BDAM בעיטות לשנת 2020 עם שותפות Zapaygo אסטרטגית, המאפשרת למשתמשים גישה ליותר מ 900,000 חנויות, מסעדות, מלונות ומקומות

פרסומת פמקס

BDAM בעיטות לשנת 2020 עם שותפות Zapaygo אסטרטגית, המאפשרת למשתמשים גישה ליותר מ 900,000 חנויות, מסעדות, מלונות ומקומות.

תעשיית הקריפטו והבלוקצ’יין רושמת צמיחה בקצב חסר תקדים בקנה מידה עולמי. עליית הבלוקצ’יין, הטוקניזציה והטכנולוגיה המבוזרת שיחררה זן חדש של אפליקציות, אתרים ושירותים לא רק במרחב הפינטק אלא בכל הענפים העיקריים, כולל בנקאות, תעשיית שרשרת האספקה, תעשיית הרפואה וכו ‘. במדינות המפותחות, פרויקטים של קריפטו כמו ביטקוין נחשבים לסחורות, במדינות מוכות כלכלית כמו ונצואלה ואיראן, מטבעות וירטואליים אלה משמשים כאמצעי תשלום ואחסון ערך.

קבלה היא עדיין נושא מרכזי

עם זאת, למרות שווי השוק המשגשג, ענף זה עדיין נאבק באימוץ המוני. סיבה עיקרית היא תהליך הקנייה כרוך במספר רב של מתווכים, מה שגורם לעמלות צד שלישי מסיביות וגורם לעיכובים של עד ימים. באופן דומה, חיסול נכסי הקריפטו שלך הוא גם תהליך לוקח זמן שעלול לגרום למוטב לקבל סכום נמוך יותר ממה שהיה כאשר נשלח בזמן העסקה בגלל עמלות וניכויי צד שלישי. נושא נוסף הוא השימוש והקבלה של המטבעות או האסימונים בהתאמה לסוחרים וחנויות קמעונאיות.

יתר על כן, לבורסות בהן נסחרים קריפטוגרפים יש גם קבוצה של הנפקות משלהם. קחו לדוגמא את נושא דמי המסחר הגבוהים, פרצות אבטחה (מספר אירועי פריצה בחודשים ובשנים האחרונות שגרמו להפסד מיליארדי דולרים של הפסד), אופי לא ברור של פעולות מבחינת עמידה בחוק, ללא תמיכה רב-שפתית ועניים שירות לקוחות.

BDAM (ניהול נכסים דיגיטליים בריטי), שואפת לשנות זאת על ידי גישור הפער בין עולם הקריפטו העידן המודרני לבין התשתית הפיננסית הקיימת, תוך הצעת בורסת אדריכלות היברידית..

ראיינו את מנכ”ל BDAM, ג’יאן קוטארי, אשר הרקע שלו נובע מתפקיד בכיר בכמה חברות, בעיקר כמנכ”ל VelTrust, חברת ייעוץ והשקעות אסטרטגית מובילה בארצות הברית. הוא דיבר איתו על הפרויקט

“עם BDAM, החזון שלנו הוא להציע מגוון מוצרים ושירותים פיננסיים, וכך ליצור מערכת אקולוגית פיננסית מלאה בשירות מלא המתמקדת בשירות קריפטו ושווקים מסורתיים כאחד. אם אתה רואה את סטטוס הפרויקט שלנו כרגע, כבר השקנו BDAMX, המשמש כחילופי קריפטו-נכסי ארכיטקטורה היברידית. ההיבט הבולט בבורסה זו הוא שהוא מאפשר מסחר בכמה שווקים כמו ביטקוין, את’ריום ורבים אחרים, כולם בו זמנית. “

“עכשיו, בוא נדבר על  BDAM שלם, שלשמה אנו שמחים להכריז על השותפות האסטרטגית שיזמה לאחרונה עם חברת Zapaygo, חברה שמבוססת מחוץ לבריטניה, שיש לה גישה ליותר מ 900,000 חנויות, מסעדות, מלונות ומקומות באמצעות השותפויות הבלעדיות שלהם עם קבוצת NEC. ” ג’יאן

“BDAM Pay, אשר אמור להיות אחד משערי התשלום הראשונים המבוססים על EOS, יאפשר למשתמשי BDAM להיות מסוגלים לבצע עסקאות מבוססות קריפטו בתשתית ה- VISA, Mastercard או UnionPay הקיימת. סוחרים כמו אלה המוצעים בפלטפורמה של זאפייגו מרחבי העולם יוכלו לקבל תשלומים מלקוחות BDAM, אשר יוכלו לשלם באופן מיידי באסימוני ERC20 גדולים או סטנדרטיים עבור כל מוצר או שירות בכל אחד מ -42 מיליון הקופות. מסופים ברחבי העולם. “מר ג’יאן המשיך.

מנכ”ל זאפייגו, אליוט הול, שהיה גם הוא חלק מהדיון צוטט ואמר: “עם המערכת האקולוגית שמציעה BDAM, בהחלט יש בכך פוטנציאל לפשט את הוצאות הקריפטו בעולם האמיתי, השותפות האחרונה של זאפייגו עם BDAM הולכת לעזור לשניהם. חברות משרתות את לקוחותיהן תוך שהם מובילים את המאמץ בענף זה לקראת יישום העולם האמיתי של קריפטוגרפיה. “

“דמיין שיש לך גישה ליותר מאלף חנויות מזון, מסעדות, בתי קפה וברים: כולם מוכנים לקבל את המטבעות הקריפטוגרפיים שלך וגם זה בראש סדר העדיפויות. זה מה שאנחנו מקווים להשיג עם זאפייגו ו- BDAM. ” המשך אליוט.


לצוות BDAM יש את החזון לפתור את הבעיות הנוכחיות העומדות בפני תעשיית הקריפטו ובכך לשפר את תהליך אימוץ הקריפטו. עם מערכת אקולוגית מלאה לפרויקטים, לא מקוונים ועסקים מקוונים, היא תתמוך בסטארט-אפים פוטנציאליים בכך שהיא תציע להם פלטפורמה לפרוס את העסק שלהם תוך יצירת נזילות נחוצה ועוזרת להם לצמוח..

ה צוות BDAM מכוונת להשיק קמפיין IEO עד מרץ 2020.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map