banner
banner

שלושת ה- IEO המובילים שיש להיזהר מהם ברבעון הראשון

פרסומת פמקס

קשה להאמין שהפעם בשנה שעברה כמעט אף אחד לא שמע על הנפקת החליפין הראשונית (IEO). בחודש מאי, רכב המימון שחלוץ Binance Launchpad חלף בעיצומו, כאשר Bitfinex המתחרה המשיך להיות הראשון דולר הראשון מיליארד IEO. א דו”ח PwC שפורסם ביוני ציין כי אימוץ ה- IEO “מואץ מאוד”, לאחר שגייס חצי מיליארד בנוסף למכירת Bitfinex בחמשת החודשים הראשונים של 2019 בלבד.. 

כעת בשנת 2020, לא צמחה שיטת מימון אחרת המציעה את כל היתרונות הניתנים להשוואה ל- IEO. לפרויקטים יש אחריות לנזילות מסוימת דרך בסיס המשתמשים בבורסה, מה שהופך גם את מכירות האסימונים של IEO לאטרקטיביות עבור המשקיעים שנזהרות מלהיות תקועות עם אסימונים לא נזילים לאחר התרסקות ICO.

משתתפי המכירה נבדקים מראש גם כמשתמשים בבורסה, ומסירים את נטל הציות מהפרויקט. הבורסות נהנות גם מהדחיפה שניתנה לאסימוני החליפין שלהן ומהערעור של רישום פרויקטים חדשים ייחודיים. 

עם שילוב זה של יתרונות למשתמשים, פרויקטים והחלפות, זה לא מפתיע שבשנת 2020, מגמת ה- IEO לא מראה שום סימן לדעיכה. Coincodex מפרט למעלה מ- 30 IEOs שנמשכים או מתקרבים בזמן כתיבת שורות אלה. הנה מבחר משלושה שכדאי לצפות בהם. 

QAN

עם הישג גוגל של עליונות קוונטית בסוף 2019, המחשוב הקוונטי עשה קפיצת מדרגה ענקית. עם זאת, מחשוב קוונטי יכול לאיים ברצינות אבטחת בלוקצ’יין בעתיד, מכיוון שתקן ההצפנה SHA-256 המשמש רשתות חסימות כמו ביטקוין ואת’ריום רגיש להתקפות קוונטיות. משמעות הדבר היא כי שדרוגים אבטחה רציניים, או פיתרון אחר, יידרשו במהלך 5-10 השנים הבאות לפני שמכונות קוונטיות יתפתחו ואומצו בהמשך.. 

אז, הופעתה של QAN מתוזמן. QAN היא פלטפורמת החוזים החכמה העמידה הראשונה בקוונטים, המשתמשת בגרסת אבטחה לאחר הקוונטים המכונה קריפטוגרפיה של סריג. בעוד שהשימוש ב- SHA-256 הופך את המפתחות הציבוריים לפגיעים להתקפה כוחנית על ידי מכונה קוונטית, קריפטוגרפיה של סריג חסינה מפני התקפות של מחשבים קוונטיים.. 

ל- QAN יש גם תכונות רבות אחרות שנועדו לגרום לו לפנות למשתמשים בארגונים. היא ניתנת להרחבה, פועלת במהירות של 1600 עסקאות בשנייה, וחסכונית בהרבה מקודמותיה כמו ביטקוין או את’ריום. למרות שאסימון QARK הוא המניע את הרשת, QAN גם קובעת מחירי עסקאות במטבע פיאט, כך שמשתמשים ארגוניים יוכלו לחזות את השימוש במדויק מבלי להיות כפופים לתנודתיות של מטבע הקריפטו.. 

ה- QAN IEO יעלה לאוויר בבורסת Bitbay החל מה -20 בינואר. בניגוד ל- IEO רבים שבהם משתמשים יכולים להשתתף רק באמצעות אסימון חילופי, אסימונים של QARK יהיו למכירה במגוון מטבעות פיאט וקריפטו.. 

מיזמים מולטי-שיין

מיזמים מולטי-שיין קיים מאז 2016 ובמהלך אותה תקופה פיתחה החברה מספר פתרונות בלוקצ’יין ברמה ארגונית. בין היתר אלה כוללים נראות של שרשרת האספקה ​​וכלי עיבוד תשלומים מטבעות קריפטוגרפיים. 

פתרונות התשלום כוללים נקודת מכירה של מטבעות קריפטוגרפיים, שילובים של סחר אלקטרוני, ארנקים ניידים ושילובי כספומטים של מטבעות קריפטו לרכישת סמלים בחנויות. אלה זמינים גם כחבילה כללית שמוכנה לפריסה מיידית כחבילה כללית, או כפתרון תווית לבנה המציעה אפשרות למיתוג מחדש ולרישיון התוכנה לנישה או מגזר מסוים.. 

באופן דומה, ערכת הכלים של שרשרת האספקה ​​היא גם ערכת כלים אגנוסטית בתעשייה, שניתן לפרוס לכל חברה או מגזר המעוניינים לשפר את הנראות והמעקב אחר מוצרים בשרשרת האספקה ​​שלה. מוצרים אלה מתארחים גם על ידי מדרג האמין Reli.cloud, חברה אחות ל- Multichain Ventures.

מְשּוּלָשׁ

מְשּוּלָשׁ הינה חברה מבוססת נוספת עם ניסיון בתחומה. הפרויקט נועד ליצור רשת “IT אוטומטי” של מחשבים המספקים יכולות אחסון ומחשוב. כל יישום שיכול לרוץ על לינוקס – הכולל את כל מכשירי אנדרואיד ומכשירי IoT רבים – יכול לרוץ ברשת משולשת. 

החברה שותפה עם שמות גדולים, אם כי Hewlett Packard Enterprise הוא אולי הידוע ביותר. HPE מספקת ללקוחותיה באזור EMEA קישוריות לרשת משולשת. Kleos היא משתתפת נוספת, חברת טכנולוגיה 5G שעובדת עם Threefold כדי לעזור להביא קישוריות למיילים האחרונים למדינות עם הכנסה נמוכה יותר.. 

השנה, החברה מתכננת להעמיד את רשת הרשת המשולשת. המטרה השאפתנית היא להביא את הפיתרון הזה למיליארד אנשים עד שנת 2025, ולספק גישה מהירה ומשתלמת לאינטרנט. 

מכירת האסימונים של רשת טריפולד תושק בבורסת הנוזלים ותתקיים בין ה -20 בינואר ל -10 בפברואר. 

לכל אחד מהפרויקטים יש יעדים נועזים ומאתגרים להביא את הבלוקצ’יין לאימוץ נרחב. לכן, זה אומר ספרים רבים על ה- IEO שכל אחד מהם בחר בו כשיטת הגיוס שלהם. בניגוד ל- ICO, שהתגלה כבועה שהתפוצצה במהירות, נראה כי ל- IEO יש סיכוי חזק להחזיק מרחק.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me