banner
banner

Velix.id ICO סקירה וניתוח דוח

סקירת ICO של Velix.ID

בעולם המתקדם הטכנולוגי של ימינו, הוכחת זהות חיונית ביותר. עם זאת, הדרך בה אנו מזוהים עברה גם שינוי אבולוציוני כולל שמותינו, מספר טלפון, כתובת בית, מספר חשבון בנק, לא כרטיס אשראי, שמות משתמש, סיסמאות ועוד. ממשלות ברחבי העולם נקטו צעדים רציניים בכיוון זה, דהיינו. תעודת הזהות של האו”ם 2020, כרטיס AADHAAR של ממשלת הודו ו- BankID של שבדיה. זה איפה Velix.ID נכנס לספק פלטפורמה לאימות זהות חלק.

הרעיון אולי אינו משהו חדש אך בהחלט מושך את העין. אבל האם זה באמת הדבר הגדול הבא? היום, לקחנו לעשות א סקירת ICO של Velix.ID כדי לבדוק את הפוטנציאל שלו ואם זה שווה את הכסף שלך!

תאריכים חשובים

 • התחלת מכירת אסימונים: 17 באפריל 2018
 • סיום מכירת אסימונים: 15 במאי 2018
 • אספקה ​​מקסימלית: 100,000,000 VXD
 • כובע קשה: $ 23,800,000 דולר
 • כיפה רכה: $ 2,500,000 דולר
 • מחיר: 1 VXD = $ 1.00 דולר
 • מקבל: ETH, BTC, XRP, LTC

כל האסימונים שלא נמכרו יישרפו.

Velix.ID: פלטפורמה עולמית מוצעת לאימות זהות ללא חיכוך

במטרה לכוון לשוק זה של 200 מיליארד דולר, וליקס מעלה את הרעיון של פלטפורמה מבוססת בלוקצ’יין המאפשרת אימות זהות ללא חיכוך ברחבי העולם. השיטות הנוכחיות המשמשות לאימות זהות כרוכות בהפסדים כספיים אדירים עבור אנשים פרטיים ועסקים תוך זמן עיבוד ממושך ולעיתים אף להתפשרות על מידע אישי..

על ידי שימוש בחוזים חכמים, פרוטוקול קונצנזוס Stellar (SCP), והוכחות אפס ידע, Velix.ID שואפת לרכז את התהליך על מנת לבנות מערכת אקולוגית מבוזרת, אוניברסלית ושקופה תוך זמן וחסכוניות..

עכשיו, זמן ההערכה!!!

 • נייר לבן- מדוע כל כך הרבה ז’רג’ים טכניים?

Velix.ID מספק מסמך לבן מפורט למדי המעביר אדם דרך התרחיש, הבעיה, הפיתרון שלהם ואיך בדיוק הם רוצים להשיג זאת. עם זאת, העיתון הלבן מכיל ז’רגון טכני עד לקצה שקשה לפתח את ההבנה.

אם מדברים על הקצאת הקרן, 45 אחוז מהמכירות יועברו לפיתוח מוצרים, 25 אחוז יוקצו לשותפות ושיווק, 20 אחוז יכסו את עלות התפעול, למחקר יוקצו 5 אחוז ואילו 5 האחוזים הנותרים ילכו לקראת החלק המשפטי של הפרויקט.

אחת הנקודות שחסר לפרויקט היא אי זמינותו של האב-טיפוס. אב הטיפוס היה אמור להיות מושק עד מרץ 2018.

אף על פי שהחברה כבר עובדת על אב הטיפוס שלה והקודים זמינים ב- GitHub, ה- Velix.ID ICO צריך שיהיה מוכן מראש להציע פתרון מהותי למשקיעים שלה. על פי אתר החברה, הוא יגיע בקרוב לחנות האפליקציות של iOS.

 • הצוות – אחד טוב עבור ICO אך לא כך עבור המוצר הנמצא בפיתוח

Velix ICO – צוות

צוות של 11 אנשים, הוא מתגאה בניסיון של שנים מענפים שונים שהופכים אותם דינמיים.

מנב סינגל – מנכ”ל & מייסד שותף, בעל ניסיון של יותר מ -13 שנים ביזמות ומנהיגות בתחומים שונים, סינגל שוכנת במומחיות, שמנהל בכיר צריך להחזיק בה. הוא מכהן גם בדירקטוריון בקרן בלוקצ’יין בהודו שמראה את מעורבותו בתחום הבלוקצ’יין.

בלוואנט סינג – CTO & מייסד שותף, יש לו ניסיון של למעלה מ -10 שנים בפיתוח מובייל, פלטפורמות ענן, אפליקציות אדריכלות ללא שרתים, בניית חוזים חכמים וכתיבת DApps. סינג אינו חדש בעולם הבלוקצ’יין, שכן בהיותו בבנק הלאומי באוסטרליה הוא עבד על אדווה.

גואנגלינג יאנג – מפתח Blockchain, הוא בעל ניסיון של יותר מ -3 שנים בתחומי פיתוח פתרונות IT, עיצוב מוצרים ואדריכלות ארגונית. יאנג הינה מפתח מחסנית מלאה ומתמחה בתכנון פתרונות אבטחה דיגיטלית.

שאר חברי הצוות שייכים לתפעול, שותפויות, שיווק דיגיטלי, יחסי ציבור, השקעות ומימון, הסברה, KYC / AML ויחסי משקיעים..

לכל חברי הצוות בפרויקט מצורפים קישורי לינקדאין שלהם המספקים את כל המידע הנדרש.

שותפים: Velix.ID יש כמה שותפים לשמותיה גם כן. קרן Blockchain הודו, Coinsecure, Bitxoxo, Bazista ו- WandX.

פרטי ICO של Velixפרטי ICO של Velix

 • מודל עסקי: אסימון שירות

אסימון ה- VXD של Velix.ID הוא אסימון שירות שיספק למשתמשיו את האפשרות להיעזר במוצר או בשירות החברה בעתיד. במקרה זה, המשתמשים יוכלו להשתמש באסימוני VXD כדי לאמת ולשתף את הזהויות המאומתות במערכת אקולוגית. מכיוון שההיצע של אסימוני VXD מוגבל ל 100 מיליון, בדיוק כמו כל אסימון שירות אחר, ניתן לסחור בשוק שיגדל עם הפלטפורמה..

 • טכנולוגיית גיבוי

ה- Velix.ID מבוסס על בלוקצ’יין אתריום ולכן, בתחילה, יוקצו למשתמשים אסימוני VXD סטנדרטיים של ERC20. לאחר השקת הפלטפורמה, המחזיקים יקבלו את המספר המקביל של אסימוני VXD שיהיה ביחס של 1 VXD = 100,000 VEL, כאשר VEL היא היחידה הקטנה יותר של VXD. כל האסימונים שלא נמכרו מההמונים יישרפו.

 • גמישות במכירה בקריפטו

החברה לא שיתפה את הפרטים על התאגדותה, אזורים מוגבלים והתנאים וההגבלות במפורש. אם כי, על פי הדיווחים, היא גם משולבת ומוגבלת בסינגפור בסינגפור.

בפרויקט ישנם כ -8 מומחים העומדים כיועציהם בעלי מומחיות בתחומיהם הספציפיים, כלומר. טוני סימונובסקי (יועץ שיווק, מנכ”ל & מייסד Insight.to), מייקל פורו (יועץ השקעות, מנכ”ל & מייסד ב- PrimaBlock), מוחיט קלרה (יועץ אסטרטגי, מנכ”ל Coinsecure), פרופ ‘סיימון צ’וי (יועץ משפטי, שותף מייסד של Acme Ardent), ג’וליאן סמית’ (יועץ בלוקצ’יין, מנכ”ל Blockfreight).

 • הפצת אסימונים

אתר החברה מספק הפצה ברורה של האסימונים. מההיצע הכולל של 100 מיליון אסימונים, 35 אחוז כלומר 35 מיליון יימכרו במכירה פרטית, מכירה מוקדמת ומכירת המונים.

לקבוצה יוקצו 16 אחוזים מהאסימונים הללו כלומר 16 מיליון VXD. מתוך 16 מיליון אלה, 25 אחוז יגיעו למייסדים שייפתחו לאחר 6 חודשים.

הצוות יקבל את 50 האחוזים הנעולים מדי 3 חודשים ו -25 האחוזים הנותרים יועברו ליועצים שגם הם יינעלו לאחר 3 חודשים. סימן שאלה גדול כאן הוא תקופת פינוי כה קצרה של כספי מייסדי, צוות ויועצי החברה שהייתה צריכה להיות לפחות שנה..

4 אחוז האסימונים יועברו לקהילה. 15 אחוז יוקצו לקראת מכירת המונים עתידיים שלא הגיוני במיוחד בעוד 30 אחוז הנותרים יוכנסו למילואים עבור שותפים עסקיים עתידיים. בסך הכל, 45 אחוז אסימונים יינעלו וזה דבר מוזר אחד, בוודאות.

באשר לאבטחה, הצוות ייצור דפוס של מפתחות ציבוריים / פרטיים אשר יגובו בקלות אך לא יהיה קל לנחש. עוד הם מציגים את הרעיון של המפתח המורחב של ההורה, אינדקס ומפתח מורחב לילד לצורך אמצעי אבטחה.

 • קבלה בקהילה

החברה זמינה במגוון ערוצים כלומר. טוויטר, פייסבוק, לינקדאין, יוטיוב, גיטהאב, רדיט, ביטקוין טוק, בינוני וגם דרך הדואר. בטלגרם, החברה מונה 18,000+ חברים טובים בקהילה שלה. הצוות פעיל למדי ליידע את הקהל והמשקיעים על ההתפתחות האחרונה בחדשות והודעות על הפרויקט. צוות Velix.ID השתתף גם באירועים שונים הפועלים לטובתם ומדבר על התשוקה שלהם בבלוקצ’יין.

 • מפת דרכים

שלב הפרויקט

לחברה גרסה מורחבת למדי של מפת הדרכים שלה והיא נמצאת כעת בשלב מכירת האסימונים שנקבעה לחודש אפריל 2018. עם זאת, ה- MVP שצריך להשיק עד ינואר 2018 מאחר בכשלושה חודשים. החברה כבר עובדת על כך ויש לה את כל הפרטים הזמינים ב- GitHub, אבל הם באמת צריכים למשוך את הגרביים ולעלות על המסלול.

Velix ICO – דירוגים

דירוג ממוצע: 7.3 / 10

דגל אדום 

המוצר כמתואר בעיתון הלבן אינו נתמך בקצב ההתפתחות עד כה. האתר עדיין מזכיר בקרוב את האפליקציות הסלולריות העיקריות שלו, מה שמבהיר כי ICO היה הגיוני הרבה יותר לאחר שחרורו הציבורי של המוצר..

הערה למשקיעים

החברה לקחה על עצמה תפיסה טובה כלומר אימות זהות לטיפול. הפלטפורמה המבוזרת נועדה להיות ידידותית למשתמש, שקופה ורב-תכליתית. אבל, 

 • אתר האינטרנט שלו אמנם איכותי ואינפורמטיבי ביותר, אך העיתון הלבן שלו רצוף בז’רגונים טכניים. צוות דינמי גדול עם קבוצת יועצים, הפרויקט טומן בחובו פוטנציאל.
 • עם זאת, לפרויקט חסר אב-טיפוס ושמנע מלתת לפרויקט את האימות שהוא זקוק לו. עוד כמה שיהוקים במונחים של נתח גדול, כלומר 45 אחוז אסימונים נעולים במילואים, והמונים עתידיים ואי בהירות בפרטי החוקיות, משפיעים עוד יותר על הפרויקט.. 

מתודולוגיית סקירת ה- ICO שלנו

כדי לדרג ICO, אנו עוקבים אחר רשימת פרמטרים שהם בעצם KPI (אינדיקטורי ביצועי מפתח) של פרויקט:

 • ספר לבן – זמינות קוד או אב טיפוס, פירוט כספים, ארנק למכירת המונים
 • פרופיל הקבוצה – הכוח והמוניטין של הקבוצה
 • מודל עסקי – הבעיה נפתרה, המטרה & תועלת האסימון והמודל הכלכלי
 • טכנולוגיית גיבוי – תשתית בלוקצ’יין, בהירות תנאים & תנאים ותוכנות אסימון
 • חוסן מכירה בקריפטו – התאגדות, חלוקת אסימונים, סיכונים משפטיים והיבט ביטחוני
 • קבלה בקהילה – בְּהִירוּת & תדירות התקשורת והנוכחות ברשתות החברתיות

על ידי שאלת השאלות הנכונות, אנו שומרים על שלמותה וכדאיותה של סקירת ה- ICO שלנו תוך כדי שיטת דירוג המבוססת על קריטיות של גורם מסוים. לדוגמא, לאלמנטים כמו שירות אסימונים ופירוט כספים קיבלה את החשיבות הגבוהה ביותר בעוד שמוניטין חברי הצוות ותוכניתם למשוך בסיס משתמשים הם בעלי קריטיות בינונית..

יש לנו צוות של אנשי מקצוע חזקים המדרגים את פרויקטי ה- ICO בצורה משוחדת לחלוטין.

רוצה ש- ICO שלך ייבדק על ידי Coingape? תודיע לנו

זְהִירוּת: Coingape מפרסם את ביקורות הפרויקט של ICO רק לצורך המידע. זו לא הזמנה להשקעה. בעת קבלת החלטות השקעה, ערוך את ההערכה האישית שלך והתייעץ עם יועץ.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me