ENDO פרוטוקול ICO סקירה וניתוח

סקירה כללית

מסמכים, אישורים, הסכמים, הזמנות, חוזים וסוגים אחרים של ניירות מעורבים מאוד בחיינו המכילים מידע אישי חשוב כמו גם עסקי. עם זאת, נייר הוא חומר שביר הנתון לבלאי ולדמעות יחד עם התמתנות. פרוטוקול ENDO ICO נכנס לשוק במטרה לכוון לתחום המידע האישי והזיהוי. בהתחשב בחשיבות החשיבות של מסמכים אלה וההונאות אליהם הם נתונים, פרוטוקול ENDO מגיע עם קריאת נתונים אוטומטית, שילוב מסמכים וטכנולוגיית בלוקצ’יין כדי להגן על אנשים, מוסדות וחברות מפני הונאות.

פרוטוקול ENDO: פרוטוקול אימות נתונים מוסמך

“פלטפורמת קוד פתוח עם יישומים עסקיים ומשתמשים, מופעלת על ידי Blockchain”

פרוטוקול ENDO הוא בעצם פרוטוקול שמטרתו לפתור מספר רב של בעיות הטמונות במעקב מידע מוסמך ואחסון נתונים מוצפן. הנושאים ש- ENDO מטפל בהם הם ריכוזיות, אימות, שינוי מידע, אי הנוחות של אחסון, אקולוגיה, ייצור והגנה..

כפי שהוגדר על ידי הצוות במונחי הדיוט,

“פרוטוקול ENDO הוא פרוטוקול הפותר את הבעיה במעקב אחר מידע מוסמך ואחסון נתונים מוצפן. המערכת האקולוגית של ENDO Protocol מאפשרת לארגונים ומשתמשים להשתתף בחילופי מידע ושירותים באמצעות ה- EToken. ”

מערכת חוקים, אלגוריתמים והגיון בתהליכים עסקיים, פרוטוקול ENDO מווסת את האינטראקציה בין יחידות רשת, מאפשר להם לתקשר ולהעביר נתונים בינם לבין עצמם בצורה מאובטחת..

 • מסמך לבן מסביר & אב טיפוס

הצוות יצר מסמך לבן ברור ומדויק, המגדיר את החשיבות של פלטפורמת ENDO. עם מקרי שימוש שונים בענפים שונים, זה עוד נותן לנו תובנה למה לצפות מפרויקט זה. עם זאת, הוא אינו מספק מידע על תקצוב הכספים.

באשר לאב-טיפוס, בפרויקט נמצא מאגר “MVP for Blockchain המיישם את פרוטוקול ENDO. נשלח מ- Graphene, כעת מתעדכן ל- EOS ”ב- GitHub. קיום אב טיפוס עובד הוא נקודה גדולה לטובת פרויקט זה.

אנדו ICO

 • פרופיל הקבוצה

לסיים לפרוטוקול צוות גדול המונה 72 אנשים מתחומים שונים, כולל קהילה, השקעות, משאבי אנוש, אדריכל מערכות, תמיכה משפטית, מעצב UX / UI, פיתוח עסקי, אנליסט עסקי, מפתח backend, פרסום דיגיטלי, דובר, צלם, ניהול פרויקטים ו קשרי משקיעים.

יאן פלמצ’ינסקי – מייסד ומנכ”ל, יאן הוא יזם טכנולוגי IT ומייסד חברת IT בינלאומית יחד עם שירותי SAAS המשתמשים ב- AI.

ולדיסלב אוטושקין – CMO, עם ניסיון של למעלה מ -10 שנים בשיווק, ייעוץ ואנליטיקה, ולדיסלב סגר בהצלחה את $ 12.000.000 מכירת אסימונים ל- MARK.SPACE.


מיכאיל פליסקין – COO, מרקע כלכלי וניהולי, מיכאיל הוא מייסד חברה המאחדת ארגונים בתחום התקשורת.

באשר לשותפויות, ככל הנראה, החברה מנהלת שיחות עם מוסדות גדולים שהיא תחשוף בקרוב.

 • המודל העסקי, ET: אסימון השירות

EToken (ET) הוא סימן פלטפורמה פנימי של לסיים פרוטוקול שהוא אסימון השירות. זהו אמצעי ההחלפה היחיד שניתן להשתמש בו לתשלום עבור בדיקת והחלפת הנתונים. יתר על כן, אסימונים אלה ישמשו לאימות נתונים, להצביע לפיתוח פרוטוקול ולהמרצת היזמים..

הצוות לקח בחשבון את התנודתיות הגבוהה הטמונה בערך האסימון. כדי להתמודד עם נושא זה, מחיר השירות יהיה קשור לדולר. כלשון החברה,

“כאשר תשנה את מחיר האסימון, אשר נקבע על ידי מקורות עצמאיים, מספר השירותים הניתנים ליחידה אחת של האסימון ישתנה. לפיכך, ללא קשר לעלות האסימון, הדבר לא ישפיע לרעה על הביקוש, ועוצמתו בפלטפורמה תגדל. “

 • טכנולוגיית גיבוי: בלוקצ’יין מבוסס את’ריום

הפרויקט מבוסס על הפלטפורמה הפופולרית לניהול ICO, כלומר Ethereum blockchain. בעתיד, פרוטוקול ENDO ישלב גם את ה- blockchain של EOS שמשמעותו “חוזי EOS חכמים יהיו קיימים כיישומים בפלטפורמת ENDO.”

באשר ליועצים, אף על פי שהצוות עדיין לא פירסם שמות, על פי אתר האינטרנט שלהם, 6 היועצים יוכרזו בקרוב. בנוסף, הוא פועל על פי נהלי KYC כדי להבטיח עמידה באבטחה ובתקנות.

 • גמישות במכירה בקריפטו

פרוטוקול ENDO שייך לתחום השיפוט של סינגפור שהיא מדינה מיטיבה עם קריפטו ו- ICO והנהיג אמצעים ותקנות שיניעו את צמיחתו של מגזר זה.

הפצת אסימונים

סך אספקת האסימונים הוא 100 מיליון במחיר של 0.375 דולר לאסימון שיימכר אחר כך בקמעונאות עם שווי מחיר של 1 דולר..

נתח גדול של האסימון כלומר 40% ישמש במכירת האסימונים. לקצבת תמריצים + מאגר C 15 אחוזים בעוד 15 אחוז נוספים עוברים לקרן הנזילות. הצוות והיועצים יקבלו 14 ו -12 אחוז בהתאמה. שאר 4 האחוזים הנותרים מחולקים, 2 אחוזים כל אחד, בין שפע להפניה.     

 • קבלה בקהילה

בכל הנוגע לנוכחות השוק, פרוטוקול ENDO נוקט בגישה רחבה כפי שעולה מהזמינות שלו במספר פלטפורמות. פייסבוק, טלגרם, Youtube, Twitter, Reddit, Medium, Instagram, LinkedIn ו- GitHub הם ערוצי המדיה החברתית המשמשים את פרוטוקול אנדו. עם יותר מ 11,000 חברים בטלגרם, פרוטוקול ENDO זכה לתשומת לב רבה אשר צפויה לאור העובדה שה- CMO שלה הוא מומחה לשיווק..

 • מפת דרכים

שלב הפרויקט:

על פי מפת הדרכים שלו, הפרויקט נמצא בשלב 4 שלו בו השלים את קמפיין השיווק שלו והוא אמור להיכנס לחלק ה- MVP של מכירת אסימונים וממשק פלטפורמה. עם מפת דרכים ברורה, אבני הדרך המשמעותיות שעולות השנה הן השקת רשת המבחנים הציבורית של פלטפורמתה והשקת רשת רשת יחד עם השקת התכונות הרבות האחרות שלה. בשנת 2019 יהיה להם שילוב EOS ואילו בשנת 2020 הם יפנו לממשלה.

אנדו ICO

הערה למשקיעים

זיהוי ואימות הם חלק בלתי נפרד מחיי הפרט וגם מחיי העסק. מגזר זה טומן בחובו סיכונים עצומים אך חסר לו פתרון יעיל ויעיל. על ידי מיקוד לנקודות הכאב של קטע זה, פרוטוקול ENDO יצר רעיון טוב. אך אין מידע על תקצוב הכספים שגויס שהיה צריך להיות בראש סדר העדיפויות של הצוות.

הרעיון יחד עם אב-טיפוס, צוות מנוסה ומגוון יחד עם מפת דרכים שאפתנית נותנים לנו תמונה מתקדמת ופוטנציאלית. עם זאת, מה שנותר לראות הוא עד כמה יעיל צוות ה- Endo Protocol ליישם את תוכניותיהם לפעולה.

מֵתוֹדוֹלוֹגִיָה

כדי לדרג ICO, אנו עוקבים אחר רשימת פרמטרים שהם בעצם KPI (אינדיקטורי ביצועי מפתח) של פרויקט:

 • ספר לבן – זמינות קוד או אב טיפוס, פירוט כספים, ארנק למכירת המונים
 • פרופיל הקבוצה – הכוח והמוניטין של הקבוצה
 • מודל עסקי – הבעיה נפתרה, המטרה & תועלת האסימון והמודל הכלכלי
 • טכנולוגיית גיבוי – תשתית בלוקצ’יין, בהירות תנאים & תנאים ותוכנות אסימון
 • חוסן מכירה בקריפטו – התאגדות, חלוקת אסימונים, סיכונים משפטיים והיבט ביטחוני
 • קבלה בקהילה – בְּהִירוּת & תדירות התקשורת והנוכחות ברשתות החברתיות

על ידי שאלת השאלות הנכונות, אנו שומרים על שלמותה וכדאיותה של סקירת ה- ICO שלנו תוך כדי שיטת דירוג המבוססת על קריטיות של גורם מסוים. לדוגמא, לאלמנטים כמו שירות אסימונים ופירוט כספים קיבלה את החשיבות הגבוהה ביותר בעוד שמוניטין חברי הצוות ותוכניתם למשוך בסיס משתמשים הם בעלי קריטיות בינונית.

יש לנו צוות של אנשי מקצוע חזקים המדרגים את פרויקטי ה- ICO בצורה משוחדת לחלוטין.

רוצה ש- ICO שלך ייבדק על ידי Coingape? תודיע לנו

זְהִירוּת: Coingape מפרסם את ביקורות הפרויקט של ICO רק לצורך המידע. זו לא הזמנה להשקעה. בעת קבלת החלטות השקעה, ערוך את ההערכה האישית שלך והתייעץ עם יועץ.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map