banner
banner

סקירת ICO של רשת נזילות וניתוח מלא

סקירת ICO של רשת נזילות

סקירה כללית

בהשוואה לפלטפורמות התשלומים המיינסטרים כגון MasterCard שיכולות לעבד אלפי עסקאות בשנייה, Bitcoin ו- Ethereum blockchain עדיין אינן מסוגלות לבצע רמה כזו של עסקאות. רשתות הבלוקצ’יין הללו מתמודדות עם נושא המדרגיות וכעת יותר ככל שהאימוץ שלהן גדל משמעותית. עסקאות איטיות ויקרות הן הנושאים שיש לטפל בהם. ה- ICO של ימינו עושה בדיוק את זה מכיוון שהוא מספק עסקאות מיידיות וזולות תוך שהוא מציע פתרון חילופי ומדרגות מבוזר. כדי לדעת את כל הנקודות הדוחקות או את החסרונות, קרא את הדברים שלנו Liquidity.Network ICO סקירה לקבל החלטת השקעה מושכלת.

Liquidity.Network: תשלומי Blockchain לכולם

רשת נזילות היא פתרון תשלומים שמאפשר למספר משתמשים לשלוח תשלומי מיקרו-אתרים בפעם הראשונה. זוהי מערכת התשלומים הראשונה מחוץ לרשת בה משתמשים יכולים לבצע העברות דו כיווניות של Ethereum.  

נזילות. רשת בעצם משתמש במוקדי התשלומים מחוץ לרשת המאפשרים לשני צמתים לתקשר ישירות זה עם זה. המשמעות היא עסקאות מהירות יותר וככל שיש יותר משתמשים בפלטפורמה זו, עסקאות מהירות יותר יתקיימו.

בבלוקצ’יין המסורתי, כל עסקה דורשת עלויות חשמל גבוהות לצורך אימות, אך עם רכזות תשלום מחוץ לרשת, התשלום יהיה מהיר יותר, כלומר העברות לא יכולות לעלות כמעט כלום..

רשת זו וכל המידע הקשור מאובטח על ידי שימוש בטכנולוגיית הבלוקצ’יין שכן כל פרטי המשתמש יהיו בבלוקצ’יין את’ריום.

עכשיו, זמן ההערכה!!

 • נייר לבן אינטראקטיבי

נייר הלבן של הפרויקט הוא מסביר ומושך במיטבו. עם רקע נאות, נושאים, פתרונות והשוואות ממוקדות מול מתחרותיה, הצוות עשה עבודה טובה. יתר על כן, הוא מכסה גם את ההיבטים הטכניים, אך מבלי לארוז אותו בז’רגונים טכניים.

הדבר הטוב ביותר ב- ICO זה הוא שכבר יש להם MVP עובד שקשה למצוא בימינו. ארנק ה- MVP פועל ברשת testnet הזמינה לבדיקה. מוכן ל- Ethereum, ניתן לפרוס אותו גם ב- Ethereum classic או Rootstock. יתר על כן, Dfinity ו- NEO הן חסימות אפשריות אחרות.

עם זאת, הקודים אינם זמינים ב- GitHub וזה קצת לא נכון כאן בהתחשב בעובדה שבלוקצ’יין כולל פרויקטים של קוד פתוח..

אין שום בירור לגבי תקצוב הכספים שנאספו כל כך במהלך ההמונים. עם זאת, השימוש בכספים בסיווג של 10 מיליון דולר 20 מיליון דולר ומעלה משותף שיתמקד בהנדסה, מחקר, שיווק ותקשורת, פיתוח עסקי ושירותים משפטיים..

 • פרופיל צוות מוכשר

הצוות מונה שבעה אנשים מלבד המייסד והממציא השייך לתחום הפיתוח, הבלוקצ’יין, השיווק & תקשורת ואסטרטגיה. החברה מגייסת כיום צוות COO ותפקיד פיתוח יחד עם יועצים.

צוות נזילות.netצוות נזילות.net

ארתור גרבייס, דוקטורט. מייסד שותף, הוא גם מייסד שותף את כלי האימות הרשמי של חוזה חכם security.ch וקיבל תואר דוקטור. באבטחת בלוקצ’יין מ- ETH ציריך.

רמי חליל – ראמי הוא הממציא של REVIVE, שהוא הפרוטוקול המבוזר הראשון המאזן מחדש את אפיקי התשלום ללא עסקאות ברשת. הרקע החינוכי והמקצועי שלו מתמקד בעיקר בהיבט הביטחוני.

שני המייסדים המשותפים הם מהתחום האקדמי וההיכרות עם מרחב הבלוקצ’יין בוודאי עובדת לטובתם. הצוות הוא חלק בלתי נפרד מההצלחה של פרויקט ונזילות. ברשת אולי לא יהיה צוות גדול אבל הם עובדים לקראת הרחבה.

השתתפות VC: הפרויקט כבר משך קרנות VC כגון zk Capital, Danhua Capital (DHVC), YouBi Capital ו- ZMT Capital.

Liquidity.networkפרטי העבודה של Liquidity.net

 • מודל עסקי: אסימון שירות

האסימון המקורי של Liquidity.Network הוא אסימון LQD אשר יהיה אסימון השירות ERC20. אסימוני LQD אלה ישמשו לגישה לתכונות הפרימיום של הפלטפורמה כגון מספר עסקאות מובטח בשנייה, גישה לשירות AOI או הסכם רמת שירות לזמן עבודה גבוה.

אסימון זה יתקבל על ידי נזילות. רשת בתמורה לשירותי ערך מוסף.

עם זאת, השימושיות או האבטחה של פרוטוקול המערכת אינם מסתמכים על השימוש באסימון. כמו כן, השירות של אסימון כאסימון גישה לעיבוד תשלומים מחוץ לרשת יגדל עם מספר החברים.

 • טכנולוגיית גיבוי: בלוקצ’יין את’ריום

המערכת האקולוגית Liquidity.Network מבוססת על פלטפורמת Ethereum וניידת לכל בלוקצ’יין חוזי חכם. המשמעות היא גם שהפלטפורמה נהנית מקהילת הפיתוח והמחקר הקיימת.

באשר לתנאים ולהגבלות, מגבלת ההשקעה המינימלית להשתתפות היא 300 דולר. הם גם פתחו בצעדים של KYC במטרה לציית לרגולטורי האוצר השוויצריים (FINMA) המבוצעים על כל המשתתפים. יהיו שני אמצעי KYC נפרדים, לתרומות פחות מ 3000 CHF, KYC קל ייערך ואילו לתרומות מעבר למספר זה תצטרך לעבור KYC מלא שכולל עותק תעודה מזהה / דרכון או וידאו.

 • גמישות במכירה בקריפטו

בהיותה מאוחדת בשוויץ, החברה נמצאת במדינה נוחה לקריפטו. ה- ICO מוגבל לארה”ב, סין, קנדה וטייוואן. יתר על כן, על מנת לעמוד בתאימות הרגולציה, הם עובדים עם משרד עורכי הדין בראצ’י בשוויץ. עם זאת, אין יועצים המוזכרים בעיתון הלבן או באתר האינטרנט.

הפצת אסימונים

מתוך סך 100 מיליון ה- LQD, 15 אחוז מהאסימונים ישוחררו למכירה מוקדמת ציבורית ואילו 50 אחוז יעברו למכירה ציבורית..

תוך התמקדות בפיתוח ה רשת נזילות המערכת האקולוגית והקהילה שלה, 35 אחוז מסך היצע האסימונים יישמר על ידי LiquidChain. נכון לעכשיו, בשלב הבנייה, LiquidChain GmbH מיועד לפיתוח הפלטפורמה. אסימונים אלה יועברו למשך תקופה של שנתיים ולא יופצו כספים לחברי הצוות.

נזילות ICO – דירוגים

דירוג ממוצע: 7.7 / 10

 • קבלה בקהילה

הפרויקט התמקם ב- Medium, Telegram, GitHub ו- Twitter. עם למעלה מ -1,700 עוקבים בטוויטר וקרוב ל 13,000 חברים בקבוצת טלגרם, החברה מצליחה בסדר גמור בכל מה שקשור לבניית קהילה סביב הפרויקט שלהם. עם זאת, חסרה גישה רחבה יותר שכן ערוצים כמו Bitcointalk חסרים בפרופיל החברתי של הפרויקט.

הם גם פעילים במתן עדכונים על הפרויקט שלהם באמצעות בלוגים. עם זאת, הפרויקט לא מתלהב כמו שצריך, בהתחשב בעובדה שמדובר במכירה פומבית בהולנד.

 • מפת דרכים

שלב הפרויקט:

מפת הדרכים של הפרויקט החלה מרבע 3 של השנה שעברה עם גרסת האלפא שלו. על פי התוכנית, החברה נמצאת ממש בדרך כי כבר השיקה את גרסת ה- MVP שלה. עם זאת, מפת הדרכים לא מזכירה שום דבר מההמונים ורק מתמקדת באבני הדרך שהבאה היא להשיק את הגרסה הרשמית של Liquidity.Network בחודש הבא..

משוכות עיקריות:

המכירה הפומבית ההולנדית שיש לה יתרונות יכולה להשפיע על ההחזר על ההשקעה בפרויקט. כמו כן, זו לא הפעם הראשונה שמפעילים מערכת עסקאות מחוץ לרשת, ולכן ההתמודדות עם התחרות ממערכות שכבר עובדות כמו Raiden ו- Lightning Network יחד עם הפרויקטים הקרובים עומדת להוות מכשול עבור החברה..

הערה למשקיעים

הרעיון שבוצע הוא ללא ספק רעיון מוצק והדבר החשוב ביותר כאן הוא MVP עובד שעומד לבדיקה של משקיעים פוטנציאליים. בעת הכוונה למהירות העסקה המשופרת עבור רשתות חסימות שונות כמו Ethereum, Bitcoin ו- NEO בין היתר בעתיד, היא מתמקדת באלמנט מהותי. עד סוף 2018 יושק המוצר המלא.

עם זאת, למרות שיש להם מייסדים טובים, לא מוזכרים יועצים. נקודת חשיבות נוספת היא התחרות הנוכחית בשוק מערכות התשלומים מחוץ לרשת. כמו כן, קודי הפרויקט אינם זמינים ב- GitHub והצוות חסר נוכחות רחבה יותר ברשתות החברתיות. עם זאת, בסך הכל, לפרויקט זה פוטנציאל שלבטח דורש תשומת לב.!

מֵתוֹדוֹלוֹגִיָה

כדי לדרג ICO, אנו עוקבים אחר רשימת פרמטרים שהם בעצם KPI (אינדיקטורי ביצועי מפתח) של פרויקט:

 • ספר לבן – זמינות קוד או אב טיפוס, פירוט כספים, ארנק למכירת המונים
 • פרופיל הקבוצה – הכוח והמוניטין של הקבוצה
 • מודל עסקי – הבעיה נפתרה, המטרה & תועלת האסימון והמודל הכלכלי
 • טכנולוגיית גיבוי – תשתית בלוקצ’יין, בהירות תנאים & תנאים ותוכנות אסימון
 • חוסן מכירה בקריפטו – התאגדות, חלוקת אסימונים, סיכונים משפטיים והיבט ביטחוני
 • קבלה בקהילה – בְּהִירוּת & תדירות התקשורת והנוכחות ברשתות החברתיות

על ידי שאילת השאלות הנכונות, אנו שומרים על שלמות וכדאיות שלנו סקירת ICO תוך כדי שיטת דירוג המבוססת על קריטיות של גורם מסוים. לדוגמא, לאלמנטים כמו שירות אסימונים ופירוט כספים קיבלה את החשיבות הגבוהה ביותר בעוד שמוניטין חברי הצוות ותוכניתם למשוך בסיס משתמשים הם בעלי קריטיות בינונית..

יש לנו צוות של אנשי מקצוע חזקים שמדרגים את פרויקטים של ICO באופן משוחד לחלוטין.

רוצה ש- ICO שלך ייבדק על ידי Coingape? תודיע לנו

זְהִירוּת: Coingape מפרסם את ביקורות הפרויקט של ICO רק לצורך המידע. זו לא הזמנה להשקעה. בעת קבלת החלטות השקעה, ערוך את ההערכה האישית שלך והתייעץ עם יועץ.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me