פרוטוקול ה- ICO של Sentinel וניתוח UPP אסימונים מלא

פרוטוקול ה- Sento של ICO

אחד האיומים הגדולים ביותר של ימינו הוא פריצה. כעת, בשילוב זה עם עולם הקריפטו, הסיכון שיש בו הוא מפחיד. לאופי המבוזר של מטבעות קריפטוגרפיים שהוא התכונה הטובה ביותר שלו יש גם חסרונות. היא חסרה מערכת הגנת איומים מתאימה שהופכת את מטבעות הקריפטו לפגיעים לגניבות, הונאות ופריצות. כאן נכנס לתמונה פרוטוקול סנטינל שמתכנן “להתגבר על החיסרון של ביזור על ידי הפיכתו ליתרון לביטחון.” אז מהו הפרויקט הזה? הכירו את מלוא הפוטנציאל שלו באמצעות המקיף שלנו פרוטוקול ה- Sento של ICO!

פרטים חשובים

סה”כ אסימונים: 500,000,000

זמין למכירה סמלית: 300,000,000 (60%)

מכירה מוקדמת של אסימון: 23 במאי

המון אסימונים: 27 במאי

מחיר אסימון: 1 UPP = 0.16 דולר (0.00020 ETH)

פרוטוקול סנטינל: הגנה מפני פריצות & הונאות

פרוטוקול ה- Sentinel ICO שואף לבנות “מאגר מודיעין איומים בהמונים על הבלוקצ’יין על ידי מינוף מערכת הקונצנזוס והתמריץ שלו.”

צוות הזקיף כולל מומחי אבטחה וארגונים הממנפים את כוח הביזור כדי ליצור מערכת אקולוגית מאובטחת. על ידי הכרה בשלוש בעיות האבטחה העיקריות, כלומר. חשיפה לפריצות, זיהוי תוקפים ואחריות הנזק שנגרם כל כך, הצוות פיתח פיתרון.

פלטפורמת מודיעין אבטחה זו מגנה על משתמשי מטבעות קריפטו בודדים ומאבטחת חילופי הצפנה, ארנקים ותשלומים באמצעות התכונות הייחודיות שלה, כולל מאגר מוניטין של איומים, ארנק אבטחה למידה ממוחשבת, וארגז חול של ניתוח תוכנות זדוניות מבוזרות, תוך שהיא מתגמלת את אנשי המקצוע בתחום האבטחה על תרומתם..

עכשיו, זמן ההערכה!!!

 • נייר לבן מפורט עם כספים הממוקדים ב- R&ד

העיתון הלבן של פרוטוקול ה- Sento של ICO נותן תיאור מפורט של הבעיה שהיא בעיות האבטחה עם ביזור, תכונות האבטחה המיוחדות של הפלטפורמה והמערכת האקולוגית Sentinel Protocol..

החברה יוצרת את הארנק שלהם שהוא S-Wallet שמופעל על ידי למידת מכונה. בעזרת הפונקציונליות של תוכנת אנטי-וירוס, ארנק S מגיב באופן יזום לאיומים לא ידועים.


באשר לאב-טיפוס, הצוות עובד על כך אך אין קודים זמינים ב- GitHub כאמור בשאלות הנפוצות באתר המצהיר כי קודים יהיו זמינים אך חלקם לא יפורסמו מסיבות אבטחה.

העיתון הלבן מציג את החלק הגדול ביותר של גיוס הכספים, כלומר 50 אחוז יוקצו למחקר ופיתוח. הוצאות ציוד אבטחה ברשת, פעולות כלליות & מינהלי וחשבונאי, משפטי & סעיפי הציות יקבלו 10 אחוזים מכל הקרנות. 20 האחוזים הנותרים יעברו למכירות & שיווק המכסה מאמצי שיווק מקוונים ולא מקוונים.

 • פרופיל צוות סינגפורי

הצוות מדבר השראה טובה לפרויקט זה כמייסד קרן Uppsala, צוות של אנשי מקצוע בתחום אבטחת ה- IT הפועלים לאפשר עולם קריפטו מבוזר אך מחובר, פטריק קים גנב את 7,218 האתרים שלו שהובילו לרעיון זה..

סנטינל ICO – צוות

פטריק קים – מייסד & מנכ”ל, עם ניסיון של עשור באבטחת רשתות ובארכיטקטורת מערכות, פטריק קים גם הקים את Uppsala Foundation ועבד בסיסקו, פאלו אלטו נטוורקס ורשת F5. הוא גם התייעץ עם הממשלה ותאגידים גדולים כמו סמסונג.

פארק HM – מייסד שותף / ראש תפעול, לפארק ניסיון של שנים באבטחת IT, אבטחת פינטק ולמידת מכונה. הוא תכנן את ארכיטקטורת ה- DB בבנק KB והוביל את הפעילות העסקית העולמית ב- F5 Networks ו- Darktrace.

ג’ון קירש – אוונגליסט ראשי, ג’ון קירש בעל ניסיון בינלאומי של למעלה מ- 25 שנים בפתרונות תוכנה ועבד בעבר בסופטבנק, Watchguard ו- Darktrace..

דיילי לי – פיתוח ליבה, לי ממשיך כרגע לתואר דוקטור. על אבטחת חומרה ומערכת שזכתה במקום ה -3 בתחרות ההאקינג המדומה ב DEFCON 2010 שהיא מוסכמות ההאקרים הגדולות בעולם. הוא הדמה פריצות גם עבור ארגונים, ממשלות ואתרי אוניברסיטאות.

הצוות כולל שמונה אנשים נוספים במחלקות המעצבים, היזמים, השיווק, הכספים, האבטחה והמודיעין.

פרוטוקול ה- Sentinel ICO - פרטיםפרוטוקול ה- Sentinel ICO – פרטים

 • מודל עסקי: אסימון שירות

לפרוטוקול Sentinel יש מטבע קריפטוגרפי משלו בשם UPP כלומר עבור Uppsala שניתן להשתמש בו כדי לשלם עבור הסחורות והשירותים שמספקת הפלטפורמה. ניתן להשתמש באסימונים של UPP גם כדי להשתמש בתכונות האבטחה המתקדמות של הארנק בין שירותים אחרים כמו הערכת פגיעות, ייעוץ ושירות פלילי מפורט בסייבר..

על מנת לעודד את מי שזקוק לעזרה ואת מי שמספק אותה, התורמים המוקדמים יזכו לתמריצים גדולים יותר. כמו כן, יחס אינפלציה ראשוני ייקבע גם בין 3 ל -7 אחוזים בשנה שיופחת בהדרגה עד לנקודת אינפלציה של 0 אחוזים. 30 אחוז מהכנסות ה- UPP יועברו לתורמים בקהילה.

 • טכנולוגיית גיבוי: ICON blockchain

פרוטוקול Sentinel ישתמש בבלוקצ’יין ICON אולם עם זאת, לצוות אין מומחים לבלוקצ’יין משלו. בפרויקט יש מפתח מלא ומפתח ליבה, אך אין להם שום ידע בבלוקצ’יין כשלעצמו.

עם קבוצה ברורה של תנאים והגבלות, הפרויקט עוקב אחר מדדי KYC ומבהיר את מגבלת התרומה המינימלית / המקסימאלית החלה שהיא 30-300 ETH. רישום KYC הוא שלב הכרחי הן למכירה מוקדמת והן לממכר המונים המבקש כתובת ארנק Ethereum שאינה אמורה להיות כתובת חילופי מרכזית. יתר על כן, לצורך זיהוי, רישיון נהיגה אינו מקובל, אלא תעודת זהות ודרכון נחשבים לאפשרויות התקפות.

 • עמידות במכירה בקריפטו

החברה הרשומה הינה קרן Uppsala אשר ממוקמת בסינגפור, שהתהווה כמרכז ICO. הממשלה מחזיקה בעמדה חיובית כלפי כללי הפינטק והמיסוי. בנובמבר 2017 פרסמה הרשות המוניטרית במדינה מערך הנחיות למכירות אסימונים וציינה כי אינה מסדירה מטבעות דיגיטליים, אלא מברכת אותם כחידוש.

העיתון הלבן קובע בבירור כי התושבים מסין וארה”ב לא יוכלו לקחת חלק ב- ICO זה יחד עם אזרחים במדינות בהן מוגבל או בלתי מורשה להשתתף ב- ICO.

הפצת אסימון: מתוך סך של 500,000,000, 15% שהם 75 מיליון יוענקו לקרן אופסלה בעוד 15% נוספים יועברו לפיתוח עסקי. לתורמים מוקדמים יהיו 33.7 אחוזים מה- UPP הראשוני ו- 26.3 אחוזים מכלל האסימונים יועברו לתורמים ציבוריים. חלוקת האסימונים הציבורית של 131,500,000 UPP מחולקת נוספת למכירה מוקדמת ציבורית (33.25%), מכירת המונים (28.7%), תורמים אסטרטגיים (33.25%) וקדם-זקיף (3.8%). 8 אחוזים מכלל האסימונים יוקצו להקצאה שמורה ואילו החלק שנותר של 2 אחוזים יועבר רק ליועצים.

כשמדובר ביועצים, הצוות מורכב מ- 6 אנשים, כלומר. JH Kim שנמצא במועצת הקרן ב- ICON, סיימון קים, ג’ון נג, קנת הו, הונג-ג’ואנג לים וונג לי הונג שהוא יועץ בכיר ברשת קיבר.

לאור העובדה ש- ICO פרוטוקול Sentinel הוא פלטפורמת מודיעין ביטחונית לבלוקצ’יין, האבטחה היא הגורם העיקרי של כל הפרויקט הזה. יש לו שלוש מאפייני אבטחה ייחודיים, דהיינו מאגר מוניטין של איום (TRDB), ארנק אבטחה משולב של מנוע למידה מכונה (S-Wallet) וארגז חול מבוזר לניתוח תוכנות זדוניות (D-Sandbox) כדי להבטיח מערכת אקולוגית מאובטחת של פרוטוקול Sentinel..  

קבלה בקהילה

לפרויקט פרוטוקול Sentinel יש נוכחות חברתית שלהם בפייסבוק, טוויטר, מדיום, Reddit ו- Youtube. בערוץ הטלגרם שלהם יש למעלה מ -30 אלף חברים וזה מספר טוב. למרות שיש להם קטע בבלוג, הוא לא פעיל במיוחד. אם כבר מדברים על חברי הצוות, יש להם ביוס שלם מעודכן ועומד לניתוח.

פרוטוקול Sentinel ICO - דירוגיםפרוטוקול Sentinel ICO – דירוגים

דירוג ממוצע: 7.7 / 10

 • מפת דרכים

שלב הפרויקט:

 • הפרויקט החל בינואר השנה, בו הוא גם זכה בתחרות של מפתחת רשת קיבר. מפת הדרכים קובעת את מרץ להנפקת אסימונים, אך גם מכירה מוקדמת וגם צפיפות צפויה בסוף מאי.
 • על פי הדיווחים, לפרויקט היה אב טיפוס ב- testnet אך לא זמין לציבור. הם גם הציגו את אב הטיפוס שלהם בפסגת ICON. בהתאם למפת הדרכים, ה- mainnet יושק בחודש יולי בעוד למידת מכונה וארגז חול יופעלו בסוף השנה..

דגלים אדומים:

 • הפרויקט טרם הודיע ​​על הודעות שותפות הנדרשות לצורך קנה המידה שלו. להצלחה של פרוטוקול סנטינל, זה יהיה תלוי בבורסות המנצלות את הפרוטוקול ושוב לא היו הודעות כאלה על שותפויות עם חילופים..

הערה למשקיעים

עם הגידול במספר פריצות וגניבות מטבעות קריפטוגרפיים, ל- ICO זה משמעות חזקה. עם זאת, השוק זקוק ליותר מודעות והתחשבות כלפי הרעיון. פרוטוקול Sentinel הוא ללא ספק הצורך של תעשיית הקריפטו באותה תקופה. לפרויקט צוות טוב עם ניסיון רב שנים אך חסר את הרלוונטי בבלוקצ’יין. באשר לאב-טיפוס, הצוות כבר עובד על כך אך עדיין אין זמינות של קודים ב- GitHub. אחרי שאמרנו שהחברה כבר הזכירה בגלל האופי הרגיש של הפרויקט, הוא לא יפורסם באופן ציבורי לחלוטין. בסך הכל מדובר בפרויקט עם פוטנציאל וצוות טוב!

מֵתוֹדוֹלוֹגִיָה

כדי לדרג ICO, אנו עוקבים אחר רשימת פרמטרים שהם בעצם KPI (אינדיקטורי ביצועי מפתח) של פרויקט:

 • ספר לבן – זמינות קוד או אב טיפוס, פירוט כספים, ארנק למכירת המונים
 • פרופיל הקבוצה – הכוח והמוניטין של הקבוצה
 • מודל עסקי – הבעיה נפתרה, המטרה & תועלת האסימון והמודל הכלכלי
 • טכנולוגיית גיבוי – תשתית בלוקצ’יין, בהירות תנאים & תנאים ותוכנות אסימון
 • חוסן מכירה בקריפטו – התאגדות, חלוקת אסימונים, סיכונים משפטיים והיבט ביטחוני
 • קבלה בקהילה – בְּהִירוּת & תדירות התקשורת והנוכחות ברשתות החברתיות

על ידי שאלת השאלות הנכונות, אנו שומרים על שלמות וכדאיות שלנו סקירת ICO תוך כדי שיטת דירוג המבוססת על קריטיות של גורם מסוים. לדוגמא, לאלמנטים כמו שירות אסימונים ופירוט כספים קיבלה את החשיבות הגבוהה ביותר בעוד שמוניטין חברי הצוות ותוכניתם למשוך בסיס משתמשים הם בעלי קריטיות בינונית.

יש לנו צוות של אנשי מקצוע חזקים שמדרגים את פרויקטים של ICO באופן משוחד לחלוטין.

רוצה ש- ICO שלך ייבדק על ידי Coingape? תודיע לנו

זְהִירוּת: Coingape מפרסם את ביקורות הפרויקט של ICO רק לצורך המידע. זו לא הזמנה להשקעה. בעת קבלת החלטות השקעה, ערוך את ההערכה האישית שלך והתייעץ עם יועץ.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map