banner
banner

סקירה וניתוח אסימון ABCC

סקירה כללית

אחת הטרנדים הפופולאריים בשוק המטבעות הקריפטו כרגע היא האסימונים המקומיים של חילופי מטבעות. בורסות הצפנה הפופולריות כמו Binance, Huobi ו- KuCoin, השיקו בין היתר מטבעות קריפטוגרפיים משלהן. מטבע Binance (BNB), Huobi Token (HT) ומניות KuCoin (KCS). בחודשים האחרונים, כאשר רוב המטבעות הקריפטוגרפיים נאבקו לשמור על קצבם או צנחו באופן משמעותי, מטבעות חילופי אלה כמו BNB לא היו רק אלה ששרדו אלא אחד מהמעטים הגדלים. בורסת מטבעות קריפטוגרפית חדשה בשוק, ABCC, בורסת נכסים דיגיטלית, אמורה כעת לשחרר את האסימון המקורי שלה AT. בואו נבין את זה!

אסימון ABCC

ABCC הינה בורסת קריפטו שמטרתה להפוך לבורסה ברמה עולמית באמצעות מסגרת הערכת הנכסים הדיגיטליים שלה, מגוון אפשרויות מסחר כגון מסחר בקריפטו, מסחר שולי, OTC) ומסחר בחוזים..

עם אסימון ABCC (AT), הבורסה מתכננת לתמרץ את המשתמשים שלהם.

הבורסה כבר קיימת בחודשיים האחרונים ויש לה מספר מטבעות קריפטוגרפיים הרשומים בפלטפורמה שלה. מלבד המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים כמו Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Litecoin (LTC) ו- Qtum (QTUM), יש לה גם מטבעות אחרים להוסיף גיוון ולספק את צרכי המשתמשים השונים.

  • פרופיל הקבוצה

ABCC הוקמה על ידי קלווין צ’נג המונה צוות מנוסה של ארבעה יועצים המפורטים באתר האינטרנט שלהם, כולל ד”ר מיכאל פרנדו שהוא לשעבר שר החוץ של מלטה. שמות אחרים הם: Weixing Chen הוא המשקיע בבלוקצ’יין שהשקיע במספר פרויקטים של בלוקצ’יין, ג’אנג ליי הוא מנהל מוצר שהיה המייסד והמנכ”ל של Tapas Mobile לפני שהתמזגה עם Baidu Mobile Security BG, והיזם הסדרתי, פורסט. חן שהקים בעבר את אומנג שנרכשה על ידי עליבאבא.

בבורסה יש גם שלושה משקיעים מוסדיים שנזקפו לשמה, כלומר. Funcity Capital, Capital Seeker Capital ו- BlockOrigin Capital.

ABCC AT אסימון

  • מודל עסקי

מבוסס הבלוקצ’יין אסימון AT הוא יליד בורסת הנכסים הדיגיטלית ABCC שתאפשר לבעליו גישה למספר הטבות. לשימוש במוצרים או בשירותים ב- ABCC כגון תשלום עמלות עסקה או רכישת נכסים דיגיטליים אחרים, AT ישמש. כמו כן, להשתתף בקמפיינים ובפעילויות לצד קבלת תגמול. AT תאפשר בנוסף למחזיק להשתתף בבניית הקהילה ולהציע הצעות בין שאר המשימות.

הם מחזירים 80% מדמי המסחר למחזיקי AT ב- USDT, BTC ו- ETH.

  • טכנולוגיית גיבוי & גמישות למכירה בקריפטו

בורסה זו בסינגפור התאגדה באפריל 2018, וככל הנראה אינה גובה דמי מסחר. אסימון זה הוא אסימון AT הוא אסימון מבוסס ERC-20 אשר סך ההיצע שלו נקבע על 210 מיליון והמחיר ההתחלתי המשוער נקבע על 0.4 דולר לסמל.

הפצת אסימונים

מתוך סך 210 מיליון האסימונים, 50 אחוזים מהמניות הם לשחרור סימולטני המופץ בצורה זו, 10 אחוזים יועברו למשקיעים, 20 אחוזים לקבוצה ועוד 20 אחוזים לפלטפורמת החליפין..

50 האחוזים הנותרים יועברו לתרומות מסחריות, הכוללות 40 אחוזים, כאשר החברים שיסחרו בפלטפורמה יתוגמלו באמצעות מנגנון Trade-to-Mine (ToM) ו- 10% מיועדים לתמורה עבור עסקאות היסטוריות.

מודל הכרייה הדומה לביטקוין, אסימונים של AT אימצו את מודל האינפלציה הכולל שלבי שחרור והפצה. בעקבות תבנית של ריקבון של חצי ריקבון, יהיו 6 תקופות בסך הכל בהן לכל תקופה יהיו 120 יום. יתר על כן, חסימות ייווצרו כל 6 שעות, כלומר כ -4 חסימות ביום.

באשר להפצה, AT תחולק ב”חסימה לחברים באחוזים מדמי המסחר שלהם בגוש זה “.

  • קבלה בקהילה

חילופי הדברים הם בני חודשיים ונוכחותם בפייסבוק, בטוויטר ובטלגרם. עם יותר מ -4,500 עוקבים בפייסבוק וטוויטר ו -2,400 חברים בטלגרם, ABCC תופס בהדרגה את תשומת ליבם של המשקיעים. יש לה גם קבוצות טלגרם יפניות, קוריאניות ורוסיות.

ABCC AT אסימון

הערה למשקיעים

אסימונים להחלפה הופכים פופולריים יותר ויותר המציעים אפשרות השקעה משתלמת ובטוחה יותר. אסימון ה- AT של ABCC מתכנן לנצל את השוק הפוטנציאלי הגבוה הזה עם נגיעה מיוחדת של ביטקוין כמו מודל אינפלציה של כרייה. הבורסה כבר יצרה את נוכחותה בשוק עם 39 צמדי מסחר ו -3 מטבעות הקריפטו התובעניים ביותר כלומר BTC, ETH ו- USDT כמטבעות בסיס. בתוך זמן קצר רשמה הבורסה מספרים טובים מבחינת נפח המסחר, שוק המסחר והמשתמשים המוסיפים ערך מוסף לאסימון ה- AT שלה..

מֵתוֹדוֹלוֹגִיָה

כדי לדרג אסימון, אנו עוקבים אחר רשימת פרמטרים שהם בעצם KPI (אינדיקטורי ביצועי מפתח) של פרויקט:

  • ספר לבן – זמינות קוד או אב טיפוס, פירוט כספים, ארנק למכירת המונים
  • פרופיל הקבוצה – הכוח והמוניטין של הקבוצה
  • מודל עסקי – הבעיה נפתרה, המטרה & תועלת האסימון והמודל הכלכלי
  • טכנולוגיית גיבוי – תשתית בלוקצ’יין, בהירות תנאים & תנאים ותוכנות אסימון
  • חוסן מכירה בקריפטו – התאגדות, חלוקת אסימונים, סיכונים משפטיים והיבט ביטחוני
  • קבלה בקהילה – בְּהִירוּת & תדירות התקשורת והנוכחות ברשתות החברתיות

על ידי שאילת השאלות הנכונות, אנו שומרים על שלמות וכדאיות הביקורת שלנו תוך כדי שיטת דירוג המבוססת על קריטיות של גורם מסוים. לדוגמא, לאלמנטים כמו שירות אסימונים ופירוט כספים קיבלה את החשיבות הגבוהה ביותר בעוד שמוניטין חברי הצוות ותוכניתם למשוך בסיס משתמשים הם בעלי קריטיות בינונית..

יש לנו צוות של אנשי מקצוע חזקים המדרגים את הפרויקטים בצורה משוחדת לחלוטין.

רוצה שאסימון שלך ייבדק על ידי Coingape? תודיע לנו

זְהִירוּת: Coingape מפרסם את ביקורות הפרויקט רק לצורך המידע. זו לא הזמנה להשקעה. בעת קבלת החלטות השקעה, ערוך את ההערכה האישית שלך והתייעץ עם יועץ.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me