banner
banner

CryptoProfile ICO סקירה, דירוג וניתוח מלא

הונאות, תחרות קשה ומחסור בכספים אילצו בשנים האחרונות פרויקטים מבטיחים רבים של ICO. פרויקט ה- ICO של CryptoProfile נועד לעבוד עם ICO ומשקיעים באמצעות הצעה של שוק מאוחד לקמפיינים של airdrops ו- ICO. עם הפלטפורמה ICOs יראו את האסימונים שלהם צוברים פופולריות ברחבי העולם, בעוד המשקיעים ייהנו מטיפות אוויר ותגמולים אחרים.

CryptoProfile: המערכת האקולוגית בה כולם מרוויחים

CryptoProfile אינו אתר ה- airdrop הרגיל שלך. זו מערכת אקולוגית מבוססת בלוקצ’יין שמטרתה לעורר עניין בפרויקטים חדשים וחדשניים של ICO. התוכנית העסקית שלהם פשוטה. ICO חדש שרוצה להסתבך משלם 100,000 דולר עבור שיווק.

CryptoProfile ICO נועל אסימונים CryptoProfile (CP) בשווי 100 אלף דולר לחוזה חכם למשך חצי שנה. קמפיין שיווקי הושק כדי להפוך את ה- ICO החדש לפופולרי. CryptoProfile ידרוש גם 10% מה- ICO של הלקוח עבור טיפות אוויר. כאשר ה- ICO של הלקוח פופולרי מספיק ונרשם בבורסת ביטקוין מוכרת, אסימוני CP 100K דולר המוחזקים בחוזה חכם משוחררים להם..

חברים רשומים בפלטפורמת CryptoProfile מרוויחים ברציפות טיפות אוויר מ- ICO השותפות עם CryptoProfile. הם משולמים באמצעות אסימוני CP, התואמים ERC20.

  • כתב לבן מפורט

CryptoProfile מפרט הכל אודות המערכת האקולוגית שלו במסמך Whitepaper בן 59 עמודים. מוסברים במדויק כל הפרטים העיקריים על הפרויקט וכיצד CryptoProfile מתכנן להצליח את המערכת האקולוגית שלו. איורים, תמונות ודיאגרמות מספקים פרטים ברורים אודות תוכניות ה- airdrop של CryptoProfile ומערכות חלוקת ההכנסות.

לפי הצעת הערך של CryptoProfile, משקיעים, ICO, ציידים וכותבים עובדים יחד – וכולם מרוויחים. ההסמכה היחידה היא להחזיק אסימונים של CP ולהשתתף באופן פעיל בפרויקטים קהילתיים.

כמו כל מסמך לבן מכובד, CryptoProfile מספק חשבון מפורט על אופן השימוש בגיוסים. 18.6% מהכספים ישמשו כעמלות רישום אם הסטארט-אפ יכה בה רק Soft Cap של 1.2 מיליון דולר. הצוות המספק תוכן בפלטפורמה יקבל 14.5% ואילו צוות השיווק יקבל 14.3%. המכירות יקבלו 10.1% ואילו מחלקות אחרות יחלקו את הסכום הנותר. פרטים נוספים ניתנים גם על אופן השימוש בכספים אם CryptoProfile יגיע למכסה הקשיח של 30.46 מיליון דולר..

סרטון ההסבר של CryptoProfile ICO מראה לך כיצד זה עובד

פרופיל צוות גלובלי

צוות CryptoProfile מורכב משבעה חברים. שישה מהם הם מייסדים משותפים ואילו השביעי ישמש כמנהל פיתוח עסקי גלובלי. אין יועצים בחברה ו- CryptoProfile אומר שהיא לא זקוקה להם מכיוון שה- ICO ישתפו פעולה עם CryptoProfile שיורכב ממומחים ויועצים בנישות שונות..

  • מקסימום נגמשמש כמנכ”ל החברה, מקס הוא אחד מששת מייסדי הפרויקט. יש לו רקע בשיווק ארגוני ובניהול מותגים. הוא גם מחנך, תפקיד שהוא מילא מאז שלמד על מטבעות קריפטוגרפיים.
  • אלן לב-CTO וגם מייסד שותף. אלן מתגאה בכך שיש לו ידע נרחב בפיתוח אתרים למפעלים עסקיים קטנים. הכוח העיקרי שלו הוא היכולת להדריך סטארט-אפים ליצור קשר עם הצרכנים ולמקם את הסובין שלהם כראוי.
  • ג’קלין לים סגן מנכ”ל, מייסד שותף. היא יזמית סדרתית שהובילה כמה חברות סטארט-אפ, יש לה ניסיון מעמיק בתיאום ויישום אסטרטגיות ניהוליות בזמן. כישורי הניהול שלה כוללים ניהול תוכן, ייזום קשרי לקוחות חדשים, ניהול צינורות עסקאות ומתן תמיכה שיווקית ללקוחות קיימים ופוטנציאליים.
  • צ’ארלס ראם מכירות & מנהל שיווק, מייסד שותף. הוא סוכן סינגפור לשעבר ‘בריכות כמפעל הפיס’, שם היה מאורגן למעלה מ -30 שנה. הוא גם היה הבעלים של ‘Goshcomfort’ במשך 23 שנים וקיבל פרסים רבים מ- Spirit of Enterprise. מכיוון שתמיד היה לו כישרון לשיווק, הוא השתתף בקורסים רבים באותו תחום והחל בהשקעות קריפטו לפני שנתיים.

צוות CryptoProfileצוות CryptoProfile

חוזק

  • פוטנציאל שוק משתלם:

שוק המטבעות הקריפטוגרפיים הוא אחד הענפים הצומחים ביותר ברחבי העולם, אפילו כאשר השוק חווה שוק דובים להמשך שנת 2018. אף על פי שהוא תנודתי, הינקות של טכנולוגיית הבלוקצ’יין משכה רבים בחלל, עם שווי שוק של שוק המטבעות הכללי עומד על יותר מ -150 מיליארד דולר.

  • מודל כלכלי חדש:

CryptoProfile הוא אחד הפרויקטים הבודדים בסביבה שמנסים לשפר את מנגנון הטלת האוויר הייחודי לשוק הקריפטו. כדי להבטיח שכל בעלי העניין בתהליך השיווק של ICO יהיו מיושרים כלכלית ולטווח הארוך, זה מוסיף ערך חזק לאסימונים המקוריים שלהם, CP.

  • מנגנון גילוי נאות:

הפלטפורמה של CryptoProfile מבטיחה שרק פרויקטים אמינים נמצאים על הסיפון. פרויקטים יוערכו באמצעות תקן מחמיר המורכב מכדאיותו הפוטנציאלית, מדדי הטכנולוגיה, כוח הצוות ותועלת האסימונים. זו נקודה חיובית מכיוון שאמינות הפלטפורמה של CryptoProfile חזקה באותה מידה כמו האמינות של פרויקטי ICO בודדים בתוך המערכת האקולוגית..

מודל עסקי: אסימון CP

CryptoProfile לא מתכנן לקחת רווחים שהושגו משיווק ICO לפלטפורמה שלהם. אם בכלל, החברה תחזיר 100% מהרווחים שהושגו. כדי להרוויח כסף, ההפעלה השיווקית של ICO תמנף את הצמיחה של אסימוני CP.

המערכת האקולוגית CryptoProfile תופעל באמצעות אסימונים של CP. בין אם מדובר ב- ICO חדש שרוצה את שירותי השיווק שלו או בין משקיעי אוויר-דרופ – בעלות על CP היא דרישה במערכת האקולוגית. חברי הצוות, כולל עובדים, ירוויחו חלק מאסימוני CP. וככל שהמערכת האקולוגית תגדל, הם יכולים למכור אותם לרווחים.

מודל עסקי Cryptoprofielסקירת ICO של CryptoProfile & אָנָלִיזָה

טכנולוגיית גיבוי: השקת Testnet

CryptoProfile מגובה על ידי בלוקצ’יין את’ריום. היא פועלת כאפליקציה מבוזרת ומופעלת על ידי חוזים חכמים ואסימונים של ERC. הפרויקטים לא יימשכו כ- dApp. לאחר שהפרויקט יושק, החברה תעבור ל- mainnet. הם גם יוסיפו שירות לרכישת אסימוני CP ישירות מבלי להסתמך על מרכזיה אחת.

גמישות קריפטו

אימות KYC יהיה צעד חשוב בעת הצטרפות וביצוע רכישות במערכת האקולוגית CryptoProfile. משקיעים שמגיעים ממדינות כמו סין, בהן ICO הם חוקיים, אינם מקובלים על הפלטפורמה.

הפצת אסימונים

שניהם CryptoProfile אתר ה- Whitepaper מסביר בפרטים כיצד הסטארט-אפ מתכנן להפיץ את האסימונים שלו. הנתח הגדול ביותר יופץ בשלבי הקמפיין של מכירה פרטית, מכירה מוקדמת וזרע 2 ICO.

בשלושת השלבים יופיע CryptoProfile 17.7% מהאסימונים שלהם בכל שלב. הצוות יקבל 6.5% ואילו השכר יקבל 10%. שלב ה- ICO המרכזי יקבל 23.5% בעוד שזרע 1 יקבל 2%. הכובע הרך של CryptoProfile מוערך בכ- 1.162 מיליון דולר ואילו המכסה הקשיחה היא 30 מיליון דולר.

קבלה בקהילה

למרות היותו פרויקט חדש, CryptoProfile כבר צבר 1,600 אוהדים ב- Reddit. בפייסבוק יש לקבוצה 6,000 אוהדים ואילו בערוץ הטלגרם שלהם יש גם כמה אלף משתמשים. צוות הטוויטר שלהם פעיל מאוד גם כן, דבר שעזר לפרויקט לצבור פופולריות במהירות.

מפת דרכים

  • שלב הפרויקט

בשלב זה CryptoProfile מקיים קמפיין מימון המונים לגיוס כספים לפרויקט הקרוב שלה. הם כבר בנו אתר מקצועי (MVP שלהם) ושער תשלומים למשקיעים. השלב הבא הוא בניית רשת בדיקה ובתקווה להשיק את אוויר האוויר הראשון ברבעון הראשון של 2019.

דירוג ICO של קריפטופרופילדירוג ICO של קריפטופרופיל

הערה למשקיעים

ל- CryptoProfile תוכנית עסקית חזקה וצוות מוסמך שמוכן להעלות אותה לשלב הבא. הצוות כבר עזר לעשרות ICOs בשיווק. המערכת האקולוגית החדשה שלה מהווה רק תוספת למה שידועה החברה.

עם מאות ICOs שיוצאים מדי חודש, יש שוק גדול שיש להקיש עליו. האתגר הגדול ביותר שעומד בפני CryptoProfile הוא לגרום ל- ICO אלה לשתף פעולה איתם ולהאמין ברעיונותיו. ברגע שזה נעשה, יש פוטנציאל גדול בפרויקט CryptoProfile.

Exchange Exshell ו- MUXE  נותן תמיכה מלאה וממומן ב- ICO CryptoProfile. מייסדי אקסשל הם לשעבר סמנכ”ל CTO של Huobi, ריימונד שן, ו- CMO Hugo Hu.  שני אלה יחד מספקים תמיכה חזקה ל- ExShell בשוק ובטכנולוגיה. מייסד MUXE פלטפורמת בלוקצ’יין נדל”ן היא ג’יימי דה פריס.

CryptoProfile זמין כעת ב -5 שפות כרגע ושפות נוספות יהיו זמינות בקרוב מאוד.

למידע נוסף, בקר באתר CP: https://cryptoprofile.io

התחברו בפייסבוק: https://www.facebook.com/cryptoprofile

עקוב בטוויטר: https://twitter.com/cryptoproglobal

צ’אט בטלגרם: https://t.me/cryptoprofile

קבל את העדכונים האחרונים במדיום: https://medium.com/cryptoprofile

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me