחנות האפליקציות לנייד של iOS ובחנות Play של אנדרואיד.

  • כמה מינוף אוכל לקבל?

הבורסה מאפשרת מגוון אפשרויות מכפלות של 50x עד 200x.

סיכום

מכיוון שעולם המטבעות הקריפטוגרפיים הופך לנכס מאומץ עולמי, בורסות כגון StormGain.com הן הטובות ביותר בחידוש פלטפורמות קלות יותר על הרמפה ושירותי מסחר. החברה מציעה מערכת מסחר מתקדמת הכוללת הזמנות הגבלה ואותות סחר המופעלים על ידי AI עבור המשתמשים שלה.

אחד האתגרים שעומדים בפני הבורסה הוא אופיו הצעיר בתחום, אך עם השקה גדולה יותר שנתיים קודם לכן, הבורסה מציעה הרבה הבטחה למשתמשים שלה..

הצהרת אחריות התוכן המוצג עשוי לכלול את דעתו האישית של הכותב ובכפוף לתנאי השוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי להפסדך הכספי האישי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me