סקירת ICO של Dominium וניתוח מלא

סקירה כללית

ITO חדש (הצעת אסימונים ראשונית) נמצא בבלוק שמנצל את שוק הנדל”ן הרווחי של 217 טריליון דולר, שכולו טכנולוגיה מיושנת, רגולציות מסובכות ומתווכים כמו מוסדות פיננסיים וסוכנים. ITO זה פלטפורמת Dominimum, המתכננת להסיר את חסמי המתווכים, חוסר השקיפות והשפה על ידי שילוב תחום הנדל”ן עם טכנולוגיית הבלוקצ’יין..

בית:

“פלטפורמה מבוזרת, מוסדרת, מימון נכסים, רישום נכסים וניהול נכסים”

דומיניום הוא בעצם הרעיון של קבוצה של אנשי מקצוע בתחום הנדל”ן שמעבירים את ההון, המומחיות והרכוש שלהם לפלטפורמה זו.

במילים פשוטות יותר כפי שהוגדרו על ידי הצוות,

“דומיניום היא פלטפורמה שלמה ל”כל הקשור לרכוש”. אתה יכול לבצע פעולות רבות ושונות, כגון, לשכור בית, להקים קרן נכסים או לשלוח הודעה לבנאי שלך. כל מה שקורה בפלטפורמה רשום בבלוקצ’יין, מה שאומר שיש תיעוד ציבורי עליו. ”  

 • מה יש לנו? נייר לבן שאינו טכני

נייר הלבן של הפרויקט הוא די ברור ומציג את כל העובדות והנתונים יחד עם פרטי החברה. עם זאת, חסרים לה היבטים טכניים לגבי הבלוקצ’יין.

כשמדובר באב-טיפוס, אין לצוות קודי קוד פתוח. למרות שהיו שם פרויקטים רבים שהושקו ללא אב טיפוס, זה משפיע על אמינות הפרויקט מנקודת מבט של משקיע..

הכספים שנאספו כך בסבב טרום ITO ו- ITO ישמשו לרכישת תיקי הנכסים הממונפים בהולנד, בריטניה וגרמניה. למרות שאין נתונים סטטיסטיים ברורים לגבי אופן השימוש בכספים, היא הזכירה כי ההכנסות שייווצרו מהנכס שנרכש ישמשו לפיתוח, תמיכה ותחזוקה של הפלטפורמה..  

 • פרופיל הקבוצה

הצוות של פרויקט זה כולל בעיקר במאים ושגרירים. יש להם כ -4 דירקטורים כולל דירקטורים פיננסים ורכוש בעלי ניסיון של שנים בתחום הנדל”ן.

סוון-תומאס מונטה – יו”ר, סוון הוא ותיק בתחום הנדל”ן שהחזיק וניהל את חברת ניהול הנכסים המנהלת כ -70 קהילות בעלי בתים ומעל 3000 דירות שכירות..

מארק לויד – מנכ”ל, מארק עוסק בסך הכל בנכס שכן הוא המשקיע, המאמן, המנטור והדובר.


יש להם כ -10 שגרירים מכל רחבי העולם כולל הולנד, יפן, ספרד, רוסיה & אוקראינה, וייטנאם, הודו, צרפת, ניגריה, קוריאה, אינדונזיה וטורקיה.

הצוות בעל ניסיון עשיר בתחום הנדל”ן שהוא טוב אך חסר כישרון במחלקות אחרות שכן אין זכר לחברי צוות אחרים..

 • המודל העסקי, DOM: אסימון נכסים

האסימון המקורי של פלטפורמת Dominium הוא DOM, אסימון שירות המשמש “בפלטפורמת Dominium לשירותים / שימוש בתכונות הפלטפורמה”. אסימון זה יכול לשמש למגוון פעילויות כגון יצירה ומסחר של נכסים, הצבעה עבור ארגוני צדקה, רישום נכס למכירה או השכרה ורישום הסכם שכירות או רכישה. יתר על כן, כל העמלות הנגבות בפלטפורמה יהיו ב EURO, אך ניתן לשלם רק באסימונים של DOM.  

על מנת להתמודד עם התנודות בשוק הקריפטו או ביצועי הפלטפורמה לצורך העניין, דומיניום מפעילה את תוכנית הרכישה. על פי הצוות, זה ייצב את אסימון ה- DOM כמו USDT או אסימונים מגובים בזהב.

“כל עמלות העסקה של DOM המשמשות בפלטפורמה יוצאו מהמחזור ונשרפו (כלומר נהרסו”) מבטיחה את החברה.

באמצעות תכנית צריבת אסימונים וקנייה חוזרת, יובטח כי לאסימונים יש היצע הולך ופוחת. כוויות האסימונים יעברו ביקורת ויוכרזו בפומבי.

 • טכנולוגיית גיבוי: בלוקצ’יין מבוסס ארדור

פלטפורמת Dominimum בנויה על Ardon childchain אשר בעצם מאפשרת להשתמש בתכונות המתקדמות של טכנולוגיית Nxt blockchain. הם גם מתכננים להשיג רישיון רגולטורי כך שניתן יהיה לתקנן את היצירה של תבניות משפטיות למימון נכסים.

השאלה כאן היא מדוע בלוקצ’יין של ארדור. כדי לקבל הבהרה טובה יותר שאלנו את צוות Dominimum שהסביר,

“טכנולוגיית Ardor הצליחה להתגבר על בעיית נפיחות הבלוקצ’יין שהופכת את התרגומים לאיטיים ויקרים. לארדור יש גם את התכונה הנוספת של נכסים מבוקרים, מערכת הצבעה ותכונות אחרות שמקלות על הפיתוח של דומיניום. שרשרת הילדים המותרת של ארדור מאפשרת לנו ליישם רמות אישור ביטחוניות שונות ולפתוח תכונות שונות בפלטפורמה בהתאם. זה חשוב ל- AML / KYC שלנו ולהקפדה על תאימות. “

ובכן, זה הגיוני!

 • גמישות במכירה בקריפטו

החברה שעומדת מאחורי פלטפורמת Dominium היא Dominium B.V. שהיא חברה רשומה בהולנד אשר התאגדה במרץ 2016.

לחברה אולי לא צוות מגוון, אך היא ניסתה להתגבר על חולשה זו על ידי מינוי 8 יועצים מתחומים שונים. מבלוקצ’יין, חוקי ועד תאימות ושיווק, לדומינימום יש די הרבה יועצים מנוסים ומגוונים.

הפצת אסימונים

ההיצע הכולל של אסימוני DOM הוא מיליארד. מתוך 100 מיליון אלה מיועדים לסבב הזרעים ועוד 100 מיליון עבור טרום ITO ב -0.05 אירו לדום. 500 מיליון אסימונים של DOM מיועדים לסבב ITO במחירים שונים. לתוכנית Airdrop ולהפניות מוקצים 50 מיליון אסימונים של DOM כל אחד. 200 מיליון האסימונים הנותרים יועברו למייסדי וצוות הדומינימום.

 • קבלה בקהילה

דומיניום יצרה את נוכחותה במגוון רחב של פלטפורמות מדיה חברתית. מפייסבוק, טוויטר, טלגרם, Youtube ועד מדיום, אינסטגרם ולינקדאין, הם נקטו בגישה רחבה. יש לו למעלה מ -5,000 עוקבים בטוויטר וכ- 1240 חברים בטלגרם.

עם זאת, הפרויקט אינו זמין ב- Reddit ו- GitHub שחיוני לקהילת הבלוקצ’יין לשתף את קודי הקוד הפתוח שלהם..

 • מפת דרכים

שלב הפרויקט:

דומיניום נמצאת כעת בשלב ה- ITO ברבעון השלישי, כלומר בספטמבר לאחר שסיימה את תאימות הרגולציה שלה בבריטניה, גרמניה והולנדית. בהתאם למפת הדרכים שלה, החברה נמצאת בקצב הנכון, עם זאת, לאבני הדרך הנוספות בנוגע להעברת הנכסים לפלטפורמה ורכישת מסמכים רגולטוריים אין תאריך או רבעון ספציפיים, אלא הם יושלמו בסוף השנה הבאה..

משוכה עיקרית:

על פי הצוות,

“לפעמים קשה להבין את גודל הפרויקט הזה. דומיניום אולי מקדימה את זמנה, מכיוון שהיא עשויה להפוך למרשם מקרקעין לכל העולם, עם כל המידע על כל הרכוש שנרשם בבלוקצ’יין, לכולם לראות “.

המטרה היא פרוגרסיבית ללא ספק, אך לאור אור הזרקורים שמקבלים ICO מהרשויות, עדיין לא נראה אם ​​הפרויקט יצליח להתמודד עם סיבוכי התקנות שהחזון הזה יצטרך לעבור..

הערה למשקיעים

הרעיון לחבר את שוק הנדל”ן המשתלם עם שוק הבלוקצ’יין ההולך וגדל הוא צעד מתקדם. במטרה למקד לכפייה בתיעוד הרגולטורי, מחסום השפה ומתווכים, דומינום נותן נקודה חזקה. כמו כן, כבר מאחורי הפרויקט קיימת חברה שמוסיפה לערכו. עם זאת, ככל הנראה יש לו אב-טיפוס אך האתר אינו מספק שום מידע על כך. יתר על כן, ייתכן שהחברה מינתה יועצים מתחומים מגוונים, כולל בלוקצ’יין, חברי הצוות המרכזי לא הוצגו ברשימה מלבד דירקטורים. בסך הכל, מדובר בפרויקט די פשוט המשלב שני ענפים פופולאריים ומשתלמים, שמטרתו לפשט מימון, ניהול ומסחר נדל”ן.

מֵתוֹדוֹלוֹגִיָה

כדי לדרג ICO, אנו עוקבים אחר רשימת פרמטרים שהם בעצם KPI (אינדיקטורי ביצועי מפתח) של פרויקט:

 • ספר לבן – זמינות קוד או אב טיפוס, פירוט כספים, ארנק למכירת המונים
 • פרופיל הקבוצה – הכוח והמוניטין של הקבוצה
 • מודל עסקי – הבעיה נפתרה, המטרה & תועלת האסימון והמודל הכלכלי
 • טכנולוגיית גיבוי – תשתית בלוקצ’יין, בהירות תנאים & תנאים ותוכנות אסימון
 • חוסן מכירה בקריפטו – התאגדות, חלוקת אסימונים, סיכונים משפטיים והיבט ביטחוני
 • קבלה בקהילה – בְּהִירוּת & תדירות התקשורת והנוכחות ברשתות החברתיות

על ידי שאלת השאלות הנכונות, אנו שומרים על שלמותה וכדאיותה של סקירת ה- ICO שלנו תוך כדי שיטת דירוג המבוססת על קריטיות של גורם מסוים. לדוגמא, לאלמנטים כמו שירות אסימונים ופירוט כספים קיבלה את החשיבות הגבוהה ביותר בעוד שמוניטין חברי הצוות ותוכניתם למשוך בסיס משתמשים הם בעלי קריטיות בינונית..

יש לנו צוות של אנשי מקצוע חזקים המדרגים את פרויקטי ה- ICO בצורה משוחדת לחלוטין.

רוצה ש- ICO שלך ייבדק על ידי Coingape? תודיע לנו

זְהִירוּת: Coingape מפרסם את ביקורות הפרויקט של ICO רק לצורך המידע. זו לא הזמנה להשקעה. בעת קבלת החלטות השקעה, ערוך את ההערכה האישית שלך והתייעץ עם יועץ.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map