banner
banner

NEX ICO סקירה וניתוח

סקירת ICO של NEX

שוק הצעת המטבע הראשונית (ICO) המהולל והפופולרי ביותר גדל במיליארדים. לפיכך אנו מציגים בפניכם את הסקירה על אחד מה- ICO החמים ביותר: סקירת ICO של NEX. עם רעיון חדשני ומרגש של בורסה מבוזרת, NEX מבטיחה שירותי תשלום מבוססי חוזים וניהול כספים. אך האם שווה להשקיע רעיון זה? לקבלת החלטת השקעה מושכלת, המשך לקרוא לנו סקירת ICO של NEX!

תאריכים חשובים:

 • רישום הגרלה פתוח למכירה סמלית: 12 במרץ   
 • רישום ההגרלה נסגר בתאריך: 30 במרץ
 • הזוכים בהגרלה בסיבוב הראשון הודיעו: 31 במרץ 
 • הזוכים בהגרלה בסיבוב השני הודיעו: 8 באפריל
 • מכירת אסימונים NEX מתחילה: אַפּרִיל
 • סכום מכירה של ICO: 25 מיליון
 • אספקה ​​מקסימלית: 50 מיליון
 • מחיר לשני הסיבובים: 1 Nex = $ 1.00 דולר
 • נמכר במכירה מוקדמת: אין מכירה מוקדמת
 • מקבל: NEO, GAS

NEX: בורסת קריפטוגרפים היברידית

בורסה מבוזרת בפלטפורמת NEO, והיא מתהדרת בהיותה “פלטפורמה ליצירת סחר קריפטוגרפי מבוזר ושירותי תשלומים מורכבים.”

בעולם ההצפנה הצומח והולך ומתפתח, ישנם חילופי מבוזרים רבים אך NEX מבדיל את עצמו על ידי הצגת פלטפורמה תואמת מחוץ לרשת ומבוססת על מנוע מהימן. כמו חילופי ממסרים מחוץ לרשת, “ההזמנות של NEX תואמות מחוץ לרשת וממלאות ברשת”, אולם מנוע ההתאמה האוטומטי שלה מאפשר הזמנות מורכבות יותר תוך צמצום הסיכויים לארביטראז ‘..

בורסה מבוזרת המספקת בורסה מרכזית ביצועים דומים.

זמן ההערכה!!

 • נייר לבן מפורט

NEX מספקת מידע מפורט וברור באמצעות העיתון המסביר שלה. עם תחושה מקצועית וטכנית למסמך זה, קל לתפוס את הדינמיקה וההיבטים, החברה מנסה להעביר.

לחברה אין אב טיפוס של המוצר שלה כדי שמשקיעיה יסתכלו ויבינו את כדאיות הכדאיות של הפרויקטים, מה שבוודאי לא עובד לטובת הפרויקט. בנוסף, העיתון הלבן לא מזכיר שום דבר הנוגע לאן בדיוק כספי המונים ילך.

 • פרופיל צוות גלובלי

הצוות של NEX המונה 14 חברים הוא שיתוף פעולה מכל רחבי העולם, כאשר 5 מחבריו הם המייסדים והמפתחים של הפרויקט..

סקירת ICO של NEXסקירת NEX ICO – החלפת Neone

פאביו סי קנסין- מייסד ומפתח משותף: מייסד שותף של CoZ, הוא תואר שני מאוניברסיטת פדרו דו ריו דה ז’ניירו, ומהנדס מחקר ב- Schlumberger-Doll בעל המומחיות ביישומי שיטות מספריות בגיאומכניקה, פטרופיזיקה, טכניקות היפוך ואופטימיזציה..

פביאן וואלה- מייסד ומפתח משותף: מייסד שותף של CoZ, פביאן, עשה את הדוקטורט שלו מ- ETH ציריך ועבד כ- CTO באלטוידאה..

איתן מָהִיר- מייסד ומפתח משותף: מייסד שותף של CoZ, הוא היוצר של ארנק NEON שקיבל את הדוקטורט שלו. תואר מאוניברסיטת סטנפורד.

לוצ’יאנו אנגל ותומאס סונדרס הם גם המייסדים והמפתחים של פרויקט זה שיצרו NEOScan ו- Neo-python בהתאמה. תשעת החברים הנותרים כוללים את המעצבים, היזמים, שיווק ותקשורת, יחסי ציבור ויועצים.

לחברי הצוות בפרויקט זה מצורפים פרופילי לינקדאין שלהם המספקים את כל המידע מהרקע החינוכי שלהם לחוויה המקצועית.

מייסדי NEX הם משתתפים פעילים בקהילה החברתית באמצעות ערוצים רבים כמו Quora, Twitter ו- Medium.

סקירת ICO של NEX: פרמטריםסקירת ICO של NEX: פרמטרים

 • מודל עסקי: אסימון נכס

ה אסימון NEX של הפרויקט מספק חזון פשוט של חילופי מבוזרים עם שירות ניהול חכם מבוסס חוזים. הפלטפורמה מאפשרת למשתמשים לקנות נכסים מערוצים מסורתיים ולקיים אינטראקציה עם נכסים אלה ב- NEO blockchain דרך NEX חוזה חכם. המודל העסקי שלה מאפשר גם החלפה בין שרשרת על ידי מתן אפשרות למסחר נכסים ב- NEX.  

על פי הנחיות FINMA, NEX הוא אסימון נכסים המאפשר לבעליו לקבל אחוז מסוים של עמלות שנוצרות על ידי הבורסה ושירות התשלומים. עמלות אלה זכאיות ל 50 מיליון אסימונים כדי לתבוע את רווחיהם בתהליך הימור. תהליך זה דומה לחישובי התביעה של רשת NEO.

ככל שמשתמשים יותר בבורסה, כך נוצרים יותר עמלות ומקבלים תגמולים בעלי NEX.  

 • טכנולוגיית גיבוי: בלוקצ’יין מבוסס NEO

לחברה כ -3 יועצים דהיינו. Muzzammil Zaveri, שהוא אלן Y Combinator, דה הונגפיי, מנכ”ל Onchain וחבר מועצת NEO ואריק ג’אנג, CTO Onchain וגם חבר מועצת NEO.

בהתבסס על בלוקצ’יין NEO הסיני שהושק בשנת 2015, הפרויקט מספק מפרט מספרי ברור עבור משקיע פוטנציאלי לצלול אליו. עם 1,000 דולר כתרומה מקסימאלית בסיבוב הראשון ו- 9,000 דולר בסיבוב השני, זה גם מייחס את התרומה המינימלית של 1 NEO לאדם.

 • גמישות במכירה בקריפטו

הפרויקט ישולב בזוג, שוויץ, שם הוא עובד בשיתוף פעולה הדוק עם הרשויות בכדי להבטיח תאימות, להגנת המשקיעים. לחברה אין יועצים משפטיים הרשומים כשלעצמם, אך מספקת למשקיעים את המגבלה המקסימלית למכירת ICO בסיבוב שני. יתר על כן, על המשתתפים להגיש את מסמכי KYC שלהם בכדי למלא את אמצעי החוקיות שלו.

 • הפצת אסימונים

אתר החברה מספק תמונה ברורה של חלוקת האסימונים מתוך 50 מיליון אסימוני NEX הכוללים, 1% ילך ל- ESOP, 4% לקרן חברה, 10% לשותפות, 15% למועצת NEO, 20% למייסדים ו -50% הנותרים ילכו ל- ICO ציבורי.

מספר מדינות אינן כוללות כניסה להגרלה: אלג’יריה, בוליביה, וייטנאם, אינדונזיה, קירגיזסטן, לבנון, מרוקו, נמיביה, נפאל, פקיסטן, אקוודור, מיאנמר, חוף השנהב, קובה, איראן, צפון קוריאה וסוריה..

במטרה לפתור את בעיית האבטחה של המרכזיות המרכזיות תוך שמירה על תכונת המהירות שלה, NEX מספקת מערכת היברידית המשלבת את שניהם עם מנוע התאמה מלא מחוץ לרשת. יתר על כן, אבטחת המשתמשים מושגת באמצעות שיטת סחר מבוססת חוזים חכמה.

 • קבלה בקהילה

צוות הפרויקט פעיל למדי ומתלהב מהפרויקט שלהם מכיוון שהוא מספק מידע פיתוח מתמיד למשקיעים שלו. למרות שהחברה לא נמצאת ברשימת הטלגרם, הרפיון והדיוור, תוך ציון פגיעות הונאה והתמקדות בפיתוח הסיבות, היא מציעה גישה טובה ל את המשקיעים הפוטנציאליים שלה דרך LinkedIn, Twitter, Medium ו- Youtube.

דירוג ICO של NEXדירוג ICO של NEX

דירוג ממוצע: 8.2 / 10

 • מפת דרכים

שלב הפרויקט

הפרויקט מציג מפת דרכים עובדת ובר ביצוע עם תוספות פיתוח מתמדות לפלטפורמה בכל רבעון. נכון לעכשיו הפרויקט מתכנן להפוך את מכירת האסימונים לשידור חי שהפרויקט יוכל להשיג בתחילת הרבעון השני של 2018 בהשוואה לרבעון הראשון שנקבע..

דגלים אדומים:

מכיוון ש- NEO טרם הגיעה לאימוץ המוני בשוק, קיים סיכון כי היא תוחלף או תיעשה מיותרת על ידי התקנות של ממשלת סין בנושא מטבעות קריפטוגרפיים, מה שמסיר את הצורך ב- NEX מלכתחילה.

מכשולים עיקריים:

בגלל שהאסימון הוא NEP-5 (בלוקצ’יין NEO), ייתכן שהאסימון לא יהיה זמין באופן מיידי למסחר. דוגמה דומה היא של Red Pulse, אסימון ה- ICO מבוסס ה- NEO מבוסס ה- blockchain שעדיין לא נרשם בבורסה שכבתית אחת. זה בהחלט יכול לדחות את המשקיעים לטווח הקצר מאוד.

כדי שהפרויקט יצליח, צריך להיות כמות ניכרת של אסימוני NEP-5 זמינים להחלפה. למרות שמפתחים תמיכה בין-שרשרתית, ראשית זה לא יהיה הישג קל ושנית, זה יהיה משמעותי מאחורי Ethereum DEX אחרים (חילופי מבוזרים) שהושקו פעם אחת..

הערה למשקיעים

הרעיון של חילופי מבוזרים היברידיים המשופעים בתכונות אבטחה, מהירות ואמון הוא אמין. עם צוות גלובלי טוב ואסימון NEX נכס בהחלט דורש תשומת לב. עם זאת, היעדרו של אב-טיפוס, מיקום קרנות המונים ויועצים משפטיים מקטין את הערך של פרויקט מחושב היטב. יתר על כן, לחברה אין בסיס משתמשים וחסר אינטראקציה חברתית רחבה יותר. עם זאת, הליך KYC, הגבלת מינימום מקסימום ועמידה ברשויות שוויץ הופכים אותו לפרויקט תקף בהינתן הזמן, המשאבים והטקט המתאימים יכול להתברר כמשתלם..

האם אנחנו משקיעים?

כן, אנו משקיעים בפרויקט זה. הרעיון של חילופי כלאיים הוא מושג חדש ונועז שיכול לסייע בשינוי עולם חילופי המטבעות למרות כמה תקלות שיש לפרויקט..

מתודולוגיית סקירת ה- ICO שלנו

כדי לדרג ICO, אנו עוקבים אחר רשימת KPI (אינדיקטורי ביצועי מפתח) של פרויקט:

 • ספר לבן – זמינות קוד או אב טיפוס, פירוט כספים, ארנק למכירת המונים.
 • פרופיל הקבוצה – הכוח והמוניטין של הקבוצה.
 • מודל עסקי – בעיה נפתרה, מטרה & תועלת האסימון והמודל הכלכלי.
 • טכנולוגיית גיבוי – תשתית בלוקצ’יין, בהירות תנאים & תנאים ותוכנות אסימון.
 • עמידות במכירה בקריפטו – התאגדות, חלוקת אסימונים, סיכונים משפטיים והיבט ביטחוני.
 • קבלה בקהילה בהירות & תדירות התקשורת והנוכחות ברשתות החברתיות.

על ידי שאילת השאלות הנכונות אנו שומרים על שלמות וכדאיות שלנו סקירת ICO תוך ביצוע שיטת דירוג המבוססת על קריטיות של גורם מסוים. לדוגמא, לאלמנטים כמו שירות אסימונים ופירוט כספים קיבלה את החשיבות הגבוהה ביותר בעוד שמוניטין חברי הצוות ותוכניתם למשוך בסיס משתמשים הם בעלי קריטיות בינונית..

יש לנו צוות של אנשי מקצוע חזקים המדרגים את פרויקטי ה- ICO בצורה משוחדת לחלוטין.

זְהִירוּת: Coingape מפרסם את ביקורות הפרויקט של ICO רק לצורך המידע. זו לא הזמנה להשקעה. בעת קבלת החלטות השקעה, ערוך את ההערכה האישית שלך והתייעץ עם יועץ.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me