banner
banner

FTX מכריזה על סקירת פרויקט “Upbots” של IEO

פרסומת פמקס

במהלך השנים האחרונות, הפופולריות של מטבעות קריפטוגרפיים גדלה באופן אקספוננציאלי, ובכך הביאה לעלייה ניכרת בהיקפי המסחר העולמיים. המוניטין של מטבעות קריפטוגרפיים כהשקעה אלטרנטיבית, יחד עם הכספים הגלובליים ומאגר הערכים הספקולטיבי הם הסיבות העיקריות מאחורי הצמיחה האחרונה. המקרים לשימוש המרובה שהובאו על ידי פרויקטים של DeFi ממלאים גם תפקיד מהותי במהפכת המטבע הדיגיטלי הנוכחי. 

מערכת האקולוגיה המסחרית העכשווית מורכבת מחילופי קריפטו שאינם תורמים ליעילות השוק המספקים הזדמנות נרחבת למסחר בארביטראז ‘. עם זאת, שווקים לא יעילים הם שווקים פגיעים. עם זרם הסוחרים החדשים, שרבים מהם אין ניסיון, הדרישה לייעוץ והכוונה מסחריים מעשיים פורחת. 

לסוחרי קריפטו ותיקים אין תמריץ לספק עצות אמיתיות למצטרפים חדשים. איתותים וקריאות מסחר ספציפיות אחרות לא מתייאשים מכיוון שסוחרים מסתכנים בתווית של שילינג מטבעות לטובתם. גרוע מכך, הם עשויים למשוך את תשומת ליבם של רשויות מסוימות לקידום ייעוץ השקעות. 

התוצאה הסופית, סוחרים חדשים נכנסים לסביבה תחרותית מאוד ללא סיכוי להצלחה מול יוצאי סחר קשוחים בקרב. עם כל כך הרבה מה ללמוד על ניהול סיכונים, אסטרטגיות מסחר, יסודות שוק ומתודולוגיות ניתוח, סוחרים חדשים נקלעים למצב משונה..

עליהם לבחור בין פעולה מסוכנת, אך מכריעה, או למידה צייתנית וסבלנית. שניהם פוגעים באותה מידה בשורה התחתונה של סוחר גם בגלל רשלנות, בורות או חוסר מעש. 

UpBots שואפת להוריד את רף הכניסה לסוחרים חדשים של מטבעות קריפטו ופורקס באמצעות יצירת ממשק מסחר ידידותי למתחילים וכלול. UpBots תשמש כפלטפורמה מבוססת בלוקצ’יין שתאפשר החלטות מסחר חכמות באמצעות בוטים ומערכות מתקדמות אחרות. יתר על כן, פלטפורמה זו מציעה גם פתרונות מתקדמים המיועדים לסוחרים מנוסים ומספקת להם תמריצים ללמד אחרים.

קטלוג הפיצ’רים של UpBots

UpBots נועד לפשט את המסחר עבור משתמשים חדשים תוך מתן חובבים ממשק מתקדם המסוגל לייצר תשואות מוגברות. כפלטפורמה הכוללת הכל, זה רק הגיוני כי UpBots כוללת סדרה של כלי מסחר מתוחכמים. 

הנה סקירה קצרה:

 • פלטפורמת מסחר מתקדמת מבוססת בלוקצ’יין שתואמת באופן מלא למכשירים שולחניים וניידים
 • ארנק מאובטח במטבע דיגיטלי חוצה פלטפורמות לאחסון נכסים
 • תמיכה סימולטנית בבורסות קריפטוגרפיות מבוזרות ומרכזיות (DEX ו- CEX)
 • פריסת בוטרי מסחר אוטומטיים מבוססי עמלה שדואגים לסחור מטעם המשתמשים 
 • ממשק יוצר בוט שבו משתמשים יכולים ליצור את אלגוריתמי המסחר הניתנים להתאמה אישית באמצעות הכלים המובנים
 • היכולת ללוות, להשאיל ולהפקיד נכסים מבוססי קריפטו באמצעות פרוטוקולי DeFi
 • מבחר של כלי סחר מתקדמים נגישים בקלות
 • בסיס ידע מן המניין למתחילים המכיל מידע הנדרש כדי להפוך לסוחר מקצועי 
 • שוק המציע ספקי אותות קריפטו המספקים פעיל טיפים למסחר וחושפים הזדמנויות נסתרות
 • סדרת כלים לניהול סיכונים המעודדים שימור עושר לצד החלטות מסחר חכמות
 • עקוב אחר מיטב הסוחרים בענף עם יכולות המסחר להעתקה של UpBots המיועדות למשתמשים מתחילים ועסוקים

ככזה, אין כמעט תכונת מסחר שחסרה UpBots. עם ממשק הניתן להתאמה אישית, כל משתמש יכול להתייחס לפלטפורמה כאל קונסיירז ‘המסחר שלהם. 

בדיקות הראו כי ניתן להכשיר את הרובוטים של הפלטפורמה לביצוע עסקאות מורכבות, בהתבסס על תחומי העניין של המשתמשים והסנטימנט הנוכחי של שוק הקריפטו. בוטים מקלים על מסחר 24/7, וזו מטרה שאף אדם לא יכול לקוות להשיג. 

ניתוח שוק הראה כי הזמנות קנייה / מכירה בקנה מידה קטן, מוסדר ורציף שמבוצעות על ידי בוטים יכולות לשקף את הרווחיות הפוטנציאלית של סחר יום אנושי. הוא האמין כי UpBots יזרז את הפיתוח והפריסה של בוטים מסחריים חדשניים העלולים לבטל את הצורך של המשתמשים לבצע ניתוח טכני של תרשימים ומגמות שוק ללא הרף..

שוק ההדרכה של UpBots 

מאז UpBots שואף להוריד את מחסום הכניסה לשוק המסחר, משתמשים מתחילים ואפילו מתקדמים יוכלו למנף את בסיס הידע המקיף של הפלטפורמה. שפע של קורסים יינתנו הודות לשותפות BrainFeed. חלק ממודולי ההדרכה העיקריים שניתן לרכוש כוללים משאבים בנושא מסחר, ניהול כספים, כלכלה פיננסית, ניתוח טכני, מטבעות קריפטוגרפיים, בלוקצ’יין, פיתוח בוטים, פריסת חוזים חכמים, ניתוח יסודי ועוד.. 

המערכת האקולוגית של UBXT Token

הפלטפורמה מאמינה כי אסימון שירות חיוני כשמדובר בהבטחת שימוש מאובטח, שקיפות ואמון. לפיכך, UBXT מייצג אסימון ERC-20 עם מספר מקרי שימוש. סך של 500 מיליון אסימונים מסוג UBXT יוטבעו, במחיר התחלתי של 0.01 USD / UBXT. 

להלן מספר פרטים רלוונטיים הנוגעים לאסימון המקורי של UpBots. 

 • אמצעי תשלום

משתמשים יוכלו למנף את אסימון ה- UBXT על מנת לשלם עבור מנויים לפלטפורמה, אותות, הכשרת משתמשים, לצד סדרת שירותים אחרים שניתן לרכוש.. 

 • הבטחת מסחר בהעתקה וביצועי בוט

לקוחות יכולים למנף את המסחר בהעתקים במטרה לשקף את העסקאות הרווחיות של מיטב הסוחרים בעולם. באופן דומה ניתן לשכור בוטים חזקים לביצוע מסחר 24/7. העמלות משולמות למפתחי בוטים ולמשתמשים המספקים שירותי מסחר בהעתקה על סמך ביצועיהם.

 • תוכנית ההפניות

לקוחות קיימים הממליצים על UpBots לסוחרים אחרים יוכלו לתבוע דמי הפניה שישולמו באמצעות UBXT. 

 • HODL-ing

סדרת תמריצים ניתנת למשתמשים המחזיקים באסימני UBXT שלהם. אלה כוללים תשלומי הפניה גבוהים יותר, כלי מסחר בחינם וחברות בחינם, בין היתר. 

 • חזון ה- Tokenomics של UpBots

הערך של אסימוני UXBT ישמר ויוגדל באמצעות המדיניות הפיננסית של הפלטפורמה. היבטים כמו מגבלות אסימון, נעילת אסימונים, צריבת אסימונים ותוכנית HODL ישלטו באופן פעיל על מהירות וביטחון של UBXT כנכס. 

מכירת אסימונים FTX 

בעקבות עסקאות האסימון המוסדיות והפרטיות המצליחות שלה, UpBots יקיימו מכירת אסימונים ציבורית ב -14 בספטמבר, כחלק מהמאמץ לגייס הון ולמשוך משתמשים חדשים. 

המכירה תופעל באמצעות שותפות עם FTX, אחת מהבורסות הנגזרות המובילות בעולם בתחום המטבעות הקריפטוגרפיים. ה אירוע מכירה ציבורית מספק גישה ל -6% מסימני UBXT. השאר נמכרו באמצעות המוסדיים & מכירה פרטית, או שהוקצו לתכנית העתודה, קרן הפיתוח, הצוות, היועצים ותכנית השפע של החברה. 

ההון שגויס ימונף על מנת להקל על פיתוח הפלטפורמה, שיווק, שותפים, עתודה, ייעוץ משפטי, פעילות שוטפת ומאמצי התרחבות עסקית. UpBots מחפשים לחולל מהפכה בפרדיגמת המרת המטבע הדיגיטלית הנוכחית, על ידי השקת פלטפורמה הכוללת הכל המתאימה לסוחרי מטבעות מטבעות מתחילים וותיקים ברחבי העולם.. 

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me