banner
banner

CoTrader ICO סקירה, דירוג וניתוח מלא

סקירה כללית

השקעה היא אחד הגורמים העיקריים בשוק הקריפטו כרגע. אבל עם כל כך הרבה אפשרויות שם וסיכון לביטחון, זה יכול להיות משימה מאיימת. כעת, כדי לדמוקרטיזציה של תעשיית קרנות ההשקעות הגלובליות של 85 טריליון דולר עם בלוקצ’יין, ICO חדש, CoTrader נכנס לשוק. באמצעות פלטפורמת הבלוקצ’יין הזו, המשתמשים יכולים לנהל את השקעותיהם בשקיפות, הוכחה להחזר השקעות (ROI) של קרן ושליטה בנכסים..

CoTrader: Uber של קרנות השקעה

פלטפורמת קרנות חכמות זו הינה שוק קרנות ההשקעות העולמי הראשון של בלוקצ’יין, שנמצא כאן כדי לדמוקרטיזציה של תעשיית הקרנות העולמית של 85 טריליון דולר. עם הרעיון להעצים אנשים, זה מאפשר לכל אחד להיות מנהל קרנות ולהצטרף לקרנות הצפנה האלה.

CoTrader הוא פרוטוקול התומך במטבעות קריפטוגרפיים, מניות ICO, נגזרים ומכנסיים קצרים בין כל הנכסים הסחירים האחרים באמצעות בורסת הנאמנות שלה. הקרנות החכמות השקופות שלה מאפשרות לאנשים לאמת את הביצועים שהושגו של סוחרים ושכר הטרחה שלהם.

יתרה מכך, פרוטוקול הקרנות האנונימיות בהמתנה מוכיח עוד יותר את החזר ה- ROI של מנהלי הקרנות אך מבלי לחשוף את אסטרטגיות המסחר שלהם.

 • כתב לבן מפורט

CoTrader מספק מידע ברור באמצעות המסמך הלבן המדויק שלו. בעזרת תחושה פשוטה ונקודתית למסמך זה, קל לתפוס את ההיבטים השונים שהפרויקט מנסה להעביר.

העיתון הלבן מספק עוד מידע על תקצוב הכספים שנאספו כך, כאשר 25 אחוז מהכספים נועדים לפיתוח ושיווק. מינהל, תמריץ ומחלקה משפטית מקבלים 10 אחוז כל אחד. 20 האחוזים הנותרים ילכו להצטרף למיזמים.

החלק המבטיח ביותר הוא ה- MVP שכבר זמין ותומך במטבעות קריפטוגרפיים. MVP בשידור חי באת’ריום ב testnet.cotrader.com ובמיין בשעה mainnet.cotrader.com.

 • פרופיל צוות גלובלי

צוות של 18 אנשים בשילוב עם המייסד מכסה מדורים כמו מפתח הבלוקצ’יין, ר&ד, יועץ, הסברה, קהילה, שיווק בין היתר.

גארי ברנשטיין – מייסד ומנכ”ל, שמר על קשר עם הבלוקצ’יין מאז 2011, עם CoTrader, גארי הביא את מערכת ההפניות העובדת הראשונה בעולם בבלוקצ’יין. יזם סדרתי, הרקע המקצועי שלו הוא בתפקידים טכניים ומנהלים. באשר להסמכה חינוכית, מדובר במדעי המחשב מאוניברסיטת קליפורניה, סנטה ברברה.

אליעזר שטיינבוק – CTO, לאחר שהוביל את דראפט פנטזיה כמנכ”ל ו- CryptoFighter.io מבוסס Ethereum, משחק אספנות, לסטיינבוק ניסיון קודם הן כיזם והן כמפתח בלוקצ’יין. עם תואר ראשון במדעי המחשב וקטין במתמטיקה, שימש מפתח גם בצבא ההגנה הישראלי..

אם מסתכלים על הצוות, ניתן לומר שמוקד החברה כרגע הוא במחלקות קהילה וייעוץ.

 • מודל עסקי: אסימון COT

המודל העסקי של CoTrader כולל רווחים מרווחי השקעה, אחוז מעמלת הביצועים של הסוחר ועמלות קטנות כגון על עסקאות ב- CoTrader DEX.

כשמדובר באסימני CoTrader (COT), הם נדרשים על מנת להסתיר אסטרטגיות מסחר. אפשר גם להשקיע בקרן חכמה על ידי הפקדת אסימונים של COT לקרן. בנוסף, ניתן לקנות אותם בחזרה עם רווחים.

 • טכנולוגיית גיבוי: מאינט הושקה

CoTrader כבר השיקה את רשת ה- Mainnet שלה והיא חיה בפלטפורמה משלה. עם זאת, הקרנות החכמות המהוות את ליבת פלטפורמת CoTrader היא חוזה חכם של Ethereum שיש בו משקיעים, מנהלי קרנות ומניות שניתן לסחור בהן. קרנות חכמות אלה מיישמות את ממשק האסימונים ERC20 שמשמעותו עוד יותר ניתן לסחור במניות קרנות חכמות בבורסות הדומות לאסימוני ERC20..

 • גמישות בקריפטו-מכירה

הפרויקט מציע בונוסים תוך חובה על המשתתפים להגיש את מסמכי KYC שלהם למילוי אמצעי החוקיות. באשר למדינות שאינן כוללות כניסה למכירה הן ארה”ב, צפון קוריאה ואיראן.

הפצת אסימונים

אתר החברה מספק תמונה ברורה של התפלגות האסימונים מתוך סך 20 מיליון אסימונים של COT (אספקת אסימונים ראשונית), יותר ממחצית כלומר 65 אחוזים מיועדים לרכישת משתמשים. 20 אחוז מהאסימונים הללו מיועדים לפעולות עם פרק זמן של 4 שנים. הצוות יקבל 10 אחוז מהאסימונים עם ארבע שנים גם כן, בעוד ש -5 האחוזים הנותרים מכסים אוויר ושפע בין תוכניות אחרות..

עם מכסה קשה של מיליון דולר שהוא 5,000 ETH ואילו מחיר ההמונים הוא 1 ETH = 1,400,000 מיטת תינוק.

באמצעות חילופי מבוזרים, המוקד של CoTrader הוא מתן יתרון ביטחוני למשתמשים בו. הפלטפורמה כבר שילבה את קיבר ובנקור, שתיהן מרכזיות מבוזרות ותכלול עוד מרכזיות DEX בלבד כדי להבטיח את האבטחה המלאה של המשתמשים.

בנוסף, כדי להציע מידה מורחבת של אבטחה, חשבון מאסטר להחזיק את כל האופציות הסחירות, בעוד חוזה חכם בפקדון onchain יכול להקליט נכסים חייבים ופעילות משקיעים..

 • קבלה בקהילה

צוות הפרויקט פעיל למדי ומתלהב מהפרויקט שלהם והוא זמין במספר פלטפורמות חברתיות כדי להגיע לקהל העצום שלו. מ- LinkedIn, Twitter, Medium, Youtube ל- Reddit, TelegramFacebook ו- GitHub. ל- CoTrader נוכחות עצומה בפלטפורמות החברתיות כפי שעולה מהעובדה שיש לו למעלה מ- 70,000 חברים בטלגרם, יותר מ- 45,000 עוקבים בטוויטר, כ- 21,000 מנויים ב- Reddit, 30,600 ב- YouTube ו- 40,000 עוקבים בפייסבוק, המוקד בקהילה. בוודאי משתלם עבור החברה.

 • מפת דרכים

שלב הפרויקט:

נכון לעכשיו, החברה שיתפה רק את הצעדים העיקריים במפת הדרכים שלה. הם התחילו ממש לפני השקת ה- mainnet בינואר עד יוני 2018 למעבר לשלב ה- mainnet שלאחר מכן. ביוני השנה, CoTrader עלה לאוויר במיינט והמשיך לשוק גוטו.

נכון לעכשיו, הפרויקט נמצא בשלב ההמונים ואילו בחודש הבא הם יתמכו ב- DEX נוספים.

הערה למשקיעים

CoTrader מתחיל טוב עם רעיון מוצק. החברה מכוונת לשוק גדול ויש לה קהל עצום לתפוס. על ידי השקת ה- MVP שלה וכבר עלה על הרשת, היא נקטה בצעדים מתקדמים. עם זאת, מפת הדרכים של הפרויקט היא קצרת טווח וחסרה לספק פוטנציאל לטווח ארוך.

עם כללים ברורים ומדויקים יחד עם התמקדות בביטחון, הפרויקט ממוקד. לאחר שרכש בסיס חסידים גדול בפלטפורמות מדיה חברתית שונות, זה כבר משך את תשומת לב הקהילה.

מֵתוֹדוֹלוֹגִיָה

כדי לדרג ICO, אנו עוקבים אחר רשימת פרמטרים שהם בעצם KPI (אינדיקטורי ביצועי מפתח) של פרויקט:

 • Whitepaper – זמינות של קוד או אב-טיפוס, פירוט כספים, ארנק למכירת המונים
 • פרופיל צוות – כוחו ומוניטין של הקבוצה
 • מודל עסקי – נפתרה בעיה, מטרה & תועלת האסימון והמודל הכלכלי
 • טכנולוגיית גיבוי – תשתית בלוקצ’יין, בהירות תנאים & תנאים ותוכנות אסימון
 • חוסן מכירה בקריפטו – התאגדות, הפצת אסימונים, סיכונים משפטיים והיבט ביטחוני
 • קבלה בקהילה – בהירות & תדירות התקשורת והנוכחות ברשתות החברתיות

על ידי שאלת השאלות הנכונות, אנו שומרים על שלמותה וכדאיותה של סקירת ה- ICO שלנו תוך כדי שיטת דירוג המבוססת על קריטיות של גורם מסוים. לדוגמא, לאלמנטים כמו שירות אסימונים ופירוט כספים קיבלה את החשיבות הגבוהה ביותר בעוד שמוניטין חברי הצוות ותוכניתם למשוך בסיס משתמשים הם בעלי קריטיות בינונית..

יש לנו צוות של אנשי מקצוע חזקים המדרגים את פרויקטי ה- ICO בצורה משוחדת לחלוטין.

זְהִירוּת: Coingape מפרסם את ביקורות הפרויקט של ICO רק לצורך המידע. זו לא הזמנה להשקעה. בעת קבלת החלטות השקעה, ערוך את ההערכה האישית שלך והתייעץ עם יועץ.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me