banner
banner

Keplertek [KEP] ICO סקירה וניתוח מלא

סקירת ICO של קפלרטק

סקירה כללית

רובוטיקה ובינה מלאכותית (AI) הם העתיד. נכון לעכשיו, לרובוטיקה יש יותר ממיליארד דולר שוק, בשילוב עם AI מהפכה בעולם החדשנות. עם הופעתה של טכנולוגיית הבלוקצ’יין, מגזר זה פתח הזדמנויות חדשות לשנות את עתידה של האנושות. קפלר ICO מכוון להשיג בדיוק את זה. נשמע מעניין, נכון! חזק מספיק אפילו כדי לבצע את ההשקעות שלך. אבל מה בדיוק מציעה לך פלטפורמת קפלר? יסודי שלנו סקירת ICO של קפלרטק שכולל פירוט הוא למצוא את התשובות לשאלות ההשקעה שלך.

תאריכים חשובים:

 • מכירת האסימונים מתחילה: 26 ביוני 2018 – 17 ביולי 2018
 • מכירה מוקדמת של אסימון: 22 במאי 2018 – 5 ביוני 2018
 • אספקה ​​מקסימלית: 100,000,000
 • אסימון למכירה: 50,000,000
 • כובע רך: 10,000,000 דולר ארה”ב
 • כובע קשה: 62,500,000 דולר
 • מחיר: 1 KEP = 1.25 דולר
 • מקבל: ETH, BTC

קפלרטק: AI המופעל על ידי Blockchain & מערכת אקולוגית רובוטית

טכנולוגיית קפלר שואפת לבנות מערכת אקולוגית חדשנית ובינלאומית לפיתוח AI & רובוטיקה. על ידי שימוש בטכנולוגיית הבלוקצ’יין, הפלטפורמה תגשר על הפער בין האנשים עם רעיונות וידע טכני לבין אלה שיש להם את המשאבים הכספיים כדי להביא את הרעיון לחיים.  

לדברי צוות קפלרטק, זהו “מרכז שבו אנשים בעלי דעות דומות יכולים להתחבר ולהקים צוותים מחייבים מבחינה משפטית כדי להמשיך ברעיון משלב הפיתוח ועד לייצור המוני תוך שימוש במשאבי קפלרטק ולהגיש בקשה למימון ברשת של משקיעי אנג’ל וקרנות סיכון של קפלרטק. . ”

Kepler Technology מפגיש את היזמים, המשקיעים והלקוחות מכל רחבי העולם על ידי רישום המשתמשים בקבוצות מסוימות על סמך יעדים, רקעים ותכלית..

עכשיו, זמן ההערכה!!!

 • נייר לבן מפורט

העיתון הלבן של טכנולוגיית קפלר הוא מקצועי, מפורט ומורכב היטב. הוא כולל 59 עמודים, והוא מדבר על הפלטפורמה, על המודל העסקי של מערכת אקולוגית, על מבנה סמלי, יתרונות למשתתפים שונים ועל הערכת סיכונים וניהול..

הפרויקט אינו מספק שום מידע על אב הטיפוס. אין קוד זמין ב- GitHub ולכן הגענו לצוות קפלרטק שאמר:

“נכון לעכשיו אנו עובדים על גרסת הבטא של הפלטפורמה שתעלה לראשונה לפני ה- ICO.”

ובכן, זה מתקדם אם הם אכן משחררים את גרסת הבטא לפני ה- ICO אבל אנחנו יכולים רק לחכות ולצפות לעת עתה.

תקצוב כספי ICO

הכספים שגויסו כך ב- ICO יוקצו בצורה כזו ש -12% מכך יועברו לפיתוח מוצרים של פלטפורמת קפלר. 8 אחוז מהכספים יוקצו לפיתוח עסקי ולשותפויות אסטרטגיות שיכללו עלייה בארגונים חדשים, שותפויות מאובטחות ושיתופי פעולה..

להקמת שטח, לרכישת ציוד לבדיקה וייצור רובוטיקה ובניית תשתיות יוקצו 20 אחוז כספים כל אחד.

מחלקת תקשורת ושיווק תקבל 9 אחוז מכספים אלה הכוללים בנייה קהילתית, קמפיינים שיווקיים, יחסי ציבור וגיוס עובדים, בעוד ש -10 אחוזים יועברו לכספי מילואים אשר “יספקו נזילות למדיניות מוניטרית עתידית ולפונקציות פלטפורמות”.

 • פרופיל הקבוצה

צוות של 21 אנשים עם מומחיות בהנדסת תוכנה, פיתוח אתרים, שיווק, תקצוב, מחקר & פיתוח ובלוקצ’יין. היה קל לגשת לצוות, כמו כן הגענו לצוות בכדי לקבל הבנה מעמיקה של הפרויקט.

קפלרטק ICO - צוותקפלרטק ICO – צוות

ג’ורג’י טופוריה– מנכ”ל, בעל תואר שני כפול בדיני עסקים בינלאומיים ובמשפט חברות ומסחרי, טופוריה נכנסה לתעשיית הקריפטו בשנת 2014 על ידי השקעה בביטקוין.

גיווי דולידזה– מייסד משותף וסגן מנכ”ל, עם תואר בביקורת וחשבונאות, דולידזה עבדה בעבר עם PwC.  

אירקלי אליאשווילי– CTO, אליאשווילי עבד בתעשיית טכנולוגיית המידע והשירותים עם תואר מקצועי בתואר ראשון באמנויות, עם התמחות במתמטיקה ופיזיקה.

 • מודל עסקי

טכנולוגיית קפלר מציגה אסימון KEP אסימוני משלהם שהוא מטבע ברירת המחדל שלה עבור כל ההתנחלויות במערכת האקולוגית שלה. אסימון תואם ERC20, KEP יכול לשמש לרכישת מוצרים, רובוטים, שירותי מנוי AI ורישיונות יחד עם מימון הרעיונות..

מאפיין הכרחי של אסימון זה הוא נזילות גבוהה שתתחזק על ידי שווי נכסי החברה אשר יובטחו עוד יותר על ידי הקרקע..

האסימון יירשם בבורסה, מה שאומר שככל שפלטפורמת קפלר תגדל, האסימון המקורי שלה יעלה גם בערכו. היינו מעט סקפטיים לגבי “הבורסה” בה נרשמה, ולגביה הצהיר בכיר קפלר בביטחון “אנחנו הולכים להיות רשומים באחת מחמשת הבורסות המובילות”, ובכן זה בהחלט מה לצפות..

פרטי ICO של keplertexKeplertek ICO – פרטים

 • טכנולוגיית גיבוי

הפרויקט מבוסס על בלוקצ’יין הפופולרי של Ethereum, אולם ברגע שהוא ישחרר את ה- ICO שלו, הצוות יתחיל לעבוד על בלוקצ’יין משלו. לאחר שמונה מומחה לבלוקצ’יין והפריש 8 אחוז מכספי ICO למטרת בלוקצ’יין, הצוות מסור כבר מההתחלה.

ההשקעה המינימלית מתוארת גם היא 50 דולר או 0.1ETH.

בהגדרת התנאים וההגבלות הברורים ל- ICO, העיתון הלבן מפרט את הצורך בדרישת KYC. יתר על כן, לצורך בדיקת נאותות, נרשמים לפלטפורמה יצטרכו לעבור סינון ידני.

 • גמישות במכירה בקריפטו

קפלר טכנולוגיה היא חברה מאוגדת בג’ורג’יה שהגבילה את מכירות האסימונים שלה לאזרחי ארה”ב.

הפצת אסימון: מתוך סך 100,00,000 אסימונים KEP, 61 אחוז אסימונים יעמדו למכירות. לקבוצה יוקצו 10 אחוז מהאסימונים שיינעלו במשך 12 החודשים. עוד 10 אחוז יגיעו להנהלה הבכירה והיועצים שתרמו להצלחת הפרויקט. 20 אחוזים ממניה זו יועברו אליהם מיד לאחר סיום ה- ICO בעוד ש -80 האחוזים הנותרים יינעלו למשך 6 חודשים.

חברת קפלרטק תקבל 10 אחוז מהאסימונים שישמשו לשותפויות, פיתוח עסקי, שיווק, הוצאות עתידיות ורכישות אסטרטגיות. שאר 4 האסימונים הנותרים יועברו לכספי המילואים המנוהלים על ידי צוות קפלר ויהיו נעולים למשך 12 חודשים..

בִּטָחוֹן: פלטפורמת קפלר מיישמת חוזים חכמים בתחום ההשקעות אשר יספקו שכבת אבטחה להשקעות. יתר על כן, על ידי יצירת בלוקצ’יין משלה, היא שואפת לאבטח מידע, להפחית הונאות ולהגביר את האמון.

עם 6 אנשים המשמשים כיועצים, לקפלר טכנולוגיות מומחי בלוקצ’יין ו- ICO עם ניסיון רב בתעשייה.

 • קבלה בקהילה

לחברה יש שלב “התחלת בניית קהילה” רשמי שהוקצב לחודש פברואר לפני מכירה מוקדמת של ICO במאי. פייסבוק, טוויטר, Youtube ו- Bitcointalk הן הבחירות של הצוות שעשו המדיה החברתית. בקבוצת הטלגרם הרשמית של קפלר טכנולוגיות יש קרוב ל 15,000 חברים וזה מספר טוב.

 • מפת דרכים

שלב הפרויקט:

החל משנת 2016 לאיסוף צוות עבור חברת קפלר טכנולוגיות, מפת הדרכים הולכת לפי גישה בסיסית. נכון לעכשיו, הפרויקט נמצא בשלב ICO שהוא בזמן, אך יש לו כמה אבני דרך עם השקת האלפא של המוצר, בדיקת בלוקצ’יין ובניית הקמפוס. עם זאת, כל אחד מהשלבים העיקריים הללו הוא תהליך מורכב הדורש תיאור מפורט שחסר.

משוכות עיקריות:

התוכנית היא לבנות בלוקצ’יין משלהם וזה לא דבר קל בשילוב עם בניית הקמפוס. מנקודת מבטו של קפלרטק השגת “חשיפה מספקת בקהילת ההיי-טק לרכישת הסכמי שותפות נחוצים עם קרנות סיכון מובילות ופארקי טכנולוגיה ברחבי העולם” מהווים מכשול.

Keplertek ICO – דירוגים

דירוג ממוצע: 7.7 / 10

הערה למשקיעים

הצוות הוא החלק האינטגרלי ביותר בהצלחת הפרויקט ולצוות קפלרטק ניסיון תעשייתי דינמי גם עם מומחי בלוקצ’יין. עם רעיון מתקדם לשלב רובוטיקה ו- AI ובלוקצ’יין, יש לפרויקט תפיסה איתנה שעשויה להיות מהפכנית. עם זאת, לפרויקט חסר אב-טיפוס אם כי גרסת הבטא שלו צפויה לצאת בקרוב, שעלינו לפקוח עין. קל לומר מאשר לעשות פיתוח בלוקצ’יין משלו. גורם הנזילות של אסימון KEP ששווי השוק שלו יועודם על ידי שווי החברה שתרשום עוד בבורסות הוא בהחלט מרגש..

מֵתוֹדוֹלוֹגִיָה

כדי לדרג ICO, אנו עוקבים אחר רשימת פרמטרים שהם בעצם KPI (אינדיקטורי ביצועי מפתח) של פרויקט:

 • ספר לבן – זמינות קוד או אב טיפוס, פירוט כספים, ארנק למכירת המונים
 • פרופיל הקבוצה – הכוח והמוניטין של הקבוצה
 • מודל עסקי – הבעיה נפתרה, המטרה & תועלת האסימון והמודל הכלכלי
 • טכנולוגיית גיבוי – תשתית בלוקצ’יין, בהירות תנאים & תנאים ותוכנות אסימון
 • חוסן מכירה בקריפטו – התאגדות, חלוקת אסימונים, סיכונים משפטיים והיבט ביטחוני
 • קבלה בקהילה – בְּהִירוּת & תדירות התקשורת והנוכחות ברשתות החברתיות

על ידי שאילת השאלות הנכונות, אנו שומרים על שלמות וכדאיות שלנו סקירת ICO תוך כדי שיטת דירוג המבוססת על קריטיות של גורם מסוים. לדוגמא, לאלמנטים כמו שירות אסימונים ופירוט כספים קיבלה את החשיבות הגבוהה ביותר בעוד שמוניטין חברי הצוות ותוכניתם למשוך בסיס משתמשים הם בעלי קריטיות בינונית..

יש לנו צוות של אנשי מקצוע חזקים שמדרגים את פרויקטים של ICO באופן משוחד לחלוטין.

רוצה ש- ICO שלך ייבדק על ידי Coingape? תודיע לנו

זְהִירוּת: Coingape מפרסם את ביקורות הפרויקט של ICO רק לצורך המידע. זו לא הזמנה להשקעה. בעת קבלת החלטות השקעה, ערוך את ההערכה האישית שלך והתייעץ עם יועץ.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me