Quanta Networks ICO סקירה, דירוג וניתוח מלא

אף אחד לא נהנה לשלם טונות של מזומנים עבור שירותי אינטרנט איטיים ולא אמינים. ולמרות שמשלמים יותר כדי לגשת למהירויות אינטרנט טובות יותר נראים האפשרות הטובה יותר, כולנו רוצים שהקישוריות תהיה סבירה ובטוחה.

Quanta Networks, חברת סטארט-אפ של בלוקצ’יין מקנדה, מקווה לפתור את הבעיה על ידי פיתוח מערכות אקולוגיות מבוססות טלקום מבוססות-בלוקצ’יין ללא אגרות מתקן או מגדל. באמצעות מערכות אלו, משתמשי האינטרנט יוכלו להשכיר קישוריות לאינטרנט לחברים וזרים במהירות ובאופן מאובטח באמצעות מערכות עמיתים לעמית..

רשתות קוואנטה: רשת אינטרנט מהפכנית לשיתוף אינטרנט

רשתות קוואנטה מאמין שלכולם מגיע גישה לאינטרנט מבלי לכלול את זכותם לפרטיות או לביטחון. זה רעיון ששותף בעבר על ידי מייסד האינטרנט, טים ברנרס-לי. עם זאת, גישה זולה ומאובטחת לאינטרנט נותרה פארסה לרוב העולם במשך עשרות שנים.

Quanta Networks שואפת להשתמש בחשבונאות הדיגיטליות המאובטחות של הבלוקצ’יין ובחוזים חכמים כדי לסייע בפיזור קישוריות לאינטרנט ברחבי העולם. החברה לא תשקיע ברוחב הפס מכל סוג שהוא. במקום זאת, בעלי מכשירים חכמים יחוברו לרשת אחת בה יוכלו לחלוק את רוחב הפס שלהם באינטרנט לאחרים נזקקים. המערכת האקולוגית תעבוד בצורה רופפת כמו Airbnb או Uber. אנשים עם קישוריות מהירה יכולים לבחור להשכיר את שירותיהם ישירות למי שמעוניין בכך.

התשלומים יבוצעו באמצעות חוזים חכמים של Ethereum. האימות יתבצע בבלוקצ’יין ואימות KYC יהיה חובה. לדברי קוונטה נטוורקס, המהלך לאימות זהות כולם יסייע בשיפור האבטחה ויהיה קל לתפוס את מי שעובר על כללי הקהילה..

כתב לבן מפורט

Quanta Networks מעלה את כל הפרטים החשובים אודות הפרויקט שלה בנייר לבן בן 18 עמודים. המסמך מגדיר את פרויקט הסטארט-אפ ומכנה אותו “גישה לא שגרתית לטלקומוניקציה.” זה נותן סקירה של תעשיית הטלקום, אתגרים הקשורים להפצת קישוריות משתלמת וכיצד רשת Quanta תתייחס לנושא.

לפי העיתון הלבן, ארכיטקטורת הטלקום החדשה של Quanta Networks תסייע למשתמשים ניידים לגשת לקישוריות אינטרנט בלתי מוגבלת בכל עת. מידע על המודל העסקי של החברה, אסטרטגיות המונטיזציה שלה, חידושים ייחודיים ויעדי קרנות ICO מודגשים כולם.

העיתון הלבן מרחיק לכת והסביר את מפת הדרכים שלו. על פי התחזיות המוקדמות, שירותי Quanta Networks יועברו למשתמשים בצפון אמריקה עד ינואר 2020. אסטרטגיות השיווק שלה כוללות לא רק שיווק מקוון אלא גם ביצוע שיחות מכירה וקידומי דוא”ל. העיתון הלבן מסתיים ברשימה של צוות המנהלים והיועצים של הפרויקטים.

פרופיל צוות גלובלי

צוות המנהלים, המנהלים והיועצים המרכזיים של Quanta Networks מונה 17 חברים. זהו מספר גבוה בהרבה מה- ICO הממוצע, שמונה 12 חברים או פחות.

  • דן גלינגר– המתואר כממציא הראשי של הפרויקט, דן הוא מומחה IT מוסמך עם ניסיון של יותר מ 43 שנים. הוא ה- CTO של Quanta Networks והוא יפקח על פיתוח ההיבטים הטכניים של הפרויקט. מומחה הטכנולוגיה המשכיל מאוניברסיטת המערב, מתגאה בידע רב בכל הנושאים בתחום ה- IT, הידע שהוא מקווה יעזור לנווט את Quanta Networks לגבהים גדולים..
  • מארק הרסט– מייסד שותף ונשיא הצוות, מארק ידריך את הצוות כולו כאשר כל חבר ממלא את תפקידו בכדי להחיות את המערכת האקולוגית של Quanta Networks. מארק מנהל כבר יותר מ -25 שנה, בעיקר מנהל סטארט-אפים הקשורים לשירותי פס רחב וטלוויזיה אלחוטיים.
  • אנטוניו קרבאליו– הידוע בכינויו הטוני, קרווליו הוא יועץ בפרויקט Quanta Networks. יש לו רקע בבנקאות, לאחר שעבד בשניים מבין 5 הבנקים הגדולים ביותר בקנדה. הוא עבד גם בתעשיית המשחקים המקוונים, בתחום הבריאות והספורט. בעוד שהוא צבר ניסיון קטן בבלוקצ’יין, הניסיון העשיר של קרבליו בתחומים מגוונים יועיל לאורך שלבי הפיתוח של הפרויקט..
  • דני מנו – דני מנו, מייסד Mymanu®, עבד שנים רבות כמפיק מוזיקלי עם מוזיקאים מובילים עולמיים עם להיטים שהגיעו לעשירייה הראשונה במצעדים. לאחר מכן הצטרף לאחת החברות המובילות בעולם להנדסת חלל, כמהנדס חלל ומפתח מוצר. הוא החליט לשלב את התשוקה שלו למוזיקה, תכנות וחדשנות עם הכישורים הטכניים שלו. על ידי כך המציא את האוזניות האמיתיות הראשונות בעולם ומערכת תרגום קולית חיה, כדי להעשיר את חייהם של אנשים בכוחו של הצליל. מאז הוא עבד עם מספר ענקיות טכנולוגיה עולמיות.

מודל עסקי: אסימונים של QN


Quanta Networks מתכננת לשתף פעולה עם רשתות קישוריות ברחבי העולם כדי לסייע בהפצת רעיונותיה ברחבי העולם. בזמן שהיא צומחת, המערכת האקולוגית תשתמש במודל עסקי פשוט. כדי לגשת לשירותים, תוקף התשלומים יתבצע באמצעות הבלוקצ’יין.

המערכת האקולוגית תתמוך בכמה שיטות הצפנת נתונים ולחברי הקהילה תהיה החופש לבחור בכל שיטה. נתוני רוחב הפס יועברו דרך הרשת של קוונטה אך מכיוון שהתנועה תהיה מוצפנת, קוונטה לא תוכל לפגוע בנתוני המשתמשים.

כל התשלומים במערכת האקולוגית יושלמו באמצעות אסימונים של QN. קוונטה מקווה לבנות בורסה פנימית וכן לרשום את האסימונים בשוקי צד שלישי כדי לעזור למשתמשים לקנות ולמכור אותם. מטבעות QN תואמים ERC20 וניתן לאחסן אותם בכל ארנק Ethereum.

טכנולוגיית גיבוי: רשת הבדיקה הושקה

לקוונטה נטוורקס מטרה שאפתנית למנף את הבלוקצ’יין של את’ריום בכדי לסייע בהפצת קישוריות לאינטרנט ברחבי העולם. עם זאת, אין לה שום תוכניות להשיק ממשק זה בקרוב. במקום זאת, כל פעילויותיה יסתמכו על הבלוקצ’יין של את’ריום באמצעות יישום מבוזר.

מלבד חוזים חכמים, Quanta מקווה להשיק בורסה מבוזרת כדי לעזור לחברי הקהילה שלה לקנות ולמכור אסימונים של QN בצורה נוחה.

גמישות קריפטו

אימות KYC יהיה חובה להצטרף למערכת האקולוגית של Quanta Networks. זה יעזור לשמור על ביטחון כולם ולהבטיח שרק חברים ברצון טוב ייגשו לשירותי הפרויקט. מלבד זאת, קוונטה תעבוד עם אנשים ברחבי העולם, כולל ארה”ב.

הפצת אסימונים

כשמדובר בחלוקת קרנות, 67% מהכספים שגויסו יועברו להשלמת פרויקט ICO Quanta. הצוות והיועצים ישמרו על 15% מהקרן בעוד שהוצאות השיווק והאחרות יוקצו ל -18% הנותרים..

קוונטום שואפת לגייס לפחות 20 מיליון דולר באמצעות ICO שיפעל החל מה- 15 באפריל השנה. המכסה הקשה של הפרויקט נקבעת על 300 מיליון דולר. על משקיעים מעוניינים להשקיע לפחות 100 דולר בפרויקט, כאשר כל אסימון QN יימכר במחיר של 0.70 דולר.

קבלה בקהילה

למרות שקוואנטה הושק בשנת 2017, ה- ICO שלה הוא פרויקט חדש לגמרי. ככזו, החברה רק מתחילה לשווק את שירותיה. לצוות יש חשבון Reddit, בינוני וטוויטר קיים, אך הם בקושי פעילים. עד כה, ערוץ המדיה החברתית הפעיל ביותר של ICO הוא טוויטר.

מפת דרכים

רשת קוונטה נמצאת בשלב זה טרום ICO. עם זאת, אתה עדיין לא יכול לקנות אסימונים כמשקיע פרטי. שלב האסימונים של ICO יתחיל ב -15 באוגוסט ויתקיים למספר ימים לא מוגדר. לאחר מכן, הפרויקט יושלם. ההפעלה כבר יצרה רשת מבוססת בלוקצ’יין ראשונית ואת אסימון ה- QN.

הצוות מקווה לרשום את האסימונים שלו בשלוש מרכזיות עד אוקטובר 2019, בעוד ששירותיה העיקריים יוצעו החל מינואר 2020.

הערה למשקיעים

רשת Quanta הושקה בשנת 2017 ועבדה עד כה על הפרויקט שלה. עד כה, חברת הסטארט-אפ פיתחה רשת מבוססת-אינטרנט ואסימון ה- QN שיעזרו להקל על גיוס הכספים. ה- ICO הציבורי יתרחש החודש והכספים יסייעו בהמשך למימוש קוונטה.

לפרויקט פוטנציאל בלתי מוגבל בהתחשב בכך שיש יותר מ -5 מיליארד משתמשי סמארטפונים בעולם. עם זאת, לא יהיה קל לשבש את תעשיית הטלקומוניקציה הנוכחית אלא אם כן המערכת האקולוגית “ללא מתקן” שלה תהיה זולה באופן אובייקטיבי ברחבי העולם..

אם החברה תשכנע לקוחות צפון אמריקה ואירופה שהרעיון שלה לשיתוף P2P באינטרנט שווה את זה, אין גבהים שקוונטה לא הצליחה להגיע אליהם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map