banner
banner

סקירת ICO הגרלה עולמית, דירוג וניתוח מלא

סקירה כללית

עם תעשיית ההגרלות העולמית שמייצרת מעל 279 מיליארד דולר במכירות כרטיסים בשנת 2017 לפי איגוד הפיס העולמי, לשוק שבמוקד כאן יש פוטנציאל רב. ICO חדש בשוק שכבר חלק מתעשייה זו מכוון לנקודות הכאב של התעשייה המיושנת הזו, כולל סניפים מוגבלים, הפעלת חומרה פיזית ומוגן מאוד מתחרות. הגרלה העולמית של GG היא ה- ICO שמתכננת לכבוש את עולם ההגרלות ברחבי העולם על ידי מתן גשר חלק בין עולם ההגרלות של בית הספר הישן לטכנולוגיית הבלוקצ’יין המתהווה..

הגרלה עולמית של GG: רישיון מלא, מוסדר ממשלתי, גלובלי & הגרלות מקוונות מקומיות

הגרלת GG העולמית היא ארגון ההגרלות המקוון הגרמני הראשון והמוסדר על ידי הממשלה. היא מתכננת לשנות את מערכת ההגרלה המסורתית על ידי הצגת שקיפות מבוססת בלוקצ’יין וטכנולוגיית מחולל מספרים אקראיים אמיתיים.

חברה זו הייתה אחראית גם על יצירת תוכנת הגרלת הלוטו הייחודית. התוכנה מספקת שירות שליחויות לרכישת כרטיסים לכמה מההגרלות הפופולריות בעולם.

היא כבר רכשה 17 רישיונות ב -12 מדינות תוך שהיא מונה 600 מיליון איש. הרעיון הוא לגלוב את תעשיית ההגרלות באמצעות פלטפורמה זו ותכנית הטלוויזיה העולמית של GG, תוכנית הטלוויזיה העולמית הראשונה עם שחקני לוטו מרחבי העולם..

 • כתב לבן מפורט

הגרלת GG העולמית מספקת מידע מפורט באמצעות הנייר המסביר שלה. עם תחושה מקצועית במסמך זה, קל לתפוס את ההיבטים השונים של הפרויקט.

לחברה אב טיפוס עובד עבור המשקיעים שלה כדי להבין את כדאיות הפרויקטים וכדאיותם.

באשר להקצאת הכספים, הנתח הגדול ביותר שהוא 25 אחוז מכספי ההמונים הולך לשיווק. 20 אחוז מהכספים יועדו לכיסוי עלויות הצוות. עלויות פיתוח, טכניות והסמכה מוקצות ל -15% ואילו 5% מיועדות לרכישת קמעונאים. שירותים מקצועיים וכיסוי הפרסים הראשון מושך 10 אחוז מהכספים כל אחד.

הקצאת כספים נוספת היא 5 אחוזים לנסיעות ולמחיות, 4 אחוזים יכסו הוצאות משפט, ושני אחוזים יגיעו למתחם. אחוז אחד הולך לכיוון ארבע קטגוריות, כלומר. עלויות הדרכה, בידור, תקשורת וכלליות.

 • צוות מנוסה

ל- GG World Lottery יש חמישה חברים הרשומים בצוות שלה הכוללים מייסד, מנכ”ל, CTO, מהנדס תוכנה ומומחה טכנולוגי. לכל חבר מצורפים פרופילי LinkedIn בהתאמה.

מארק האצ’ינסון מנכ”ל ונשיא, ותיק בת 35 בענף ההגרלות העולמי, הוא היה גם מנהל מפעל הפיס בקנזס. האצ’ינסון הוא חבר מייסד בסטארטאפ לוטו אמריקה, משחק ההגרלה הגדול בעולם שנקרא לימים פאוארבול.

וויצ’יץ ‘יסאק מייסד, ליסאק ניסיון של מעל 15 שנה בשיווק מקוון ובידור משחקים מקוונים. הוא עבד עם מספר רב של חברות סטארט-אפ מצליחות תוך שהוא בעל מומחיות גם בקשרי B2B ובקשרים.

תומאש קלפסיה CTO, עם ניסיון של למעלה מעשור בהיבטים שונים של פיתוח טכני בענפי האינטרנט והמשחקים. קלפסיה הוא ה- CTO ומנהל הפרויקט ב- GG World Lottery יחד עם עבודה כמפתח הראשי של תוכנת White Lotto. יש לו גם ניסיון בפיתוח יישומי בלוקצ’יין, יישומים ניידים ומשחקי וידאו.

 • מודל עסקי

האסימון של ICO לוטו העולמי של GG הוא GGCOIN (GGC) שיאפשר לכל מחזיקי האסימונים לקבל נתח הכנסות לכל החיים המבוסס על כל זכייה בפרס קופת ההגרלה העולמית של GG. סכום הדיבידנדים הללו מבוסס על סך המכירות של GGCOIN. המשמעות היא שככל שהאסימונים רבים יותר, כך ישולם יותר הדיבידנד. הם גם שיתפו כי האסימונים שאינם בשימוש יישרפו.

 • טכנולוגיית גיבוי: בלוקצ’יין מבוסס אתריום

בהתבסס על הבלוקצ’יין הפופולרי והנפוץ ביותר של Ethereum, הפרויקט מספק מפרט מספר ברור עבור משקיע פוטנציאלי לצלול אליו. הוא מציין 100 דולר כתרומה המינימלית, בעוד שיש לו מכסה קשה של 500000000 דולר..

לחברה כשישה יועצים המפורטים באתר האינטרנט שלהם שמגיעים ממגזרים שונים בעיקר טק ומדיה.

 • גמישות בקריפטו-מכירה

הפרויקט משולב באיי הבתולה הבריטיים עם מדינות רבות המופיעות באזורים מוגבלים, כלומר. ארה”ב, בריטניה, הולנד, סינגפור, שוויץ, סין, גרמניה, ישראל, קנדה, ליכטנשטיין, קוריאה הדרומית, תאילנד, ספרד, מלטה ואיחוד האמירויות הערביות. יתר על כן, המשתתפים נדרשים להגיש את מסמכי KYC שלהם בכדי למלא את אמצעי החוקיות שלו.

הפצת אסימונים

החברה מספקת תמונה ברורה של חלוקת האסימונים עם היצע כולל של 500 מיליון אסימונים של GGC. מתוך זה, 75 אחוז מיועד למכירת המונים ואילו 20 אחוזים מגיעים לקבוצה ולפרס הכללי. 5 האחוזים הנותרים מוקצים למערכת השותפים.

אבטחה היא אחד הדאגות העיקריות של הגרלת GG העולמית שכן למערכת ההגרלה המסורתית יש דאגות אבטחה פיזיות ואלקטרוניות תוך הגבלת התחרות. החברה הודיעה על תוכנית ריבוי שפע כדי להבטיח זיהוי באגים ושמירה על האבטחה בפלטפורמת הבלוקצ’יין שלה.

 • קבלה בקהילה

צוות הפרויקט פעיל למדי לגבי הפרויקט שלהם ברשתות החברתיות מכיוון שהוא מספק מידע פיתוח מתמיד למשקיעים שלו. הם זמינים במספר פלטפורמות, כלומר. טוויטר, טלגרם, GitHub, בינוני, ביטקוין טוק, פייסבוק, יוטיוב, לינקדאין ורשימת תפוצה. יש לה יותר מ -5,000 עוקבים בפייסבוק, כ -2,200 מנויים ביוטיוב, קרוב ל -2,900 עוקבים בטוויטר ולמעלה מ -3,600 חברים בטלגרם..

 • מפת דרכים

שלב הפרויקט:

 • הפרויקט מציג מפת דרכים עובדת וניתנת לביצוע המתחילה ברבעון הראשון השנה עם השקת WhiteLotto ו- LottoPark יחד עם הקמת החברה. כרגע הפרויקט עובד על חלק ה- ICO שלו שיעלה לאוויר בסוף נובמבר 2018.
 • 2019 יכלול בעיקר את סיום הצגת ה- ICO והשוואת סמלים. 2020 תראה את ההתפתחות בדמות שחרור פומבי של GG World Lottery בשווקים המוסדרים על ידי הממשלה, כרטיסים זמינים לרכישה, הרחבת שווקים ותערוכת GG World.

הערה למשקיעים

מיליארד דולר ותעשיית בתי הספר הישנים הוא שוק היעד של GG World lottery ICO עם דגש על שקיפות, אבטחה והיבטים טכניים. השאיפות העתידיות עם התרחבות גלובלית מדברים על משחק גדול עבור החברה.

בהגרלת GG World יש כבר אב טיפוס עובד ואנשי מקצוע מנוסים. בנוסף, היא סיפקה לכל המידע מודל הכנסות ממריץ של אסימון ה- GGC שלו שיכול למשוך עוד יותר את המשקיעים והמשתמשים. עם זאת, היישום וההתקדמות לאחר ההשקה יראו טוב יותר כיצד בדיוק תעשיית הפיס הישנה תופסת ומתמזגת עם טכנולוגיית הבלוקצ’יין המתהווה עדיין..

מֵתוֹדוֹלוֹגִיָה

כדי לדרג ICO, אנו עוקבים אחר רשימת פרמטרים שהם בעצם KPI (אינדיקטורי ביצועי מפתח) של פרויקט:

 • Whitepaper – זמינות של קוד או אב-טיפוס, פירוט כספים, ארנק למכירת המונים
 • פרופיל צוות – כוחו ומוניטין של הקבוצה
 • מודל עסקי – נפתרה בעיה, מטרה & תועלת האסימון והמודל הכלכלי
 • טכנולוגיית גיבוי – תשתית בלוקצ’יין, בהירות תנאים & תנאים ותוכנות אסימון
 • חוסן קריפטו-מכירה – התאגדות, הפצת סמלים, סיכונים משפטיים והיבט ביטחוני
 • קבלה בקהילה – בהירות & תדירות התקשורת והנוכחות ברשתות החברתיות

על ידי שאלת השאלות הנכונות, אנו שומרים על שלמותה וכדאיותה של סקירת ה- ICO שלנו תוך כדי שיטת דירוג המבוססת על קריטיות של גורם מסוים. לדוגמא, לאלמנטים כמו שירות אסימונים ופירוט כספים קיבלה את החשיבות הגבוהה ביותר בעוד שמוניטין חברי הצוות ותוכניתם למשוך בסיס משתמשים הם בעלי קריטיות בינונית.

יש לנו צוות של אנשי מקצוע חזקים המדרגים את פרויקטי ה- ICO בצורה משוחדת לחלוטין.

זְהִירוּת: Coingape מפרסם את ביקורות הפרויקט של ICO רק לצורך המידע. זו לא הזמנה להשקעה. בעת קבלת החלטות השקעה, ערוך את ההערכה האישית שלך והתייעץ עם יועץ.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me