סקירת ICO Unibright ודוח ניתוח מלא

סקירת ICO של UNIBRIGHT

חברה קיימת עם רקורד טוב בשילוב עם רשימת שותפים ולקוחות מרשימה, ICO Unibright הרבה הולך על זה. בסביבה שבה לבלוקצ’יין יש כל כך הרבה פוטנציאל והערצה, פרויקט שיכול לשלב את העסקים הקיימים בטכנולוגיית הבלוקצ’יין נראה מפתה. זו הסיבה שלקחנו את זה בכדי לספק לך א סקירת ICO Unibright להבין מה בדיוק יש לה להציע למשקיעים.

נקודות חשובות

 • תאריך התחלה למכירת אסימונים– 10 באפריל 2018 בשעה 13:00 UTC (14:00 CET)
 • אספקה ​​מרבית – 150 מיליון אסימונים
 • מחיר – 1 UBT = 0,14 דולר
 • מינימום מכסה (כולל כל המכירות המוקדמות) – 2,200,000 דולר
 • מכסה מקסימלי (מכירה אסימונית ציבורית) – 13,542,375 דולר
 • מטבעות מטבע מקובלים מקובלים – ETH, BTC, אחרים דרך Shapeshift.io

הצעת ערך: שילוב עסקי מבוסס בלוקצ’יין

החברה מגדירה Unibright כ”מסגרת מאוחדת לשילוב עסקי מבוסס בלוקצ’יין ומערך יישומים המנצל מסגרת זו. “

צוות מפתחים שיש לו ניסיון של למעלה משני עשורים באינטגרציה עסקית, המטרה של UOT ICO זה להשתלב טכנולוגיית בלוקצ’יין לתוך עסק קיים.

מתוך אמונה שטכנולוגיית הבלוקצ’יין רק תהפוך לנפוצה, מטרת הפרויקט היא לאפשר שילוב עסקי מאובטח ויעיל על ידי הפיכת השימוש בטכנולוגיה זו לרווחית יותר וניתנת לביצוע. החברה מתגאה עוד בכך שהיא “בטוחה להיות במיקום טוב להיות הספקית הראשונה לשילוב עסקי מבוסס בלוקצ’יין.”

זמן ההערכה!!

 • נייר לבן מורכב

העיתון הלבן של הפרויקט מפורט ביותר בהסבר על הרעיון, המסגרת והמערכת האקולוגית שלו כיצד בדיוק Unibright תגרום לאינטגרציה של עסק-בלוקצ’יין. הצגת הקהל בפני האתגרים והפתרונות המתאימים, נייר לבן מדבר על מקרי השימוש המרובים של הפרויקט ומספק גם תבניות שונות.

ניתן להשיג אב-טיפוס של הפרויקט המחבר כיום את מערכת ה- SAP של החברה לחוזים החכמים של Ethereum. הם יתמקדו בחלק הכלים ברבעון השני שיהיה מוכן כגרסאות בטא עד סוף יוני. החלקים האחוריים כמו מנוע מיפוי וייצור קוד כבר פותחו עבור האב טיפוס ואילו הקדמי עדיין לא משולב.  

באשר לקהל ההמונים, החברה משתמשת בארנק האינטרנט. העיתון הלבן של החברה מספק חלוקת מכירות סמלית ברורה כאשר כ -50 אחוז ממכירות אלה ילכו לפיתוח פלטפורמות, עד 20 אחוז יישמרו להפקת תבניות למקרי שימוש עסקיים, מחלקת יחסי ציבור ושיווק תינתן 15 אחוזים. המניות ו -15% הנותרים מהכנסות המכירות יועברו ללקוחות טייס האתחול והקימו שותפויות בענף.

 • פרופיל הקבוצה & רשימת שותפים מרשימה & לקוחות

בפרויקט יש צוות ממוקד בגרמניה המונה 14 אנשים, יש מנכ”ל, CTO יחד עם מחלקות אחרות כמו הנדסה, שיווק ותקשורת. כמחצית מהצוות עובד כיועצי הפרויקט.

סקירת ICO UnibrightICO של UNIBRIGHT: צוות

 • מרטן יונג – מנכ”ל, מייסד וראש פיתוח בלוקצ’יין
 • סטפן שמידט – CTO, מייסד שותף, ראש אדריכלות תוכנה
 • פטריק לורי – שותף ניהולי & מנכ”ל, הון סיכון עם 8 שנות ניסיון. מבקר PwC ומייסד סטארט-אפ / סמנכ”ל כספים עם רישיון MBA, CPA.
 • פרופ ‘גונטר שמידט – יועץ מודל, ניסיון של 40+ שנים בדוגמנות מתמטית, מופשטת וקונקרטיות

הצוות בעצם מתגאה באנשים מיומנים ומוכשרים עם ניסיון של שנים בתחומים שלהם. כשמדובר בצוות הייעוץ, הוא עשיר בניסיון רחב בתעשייה.

שותפויות: עם שמות כמו Microsoft Partner, Chainium, Ambisafe, Iconiq lab ו- Zuhlke, החברה הגרמנית הזו מסודרת.

לקוחות – בדיוק כמו שותפים, ל- Unibright כבר יש כמה לקוחות גדולים בשם. סמסונג, לופטהנזה, יוניליוור, סימנס, ABB, נסטלה ווטרס, רדברגר, DG Verlag, RHI Magnesita ו- OpenStorage AG.


סקירת ICO UnibrightICO של UNIBRIGHT: פרמטרים

 • מודל עסקי

לאור הביקוש הגובר והצמיחה של טכנולוגיית הבלוקצ’יין, לרעיון שהציג Unibright יש משקל מהותי. יתר על כן, במטרה להקל על הקשיים בזמינותם של מהנדסי בלוקצ’יין מיומנים, החלת חוזה חכם על רשתות בלוקצ’יין, שילוב הבלוקצ’יין בעסק הקיים והפיכת נתוני הבלוקצ’יין למשהו שימושי, הפרויקט מתייחס לבעיות תקפות ומביא פתרונות חוקיים..

ה אסימון לא ברור (UBT) תשחרר 150 מיליון בסך הכל שמטרתם להעצים את המסגרת של Unibright. על מנת להירשם לחוזים החכמים של Unibright, יש לשלם ב- Unibright Tokens שהיא האפשרות היחידה הזמינה..

יתר על כן, אם רוצים להיעזר בשירותים הנוספים של Unibright, נניח מתאמים חכמים לשילוב מערכת ה- ERP הנוכחית בבלוקצ’יין, Unibright Token היא הדרך היחידה להשיג זאת..

מכירת האסימונים תנוהל על ידי שירותי בלוקצ’יין וספקי פתרונות ICO, Ambisafe Financial, שניהלה בהצלחה מעל 15 מכירות אסימונים בעבר..

 • טכנולוגיית גיבוי: ERC20 מבוסס Ethereum

הפרויקט מבוסס על בלוקצ’יין את’ריום המהווה כיום טכנולוגיה ידועה ומשומשת ביותר לפרויקטים של ICO. הפרויקט מציג פוטנציאל טוב עם צוות של 7 יועצים עם ניסיון דינמי בתעשייה מתחומים כמו blockchain, cryptocurrency, מערכת ERP, סטארט-אפ ואסטרטגיה..

ה- ICO של UBT אינו מספק תנאים והגבלות כאלה שמשקיע צריך לעמוד בהם, אם כי הם מסרו את כל הפרטים לגבי כל הפרויקט שלהם, המטרה שהם רוצים להשיג, מסגרת וציפיות עתידיות..

 • גמישות במכירה בקריפטו

החברה מאוגדת בגרמניה, שם האסימונים הם למעשה תועלתיים ומפעילי ICO צריכים למלא תנאים מסוימים.

חלוקת האסימונים Unibright של 150 מיליון אסימונים תהיה בעלת הנתח הגדול ביותר שהוא 67 אחוז מהאסימונים הללו למכירה ציבורית. עבור הרוכשים המוקדמים 9 אחוזים יופרשו ואילו 12 אחוז יועברו לעתודת הנזילות לאחסון קר. באשר לקבוצה, 6 אחוזים אסימונים יועברו למחלקה זו שתינעל במשך 12 החודשים ושאר האחוזים הנותרים הם עבור הוצאות המכירה החוקיות או האסימונים..

אבטחה היא בהחלט נקודת ההתחשבות בחברה שכן אינטגרציה עסקית ובלוקצ’יין כרוכה באבטחה מבחינת הצפנה ואימות, אולם אין מידע מוזר לאותו דבר..

 • קבלה בקהילה

הצוות הפך את פרופילי LinkedIn שלו לזמינים יחד עם ה- Xing, שם תוכלו לקבל את כל ההסמכות המקצועיות והחינוכיות של החברים בפירוט. באשר לחברה, הם נמצאים בערוץ טלגרם עם למעלה מ- 7000 חברים. מלבד מברק, ניתן להגיע אליהם גם בפייסבוק, בטוויטר, בינוני ורדיט.

סקירת ICO UnibrightICO של UNIBRIGHT: דירוגים

דירוג ממוצע: 8.5 / 10

 • מפת דרכים

שלב הפרויקט:

חברת האם מספקת פתרון SAP מאז 1989 ויש לה ניסיון באינטגרציה ארגונית כבר למעלה מ -20 שנה שנכנסה לטכנולוגיית הבלוקצ’יין בערך 4 שנים אחורה..

נכון לעכשיו, על פי מפת הדרכים של הפרויקט, מכירת האסימונים תהיה במחצית הראשונה של השנה, כלומר באפריל 2018. שלב ההטמעה היה ברבעון השני של השנה, בעוד שהמוצר הפועל לחלוטין יגיע עד 2020.

דגלים אדומים:

לחברה אין את הקודים שלה ב- Github שיכולים לעבוד נגדה, אם כי הם כן רוצים לקבוע אסטרטגיית בדיקה בעתיד ולבדוק את התבניות שלהם על ידי חברות אחרות. בהתחשב במורכבות הטבועה בבלוקצ’יין, הרעיון של שילוב עסקי אינו פשוט וחלק כמו שהוא נראה, האתגר יהיה להשיג אותו.

המאפיין המושך של הפרויקט הוא שותפיו וצוותו אך ביצוע מוצר מתוחכם כל כך ייקח זמן רב. בהיותך משקיע, צריך יותר מסתם רעיון להסתמך עליו.

הערה למשקיעים

ה ICO Unibright הפרויקט מספק לנו נייר לבן ברור אך מאוד טכני יחד עם תבניות ונייר טכני המדבר על מסגרת Unibright ומערכת אקולוגית בפרטי פרטים. שיש חברת אם ונמצא בעסקים הדומים במקצת במשך עשרות שנים, בוודאי עובד לטובת הפרויקט. המודל העסקי יחד עם הצוות שלו מראה גם אמינות. עם זאת, למרות שיש רעיון מושך, הבעיה באה באינטגרציה בפועל. החברה בהחלט מדברת בשיחה גדולה, אך הביצוע הוא המקום בו החברה צריכה להראות משהו מהותי.

מֵתוֹדוֹלוֹגִיָה

כדי לדרג ICO, אנו עוקבים אחר רשימת הפרמטרים שהם בעצם KPIs (מחוונים של ביצועים מרכזיים) של פרויקט דהיינו:

 • ספר לבן – זמינות קוד או אב-טיפוס, פירוט כספים, ארנק למכירת המונים
 • פרופיל הקבוצה – הכוח והמוניטין של הקבוצה
 • מודל עסקי – בעיה נפתרה, מטרה & תועלת האסימון והמודל הכלכלי
 • טכנולוגיית גיבוי – תשתית בלוקצ’יין, בהירות תנאים & תנאים ותוכנות אסימון
 • עמידות במכירה בקריפטו – התאגדות, חלוקת אסימונים, סיכונים משפטיים והיבט ביטחוני
 • קבלה בקהילה בהירות & תדירות התקשורת והנוכחות ברשתות החברתיות

על ידי שאלת השאלות הנכונות, אנו שומרים על שלמות וכדאיות שלנו סקירת ICO תוך כדי שיטת דירוג המבוססת על קריטיות של גורם מסוים. לדוגמא, לאלמנטים כמו שירות אסימונים ופירוט כספים קיבלה את החשיבות הגבוהה ביותר בעוד שמוניטין חברי הצוות ותוכניתם למשוך בסיס משתמשים הם בעלי קריטיות בינונית.

יש לנו צוות של אנשי מקצוע חזקים המדרגים את פרויקטי ה- ICO בצורה משוחדת לחלוטין.

זְהִירוּת: קינגייפ מפרסם את סקירות פרויקט ICO רק לצורך המידע. זו לא הזמנה להשקעה. בעת קבלת החלטות השקעה, ערוך את ההערכה האישית שלך והתייעץ עם יועץ.

רוצה לבדוק את ה- ICO שלך על ידי Coingape? תודיע לנו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map