DIGIPULSE ICO סקירה וניתוח מלא

היי חבר ‘ה! אם אתה מעריץ את עולם הקריפטו בטח שמעת על ICO ואם אתה אחד מאלה שמחפשים ללא הרף את האת’רום הגדול או הביטקוין, אתה במקום הנכון! אז היום קינגייפ הצוות ילווה אותך באחד הרצים בהצלחה ICO של DigiPulse. אמנם אין תקנים כתובים שכאלה לשקול את ה- ICO, אך ננסה לנתח את ה- ICO הזה מול כמה פרמטרים מומחים שנבחרו כדי לספק תמונה ברורה..

סקירת ICO של Digipulse

אם אתה חושש לאבד את הנכסים הדיגיטליים שלך או אם המחשבות להעביר אותם ליורשים החוקיים שלה מפריעות לך, זו הערכת ICO אחת שאסור לך לדלג עליה..

מטבעות מטבעות הצליחו למדי לבנות לעצמם במה למופע בעשור האחרון, ולמרות שאלה (מטבעות קריפטוגרפיים) משמשים קרוב לאפשרויות השקעה נוחות למשקיעים בעידן החדש, אלה פועלים ללא דופי בכל הנוגע ליצירת נכסים לדור העתיד. עם זאת, יש נושא מרכזי, שרובם אינם מצליחים לדון בו, והוא מעביר את ירושתו ליורשה החוקי.

DigiPulse כאן כדי לסדר את הבעיה המדויקת הזו שלכם. ביסודו של דבר, בעוד שהם יהיו הראשונים לטפל בסוגיות החיסול, הם תכננו לוודא שהנכסים הדיגיטליים שלך יגיעו ליורשים החוקיים שלהם, על ידי הקמת תשתית שאותה הם עובדים כדי להפוך לתקן בתעשיית הקריפטו לדורות הבאים. תבואו.

מה מנסה DigiPulse לפתור

לקח לא מעט זמן לאחר הצגת הבלוקצ’יין וביטקוין בשנת 2009, עד שאנשים קיבלו את אותו הדבר. אבל עכשיו הדברים השתנו, שכן המטבעות הקריפטוגרפיים האלה משחקים את התפקיד של אפשרויות ההשקעה העיקריות בתרחישים הנוכחיים. עם זאת, כפי שהוצג לנו, למטבעות הקריפטוגרפיים הללו יש פגמים, וזה שקיבלו מענה צוות DigiPulse הוא לא אחר מאשר פגם בחיסול, לפי אשר אם הבעלים של הנכס הדיגיטלי (הארנק הדיגיטלי) אינו מסוגל. כדי לגשת לאותו דבר בגלל מוות או אפילו במקרה של אובדן זיכרון הנכסים הללו יישארו אצל ספק השירותים שנבחר לפרק הזמן שצוין בתנאי החוזה ואחריו הנכסים הללו יועברו למצב של החברה הרשומה.

מודל עסקי – עם דמי מנוי הנגבים על בסיס חודשי או שנתי (מטבעות אסימון DGP או פיאט תקפים בתשלום) בסיס ארגון DigiPulse עובד על פלטפורמת SaaS. עם זאת, אם המשתמש יבחר באפשרות של אסימון DGP לשלם את העמלה, הוא / היא ישלמו 50% פחות עבור אותה פרק זמן בהשוואה למטבע פיאט. בעוד אנו בטוחים כי צעד זה מצוות DigiPulse יסייע בהעלאת ההכרה לגבי המטבע, הדבר גם יניע אנשים לכרות את האסימון על מנת להיעזר בשירותים בחינם..

הטכנולוגיה של DigiPulse – המשתמש יהיה זה שיחליט לאיזו אינטגרציה הוא / היא רוצה לחבר את החשבון שלו ואת השיטה שאליה הם רוצים לעקוב אחר הפעילות שלהם (אפילו תקופת חוסר הפעילות שתפעיל את שליחת הנתונים). הפלטפורמה קובעת אוטומטית את סטטוס המשתמש עם כל השלושה, אפליקציית שולחן העבודה, שילובים מבוססי אינטרנט ואפליקציית מובייל.

העברת נכסים מתבצעת – עם אפשרות לקבל אימות עם ובלי זיהוי משתמש, DigiPulse מוודא שהמשתמשים (שבחרו להתחבר ללא תעודת זהות) יוכלו להבטיח העברת הנכסים לצד השלישי הנבחר על ידי פעולה כמבצע דיגיטלי. ואילו אם המשתמש יבחר להתחבר בתמיכה של תעודת זהות, המידע יועבר ישירות ליורש בתמיכת מידע שנמסר על ידי בעל הנכס המקורי..

המשתמש DigiPulse יכול לבחור אפשרות אחת מתוך שתיים עבור כל קמרון וזהה יישמר כסוד, מה שאומר שאף אחד לא ישיג מידע כלשהו מלבד בעל הנכס או היורש (לאחר יצירת הכספת). עם זאת, אם אתה בונה תמונה שתהליך זה הרבה פחות רב גוני ממה שחשבת, אז אתה טועה. לאחר שהושגה תקופת חוסר פעילות, DigiPulse מתחיל בתהליך של מציאת מקום הימצאו של בעל החשבון, כאשר הוא מאושר שיש להציב את היורש בתפקיד, אחד משלושה תרחישים מוחל בהתאם לסוג האינטגרציה המשויך..

מצב הפרויקט 

• עם פלטפורמה מפותחת, DigiPulse ממתין לשחרור בטא המתוכנן לאחר מספר חודשים לאחר סיום הצעת המטבע הראשונית..

• אפליקציית סמארטפון מוכנה ומחכה להשתחרר בחנויות האפליקציות.


• DigiPulse, הצוות מתכנן להגדיר את רמת האבטחה של PCI DSS, עם הסמכה מתאימה. PCI DSS הוא סוג הסמכה נפוץ על ידי בנקים ותעשיות פיננסיות אחרות הדורשים ביקורת חזקה והגנת PII (מידע המאפשר זיהוי אישי).

• בתהליך איסוף צוות של אנשי מקצוע המתמחים בתחום תחום ה- IT, משפטים ומטבעות קריפטוגרפיים

• שירותי שותף ראשונים נרכשים – Coinbase 2 מבוסס סן פרנסיסקו (ספק ארנקי Cryptocurrency הפך את DigiPulse לזכאי להעביר נכס בשווי של עד 50,000 דולר בשם המשתמש)

• הרעיון הבסיסי של הפרויקט הושק בלטביה בשנת 2016 (על ידי “APNIKA”), הגיע מדמיטרי דמנטייב-דדליס המחזיק בידע טכני ופסיכולוגי מעמיק בגיוס תרומות..

• ל- DigiPulse לא יהיה נאמנות – DigiPulse מאמין כי נאמנות לא מוסיפה שום שכבה נוספת של אמינות, אלא הופכת מיותרת בעצמה.

• במהלך מכירת ההמונים, הכספים יעברו לחוזה ולאחר מכן יוקצו מחדש לארנק רב-ממדי

• פירוט מפורט של הכספים שנאספו הוסבר באתר ובנייר לבן

הגיע זמן ההערכה!

  1. הצוות שעומד מאחורי Digipulse

אין ספק, צוות זה שאנו עומדים לדון בו מאמין בקיום תקשורת נכונה, אחרי הכל, לא רק שהם הצליחו להסביר את המוצר שלהם בצורה הקלה ביותר האפשרית, אלא גם סייעו להמעיט בערך הצורך שלו. כאשר התבקש להסביר במילים הפשוטות ביותר האפשריות נורמונדס הסביר את הפרויקט הזה כ- “צוואה אחרונה דיגיטלית”.

למעשה, כשנשאל מה יש להם לומר על הצוות שלהם, נורמונדס אמר לנו כי, “אמנם הצוות חדש ב”סצנת” הקריפטו, אבל אנחנו מצטיירים מסצנות ההפעלה והבנקאות, הידועות בכך שיש האנשים העובדים הכי קשה. את מה שחסר לנו במוניטין ישיר, אנו מכסים על ידי עבודה קשה על מטרתנו ויצירת שירות זה “.

סקירת ICO של Digipulseסקירת ICO של Digipulse

דמיטרי דמנטייב-דדליס, מייסד שותף & CTO – מתוך כוונה להשיג ידע טוב יותר על התנהגות אנשים דמיטרי מנהל כיום את B.Sc. במשרה חלקית. בתחום הפסיכולוגיה. הוא באמת מאמין שדור זה חי מחצית מחייו באופן מקוון ומייצר נכסים דיגיטליים, ואין ספק שהדור (הדור) הקרוב יבלה יותר. מכאן חשוב למדי שהנכסים הללו לא יובטחו רק אלא יימסרו ליורשים החוקיים שלהם. בזמן שעבד בתחום גיוס התרומות לאוניברסיטאות, דמיטרי צבר את הידע והמיומנויות של מיזוג שני עולמות (התנהגות בעולם האמיתי ותחום דיגיטלי) יחד. כתב גם את חוזי הנפקת אסימונים ותוכנת הנפקת אסימונים בפועל.

נורמונדס קוויליס, מייסד שותף & מנכ”ל – בעל תואר שני בכלכלה וניסיון בעבודה כאנליסט בבנק סקנדינבי מוביל בו התמקד בהזדמנויות השקעה הטובות ביותר ובניתוח שוק פיננסי. נורמונדס שמר תמיד מטבעות קריפטוגרפיים ברשימת העדיפויות שלו. וזו הסיבה שהוא מסוגל להבין את הבעיות ולעבוד על פתרונות.

2. זמינות של אב-טיפוס או קוד – לפי מה שהכרנו דרך נורמונדס, יש להם אב-טיפוס לפלטפורמה שמאחורי השירות בשלב האלפא. נכון לעכשיו, ההתמקדות שלהם היא ב- ICO והמפתח כותב את קוד החוזה החכם, המתוכנן להשתחרר לבדיקה בקהילה ביומיים הקרובים..

יש מעט מאוד מקרים שבהם אנו יכולים לומר שהוסבר לנו על המוצר בצורה המאויירת ביותר שאפשר, אולם צוות זה עושה זאת. כמו כששאלנו אותם אם הרעיון שעליו הם עובדים שווה להשקיע, נורמונדס אמר לנו, “ראשית, זה יקים שירות שחסר בענף זה. כולם נלכדים במרדף אחר רווחים, אך זהו נושא אמיתי שצריך לטפל בו – אנו מתכננים לפתח אותו נכון. שנית, מכיוון שחשיפת השירות שלנו ובסיס המשתמשים גדלה, מטבעות נוספים יהיו זמינים וישמשו לתשלום השירות שלנו.

סקירת ICO של Digipulseסקירת ICO של Digipulse

כללי או מעורפל – הצוות לא הגביל בשום אופן מי יכול להשתתף. במילים פשוטות יותר, הם עובדים על פרויקט זה במטרה לעזור לקהילה. עם זאת, הם מסכימים עם העובדה שלמרות שזה לא יתאים לכולם, הם כן רוצים לחוות את החוויה הטובה ביותר עבור מי שרואה ערך בהעברת הנכסים שלהם הלאה..

הם אמנם מתכננים ליצור קשר עם נוטריונים ומתווכי ביטוח קיימים, שכבר יש להם בסיס לקוחות מבוסס ופועלים איתם. ל- DigiPulse אכן יש תוכנית פעולה שנייה, המתקרבת לשירותים דיגיטליים ומציעה שותפויות (כמו עם מטבע בסיס). לפי צוות, ICO יספק להם מספיק מינוף (תמיכה בקהילה) בכדי לומר שהם רואים בכך שיפור הדדי בבעיה הקיימת..

3. מטרת האסימון מטרת האסימון היא לסייע לצוות בהבנת מי תרם וזה משמש ככניסה גם למאגר המטבעות שלהם. במילים פשוטות, אסימונים עובדים כמו מפתח המאפשר למשתמש לגשת למטבעות DigiPulse.

לדוגמא, אם אתה מרגיש צורך בשירות DigiPulse, אתה יכול להשתמש בו על ידי תשלום דמי מנוי, אך אם תרמת מוקדם, תרוויח מטבעות (אם אתה מחזיק באסימון) וככה רק תרוויח אחד תשלום בהתחלה.

• ניתן למכור מטבעות עודפים בבורסות לצורך הכנסה נוספת.

• אסימון יעניק גם את הפונקציה “כרייה פסיבית”, שתאפשר לאנשים לקבל חלק יחסי של מטבעות מבריכת הכרייה הקולקטיבית, מבלי שיצטרכו לכרות אותם בפועל..

4. מודל כלכלי כאשר התבקש לתאר מודל כלכלי בר קיימא מאחוריו, אמר לנו נורמונדס “השירות שלנו משמש לשני סוגים של לקוחות: אלה שלקחו חלק ב- ICO ואלה שלא. אז אתחיל עם האחרון. אנשים יכולים להירשם לשירות שלנו באמצעות פיאט ומטבעות קריפטוגרפיים (מנוי חודשי, שנתי). במקרה זה, אנו מייצרים רווח המשמש עוד יותר לתדירות הצמיחה והפעילות של החברה.

לכן, ככל שהצורך בשירות גדול יותר, כך יימכרו יותר מטבעות. ומכיוון שהם משמשים כאמצעי תשלום, הם יחזרו בסופו של דבר ל- DigiPulse, אשר בתורם יוכלו לווסת את כמות המטבעות הכוללת בהסדרה בעזרת חילופי דברים “..

סיכונים רגולטוריים לכאורה או אמיתיים לכאורה – אחד הסיכונים העיקריים נוגע לארצות הברית ולחוק ניירות ערך של ארצות הברית משנת 1933. לאחרונה, ה- SEC הודיעה כי ICOs נופלים לפסק הדין של חוק ניירות ערך ולכן DigiPulse אינה יכולה להציע ICO שלהם לאזרחי ארה”ב. זה ברור ואמיתי. הסיכון טמון בכך שמדינות אחרות יכולות ללכת בעקבותיה.

5. בניין קהילה

עם הרשמה קבועה לניוזלטר ותמיכה ב- Bitcointalks, די קל לומר שהצוות הזה מצליח למדי בבניית קהילה סביב המוצר שלהם..

הפרויקט שלנו

שירות עם פתרון לבעיה הוא היבט אחד, אולם לוודא שהמשתמש מסוגל להבין את אותו הדבר ולמרוח את תכונותיו שונה לחלוטין. צוות DigiPulse עובד די קשה כדי לוודא שלא רק אנשים בעלי יכולת טכנולוגית מבינים מה קורה בעולם הקריפטו-מטבע אלא כולם חייבים להיות בעלי ידע זהה.

סקירת ICO של Digipulseסקירת ICO של Digipulse

דירוג ממוצע: 9/10

תוכל גם להירשם לערוץ הבינוני שלנו בכתובת https://medium.com/@coingape

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map