פרויקט שורש: סקירת ICO

פרויקט שורש פרטי פרויקט ICOפרויקט שורש פרטי פרויקט ICO

עולם המטבעות הקריפטוגרפיים הוא בשיא התחכום והיעדר ניתוח אמיתי לפני כן יכול להוביל לאובדן הנכסים הרווחים שלך.

אנחנו ב CoinGape מחויבים לספק לך את כל המידע אודות ICO הקרובים והמתמשכים שיעזור לך לקבל החלטות טובות יותר עבור ההשקעה שלך. אז במהדורה זו אנו מביאים לכם פרויקט ROOT ICO Review. תהנה מהנסיעה!

פרויקט שורש ICO סקירה:

ארגון ללא כוונת רווח שהוקם יחד על ידי ד”ר ניקולס אדמס שופט וכריס פלייס (כלכלן פוליטי ועמית קומבינטור של AY בהתאמה), עבר לאחרונה אבן דרך להפוך לפרי-ICO המהולל והמצליח ביותר שנסגר ביום שישי האחרון (10 ביולי) 2017 עד 28 ביולי 2017). עם זאת, מה שהרשים אותנו יותר הייתה העובדה שמייסדים משותפים שומרים לעצמם אפס אסימונים, בעיקרון, מעבר לשכר סביר, שום דבר נוסף לא יעבור לחשבון המייסדים שהוא חדש ודי מדהים לדעת..

מה מנסה Root Project לפתור:

כפי שנודע לנו מאנשי הצוות, RootProject אינה החלטה אימפולסיבית, אלא תוצאה של דיונים בשעות הלילה המאוחרות והדיאלוגים המתמשכים סביב אילו שיטות עליהם ליישם אשר יסייעו להם לספק לעמותה מעמד מבלי לאבד. זהותו בעולם נכסי הצפנה של ארגונים למטרות רווח. אחרי הכל, למרות שהיה חשוב לצוות להמציא מודל עבודה לפרויקט זה, הם ידעו היטב כי הדבר יתמוך בשינוי הכלכלה של עמותות לעד..

פרויקט שורש עוסק בסך הכל בבניית ארגון ללא מטרות רווח, שפעילות הליבה שלו תהיה יותר על תוכניות עבודה נגד חסרי בית.

לאמיתו של דבר, הצוות מבסס את הפרויקט על תוכניות מדיניות עירוניות אמריקאיות מצליחות, כמו באלבוקרקי ובנ.מ., ויש להם אפילו נתונים להוכיח שהפרויקטים האלה שהם נכנסו למוצלחים למדי..

ביסודו של דבר, הסיבה היחידה להעלות את הפרויקט הזה לפלטפורמה למימון המונים היא לא אחרת מאשר האמונה שאנשים או מוסדות גדולים יכולים להקהיל לממן פרויקטים שלדעתם יכולים לשנות את החברה..

בעוד שחברי הצוות דאגו כי התרומות שהם מקבלים ניתנות לניכוי מס (זה עניין גדול כחוק המס בארה”ב), עם זאת, התרומות שיתקבלו לשיפורים עסקיים באופן ספציפי לא יהיו ניתנות לניכוי מס..

בקצרה כפי שנוכל להבחין במידע המסופק לעיל, פרויקט השורש בהחלט שונה מכל העמותות השונות הנמצאות כעת בתהליך, שכן בעוד יוזמי פרויקטים אחרים עשויים להשלים את הפרויקט, פרויקט השורש מאמין במתן מטלת העבודה לפגיעים. אנשים כמוהם לא רק יעזרו להם לצבור ניסיון אלא גם שכר עבודה.

עם זאת, לא יהיה זה נכון לומר כי אסימון ROOTS תוכנן תוך התחשבות בשני יעדים

· לייצר מחזור פיתוח נכון שמקשר בין שווי נכסים ואבולוציה מוסדית (תוך הגנה על הארגון מפני רעידות יורדות במחיר הנכס על ידי החזקת תקציב פונקציונאלי רב שנים בארה”ב).


· כדי להקטין את חוסר הצפוי ואת הקשרים עם נכסי הצפנה שאמורים להיתפס באותם אוספי המפקידים כמו אסימוני ROOTS.

בואו להבין כיצד הם מתכננים להעלות את דרישת האסימונים.

  • תגמול למימון המונים – למעשה, יחויב עמלה בשיעור 10% על התרומה עבור הפרויקט המסוים, המשמש לאחר מכן לרכישת אסימונים בפורמט השוק הפתוח..
  • תרומת קרנות פנסיה – מוכנה בצורה של אסימון ROOTS שנרכש בשוק הפתוח, תמיכה בקרנות הפנסיה ממומנת כמו שאר הפרויקטים מהפרשות הממומנות המונים לפרויקט ספציפי.
  • חוזים נכבדים עם תורמים מאורגנים – יהיה זה כוונה לעשות טוב או לתכנן יחסי ציבור חיוביים – שניהם כוללים אחוז מינורי של דולרים המועברים לקנייה ושריפה של אסימונים.

הגיע זמן ההערכה!

● צוות מאחורי פרויקט שורש

עם בקיאותם בהסבר על הפרויקט באנגלית פשוטה, אנו די משוכנעים בעובדה שאנשים המעורבים בפרויקט Root אכן מחזיקים במומחיות להפעלת דבר כה גדול ביעילות. עם זאת, אנו תמיד מאמינים לספק לקורא שלנו את הפרטים הבסיסיים של חברי הצוות אשר יסייעו להם לא רק להכיר את המוצר טוב יותר אלא לסייע להם לחזות את צמיחתו העתידית. להלן כמה עובדות בסיסיות הקשורות לצוות פרויקט השורש.

פרויקט השורש ico צוותפרויקט ICO Root Project

אנטון קרמינקין- מנהל פיתוח – כלכלן ותומך בלוקצ’יין ראשוני – עבד עם אוליבר ווימן (חברת יעוץ בינלאומית בולטת), אנטון סיים את לימודיו בכלכלה מאוניברסיטת וורוויק (בריטניה) ומתכנן להתחיל בקרוב תואר שני בחברה חברתית. מדע מאוניברסיטת שיקגו.

כריס פלייס – מייסד שותף – בעל תואר BA (Hons) בעיצוב תעשייתי, כריס ממלא את תפקיד המייסד המשותף של Prepd ועמית קומבינטורי Y. כמו כן, Prepd נהנה ממכירות של יותר מ -5 מיליון דולר תוך 1.5 שנים בפיקוחו. עם ניסיון בעבודה עם מעצב עטור פרסים על מותגים מוכרים בעולם, לכריס יש ניסיון שיווקי הן בהגדרות מסורתיות והן בהגדרות סטארט-אפ..

ד”ר ניקולס אדמס שופט – מייסד שותף – כלכלן פוליטי מבוסטון ומתגורר כיום בעיר ניו יורק, ניק השלים את הדוקטורט שלו מהמחלקה למדע המדינה באוניברסיטת ויסקונסין מדיסון בשנת 2013. לפני שהקים ובנה נדודים +, עבד ניק עם ניתוח מהפכה. כמתכנת ביג דאטה

ד”ר אשלי הופר – יועצת – גרה בסן פרנסיסקו, אשלי סיימה את הדוקטורט שלה מהמחלקה לכלכלה באוניברסיטת סן דייגו בקליפורניה. בהמשך לתפקיד הכלכלן הבכיר באסטרטגיית קיסטון, עבד אשלי כראש המחקר CRE ו- CMBS בדויטשה בנק..

זאק פילן – מהנדס תוכנה ראשי – זאק בעל תואר MS ו- BS במדעי המחשב, עובד כמהנדס תוכנה ראשי ב- Allscripts. הוא בילה יותר משני עשורים בתפקידי הנדסה (כמחצית מהזמן הזה ב- IBM).

אלכס בזנאו –מהנדס אתריום ראשי – עבד בחברת Adform כמהנדס תוכנה אחורי, אלכס נשכר על ידי יבמ כדי לסייע בפיתוח יישומים ב- Hyperledger (לאפריקה). עם MS במדעי המחשב, אלכס מכהן בתפקיד מפתח חוזים חכם ב- RootProject.

● ספר לבן

עם חלק מהחוזים החכמים שכבר נמצאים בדף GitHub של הפרויקט, לפי צוות הפרויקט, חלק מהקודים לגוף מימון ההמונים עדיין מקומי. גם כשנשאלנו לגבי מטרת האסימון, נאמר לנו ש-

· אותו הדבר הוא לעודד ממשל מבוזר ולאפשר לולאת המשוב.

· לשמש כנכס בקרן הפנסיה

· כדי לאפשר מדרגיות מהירה באזור בו הבעיה היא מדרגיות.

· ליצירת נזילות ל- ROOTS, אשר תיסחר בבורסות מרכזיות לאחר ה- ICO

● קבלה בקהילה

למרות שאנחנו בטוחים שעם יותר מ -1,000 חברים ברפיון, צוות פרויקט השורש בהחלט מצליח לבנות קהילה סביב הרעיון שלהם. עם זאת, לא רצינו לפספס את ההזדמנות להבין יותר על הפרויקט מהצוות עצמו. משאלה כשנשאלו נאמר לנו שלא רק שהם מצליחים לעזור למשקיעים להבין את המוצר אלא גייסו 260% מכלל האוסף שתכננו למכירה לפני ICO..

הפרויקט שלנו

בהחלט, הרעיון שדנו בו טומן בחובו פוטנציאל, אחרי הכל זה לא מספק רק שכר לאנשים וחוסך אותם מסבל אכזרי, אלא מסייע להם לצבור ניסיון בעבודה גם להזדמנויות עתידיות. אבל בעוד כל זה טוב קשה להשיג משהו גדול כזה עד שלארגון יספקו משאבים, ולפרויקט זה הכניסה לעולם המטבעות הקריפטוגרפיים תעשה זאת. צוות משם הציג אסימון בשם ROOTS, אותו יכולים המשקיעים לקנות. כמו כן ברצוננו לציין את העובדה שאסימון ROOTS נועד להעריך לאורך זמן. לפיכך, RootProject אינו ארגון צדקה – הוא פלטפורמה לחבר בין האינטרסים של המשקיעים לעניים.

פרויקט שורש ico סקירהדירוג ICO של פרויקט שורש

דירוג ממוצע: 9/10

אתה יכול גם להירשם לערוץ Steemit שלנו https://steemit.com/@coingape

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map