banner
banner

ראלי ICO סקירה

סקירה כללית

שוק הנפקת המטבע הראשוני (ICO) לא רק מתפתח אלא גם גדל במיליארדים. ה- ICO הלא טיפוסי האחרון שביצע כניסה לשוק הקריפטו הוא Rally. עם רעיון לשנות את שוק שיתוף התוכן, ראלי כאן כדי לתגמל את המשתמשים על מה שהם כבר עושים כל יום ותמריץ את המפרסמים עם טווח הגעה מורחב, עלות נמוכה יותר ונאמנות מוגברת. בואו נקפוץ לסקירת ה- ICO של הראלי שלנו ונדע את כל הערך שלה!

ראלי: שוק לשיתוף תוכן למעורבות בקהילה שלך

ראלי הוא שוק קיים המאפשר למפרסמים לתגמל את המשתמשים על שעשו את מה שהם כבר עושים כל יום כלומר הצטרפות לקהילה או שיתוף תוכן. ניתן לשתף את התוכן בכל מדיה, בין אם זה טקסט, דוא”ל, חברתי או צ’אט.

“ראלי מוקדש לייחס ערך הוגן לשיתוף תוכן, להחזיר כוח לידיהם של האנשים ולתגמל אותם.”

יתרה מכך, הם מתמקדים בהחייאת הנוסחה העוצמתית לשיווק מפה לאוזן על ידי שילובם עם טכנולוגיית הבלוקצ’יין העידן הקרוב. תמריץ גדול הוא שאין הגבלה על מספר האסימונים שניתן להרוויח על ידי משתמש בגין הצטרפות, עיסוק והפניית תמלוגים לקהילת מודעות..

זמן ההערכה!!

 • ברור & נייר לבן תמציתי

ראלי מספקת מידע ברור באמצעות העיתון הלוחני שלה עד לנקודה. עם תוכן פשוט ותמציתי וללא ז’רגון טכני, מסמך זה פונה גם להדיוט.

לחברה כבר יש פלטפורמה חברתית שזמינה למשתמשים להורדה ב- App Store וב- Google Play. בגלל הסיבה שפרויקט זה לא מוכר את האסימונים שלו אלא עובר דרך airdrop להפצת האסימונים, אין חובה לקבל מידע על ארנק כספי ההמונים..

 • פרופיל קבוצתי קטן אך חזק

צוות ראלי על פי אתר האינטרנט שלה כולל 9 חברים. הצוות מורכב בעיקר מיועצים יחד עם אדריכל Blockchain, ענייני רגולציה ומנהל פיתוח עסקי מלבד הנשיא והמייסד..

ג’יימס קאשיולה מייסד: הפרופיל המצורף מסביר את ניסיון הניסיון של Cashiola מעל 30 שנה בתכנון ופיתוח תוכנה. בוגר אוניברסיטת דרום קליפורניה, הקים סטארט-אפים מרובים ורכש גם פטנטים על תוכנה.    

דייוויד פיליפון נשיא: עם למעלה מ -20 שנות ניסיון בתקשורת ובפיננסים, פיליפון עבד עם מספר שמות גדולים תוך עיבוד ידע עמוק בתחומים שונים, כלומר. M&A, פיננסים, אסטרטגיה עסקית ושיווק מקוון.  

ג’ייסון סילבראדריכל Blockchain: לג’ייסון ניסיון של למעלה מ -20 שנה בתחום הטכנולוגיה. הוא גם פיתח ומכר שוק טכנולוגי ל- Overstock.com תוך שהוא מוביל את פלטפורמת טכנולוגיות הרכב שלהם. בעל תואר בהנדסת חשמל, יש לו פטנטים ממתינים באמצעות בלוקצ’יין במרחב הרכב.

 • מודל עסקי: RALLY- אסימון נכס

אסימון הראלי (RALLY) הוא מטבע התמריצים של הפלטפורמה שערכו מונע על ידי מספר המשתמשים והמפרסמים וכמה שהם מעורבים בשוק.

מפרסמים משתמשים באסימונים אלה כחלק מההצעות שלהם שניתן לרכוש בחזרה על ידי הצעת סחורות ושירותים להם.

עבור המשתמשים, ניתן להרוויח את האסימונים במספר דרכים:

 • מעורבות: שיתוף תוכן או מעורבות בתגובה להצעה של מפרסם
 • מפנה: משתמשים שולחים קישורי הפניה למשתמשים חדשים ו / או מפרסמים להצטרף לפלטפורמה
 • תמלוגים בקהילה: משתמשים שהפנו משתמשים אחרים לפלטפורמה מקבלים אסימונים בכל פעם שהמשתמשים המופנים מרוויחים אסימונים

באשר לאופן השימוש באסימונים אלה:

 • לפדות פרסים, סחורות או שירותים ממפרסמים
 • צברו אסימונים לצורך הגדלת מעמד Leaderboard, תגים או פרסים
 • שלח אסימונים למשתמשים אחרים בפלטפורמה
 • המשתמש עובר לתפקיד המפרסם ומשתמש באסימונים כדי לתמרץ משתמשים אחרים
 • טכנולוגיית גיבוי: בלוקצ’יין מבוסס את’ריום

ראלי משתמשת בפלטפורמת ה- ICO הפופולרית Ethereum blockchain לבניית הפלטפורמה שלה. הסיבה למסלול הבלוקצ’יין היא “מימוש הפוטנציאל המלא של כלכלת שיתוף התוכן, והדרישות של שקיפות, אבטחה, תמריצים וייחוס.”

 • גמישות במכירה בקריפטו

החברה מתאגדת בפורטו ריקו, ויש לה 4 יועצים עם סר קנת אוליזה, OBE הוא הבולט ביותר. כיום הוא סגן יו”ר מכון הדירקטורים ויו”ר אינטרסוויטש (חברת התשלומים האלקטרוניים הגדולה ביותר באפריקה) והוא לשעבר מנהל תומסון רויטרס ותאגיד משאבי הטבע האירואסיים (ENRC)..

הפצת אסימונים

אתר החברה מספק תמונה ברורה של הפצת אסימוני הראלי ש”נפיקו כתמריץ למשתמשים להצטרף, לקבל אימות, להפנות משתמשים חדשים ולעסוק בהצעות של מפרסמים. “

מתוך ההיצע הכולל של 5,000,000,000 אסימונים של RALLY, רוב האסימונים, כלומר 40 אחוז, ילכו לתגמולים של איירדרופ, שם מוקצים אסימונים ליחידים על הצטרפותם לראלי והזמנת אחרים להצטרף. 35% ילכו למפרסמים במטרה לתמרץ את קהילת הראלי לפעול ולהתוגמל.

חברת רזרבה לצורך פיתוח עסקי זוכה ל -10 אחוזים מהאסימונים ואילו 7 אחוזים עוברים למנהלי קהילה המנהלים ערוצים, אוצרים תוכן ותמיכה בקהילה. רק 3 אחוזים מוקצים ליועצים שהם הצדדים שלישיים התומכים בהפצצת ראלי. 5 האחוזים הנותרים נועדו לתוכנית Bounty שתעניק למשתמשים המקדמים את ראלי איירדרופ עם יצירת תוכן ושיתוף..

לצורך האבטחה, פלטפורמת הראלי בחרה בבלוקצ’יין, במיוחד באת’ריום. יתר על כן, היא עודדה עוד יותר באמצעות תוכנית שפע של באגים, “שדורשת מומחיות טכנית משמעותית”.

 • קבלה בקהילה

הצוות מתלהב מהפרויקט שלהם מכיוון שהוא מספק מידע פיתוח למשקיעים שלו. אף על פי שהחברה לא נמצאת ברשימת הדיוור הרופפת, היא מציעה טווח הגעה טוב למשקיעים הפוטנציאליים שלה באמצעות LinkedIn, Telegram, Facebook, Twitter, Medium ו- Bitcointalk..

 • מפת דרכים

שלב הפרויקט:

 • פיתוח הפרויקט החל מספר שנים אחורה בשנת 2015 עם פיתוח האפליקציה מבוססת האינטרנט למימוש קופונים דיגיטליים. בשנים שלאחר מכן, הושק מנוע רכישת מודעות מקוונות, פיתוח מודול תקשורת מלא וכעת מערכת נקודת ראלי מוזגת לבלוקצ’יין..

משוכות עיקריות:

 • צוות מצומצם ומצומצם, על פי המידע המופיע באתר האינטרנט שלו, חסר את המספר שיטפל בפרויקט שאפתני.
 • החברה אינה חולקת אף סיכוי עתידי ולכן כדי לקבל תובנה נוספת נצטרך להסתמך על הכרזות שיפורסמו בעתיד.

הערה למשקיעים

הרעיון לתמרץ הן את המשתמש והן את המפרסם על ידי הצעת יתרונות מרובים בצורה של אי הגבלת רכישת מספר האסימונים, דרכים שונות להרוויח ולהשתמש באסימונים תוך מתן עלות פרסום נמוכה וטווח הגעה רחב למפרסמים יש הרבה פוטנציאלים.

אף על פי שהצוות חסר מספרים, ראלי כללה את התמהיל הנכון של כישרון בכך שהיה בעל אדריכל מנוסה, ענייני רגולציה ויועצים. יתר על כן, דרור האוויר להפצת אסימוני ה- RALLY הוא צעד חכם בעוד שכבר יש פלטפורמה במקום.

מֵתוֹדוֹלוֹגִיָה

כדי לדרג ICO, אנו עוקבים אחר רשימת פרמטרים שהם בעצם KPI (אינדיקטורי ביצועי מפתח) של פרויקט:

 • Whitepaper – זמינות של קוד או אב-טיפוס, פירוט כספים, ארנק למכירת המונים
 • פרופיל צוות – כוחו ומוניטין של הקבוצה
 • מודל עסקי – נפתרה בעיה, מטרה & תועלת האסימון והמודל הכלכלי
 • טכנולוגיית גיבוי – תשתית בלוקצ’יין, בהירות תנאים & תנאים ותוכנות אסימון
 • חוסן מכירה בקריפטו – התאגדות, הפצת אסימונים, סיכונים משפטיים והיבט ביטחוני
 • קבלה בקהילה – בהירות & תדירות התקשורת והנוכחות ברשתות החברתיות

על ידי שאלת השאלות הנכונות, אנו שומרים על שלמותה וכדאיותה של סקירת ה- ICO שלנו תוך כדי שיטת דירוג המבוססת על קריטיות של גורם מסוים. לדוגמא, לאלמנטים כמו שירות אסימונים ופירוט כספים קיבלה את החשיבות הגבוהה ביותר בעוד שמוניטין חברי הצוות ותוכניתם למשוך בסיס משתמשים הם בעלי קריטיות בינונית..

יש לנו צוות של אנשי מקצוע חזקים המדרגים את פרויקטי ה- ICO בצורה משוחדת לחלוטין.

זְהִירוּת: Coingape מפרסם את ביקורות הפרויקט של ICO רק לצורך המידע. זו לא הזמנה להשקעה. בעת קבלת החלטות השקעה, ערוך את ההערכה האישית שלך והתייעץ עם יועץ.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me