Muzika ICO סקירה וניתוח מלא

סקירה כללית

תעשיית המוזיקה צומחת בקצב מהיר עם קצב צמיחת ההכנסות העולמית של מוזיקה דיגיטלית של 17.7%. לאור האופן שבו תעשיית המוזיקה הדיגיטלית מתפתחת ותתפתח, ICO חדש זה נכנס לשוק עם פוטנציאל רב. על ידי יצירת מערכת אקולוגית חדשה למוזיקה דיגיטלית כמעבר לעבר ביזור, מתכננת מוזיקה לקחת את תפקיד המתווכים הקיימים ולממש מבנה הפצה הוגן. אז בואו נצלול ישר למוזיקה ICO כדי לדעת את כל ערכו!

מוזיקה: בלוקצ’יין משולב במוזיקה דיגיטלית

מוזיקה נכנס לעולם הקריפטו בכדי להתמודד עם האתגר של מוזיקאים ואוהדים שהם יוצרי הערך האמיתיים בתעשיית המוזיקה של ימינו אך לא מתוגמלים כראוי על יצירתם הערכית חזיתית.

בעולם הזה שבו מוזיקאים לא מקבלים את החובות שלהם והאוהדים “מוגדרים כצרכנים” בזמן שמתווכים תופסים את הרווחים, מוזיקה מכוון להביא חדשנות לשרשרת הערך בתעשיית המוזיקה הדיגיטלית..

התוכנית היא “לבצע רפורמה כיצד נוצר ונלכד ערך על ידי גורמים שונים בענף.” התגמולים יוחזרו למי שיוצר את הערך תוך שחזור הנתח שאבד מהפיראטיות הדיגיטלית באמצעות טכנולוגיית הבלוקצ’יין.

זמן ההערכה!!

 • מְפוֹרָט & נייר נתונים מונע נתונים

מוזיקה מספקת מידע מפורט וברור באמצעות הנייר המסביר שלה. עם תחושה מקצועית במסמך זה, הוא מציע בנוסף מחקר מפורט על תעשיית המוסיקה, ערכה וצמיחתה. ההיבטים הטכניים של טכנולוגיית הבלוקצ’יין מכוסים גם בקלות תוך הצגת העובדות עם נתונים ותרשימים.

הדגמת התוכנה של Muzika Studio v0.1.0 הועמדה לרשות הציבור להורדה למכשירים שונים דהיינו. Mac, Windows ו- Linux.

 • פרופיל קבוצתי חזק

ההתחלה של צוות מוזיקה היא טובה שכן מייסדיה המשותפים הם אחד היזמים הצעירים והמצליחים. בגיל 22 בממוצע, כולם זכו ב- Forbes 30 עד 30 באסיה 2018.

אינסאו צ’ונג- מייסד ומנכ”ל משותף: צ’ונג הוא יזם סדרתי עם ניסיון בעולם המוסיקה והבלוקצ’יין. פסנתרן מקצועי, הוא זכה במקום השני בתחרות הלאומית למוזיקת ​​סטודנטים. הוא היה גם אחד מכורי האת’ריום הראשונים בקוריאה.

סנגמין הו- מייסד שותף ו- CTO: עם תואר במדעי המחשב, Heo היה גם הפיינליסט העולמי ביריד המדע וההנדסה של אינטל. מלבד ניסיון טכני רלוונטי, הוא היה המפתח היחיד של “רשת הבמבוק”.

ג’אנגוון לי- מייסד שותף ו- COO: לי הקים גם את Shadal Inc. ו- Youthglobe Korea תוך היותו יזם דו לשוני עם רשתות גלובליות. הוא בעל תואר במנהל עסקים מהאוניברסיטה הלאומית בסיאול.


החברה רשמה 12 מראשי המחלקות שלה הקשורות לבלוקצ’יין, פיתוח עסקי, עיצוב UX, שיווק, מפתח, ניהול מוסיקה, מחקר והתאמה..

משקיעים & שותפים: NEO Global Capital, אונטולוגיה, BlackHorse, Everest Ventures, 256 Ventures, V3 Ventures, Ulysses Capital, Vestigium ו- Divergence Currency Digital (DDC) Fund.

 • מודל עסקי: אסימון שירות MZK

מוזיקה מגובה בפלטפורמה שהוקמה כבר בשם Mapiacompany, המונה כ -2 מיליון משתמשים פעילים המכסים למעלה מ -150 מדינות מבחינת מנויים ואמנים ביותר מ -30 מדינות. כעת, על מנת ליצור קהילה נאמנה ומעוררת, החברה עוברת בדרך הבלוקצ’יין.

השראה מקהילת פרויקט Steemit הפופולרי, מטבע מוזיקה (MZK) נוצר. המדיום היחיד להחלפה בתוך המערכת האקולוגית של מוזיקה, הוא יבצע ארבע פונקציות דהיינו. בניית קהילה, אמצעי עסקה לפריטים ושירותים מסחריים, הזדמנויות חסות ותוכניות קהילתיות.

על מנת להשיג MZK, ישנן שלוש אפשרויות דהיינו השתתפות ב- ICO, חילופי מטבעות ונקודות נאמנות.

 • טכנולוגיית גיבוי: Blockchain מבוסס אונטולוגיה

מוזיקה ממנף את פלטפורמת האונטולוגיה לבניית הפרויקט המבוזר שלה. עם התמקדות בשקיפות וביטחון, הבחירה בפלטפורמת אונטולוגיה עובדת בסדר גמור עבור הפרויקט. באשר לחוזים החכמים, הצוות מנסה תחילה להבין את הליך הפונקציונליות וההטמעה.

 • גמישות במכירה בקריפטו

הפרויקט משולב בסינגפור בעוד שהחברה שעומדת מאחורי מוזיקה הינה מבוססת קוריאה אשר לא רק מצוידת בקצה המוביל בתחום הטכנולוגיה הדיגיטלית, אלא ששוק המוזיקה הקוריאני הוא גם העשירייה בגודלה בעולם בהכנסות..

עם כ 12 יועצים המפורטים באתר האינטרנט שלה, היא כיסתה את כל הנקודות. עם שמות כמו מייקל צ’ו – דירקטור שאינו מנכ”ל בקקאו, ג’ונקי הונג – מנכ”ל בנק קקאו, יונוו לי – מנכ”ל (EX) & סגן יו”ר סמסונג אלקטרוניקה, וסטלה קונג – סמנכ”ל של QTUM בין רבים אחרים, מוזיקה יצר רשימה ארוכה טובה של יועצים..

הפצת אסימונים

מתוך סך 1 מיליארד אסימונים MZK, 20.5 אחוז כלומר 205,000,000 אסימונים יוצעו למכירה. הנתח העיקרי של האסימונים כלומר 40 אחוז מוקצה למערכת האקולוגית לתגמול. שותפות וצוות מקבלים שני אחוזים מכל אחד מהאסימונים של MZK. כ -14.5 אחוזים ילכו למילואים בעוד שנותרים 5 אחוזים מיועדים.

 • קבלה בקהילה

החברה מציעה הגעה טובה למשקיעים הפוטנציאליים שלה דרך Reddit, Facebook, Twitter, Medium ו- GitHub. בערוץ הטלגרם הסיני למעלה מ -280 חברים ואילו הגרסה האנגלית מונה כ -2,160 חברים ובגרסת קוריאה חברים יותר מ -1,480 חברים..

 • מפת דרכים

שלב הפרויקט:

 • הפרויקט מציג מפת דרכים עובדת ובעלת ביצוע שיש לה תוספות פיתוח משמעותיות לפלטפורמה בכל רבעון. החל מרבעון הראשון של 2017, כרגע הפרויקט עתיד להפוך את מכירת האסימונים שלו לשידור חי.
 • רישומי Exchange, testnet ואז השקת mainnet של הפלטפורמה הם היעדים העתידיים של הפרויקט.

הערה למשקיעים

הרעיון לחולל מהפכה בתעשיית המוזיקה המיליארד דולר תוך מיקוד לנקודות הכאב שלה, הפרויקט מתחיל טוב. עוד הוא מתקדם עם צוות חזק ומנוסה תוך שהוא מציע לקהל את הדגמת התוכנה שלו. יתר על כן, הצוות הציג מפת דרכים ערוכה וניתנת לביצוע המייצגת צמיחה מתקדמת.

נקודה מרכזית שכדאי לשים לב אליה היא קיומה של פלטפורמה עם 2 מיליון משתמשים מאחורי מוזיקה המנצלת את האופי המבוזר של טכנולוגיית הבלוקצ’יין..

מֵתוֹדוֹלוֹגִיָה

כדי לדרג ICO, אנו עוקבים אחר רשימת פרמטרים שהם בעצם KPI (אינדיקטורי ביצועי מפתח) של פרויקט:

 • Whitepaper – זמינות של קוד או אב-טיפוס, פירוט כספים, ארנק למכירת המונים
 • פרופיל צוות – כוחו ומוניטין של הקבוצה
 • מודל עסקי – נפתרה בעיה, מטרה & תועלת האסימון והמודל הכלכלי
 • טכנולוגיית גיבוי – תשתית בלוקצ’יין, בהירות תנאים & תנאים ותוכנות אסימון
 • חוסן מכירה בקריפטו – התאגדות, הפצת אסימונים, סיכונים משפטיים והיבט ביטחוני
 • קבלה בקהילה – בהירות & תדירות התקשורת והנוכחות ברשתות החברתיות

על ידי שאלת השאלות הנכונות, אנו שומרים על שלמותה וכדאיותה של סקירת ה- ICO שלנו תוך כדי שיטת דירוג המבוססת על קריטיות של גורם מסוים. לדוגמא, לאלמנטים כמו שירות אסימונים ופירוט כספים קיבלה את החשיבות הגבוהה ביותר בעוד שמוניטין חברי הצוות ותוכניתם למשוך בסיס משתמשים הם בעלי קריטיות בינונית..

יש לנו צוות של אנשי מקצוע חזקים המדרגים את פרויקטי ה- ICO בצורה משוחדת לחלוטין.

זְהִירוּת: Coingape מפרסם את ביקורות הפרויקט של ICO רק לצורך המידע. זו לא הזמנה להשקעה. בעת קבלת החלטות השקעה, ערוך את ההערכה האישית שלך והתייעץ עם יועץ.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map