banner
banner

ENIGMA CATALYST ICO סקירה וניתוח

Enigma Catalyst ICO ReviewEnigma Catalyst ICO Review

היי חבר ‘ה,

בהמשך לסדרת הביקורות שלנו על ICO, אנו מביאים לכם את אחד השיחות החמים ביותר בנושא ה- ICO, Enigma Catalyst. בתאבון!

לגבי החברה

חברת Enigma Project, שהוקמה על ידי קבוצה של בוגרי MIT, הינה חברת סטארט-אפ אמריקאית אשר מצליחה בשוק שיתוף הנתונים המאובטח וכעת הם הכריזו לאחרונה על פרויקט ‘קטליסט’. מגורה על ידי פיתוח מהיר ופיצוץ של נכסי קריפטו, ניתן להגדיר היטב את פרויקט הזרז כבימת ההשקעות הראשונה, המאפשרת למשקיעים לעצב, לבדוק וליישם קרנות קריפטו. כעובדה, בעזרת זרז, מפתחים לא רק יוכלו לגשת לשוק הנתונים המבוזר של אניגמה, אלא גם להיעזר בו ביצירת ויישום אסטרטגיות חדשות. למעשה, לא יהיה זה שגוי להזכיר שקטליסט היא היישום הראשון שמוצב בראש פרוטוקול האניגמה.

Enigma Catalyst ICO Review

“Catalyst היא פלטפורמה לסוחרי מטבעות קריפטוגרפיים, אוצרי נתונים, מפתחים ומשקיעים. סוחרים מפתחים אסטרטגיות כמותיות רבות עוצמה על ידי שימוש בערכות נתונים שאוצרות על ידי הקהילה, ומשקיעים מכניסים הון למיטב הסוחרים והאסטרטגיות. למעשה, Catalyst מאפשרת לכל אחד לבנות קרן גידור קריפטו משלו. “

בעוד שרובם עשויים להאמין להיפך, מסחר אלגוריתמי ולמידת מכונה בהחלט מוכיחים את עצמם כבעיות נטיות בניהול השקעות. אם נאמר עובדות, ענף ניהול הנכסים המסורתי עסק בהישאר חשאי ואטום, אולם הדברים משתנים כעת. למעשה, יהיה זה סביר לקבוע כי אמצעי ניהול הנכסים המסורתיים אינם שולטים יותר בעולם, אלא מאותערים על ידי גישה חופשית יותר לנתונים פיננסיים, אשר שגשגה בכך שאפשרה הרחבה של שיטות מיזם שמקורן בקהל..

למען האמת, כדי להוסיף עוד לרשימה, אפילו החסימות נמשכות במהירות לחתיכות שהיו שם בזמן שנכנסו למסחר האלגוריתמי והזדמנויות השקעה חדשות מוצעות לקהילת קוד פתוח צומחת של מפתחים, קוונטים, סוחרים ומשקיעים..

בעקבות ביקוש מתמיד זה למטבעות קריפטוגרפיים, צוות אניגמה קטליסט מאמין כי יש גם הזדמנויות מעניינות. וכדי לוודא שההזדמנויות הללו מנוצלות בצורה הטובה ביותר, Catalyst משמש עם הזדמנות להתחבר לבורסות מטבעות קריפטוגרפיים למערכת מאוחדת ומבוזרת, שתוכננה להיות דרך תכליתית ופשוטה להשגת כספים ובקרתם..

במילים של הצוות “המטרה העיקרית של הפלטפורמה שלנו היא לשמש חנות נקודה אחת עבור מפתחים (או סוחרים כמותיים) המעוניינים לפתח אסטרטגיות מסחר הפועלות בתחום המתרחב של שוקי הצפנה.”

בניגוד לרוב מערכת המסחר האוטומטית, Catalyst לא סתם עוצרת כאן, מכיוון שמייסדי אותה החליטו לשרת גם בשירותי קרנות ההשקעה. יתר על כן, בעוד שניתן להשוות פרויקט זה לפרויקטים קודמים כמו מלנפורט, Catalyst מבטיחה לשרת עם זמן עיבוד ואיכות עסקאות טובים יותר. בסך הכל, לא יהיה זה שגוי לקבוע כי עם אסטרטגיות סחר חדשות קטליסט נהנית מתחום בלתי מוגבל לתחרות לעבוד עליו.

סקר שוק

כולנו יודעים כי נעשה שימוש במסחר אלגוריתמי במשך זמן רב, אם זה בשוק הפיננסי הבוגר או בשוק נכסי הצפנה חובבים. וכמו שלא כל כך קל לבחור אסטרטגיות, פיתוח אלגוריתמים לאותו הדבר הוא גם מאתגר. עם זאת, פעם אחר פעם התעשייה ניסתה לשרת תמיד עם פתרונות מומלצים, המסייעים למפתחי תוכנה גם בידע הבסיסי ביצירת האלגוריתמים. ובכן, Catalyst כאן כדי לשרת עם פתרונות כאלה בעצמו. לאמיתו של דבר, פרויקט זה מבוסס בעיקרו על Quantopian, מה שאומר שאותו יכול לעבוד כגשר בין סוחר קריפטו לגישות Quantopian..

מאפיינים טכניים של הפלטפורמה – פרויקט זה הוא פרוטוקול חילופי מבוזר התומך בהחלפות אטומיות צולבות שרשרת.

זמן הערכה!

  • פרופיל הקבוצה

טור בייר – ראש תחום צמיחה ושיווק MIT סלואן MBA | סוחר אופציות לשעבר ו- data @ Snapchat, TOR מנהל את הצמיחה והשיווק של הפרויקט.

גיא זיסקינד – יוצר האניגמה וחוקר חישוב רב-צדדי. בעבר, גיא בילה 10+ שנים בתעשיית התוכנה, כולל תפקיד CTO ב- Endor, ספין-אוף של MIT. גיא מחזיק ב- MAS ממעבדת המדיה MIT.

יכול קיסגון– יועץ לשעבר הפך יזם בתחום הבלוקצ’יין. יכול לבלות 3 שנים בעבודה במקינזי & חברה, המתמקדת בבנקאות ובפיננסים ובעלת תואר שני במנהל עסקים מבית הספר לעסקים MIT Sloan.

ויקטור גראו סראט – מהנדס תוכנה בכיר – MIT D-Lab | 15+ שנות פיתוח תוכנה

חלוקת הכספים שגויסו באמצעות המכירה האסימונית תיאסף בחוזה החכם ותשמש באופן הבא:

60% לפיתוח מוצרים וטכנולוגיה

15% למחקר בלוקצ’יין

10% לפעילות

10% למטרות שיווק

5% עבור הוצאות משפט וניהול

אניגמה קטליזטור ICOEnigma Catalyst ICO Review

  • מודל עסקי

חזון האניגמה הוא ליצור שוק נתונים מבוזר ולחולל מהפכה באופן שבו נתונים משותפים, נצברים ומונטיזציה. במאה ה -21 הנתונים הם המטבע היקר ביותר. אולם נכון לעכשיו הוא מונופול בידי מעטים. פייסבוק וגוגל בנו שווי שוק של 1 מיליון דולר על איסוף וייצור רווחים מנתוני משתמשים, ואז יש חברות כמו בלומברג ורויטרס, שתיהן עם הכנסות של 10 מיליארד דולר, שנבנו בעיקר על צבירת נתונים פיננסיים. צוות Catalyst בונה תשתית של שוק נתונים מבוזר, מאובטח ופתוח, ומציג את Catalyst כיישום הראשון שנבנה על גבי תשתית זו. פלטפורמת Catalyst מאפשרת לכל אחד להקים את קרן ההשקעות הקריפטו שלו, תוך שימוש בנתונים, בדיקות הגב וכלי המחקר שלנו. זה יספק את הביקוש הראשוני לשוק הנתונים שלהם, ואוצרי נתונים יספקו את ההיצע על ידי יצירה ורישוי של ערכות נתוני פרימיום לשימוש בקהילה..

  • מנגנון אסימונים

בהתבסס על Ethereum ומופץ על ידי חוזה חכם, אסימונים משמשים לגישה למקורות נתונים בשוק. אסימונים זורמים מצרכני נתונים לספקי נתונים. צרכני נתונים הם סוחרים קוונטיים, המעוניינים לגשת למקורות נתונים כדי ליצור יתרון בתחרויות קטליסט או במסחר אמיתי נגד התחרות. פוטנציאל ההשתכרות שלהם מתואם ישירות למספר אסימונים שהם צורכים. זה יוצר את מבנה התמריצים לצרוך אסימונים של ECAT

פונקציה ותועלת של אסימון

ראשי: ECAT משמש לגישה למקורות נתונים במרכז ריכוז Enigma Catalyst Data Marketplace. התשלום הוא ברמת מנוי.

משני: אסימוני ECAT משמשים לתמריצים לצמיחה ולהבטיח את יציבות הרשת.

אסימונים של ECAT משמשים ליצירת ביקוש בשוק הנתונים: אסימונים לתגמול ניתנים לדיירים עם אסטרטגיות מנצחות. זה ממריץ יותר קוונטים להגיע לפלטפורמה ולצרוך נתונים כדי לחדד את האסטרטגיות שלהם ולקבל יתרון.

  • בִּטָחוֹן

בעוד צוות Catalyst מסתמך על חוזה חכם וביקורות עצמאיות לצורך אבטחה, כאשר התבקשנו לסיכון רגולטורי, נתפס או אמיתי, נאמר לנו כי “האסימון שלנו הוא אסימון שירות המבוסס על הייעוץ המשפטי שלנו (Cooley – Patrick Murck, Marco Santoni)”. דעתו. קוליי היא אחת החברות המוכרות ביותר בחלל. בכוונתנו לעמוד בכל ההנחיות הרגולטוריות “.

ביקורות חיצוניות ופנימיות – לפי שיחתנו עם חברי הצוות, הם מתכננים לקבל ביקורת עצמאית אחת או שתיים על החוזים החכמים שלהם.

  • קבלה בקהילה

עם בלוגים קבועים ותקשורת ישירה עם משקיעים ומחפשי מידע באמצעות רפיון ומברק, אנחנו די בטוחים שהצוות בנה די בהצלחה קהילה סביב הפרויקט שלהם. במילים של הצוות “כרגע יש לנו קהילה ובסיס משתמשים חזק למוצר שלנו – Slack שלנו פעיל וצומח (נכון לעכשיו בקרב 900+ משתמשים) ויש לנו אלפא חי בכתובת www.enigma.co/catalyst עם יותר מ -1,500 הרשמות והורדות “.

  • הפרויקט שלנו

אין ספק שניתן להזכיר את Catalyst כפרויקט שהוצג בזמן הנכון. הדבר אכן נותן מענה לחובה הנוכחית ולעקרונות של תעשיית הבלוקצ’יין אשר הופכים את הפרויקט לביקוש. כמו כן, בעוד שחברי צוות מנוסים, פתרונות היי-טק ויישום פרויקטים יכולים להיות מוגדרים כנקודות פלוס של אותו דבר, היעדר תוכנית פיננסית אכן מספק משהו שיש לקחת בחשבון גם בסעיף השלילי..

דירוג ממוצע: 8/10

לשאלות נוספות צרו קשר:

צוות המערכת של CoinGape ב- [מוגן בדוא”ל]

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me